Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mario Laben lubi Komentarz

  prezydent Bolsonaro to jedyny mądry człowiek w całej tej śmiesznej pandemii.. brawo ! Histerycznych panikarzy ,co chodzą w maskach i rękawiczkach ,które i tak nic nie dają ,powinno się trzymać w wariatkowie na kwarantannie aż zmądrzeją !

 • Mario Laben lubi Komentarz

  Bolsonaro brawo ty.

 • Mario Laben lubi Komentarz

  Nie znam się, ale ponieważ w kwestii covid19 nawet lekarze (którzy powinni się znać) mylą się to się wypowiem. Moim zdaniem te wszystkie kwarantanny niewiele dają a zachorowalność i śmiertelność zależy od ogólnej odporności. W krajach południowych jest gorzej bo oni nawet sezonowej grypy nie mają. Ale mogę się mylić.

 • Mario Laben otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Mario Laben lubi Komentarz

  W Polsce mamy odpowiedzialnych polityków, którzy zamknęli nawet lasy i spowodowali największe załamanie gospodarcze w historii a długi większe niż za Gierka. A wirus jak był tak jest.

 • Mario Laben lubi Komentarz

  niech ten pan poda statystyki zgonów styczeń-maj w 2019 i styzceń-maj w 2020. Jak będzie jakaś znacząca różnica in plus to uwierzymy...

 • Mario Laben lubi Komentarz

  miliony ludzi ginelo w lagrach w obozach niemieckich i w krematoriach i wtedy siwat nie reagowal...swiat zbijal szmal na wojnie...Ideologie zawsze byly i sa grozniejsze od takich jak ten wirusow.

 • Mario Laben lubi Komentarz

  następny lewacki histeryk; brawo prezydent Bolsonaro

 • Mario Laben lubi Komentarz

  Panie Kohl rozumiem lojalność wobec pracodawcy ale ...

 • Mario Laben lubi Komentarz

  Pismak nie rozumie, że upadek z wysokiego konia boli bardziej. Mistrzowie świata zanotowali najgorszy występ w swojej historii, jak to się ma do naszego występu, który jest taki sam jak zwykle? Żenujący artykuł gościa włażącego nim Niemcom w .... i gwałcącego w nim przy tym logikę.

 • Mario Laben lubi Komentarz

  To ja podziękuję takiemu ojcu za tak dobitne uświadamianie o popełnionym błędzie.
  Wystarczyłoby, gdyby wyraził opinię , że Szczęsnemu nie wyszła niestety ta akcja i popełnił błąd. Miał prawo do takiej oceny. Mówienie jednak tego w taki sposób, było niedopuszczalne. Gdyby Twój syn grał i popełnił błąd, a Ty byłbyś dziennikarzem, to jak powiedziałbyś o tej sytuacji? Ja powiedziałabym " Wojtek niestety popełnił fatalny błąd ". A stary Szczęsny mówi "dopełnieniem wszystkiego była przebieżka naszego BRAMKARZA". Nawet nie używa imienia syna. Rozumiesz to? Dla mnie to dno, niezależnie od Jego osiągnięć. Z resztą. O jakich my osiągnięciach mówimy? 10 meczy towarzyskich w kadrze i cała kariera w polskiej lidze.

 • Mario Laben lubi Komentarz

  Co z niego za ojciec?? Wcale się nie dziwię, że Wojciech nie utrzymuje z nim kontaktu. Owszem syn popełnił błąd, ale żeby ojciec mówił o tym w taki prześmiewczy sposób, to niestety o tym ojcu świadczy bardzo źle. Co on sam osiągnął jako piłkarz? Nazwisko Szczęsny w piłce nożnej kojarzę tylko z imieniem Wojciech. A imię Maciej z tym nazwiskiem to kojarzy się mi tylko z pasożytem, który chce się wypromować na osiągnięciach syna. W ogóle, kto mu dał program piłkarski w TV?

 • Mario Laben napisał/a komentarz do Rasistowski incydent z udziałem Ilie Nastase. Skomentował ciążę Sereny Williams

  Gdzie tu jest jakiś rasizm?? Normalne pytanie!!
  Tych od poprawności politycznej nie da się już słuchać !!!

 • Mario Laben napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  coco usmiechał się tylko na początku walki

 • Mario Laben napisał/a komentarz do Frank de Boer tłumaczy się ze ściągnięcia Arkadiusza Milika

  Nas tu nie lubią

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.