• Antysiódemka czwartej kolejki PGE Ekstraligi

  1. Andreas Jonsson - Motor Lublin (pierwszy raz w antysiódemce) - nie licząc meczu w drugiej kolejce Szwed na razie jedzie "piach". Możliwe, że odczuwa jeszcze skutki poważnej kontuzji, ale jeśli już wydobrzeje, a dalej będzie spisywał się tak słabo, to będzie można bezpodstawnie stwierdzić, że Ekstraliga (…)

  Więcej

 • Antysiódemka drugiej kolejki PGE Ekstraligi

  1. Adrian Miedziński - Włókniarz Częstochowa (drugi raz w antysiódemce) - bardzo źle wszedł w ten sezon. Miał tylko jeden dobry bieg, w którym pokonał Kenneth'a Bjerre i Marcina Turowskiego. Z pewnością to jego punktów zabrakło Włókniarzowi do lepszego wyniku w Grudziądzu. Musi solidnie popracować w (…)

  Więcej

 • Antysiódemka pierwszej kolejki PGE Ekstraligi

  1. Krzysztof Kasprzak - Stal Gorzów (pierwszy raz w antysiódemce) - to on ze Zmarzlikiem mieli ciągnąć wynik gorzowian. O ile Zmarzlik był jednym z liderów zespołu, o tyle Kasprzak zawiódł. Powinien podziękować Thomsen'owi, bo gdyby nie jego świetny wynik, Stal przegrałaby bardzo wysoko, a Kasprzak (…)

  Więcej

 • Typer I liga polska piłkarska - 4 kolejka

  Dzisiaj zaczynamy typowanie 4 kolejki I ligi polskiej piłkarskiej. Dzisiaj dodatkowo będą 2 pytania bonus, za które w wypadku prawidłowej odpowiedzi dostanie się 1 punkcik. Przypominam zasady. Za prawidłowe wytypowanie wyniku są 4 punkty. Za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy są 2 punkty. Za prawidłowe (…)

  Więcej

 • Typer I liga polska piłkarska - 3 kolejka

  Dzisiaj zaczynamy typowanie 3 kolejki I ligi polskiej piłkarskiej. Dzisiaj dodatkowo będą 2 pytania bonus, za które w wypadku prawidłowej odpowiedzi dostanie się 1 punkcik. Przypominam zasady. Za prawidłowe wytypowanie wyniku są 4 punkty. Za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy są 2 punkty. Za prawidłowe (…)

  Więcej

 • Typer I liga polska piłkarska - 2 kolejka

  Dzisiaj zaczynamy typowanie 2 kolejki I ligi polskiej piłkarskiej. Przypominam zasady. Za prawidłowe wytypowanie wyniku są 4 punkty. Za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy są 2 punkty. Za prawidłowe wytypowanie różnicy bramkowej, np. postawisz na 1-0, a np. będzie 2-1 jest jeszcze 1 punkt. Jeśli wytypujesz, (…)

  Więcej

 • Typer I liga polska piłkarska - 1 kolejka

  Dzisiaj zaczynamy typowanie I ligi polskiej piłkarskiej. Przypominam zasady. Za prawidłowe wytypowanie wyniku są 4 punkty. Za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy są 2 punkty. Za prawidłowe wytypowanie różnicy bramkowej, np. postawisz na 1-0, a np. będzie 2-1 jest 1 punkt. Jeśli wytypujesz, że wygra jakaś (…)

  Więcej

 • Typer I liga piłkarska - zapowiedź

  Zapraszam do typowania I ligi piłkarskiej. Dzisiejszy post jest zapowiedzią zabawy. Mogę nie zawsze dawać dzień później wyników. Może się zdarzyć, iż dam je w późniejszym terminie. Z tego powodu, nie miejcie do mnie pretensji. Nie wiem, czy damy radę do rundy wiosennej. Zależy to od tego ile osób będzie (…)

  Więcej