Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ghost napisał/a komentarz do Żużel. Młodszy z Lindgrenów chce wrócić do Polski. "Liga nie ma znaczenia"

  Ciekawe, czy też jest LGBT :P.

 • Ghost napisał/a komentarz do Żużel. Rosjanie i tak zablokują Artioma Łagutę w polskiej reprezentacji? "Nie stać ich na stratę takiego zawodnika"

  Niektórych naprawdę po****ło.

 • Ghost napisał/a komentarz do Żużel. Stal Gorzów o krok od zaskakującego transferu! Prezes Grzyb wygrał wyścig o duński diament

  To mi się w Stali podoba, i tym Stal różni się od Apatora czy - z ostatniego sezonu - Falubazu. Nie kupuje sobie medali wydając miliony na gwiazdy, tylko inwestuje w rokujących zawodników. Czasami się myli, jak w wypadku Kildemanda, ale najczęściej tacy zawodnicy doceniają za to Stal i dają z siebie wszystko.

 • Ghost napisał/a komentarz do Żużel. Krzysztof Kasprzak złapał formę w najlepszym czasie. Może twardo negocjować kontrakt (bohater weekendu)

  To tak jak Pepa złapała formę w ub. roku na barażu z Rybnikiem :P. Nie ma co robić sobie zbyt dużych nadziei. One kosztowały nas konieczność oglądania żałosnej jazdy Pająka przez cały sezon.

 • Ghost lubi Komentarz

  @speed_koleina: Było, minęło. Nikt nie jest idealny, ale jak czytam Sokołowskiego, to pardonsik, ale koleś jest szowinistą. Pzdr!

 • Ghost lubi Komentarz

  @Big Lebowski: Pięknie to opisałeś, "każda historia jest zawsze subiektywna", widać przemyślałeś naszą "kiedysiejszą" dyskusję :). To byłoby na tyle. Pozdro.

 • Ghost lubi Komentarz

  GREGORY 1312: Widzę, że poniosły Cie emocje podobnie jak Sokołowskiego.
  35 lat minęło, a cięgiem trzeba ten temat wałkować, żeby ktoś nie przeinaczał faktów i nie pisał historii na nowo, na swoją modłę. Takie numery można próbować z młodzieżą, dla której to zamierzchłe czasy, a nie z wiarusami pamiętającymi te wydarzenia.
  Najpierw sprawdź ową historię u źródeł, a potem się uzewnętrzniaj.
  Przed ostatnią kolejką sezonu '84 w tabeli prowadziła Unia Leszno(24pkt) przed Stalą Gorzów(23pkt). Jako, że lider miał miażdżącą przewagę w małych punktach remis w Rzeszowie dawał mu tytuł. Gorzów musiał wygrać i liczyć na wygraną Stali Rz. Ekipa z Leszna spartaczyła tę sprawę, bo mecz można było inaczej "ułożyć". Rzeszów liczył chyba jednak przed meczem, że może uda mu się wygrać, dlatego "myśleć" zaczęli dopiero podczas przy długiej przerwy po 10-tym biegu. A Leszno zamiast zrobić to w kontrolowany sposób, potrzebowało fajerwerków. Musiało pokazać siłę i wyższość, dając się objeżdżać w ostatnich 5-ciu biegach miejscowym w kuriozalny sposób. Były więc taśmy i defekty na prowadzeniu. Było też hamowanie nogami przed rywalem itp.
  Pech polegał na tym, że na stadionie była telewizja, co w tamtych czasach było czymś rzadko spotykanym. Pokazano wydarzenia z ostatnich biegów w "Sportowej Niedzieli", co wywoływało u kibiców salwy śmiechu. Centrala zrozumiała, że wykręcono gruby wał i zadziałała w jedyny dla niej rozsądny sposób. Czy adekwatny do zaistniałej chxxni? Nie sądzę. Wówczas powinny posypać się indywidualne dyskwalifikacje, a nie tylko kara dla kierownika Nowickiego. Jedno jest pewne, że Unia Leszno po przedostatniej kolejce nie mogła jeszcze świętować mistrzostwa. Pzdr!

