Jerzy Wilski - lubi

 • Jerzy Wilski lubi Komentarz

  Ciekawy jest ten Boniek! To k.....mać jaka jest rola prezesa PZPN? Odpowiada tylko za siebie? A reszta może postępować jak fryzjerska mafia? Panie Boniek niestety ale z pana prezes jak z Brzeczka selekcjoner i trener kadry! Czy pan wie dlaczego polska klubowa piłka jest cienka jak szpagat a pan kreuje swój wizerunek .... oczywiście bezinteresownie!

 • Jerzy Wilski lubi Komentarz

  Szlak mnie trafia, jak komentuje dwóch! Komentator i tzw. "expert"! Dlaczego nie 3 albo 4? Może całe studio? Jestem kibicem ( i wydaje mi się, że tym prawdziwym) i nie raz chciałbym sam oglądać, jak na trybunach. Nie potrzebuję informacji, jaki nr. buta nosi piłkarz, co je jego fryzjer i inne bzdety!! A tak naprawdę, to większość tych pseudo expertów, po prostu nie nadaje się do komentowania.

 • Jerzy Wilski lubi Komentarz

  Współczuje pajacom co kupili bilety na takie gów.... Tylko w Polsce można tak okraść innego sportowca . BRAVO Radczenko wygrałeś .

 • Jerzy Wilski lubi Komentarz

  Jeśli to jest dowód to dlaczego nikt z innych ekip nie reklamował i nie podniósł alarmu?Gdzie byli sędziowie?Powinien być zdyskwalifikowany i nie pominę tego,gdzie Kraft ma krok w spodniach.Wszyscy to widzieli.

 • Jerzy Wilski lubi Komentarz

  Panie Macieju. Jestem pod wrażeniem. Jakże fachowa i czytelna analiza historii szkolenia naszej piłkarskiej perełki. Oczywiście życzymy mu wszyscy sukcesów w bardzo trudnej Bundeslidze.

 • Jerzy Wilski lubi Komentarz

  @Kevin Wendell Crumb: tylko że w Milanie niema nikt formy grają pod siebie wszyscy

 • Jerzy Wilski lubi Komentarz

  Można coś zrobić, nie wiem - zablokować to jakoś - żeby po wejściu na ten portal nie oglądać i nie słuchać pola?

 • Jerzy Wilski lubi Komentarz

  Co niby mówi jego mina, bo ja tu nic nie widzę. Łożyński przestań bredzić.

 • Jerzy Wilski lubi Komentarz

  jak najbardziej zasłużył na 3-5 miejsce .Taki Salah nic w kadrze nie osiągnął ,a Van Dijk w ogóle nie awansował na MŚ . I co ? I jakoś są wyżej .Klasyczny przykład że bardziej chyba chodzi tutaj o marketing a nie merytoryczne argumenty

 • Jerzy Wilski lubi Komentarz

  Znowu forum się ożywiło i to głosami frustratów. Żal mi Was. Klasa sportowa Roberta Lewandowskiego oraz jako człowieka musi budzić uznanie i szacunek u ludzi, którzy sami z siebie dużo dają w różnych dziedzinach życia. Tacy potrafią właściwie ocenić wysiłek, osiągnięcia, bądź -mimo wszystkiego- ich brak. Ktoś, kto mało z siebie daje najczęściej jest krytyczny wobec innych. Frustracja rodzi zazdrość i zawiść. Zgorzkniali sami siebie pozbawiacie pięknych stron życia. Uważam, że Lewandowski zasługiwał na lepszą lokatę, ale zagrały względy pozasportowe, a przecież sport jest wymierny. Nie znam regulaminu i nie wiem, czy w kryteriach są przyznawane punkty za Ligę w której zawodnik gra, narodowość, kraj z którego pochodzi, natomiast mówi się o osiagnięciach piłkarskich i te wskazywały na to, że Lewy powinien być w czołówce. Wczoraj po gali byłam sfrustrowana i wściekła na Francuzów- organizatorów - mam na myśli usadzenie Roberta koło Messiego (rozbudzili tym nadzieje na wysoką lokatę), to że wręczał złotą piłkę (bo dlaczego On). Przespałam się z tematem i dzisiaj oceniam to wszystko inaczej. Przecież to nie organizatorzy, a 180 dziennikarzy tak zagłosowało. Może nie mam racji, ale dopatruję się w dwóch wyżej przeze mnie wymienionych faktach uznania organizatorów dla Roberta Lewandowskiego. Raz jeszcze sam Lewy okazał się wielki okazując hart ducha i zimną głowę udzielając wywiadów. Myślę, że mógł się czuć rozczarowany, ale potrafił docenić chwilę, miejsce, fakt że się tam znalazł. Wierzę, że to wszystko tylko wzmocni Lewego, że nadal będzie bombardował bramki i osiągał wytyczone przez siebie cele. Aniu, Robercie jesteście wspaniali. Serce się raduj i duma rozpiera, gdy na Was patrzę. Pięknie reprezentujecie nasz kra i podzielony naródj. Dzięki Wam za to. Powodzenia.

