Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • rogoMKS napisał/a komentarz do "Druga Połowa". Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. "Byłoby miło, gdyby prezes Midak przeprosił za swój wpis"

  Prezesik chyba zapomniał, jak kilka lat temu utrzymali się w lidze dzięki bramce strzelonej ręką przez bodaj Siemaszkę. Wtedy sędziów nie krytykował i nie pisał, że "Arka grała w 12".

 • rogoMKS napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Lokomotiw - Juventus. Krychowiak porównany do Messiego. "Każdy trener chce mieć kogoś takiego"

  @fan20: Szmatławca to sobie w lustrze poszukaj. Można człowieka nie lubić, ale nie daje to nikomu prawa do obrażania go. Poza tym jak już ukończysz szóstą klasę i opanujesz umiejętność czytania ze zrozumieniem, dotrze do ciebie, że do Messiego Krychowiaka porównał nie redaktor, a Dmitrij Czeryszew.

 • rogoMKS napisał/a komentarz do Liga Mistrzyń. MKS Perła - CSM Bukareszt: kolejna porażka lublinianek

  @AMock79: Śmialiśmy się nie z wyników osiąganych przez gdynianki, bo ludźmi jesteśmy rozsądnymi i wiemy w jakim miejscu obecnie jest nasza
  klubowa piłka ręczna. Śmialiśmy się, a raczej byliśmy zażenowani faktem, że na mecze LM w Gdyni przychodziło mniej ludzi niż obecnie na naszą ligę w Jarosławiu.

 • rogoMKS napisał/a komentarz do Liga Mistrzyń. MKS Perła - CSM Bukareszt: kolejna porażka lublinianek

  @accord: Umieszczę komentarz jeszcze raz, bo któryś mi usunęli - nie wiem który (nie ma to jak świetnie działające forum) i nie wiem za co.
  Tu nie chodzi o entuzjazm po porażce "tylko" 9 golami. Ze swojej strony mogę rzec, że tu chodzi o to, że raz: była to świetna lekcja, dwa: mimo wysokiego prowadzenia
  Rumunek nie było składania broni. Bo wynik - wiadomo, sukcesem -9 nie jest. Poza tym fakt o którym wspomniałeś - jeszcze rok temu przegrywaliśmy z wicemistrzem Niemiec 15 bramkami. Ale to był sam początek gruntownej przebudowy drużyny. Postęp więc jest. Pewnie mniejszy niż byśmy chcieli, ale takie są niestety obecne realia. Nie mamy w składzie już piłkarek (ba, nie ma takich w Polsce) klasy Sabiny Włodek.

 • rogoMKS napisał/a komentarz do Liga Mistrzyń. MKS Perła - CSM Bukareszt: kolejna porażka lublinianek

  @AMock79: Ogarnij się dziecko, bo nie rozumiesz o czym ludzie piszą teraz i co pisali wówczas. Mocniejszy skład mamy niż Gdynia wtedy? Chyba latem zbyt długo na słońcu przebywałeś i tak ci zostało. Połowa grać z różnych powodów nie może, budowa drużyny rozpoczęta rok temu niemal od zera po odejściu kilku dziewczyn. Zdejmij te swoje klapki nienawiści i zazdrości wobec Lublina z oczu i zacznij komentować obiektywnie zamiast pluć jadem. Bo takich plujących to my przez ćwierć wieku przerabialiśmy wielu. Ich już nie ma, a Montex był, jest i będzie.

 • rogoMKS lubi Komentarz

  @Mistrz z Lublina: odpowiedzi pod komentarzami dość często po jakimś czasie znikają i jest to chyba jakiś błąd systemowy, którego do tej pory nie naprawiono.
  Vistalu już nie ma, ale Gdynia w przeciwieństwie choćby do Gdańska przynajmniej stara się utrzymywać żeńską ręczną przy życiu - w II lidze grają juniorki pod szyldem SPR.

 • rogoMKS lubi Komentarz

  @AMock79: Gdy dwa lata temu CSM z Neagu i Gullden w składzie grał w Gdyni, na mecz przyszło 700 widzów, co i tak było wówczas najlepszą frekwencją na meczu LM.