 • Ghost lubi Komentarz

  umoczony czerwony aparatczyk bredzi, nie znając nawet sytuacji tabeli w 84r przed ostatnią kolejką

 • Ghost lubi Komentarz

  Czytam i nie wierzę . Nawet po tylu latach nie ma nikt odwagi i przyzwoitości żeby sie przyznać do oszustwa. Taki to klub , tacy kibice i tacy prezesi. Toruń też kiedyś sprzedał mecz z Rzeszowem. Po meczu ostro zareagował Żabiałowicz , który wtedy był trenerem. Za powiedzenie prawdy o skandalu odsunięto go od klubu. Pamiętam że Krzyżaniakowi za ten numer podpalili kwiaciarnię , a Kuczwal nie wychodził na stare miasto.

 • Ghost lubi Komentarz

  Jadący w czternastej gonitwie na drugim miejscu Antoni Krzywonos zanotował przed metą defekt motocykla, jadący za nim Mariusz Okoniewski czynił wszystko aby nie wyprzedzić rywala. A główna Komisja Sportu Żużlowego postanowiła ukarać oba zespoły za niesportową walkę.Okazało się że cały ten cyrk był zupełnie niepotrzebny bo rzeszowianie remisując z Unią Leszno 45:45 spokojnie poradzili sobie w barażach pokonując Unię Tarnów 55:34 spadek przypadł Starcie Gniezno. Stal Gorzów miała tylko punkt mniej od Unii Leszno, brąz przypadł Falubazowi.

 • Ghost lubi Komentarz

  W zeszłym roku w Tarnowie też było wesoło. 32-40 i 3x5-1 w 3 ostatnich biegach i mecz skończył się 47-43. Dla Byków mecz był bez znaczenia, a Tarnów walczył o utrzymanie. O mały włos przez to nie spadł Falubaz.

 • Ghost lubi Komentarz

  Wiadomo że Sokołowski będzie bronił Leszna ale szkoda że nie całej prawdy nie mówi jak było dokładnie nie pamięta że po 11 biegu nastąpiła długa przerwa nie związana z żadną usterką na stadionie z żadnym upadkiem a kibiców rzucający kasą pokazali już w niedzielę w telewizji nigdy nie udowodniono że milicjantów poprzebierano w ciuchy cywilne i że rzucali pieniędzmi

 • Ghost lubi Komentarz

  Cały ten artykuł to stek bzdur (włącznie z wypowiedzią Pana Rufina).Unia wcale nie miała zapewnionego mistrzostwa.Musiała w Rzeszowie co najmniej zremisować,bo w razie porażki mistrzem Polski byłby Gorzów.Unii do mistrzostwa wystarczał remis i Rzeszowowi do utrzymania też był potrzebny ten remis.Dlatego ten mecz ( w dziwnych okolicznościach) skończył się remisem.Tu nie trzeba nic udowadniać.Ten mecz był ułożony i dlatego tytuł Unii został słusznie odebrany.W ogóle to Leszno i Rzeszów niech się cieszą,że to tylko tak się skończyło.Normalnie za taki wałek to powinna być degradacja tych drużyn do II ligi

 • Ghost lubi Komentarz

  No i po co to wspominasz, młody człowieku ? Kliknięć ci potrzeba ? Też mi rocznica.
  Było , minęło. Nikt na 100 % nigdy się nie dowie jak było. Wie to tylko kilku ludzi z Jankowskim Romanem na czele.

 • Ghost lubi Komentarz

  Jakie głupoty! Oczywiście, ze mecz miał dla Unii duże znaczenie, bo przy porażce w Rzeszowie i zwycięstwie Gorzowa z Falubazem -co się stało- to Stał G. byłaby DMP. Remis w Rzeszowie dawał utrzymanie Stali Rz. i DMP Unii L. W barazu pojechałaby wtedy Polonia Bydgoszcz. A jak było naprawdę to zapytajcie lepiej Pana Jana N., który był wtedy dyrektorem sportowym w Lesznie. On wie wszystko na temat tej szopki

 • Ghost lubi Komentarz

  Skoro odebrano tytuł DMP 1984 roku, to dlaczego Unia Leszno oficjalnie szczyci się tym tytułem? Ten tytuł został im odebrany i nie powinni uwzględniać go przy ogólnej licznie zdobytych tytułów DMP. Oficjalnie, nie ma złotego medalisty z tamtego sezonu.