 • Jerzy Wilski lubi Komentarz

  dudek już się skompromitował przed ostatnim Mundialem, jak piał w mediach że reprezentacja jedzie po medal. Teraz robi to dalej - kompromituje się. Jak widać jeden typ wart drugiego...

 • Jerzy Wilski lubi Komentarz

  Dudek to ten co nie miał wstydu i wybrał połowę kariery ,za 'Dobre Dudki" na ławie ! I to ten co po zwycięstwie w Lidze M. od razu wylądował na ławie..do konca kariery...i to ten co nie miałwstydu i zagrał w repr. ostatni mecz tylko po to ,aby być w Klubie zasłużonego Repr....

 • Jerzy Wilski lubi Komentarz

  Łapówkarz chciałby powrotu dawnych czasów kiedy to drukowanie meczów podlegało jedynie UEFA. Sędziowie poza kontrolą i pieniądze z tego procederu też.

 • Jerzy Wilski lubi Komentarz

  frankowski podając , był jak ślepa dama .

 • Jerzy Wilski lubi Komentarz

  Trenerem powinien zostac Hajto albo ten co Legie prowadzil przeciwko Realowi ze skutkiem. Brzeczek to kompletny glab. Zero inteligencji i pomyslunku.

 • Jerzy Wilski lubi Komentarz

  Z podstawowego składu Polaków najgorszy niewątpliwie Frankowski, celne podania można policzyć na palcach jednej ręki, Zieliński niestety im dłużej trwał mecz tym gorzej, ładne prowadzenie piłki do pola karnego, a potem chyba strach go oblatuje i zagrywa "do nikogo". Tomaszewski ma na pewno wiele racji, Brzęczek powinien trzymać się tego, co wychodzi najlepiej.

 • Jerzy Wilski lubi Komentarz

  Fraqnkowski [powinien dostać urlop bezpłatny na okres -do odwołania. Tomaszerwski -zly komentator. Byl tylko dobrym bramkarzem

 • Jerzy Wilski lubi Komentarz

  Dla mnie nieporozumieniem jest Zieliński Może dobrze gra w klubie ale w reprezentacji to padaka. Tak samo Szymański w II połowie - jeśli nie miał sił to był do zmiany. Jak ma kondycję na jedną połowę to też średnio się nadaje, w końcu mecz trwa 90 min a nie 45...

 • Jerzy Wilski lubi Komentarz

  Gdyby Klich był taki wirtuozem to już dawno byśmy o tym wiedzieli. A w jego wieku już jest piłkarzem ukształtowanym i wiele się nie rozwinie. Ja jakoś nie widzę tej jego cudownej techniki, wizji i rozegrania. A Góralski to wcale nie jest aż taka fajtłapa jeżeli chodzi o granie piłka, a przykładów piłkarzy o podobnej charakterystyce w dużych klubach jest wielu - np Kante, Herrera, Allan, Martinez

 • Jerzy Wilski lubi Komentarz

  Nie wiem o czym jest ten artykuł i z jakich powodów został napisany. Po mojemu i Klich i Góralski są do bani i nie jest to "próba deprecjonowania tych piłkarzy, ale ich charakterystyka".