Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • wanow lubi Komentarz

  4. @Modafi: Taśmy Neumanna zostały nagrane 2 lata temu. Nagle wychynęły TERAZ, w czasie kampanii wyborczej . Właśnie wtedy, gdy wybuchła afera Banasia...Tyle że w przeciwieństwie do prawdziwej afery z Żelaznym Marianem NIE MA żadnej afery Neumanna. To tylko TVPiS, propagandowa telewizja jednej partii - z czym nawet ty musisz się zgodzić - usiłowała zrobić z taśmy Neumanna aferę . Z prywatnej rozmowy BEZPRAWNIE nagranej . I co tam było? Że w prywatnej emocjonalnej rozmowie Neumann KLĄŁ ? Wielu klnie, np Morawiecki (i też byłeś wtedy oburzony?) Co takiego się wydało? Opinia Neumanna o polskich wyborcach, że nie wiedzą na kogo głosują? o kiepskiej kadrze PO w Tczewie? Przecież to prawda. Że KOD się nie liczy w polityce? - cóż, KOD nigdy nie aspirował do działania jako partia polityczna. O sędziach było tylko w kontekście, że PiS sięga po metody ciągania polityków opozycji po sądach, by zepsuć im opinię i uniemożliwić działanie, choćby i na kilka lat. @Modafi - zapoznawaj się z faktami a nie ich gotowymi INTERPRETACJAMI, przymykając oko na zupełne brednie a wręcz pomówienia. A wracając do Banasia - to prawdziwa afera, w której Banaś powinien dostać zarzuty prokuratorskie ... gdyby działało państwo prawa. Na Neumanna nic takiego nie da się wycisnąć, choćby cały PiS na rzęsach stanął .

 • wanow lubi Komentarz

  2) @Modafi: Wybitnych artystów wyzywasz od "pseudo artystów" i "celebrytów" - czyżby dlatego, że ŻADEN z nich nie pochwal tego co robi PiS i ich metod a wielu otwarcie się sprzeciwia? To słabe. Obiektywnie to nadal są wybitni artyści i ludzie kultury. Uznani w Polsce i świecie... Nagroda Nobla też dla pseudo-pisarki? (a chociaż znasz choć jedną książkę Tokarczuk? Może chociaż z okładki?).

 • wanow lubi Komentarz

  Ani jeden z wybitnych sportowców nie zdecydował się poprzeć PiS. Podobnie ANI JEDEN z wybitnych ludzi kultury i sztuki - aktorów, pisarzy, malarzy... ŻADEN z wybitnych prawników i ekonomistów .... O czymś to świadczy.

 • wanow lubi Komentarz

  @Stelmet_Falubaz: Hmm... a co PiS ma wspólnego z wolnym słowem, demokracją i konstytucją ? To, że zwolenników konstytucji zatrzymuje, nasyła na nich antyterrorystów o 6. rano i zabiera na komendę. To, że usiłuje kneblować niezależne media zabierając im dochody (reklamy spółek skarbu państwa, strasząc wykupem ("repolonizacją") i ustawicznymi procesami. A media do tej pory niezależne (jak Polsat) szantażuje (najważniejsze biznesy Solorz ma w Polsce) i wmusza im prorządową narrację (Polsat News teraz grzecznie powtarza za TVP przekaz rządowy. Po to wróciła propisowska Gawryluk i zrobiła czystki)

 • wanow lubi Komentarz

  I ani jeden z PIS?

 • wanow

  Chyba w ubiegłym sezonie

 • wanow lubi Komentarz

  promocja amatora trwa
  co prawda nikogo nie wywiozl, ale zagrozenie bylo
  co wy widziciew w tym czlowiku?
  ma byc wzorem dla innych ?
  pukajcie sie "dziennikarze"

 • wanow lubi Komentarz

  Cud że nikogo nie połamał

 • wanow

  Niemal kazdy kibic siatkowki w naszym kraju oglądając dzisiejszy finał zadaje sobie pytanie JAKIM CUDEM MYSMY Z SŁOWENIĄ PRZEGRALI.

 • wanow lubi Komentarz

  Heh.. Gdyby Leon Madsen startował we wszystkich 4 turniejach wówczas obronę złota miałby z palcem w ***e ;) jechał o jeden turniej mniej, a i tak stanał na pudle. To jest wielki szacun. Brawo Leon Madsen!