  W książce "Vadamecum sportu żużlowego, cz II" jest opisany ten mecz przy opisywaniu sezonu z 1984 roku i pan Sokołowski zapomniał o jednej sytuacji z tamtego meczu, a mianowicie to, jak jeden z zawodników Stali Rzeszów, jadąc na 3 pozycji ostatniego okrążenia, ma defekt motocykla, a jadący za nim (jak dobrze pamiętam) Okoniewski (Unia Leszno) robi wszystko... żeby go nie wyprzedzić. Stąd ten pomysł, że mecz był sprzedany, a nie najzwyczajniej odpuszczony, panie Sokołowski.

 • Ghost napisał/a komentarz do Żużel. 35 lat temu Unii Leszno odebrano mistrzostwo Polski. Zarzuty o korupcję z milicją w tle

  @fan Lwów: To były inne czasy. 1984 rok, tuż po stanie wojennym...

 • Ghost lubi Komentarz

  Zapomniałeś Prezesie o pewnym istotnym szczególe, po 11 biegu, z niewiadomych przyczyn nastąpiła około półgodzinną przerwa, po co ? A wzburzeni kibice byli pokazani już w niedzielę w relacji w Sportowej Niedzieli o 22.00

 • Ghost napisał/a komentarz do Żużel. 35 lat temu Unii Leszno odebrano mistrzostwo Polski. Zarzuty o korupcję z milicją w tle

  @GREGORY 1312: Zajrzyj do tabeli i powiedz, kto byłby DMP, gdyby Unia w Rzeszowie przegrała.

 • Ghost lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Ghost napisał/a komentarz do Żużel. 35 lat temu Unii Leszno odebrano mistrzostwo Polski. Zarzuty o korupcję z milicją w tle

  @GREGORY 1312: A ja żądam obustronnego walkowera w meczu Stal Rz. - Unia L. i weryfikacji tabeli!

 • Ghost napisał/a komentarz do Żużel. 35 lat temu Unii Leszno odebrano mistrzostwo Polski. Zarzuty o korupcję z milicją w tle

  @Leszczyński fan: Apator przegrał walkowerem i taki powinien zostać ustalony wynik meczu Stal Rz. - Unia L. Wówczas mielibyście srebro. Gdyby nie przewałki na szczytach włądzy PZM, STal G. byłaby mistrzem w 1984.

 • Ghost napisał/a komentarz do Żużel. 35 lat temu Unii Leszno odebrano mistrzostwo Polski. Zarzuty o korupcję z milicją w tle

  Autorze, jesteś za młody, żeby to pamiętać. W wypadku zwyciestwa imienniczki z Rzeszowa, Stal Gorzów miałaby 25 pktów, o 1 więcej niż Leszno i byłaby Mistrzem Polski. Niesportowe zachowanie Unii powinno skutkować nie tylko odebraniem tytułu, ale obustronnym walkowerem. Byłoby to zgodne z ówczesnym regulaminem, a Stal G. zostałaby zasłużenie Mistrzem Polski. W czasie tego meczu siedziałem na trybunie w... Gorzowie. To była ostatnia kolejka. Nie muszę mówić jakie nastroje panowały w Gorzowie, nawet jeśli scenariusz na mistrza był nieprawdopodobny. Spiker niemal co bieg podawał wyniki z Leszna. Trzymaliśmy kciuki za Rzeszów.

 • Ghost napisał/a komentarz do Finał Złotego Kasku w Gdańsku

  Tłumów to na trybunie nie ma...

 • Ghost napisał/a komentarz do Finał Złotego Kasku w Gdańsku

  Ipla rules.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.