 • rogoMKS lubi Komentarz

  @AMock79: Jedno jest pewne:Na CSM w Gdyni była żenująca garstka widzów,byłem widziałem.A Rumunki przyjechały wówczas w dużo bardziej gwiazdorskim składzie,bo jeszcze z Gullden,Kurtovic,Niomblą,Mehmedović,Joergensen.Do tej pory mam fajne pamiątki i wspomnienia z tej uczty dla kibica żeńskiego szczypiorniaka.Montex temu zadaniu sprostał.

 • rogoMKS napisał/a komentarz do Liga Mistrzyń. MKS Perła - CSM Bukareszt: kolejna porażka lublinianek

  @AMock79: Właśnie pokazałeś jak mało rozumiesz. Śmialiśmy się nie z wyników osiąganych przez gdynianki, bo ludźmi jesteśmy rozsądnymi i wiemy w jakim miejscu obecnie jest nasza klubowa piłka ręczna. Śmialiśmy się, a raczej byliśmy zażenowani faktem, że na mecze LM w Gdyni przychodziło mniej ludzi niż obecnie na naszą ligę w Jarosławiu.

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Mam wrażenie, że po tym meczu wszyscy są zadowoleni - kibice bo "lomotu nie było" (jak napisał kolega niżej). Dziewczyny bo zaprezentowały się całkiem fajnie i CSM bo za bardzo się nie zmęczyły a zwycięstwo bezdyskusyjne. Cóż różnica poziomów aż nadto widoczna.
  No i Neagu... ehh :))

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Neagu wróciła... Że też ten Lublin tak daleko.

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Różnica poziomów aż nadto widoczna.Trzeba tylko przypomnieć z jaką drużyną graliśmy. Budżet CSM 5 mln euro,a u nas na poziomie 1 mln euro,może trochę więcej, i tą różnicę wczoraj było widać. To tak jakby w nożnej Legia grała np, z Juventusem. Niestety na tym pułapie kasa odgrywa bardzo istotną role, bez większego budżetu ciężko będzie dorównać najlepszym. Dziewczyny powalczyły na tyle ile mogły,dały z siebie wszystko,szkoda tylko tych zmarnowanych czystych sytuacji,w tym karnego Marty bo wynik mógł być lepszy.Doping przez całe spotkanie na dobrym poziomie,widzów 2300.

 • rogoMKS lubi Komentarz

  To prawda dziewczyny walczyły, ale polska liga to nie liga mistrzyń. Braku umiejętności nie zawsze nadrobisz zaangażowaniem bo przeciwnik musiałby stać, a w kadrze Rumunek były rekonwalescentki które miały okazję na przetarcie po powrocie do gry

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Zagrały ile mogły. Irytują już mnie te przerzutki Matuszczyk. Kolejny mecz w LM i znów to samo. Rozumiem, że skrzydłowa gdy ma mało miejsca to spróbuje przelobować ale ma do dalszego słupka niemal 9m - ma szanse sie zmiescic. A nie na kole z 6 m , cała bramka wolna. Jakoś kołowe (wybitne!) z CSM w żadne przerzutki się nie bawią tylko walą od kozła pod poprzeczkę mało dziury w parkiecie nie zrobią. Skrzydłowe wczoraj słabsza skuteczność a akurat z Esbjerg wyglądało to super. Gęga ma rzut z 2giej linii na poziomie LM!

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Piękny wynik. Odczepcie się od Pani Trener, zdobywa seryjne medale dla Lubina! Teraz też srebro na koniec będzie. Bez paniki.

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Bożenko, Bożenko... oby jak najdłużej.

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Ależ szczęście kibiców. Brawo brawo brawo Jarosław, ta transmisja zagości w ten weekend w wielu Polskich domach.