 • wanow napisał/a komentarz do Żużel. Finał TAURON SEC: Michelsen mistrzem Europy po udanym pościgu za Łagutą! Defekt zabrał brąz Worynie (relacja)

  Organizacyjnie bardzo dobrze choc zawody z mała iloscią mijanek.Swietnie zorganizowana strefa kibica a nowy pomysł na życie Dawida Lamparta ze swoim teamem budzi szacunek.Strzał w przysłowiową dziesiątke było sprowadzenie Dawida.

 • wanow napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy siatkarzy. Słowenia - Polska. Vital Heynen: Pozwoliliśmy rywalom uwierzyć i zaczęła się walka

  Postawiłem tak dla hecy wynik 3.1 dla Słowenii i sie sprawdziło .Lepiej wiecej nie żartować.

 • wanow

  Głupia sprawa postawiłem tak dla hecy wynik 3;1 dla Słowenii i się sprawdziło.No coz lepiej wiecej nie żartować.

 • wanow napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Duże emocje w Tarnowie. Triumf Grupy Azoty po rzutach karnych

  Gratulacje Jaskółki.

 • wanow napisał/a komentarz do Nowi w mieście. Kompendium PGNiG Superligi: Grupa Azoty Tarnów

  Powodzenia Jaskółki w ekstralidze.

 • wanow lubi Komentarz

  Niech się wytłuką ci pisowscy patrioci narodowi

 • wanow lubi Komentarz

  Za komuny takiego czegoś nie było,a jeśli się zdarzyło to taki kibol dostawał taki wycisk że błagał w zamian o więzienie . Teraz te metody nie są cywilizowane, uchodzą za mało humanitarne.Brali takich delikwentów do "suki" a dalej w zależności od humoru... Jedni mieli pałowanie, inni by nie było śladów przechodzili "grająca szafę" a innym wiązało się ręce i genitalia przyciskało szufladą... A jeszcze innych wywozili w nocy na środek lasu, ściagali buty no i wracaj do domu na piechotę 15 km boso

 • wanow napisał/a komentarz do Ustawka kiboli w Kędzierzynie-Koźlu. Policja zatrzymała osiem osób

  Patriotyczna młodziez miała towarzyskie spotkanie po nabozenstwach w dniu dzisiejszym.

 • wanow lubi Komentarz

  Jako kibic Wisły będący na tym meczu dla kiboli Wisły mam jedną odpowiedź. Środkowy palec skierowany ku górze. Won z faszyzmem sk....syny !

 • wanow lubi Komentarz

  W sumie racja- warto świętować że ktoś odstrzelił takiego parcha.

 • wanow lubi Komentarz

  Adwokat ma prawo wglądu do akt, ale masz rację coś tutaj śmierdzi. Dlaczego prokuratura odmawia powtórnej sekcji zwłok skoro nawet rodzina tego chce czyżby coś kryli? Oj śmierdzi i to bardzo

 • wanow lubi Komentarz

  To co dzieje się pod rządami obecnej władzy woła o pomstę do nieba! W takim syfie jeszcze nie żyliśmy...

 • wanow lubi Komentarz

  a teraz tobie odpowiada ten syf z mega rozkradaniem Polski przez pis, tak - teraz jest super tfu

