Wer ka - lubi

 • Wer ka lubi Komentarz

  Po tragicznym wypadku Darcy Warda miałem kontakt z klubem i panem Marcinem Grygiel, potem gdy wbrew jakimkolwiek uczciwym zasadom likwidowano UKP i na siłę robiono fioletowy Falubaz z Murawskim, wiem do czego są zdolni.... Poznałem także kiedyś Zengiego na ulicy. I gdy dziś przeczytałem co napisał Grzegorz u siebie na FB, to mam pewność, że kolejnym raz klub ustami pana Marcina Grygiel zachował się podle. Im bliżej klubu działaczy tym bardziej czuje obrzydzenie do żużla, zastanawiam sie czy tak jest w całym kraju czy tylko u nas, ustami dyrektora marketingu opowiadane sa kibicom kolejne kłamstwa, jak kiedyś kłamano w Radio gdy chcieliśmy zorganizować wsparcie dla Darcy Warda na W69. Kłamcy

 • Wer ka lubi Komentarz

  Ty jako kibic tę szkodę odczujesz najbardziej....Wspomnisz moje słowo

 • Wer ka lubi Komentarz

  Bez jaj. Powinni go zatrzymać, chyba, że zaśpiewał taką kwotę jakby był top 10. I co, teraz będziemy mieli Pedersena, który może miał teraz sezon konia, a w następnym taka średnia jak teraz Zengi? A co gdy, odpukać, PePe lub Duzers kontuję złapią? Jedziemy wtedy kevlarem? Tylko w przeciwieństwie do Wrocka czy Torunia nie mamy solidnego rezerwowego.
  Niemniej Grzesiu, idź do Gorzowa, tam dobrze zawsze startowałeś, a się przyda solidny Polak. Dzięki za sezon pełen emocji.

 • Wer ka lubi Komentarz

  OSTAF!!!
  CO???
  MODŁY POSZŁY SIĘ J..Ć!!! ZMIEŃ BOGA BO MA CIEBIE GDZIEŚ!!!

 • Wer ka lubi Komentarz

  To się chyba mało znasz na żużlu kolego, bo większość ludzi jak i moja osoba widząc skład Falubazu id razu pisała, że niestety ale walka o utrzymanie będzie! Dudek owszem lider, Protas już czasami cieniowal w zeszłym sezonie, zengi i Mjj to druga linia i tyle! Potrzebujecie dwie armaty( jak Hampel i Doyl z zeszlego roku) żeby za rok walczyć o medale. Hej

 • Wer ka lubi Komentarz

  Kibiców nie trzeba prosić, żeby przyszli na stadion. Prosi się sezonowców i kibiców sukcesu, ale takich to nikomu nie potrzeba.

 • Wer ka lubi Komentarz

  kto wie czy ten mecz nie będzie ciekawszy niż finał :D
  Będzie łogień :)

 • Wer ka lubi Komentarz

  Skąd ty Ostaf masz takie newsy skoro żaden normalny zawodnik z tobą nie gada i żaden szanujący klub nie wpuszcza cie na stadion? Zasłyszałeś w kolejce do dentysty czy w kolejce po tani cukier w Lidlu?

 • Wer ka lubi Komentarz

  W tym roku szybciej niż zwykle, wypociny pana O czas zacząć...

 • Wer ka lubi Komentarz

  Lewy już chyba całkiem stracił kontakt z rzeczywistością. W jaką piłkę niby oni potrafią grać i co dzisiaj pokazali ??? Masakra, że taki "gwiazdorzyna" publicznie ośmiesza się takimi wypowiedziami .

 • Wer ka lubi Komentarz

  Ja z uporem maniaka dalej twierdzę, że gdyby w I i II meczu w bramce był Fabiański, moglibyśmy wyjść z grupy, ale niestety Szczęsny w "pysku, ale tylko w pysku" jest mocniejszy plus układy i taki mamy obraz sytuacji. Myślę, że zmiana trenera
  Fabiańskiemu, gdy zostanie w kadrze wyjdzie tylko na plus, bo to solidny i pracowity piłkarz bez zadęcia. Tego po tych upokorzeniach życzą mu kibice!!!

 • Wer ka lubi Komentarz

  a Ty po co jesteś kapitanem żeby po meczu swoich żałosnych kumpli obwiniać teraz za pózno trzeba było w przerwie meczu po ryju trzepnąć a jak się nie nadajesz to wiesz co masz zrobić

 • Wer ka lubi Komentarz

  SF: "- Kiedyś Falubaz skarżył się, że ich kibice dostali w Gorzowie czerstwe bułki i ciepłe napoje. Jeśli zielonogórzanie skończą sezon na szóstym miejscu zjemy czerstwe bułki i popijemy ciepłą colą - twierdzą nasi dziennikarze." ( Ostafiński i Galewski ). Szykujcie się pomału , wasze szanse rosną. Jeszcze trochę tego pomeczowego towaru zostało w naszym klubowym magazynku :-))))

 • Wer ka lubi Komentarz

  Chris czy jak Ci tam,chodzi o sposób jego odejścia a nie o samo odejście, nie wiesz,nie zabieraj głosu

 • Wer ka lubi Komentarz

  A jaki sport wg ciebie jest piekny? Kazdy ma inny gust. Osobiscie wole kolarstwo niz pilke nozna. ktos, kto jezdzil na rowerze, wie jaka to frajda. Obecnie ciezko jest koksowac w zawodowym peletonie, zbyt duzo testow, patrza kolarzom na rece za kazdym razem. Pieniadze z kolarstwa sa bardzo male w porownaniu do innych sportow, wiec jestem pewien, ze kazdy kolarz jezdzi z pasja, a pieniadze sa dodatkiem.

 • Wer ka lubi Komentarz

  Jędrzejczyk,to Szpilka w spódnicy.Arogancja,zero szacunku i sodówa w głowie:)

 • Wer ka lubi Komentarz

  no to krzykaczka po raz drugi dostała piękne baty buhaha jestam za !!!

 • Wer ka lubi Komentarz

  Zobaczcie wrzutki żony Piotrka do internetu (przebieranki przed lustrem i chwalenie się tym co ona ma) a zrozumiecie dlaczego odszedł.

 • Wer ka lubi Komentarz

  Mi jest takich ludzi po prostu szkoda. Tracą czas na łażenie za szmatami wyprodukowanymi w Wietnamie za miskę ryżu płacąc za to wielokrotność tej miski. Weź chłopie/babo idź do matki/babki/ojca na rosół, upiecz placek dla męża. Weźcie idźcie na mecz, rower, rolki, cokolwiek. Te galerie niczym się nie różnią. Gdańsk, ZG, Wrocław....

 • Wer ka lubi Komentarz

  Pasja ponad wszystko , nie ma takiej siły, która odciągnęłaby tych ludzi od gór.Mają zapewne świadomość ,że można zapłacić za te miłość najwyższą cenę a jednak ciągle stawiajaobie nowe cele.