 • rogoMKS napisał/a komentarz do Liga Mistrzyń. MKS Perła - CSM Bukareszt: kolejna porażka lublinianek

  Relacja pisana nie do końca oddaje charakter tego meczu. Bo Montex fajnie walczył. Rumunki po prostu operowały piłką trzy razy szybciej, niż to co oglądamy na codzień. To samo próbowały robić nasze dziewczyny, stąd m. in. wynikało sporo strat czy podań w ręce przeciwniczek. Szczególnie przy szczelnej obronie przeciwnej drużyny. Kilka kontr w naszym wykonaniu, czy rzutów z drugiej linii było naprawdę ciekawych. Na kole strasznie trudna przeprawa - przypominała mnie się Morskova z lat 90-tych:) W obronie widziałem walkę na całego. Obroniony karny, parę sytuacji sam na sam. Oczywiście niezmiernie trudno było zatrzymać bardzo szybko grające przeciwniczki, jednak nie było odpuszczania, składania broni do samego końca. Wyglądało to jakby wynik był cały czas na styku. Mimo, że skład mocno przetrzebiony. Dziewczyny naprawdę robiły co mogły, pokazały serducho i nie przestraszyły się utytułowanego przeciwnika. Widać było po prostu różnicę jakości, szybkości w grze. Ale spacerku Bukareszt tu nie miał. Opuszczając halę nie miałem poczucia zebranego łomotu. Moim zdaniem bezcenna lekcja handballu na najwyższym światowym poziomie i wypada tylko żałować, że pół drużyny nie mogło z powodu urazów wziąć w niej udziału.
  A na trybunach zabawa przez cały mecz :) I o to chodzi.
  Z biało-zielonym pozdrowieniem
  TYLKO MONTEX!

 • rogoMKS napisał/a komentarz do Liga Mistrzyń. MKS Perła - CSM Bukareszt: kolejna porażka lublinianek

  @eb: Nic ciekawego ;)

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Nie wiem co napisać. Nie wiem co myśleć, poza prostymi skojarzeniami "jakie Bożena ma haki na Witka, że on to toleruje". Kolejny mecz Galińska jedzie jako widz. Kolejny mecz bramka nic nic nie broni. Serio wywalone mam jajca. To jest żenujące. Zaraz Piotruś czy Patrycja uruchomią swoje fake konta i zaczną naparzać w ludzi, którzy wymagają. W zeszłym roku Matieli, w tym Zawistowska i Noga, ale to wciąż mało. Nasza Pani Trener zatrzymała się w rozwoju po zdobyciu mistrza w 2010 roku. Nie uczy się, nie rozwija. Mont czy Tetelewski bardziej inwestują w swój rozwój. Ale po co ja się produkuję, skoro nieistniejący Vistal ma 2 mistrzostwa Polski w swojej nieistniejącej gablocie. W pierwszej połowie Zagłębie zrobiło tyle samo błędów strat co Jarosław. Ktoś powie ławka. Ławkę Zagłębie ma najsilniejszą od lat. Ktoś powie kontuzje, pech polega na tym że kontuzje Miedziowych omijają, poza Puko oczywiście, która by zostawiła serce, wątrobę, nerki i obydwa kolana by wygrać, czego po nowych zawodniczkach nie widziałem, Z resztą po starych też nie. Ktoś powie kalendarz, ale Montex od końća września leci środa sobota środa. Pan Witold, Pani Bożena, Pani Renata i Dziewczyny nie mają wymówki. Żadnej!!!!!!! Tym jesteśmy. Zagłębie dno i killo mułu Lubin.

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Sukces gospodyń tym cenniejszy, że musiały radzić sobie bez Żukowskiej (uraz w końcówce meczu z Kobierzycami chyba jednak okazał się poważny). Jeśli Kobierzyce wywiozą komplet punktów z Piotrkowa, zrównają się w tabeli z Zagłębiem.

 • rogoMKS lubi Komentarz

  @Montana: Wy to byście mieli honor i wystąpili dla naszego sztabu trenerskiego o jakieś odznaczenia "zasłużona dla sportu na lubelszczyźnie" czy coś w ten deseń :D

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Mecz walki,z dużą ilością wykluczeń, na pewno mógł się podobać kibicom. JKS grał praktycznie jedną siódemką i dał radę.Zagłębie jak Zagłębie ,stare grzechy. Rozumiem apel Alonso, ale mam nadzieję że p.Bożenka jednak zostanie na swoim stanowisku.

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Wstyd dla miasta handballu że inaczej traktuje swoje lokalne zawodniczki niż zaciąg obcokrajowców w Vive.
  W tym kraju dyskryminacja kobiet i kobiecego sportu jest na porządku dziennym.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.