 • wanow lubi Komentarz

  a kto brał małolatki w Rzeszowie?:D Pisiorek

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

grolo

Pod art "Kolejny skandaliczny transparent na meczu Lotto Ekstraklasy. Tym razem głos zabrali kibice Wisły Płock" napisałeś:
- Tylko czekac jak tych od transparentów zrobią w IPNie kibiców wyklętych na wzór żołnierzy wyklętych.
[Moja odp]:
- No przecież ci kibole wyklęci już są bohaterami! ...przynajmniej tak się czują - bohaterskimi bojownikami o prawa dzieci. Coś tam mamroczą o swojej heroicznej odwadze ("Nie można się bać wyrażać swoich poglądów w imię politycznej ,chorej poprawności!") co jest dosyć śmieszne w sytuacji, gdy za nimi stoi WŁADZA z wszystkimi swoimi mediami, służbami i środkami przymusu, z całą potęgą. Stoi i sufluje im te właśnie hasła, które oni skwapliwie i "spontanicznie" wnoszą na sztandary i transparenty.
(zamieszczam tu na wypadek gdyby znów jakiś modek-nacjonalista to wyciął).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Problem w tym, że brak sprzeciwu na hejty doprowadza do tego, że ta narracja jest górą... a inni, młodzi albo mało świadomi, zaraz ją łykają. Zwłaszcza na takim portalu o takim profilu, kibicowskim, gdzie ma si ę większe zaufanie do kolegi-kibica. A pózniej mamy jak mamy. Rzesza płatnych trolli załatwiła wybory jedne i drugie. I cały naród, całe państwo znalazło się w czarnej... Bo zbyt niewielu przeciwstawiło się złu.
PS,. wrzuciłem drugi raz, zobaczymy czy na każdej zmianie jest kanalia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Niestety wybitne niemoty którzy są moderatorami tego nie ogarniają.A jeśli ta niemota która na pewno jest wyznawcą Pislamistów to szkoda nerwów.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Pod wywiadem "Szymon Ziółkowski: Nie chcę wojny polsko-polskiej" pytałeś "dlaczego usunięto moj wpis"? Twój wpis usunięto, bo moderator, który to zrobił złamał regulamin swojej pracy, wykazał się tępą bezmyślnością i polityczną służalczością #dojnejzmianie". Ci sami moderatorzy (bo jest ich pewnie więcej) nie reagują na wpisy będące wulgarnymi obelgami, absurdalnym pomawianiem konkretnych osób publicznych, jak widać po tym forum. Nie reagują na wpisy jawnie faszystowskie a także na przeklejanie fałszywek z antysemickich portali - a pełno tego w SF. Ale za gorliwie kasują wpisy które polemizują z fałszem i z chamstwem. Ja tego doświadczam stale, choć nigdy nie złamałem regulaminu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Masz 100 procentową racje ale jak walczyc z ta zaraza moderowską.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Sądzę, że trzeba alarmować redaktora naczelnego, który wydaje się być przyzwoitym facetem i rzetelnym publicystą. Może on po prostu nie ogarnia, co się dzieje pod jego bokiem, nie wie, co robią ludzie, których zatrudnia. A dzieje się tak, że toleruje się wpisy, nadające się do zgłoszenia do prokuratury (nawet tej obecnej), bo aż tak ewidentnie są karalne.
Sądzę, że niezależnie od tego należy alarmować właścicieli portalu SF, czyli WP.pl. W związku z tym trzeba gromadzić dowody. Żeby udowodnić celową stronniczość moderatorów należy archiwizować swoje wpisy (niezłamanie regulaminu to brak podstaw do wycięcia wpisu). A z drugiej strony zgłaszać wpisy rażąco łamiące regulamin a także zapisywać (skanować) te zgłoszenia (to dowód na brak podjęcia działań przez moderację). Sądzę, że nie wszyscy, co tam siedzą nadużywają "WŁADZY" nad nami ale ewidentnie są tam tacy. Być może pobierają też za swoją robotę dodatkowe apanaże. Pula kasy przeznaczonej na działania jak to się elegancko mówi "influencerów" puchnie i będzie puchła. Reżim rzuca teraz wszystko co ma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Masz 100 procentową racje ale jak walczyc z ta zaraza moderowską.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Dzięki, że nie przechodzisz obojętnie obok szczujni. Dzięki, że lajkujesz wypowiedzi polemizujące ze szczujnią lub z wpisami zwyczajnie podającymi nieprawdę. Dzięki temu można też zobaczyć, ile tych wypowiedzi znika, wycięte przez NIEUCZCIWYCH moderatorów, którzy przedkładają obronę SWOICH osobistych poglądów politycznych nad regulaminem. Ci ludzie NIE POWINNI nimi być! Trzeba coś z tym zrobić- bo przecież można sprawdzić, kto tam siedzi. Interesujące pytanie, ilu z nich bierze jeszcze za to dodatkowe pieniądze, spoza SF. Szczujnia Szefernakera pieniędzy (zabieranych z naszych podatków) nie żałuje.
Dzięki twoim lajkom wiem, że co najmniej 7 takich wpisów znikło od artykułem "Honorowy prezes Stali atakuje prezesa Kaczyńskiego za dwie wieże i aferę ze spółką Srebrna". Ale pozostawiono pełno wpisów obelżywych i wulgarnych, ewidentnie łamiących regulamin SF i wszelkie standardy.
PS. Nie wahaj się dawać minusów. Milczenie jest oznaką zgody - niech wszyscy widzą, że NIE WSZYSCY się zgadzają na podłość/chamstwo/kłamstwo.
PS. Link podaję oddzielnie, bo te głąby z moderacji kasują wpis nawet gdy zawiera link do ich własnego portalu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Link podaję oddzielnie, bo te głąby z moderacji kasują wpis nawet gdy zawiera link do ich własnego portalu https://sportowefakty....re-ze-spol

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Margit

Pisanie komentarzy , to teraz tak jak chodzenie po polu minowym ! Nie mam pojęcia dlaczego usunięto Twój komentarz pod bredniami Kibica stali ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.