Typer I liga piłkarska - zapowiedź

autor: Apator Toruń Fan | 2016-07-18, 18:24 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Zapraszam do typowania I ligi piłkarskiej. Dzisiejszy post jest zapowiedzią zabawy. Mogę nie zawsze dawać dzień później wyników. Może się zdarzyć, iż dam je w późniejszym terminie. Z tego powodu, nie miejcie do mnie pretensji. Nie wiem, czy damy radę do rundy wiosennej. Zależy to od tego ile osób będzie brało udział i czy w ogóle się wyrobię. A teraz punktacja typowania. Za prawidłowe wytypowanie wyniku są 4 punkty. Za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy są 2 punkty. Za prawidłowe wytypowanie różnicy bramkowej, np. postawisz na 1-0, a np. będzie 2-1 jest 1 punkt. Jeśli wytypujesz, że wygra jakaś drużyna, gospodarz lub gość, a będzie remis jest 0 punktów. Jeśli postawisz na praidłowy wynik remisu są 4 punkty. Jeśli postawisz na remis i będzie remis, ale pod inną postacią, np. postawisz na  0-0, a będzie np. 2-2 dostajesz 1 punkt. Pierwszy rozkład gier napiszę ok. tydzień przed pierwszą kolejką. Zapraszam do zabawy!
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Przemek M11

Zazdrościsz, bo sam byś nigdy żadnego typera nie wynalazł :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Jak postawi się na remis i będzie inna ilość bramek, to chyba 3 punkty się należą, a nie 1... Powodzenia... Typer który nie wiadomo czy będzie dokończony to raczej słabe lokowanie czasu...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
getwellfan
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.