Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • NafciarZKS lubi Komentarz

  Olejniczak to dla mnie opcja do pierwszej 7 w ataku zarówno na środku jaki i przede wszystkim na lewym rozegraniu (tu jeszcze jest Sićko). Przecież jak wyjdziemy z Łęgowskim, Kondratiukuem i Przybylski to już po 10 minutach będzie po meczu a rywale odjadą na 7-8 bramek.

 • NafciarZKS napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Mistrzostwa Europy 2020. Znamy skład Polaków. Nastolatek poczeka na szansę

  Na razie wstrzymywałem się z osądami, ale jednak musze to napisać. Rombel nie nadaje się na trenera kadry, po prostu brak mu odwagi. Co on własciwie chce ugrać na tym turnieju grając słabymi 30-latkami. Mam nadzieję, że po turnieju out, licze na trenera jak Kuptel, który nie będzie się bał postawić na młodych.

 • NafciarZKS napisał/a komentarz do Najlepsi polscy szczypiorniści 2019: prawoskrzydłowi

  A to dlatego, że w te pół roku po prostu zjadł resztę konkurencji. Co z tego, że twój Mauer rzuca dużo w lidze, jak w rozgrywkach europejskich praktycznie nie brał udziału. Daszek nie dość, że był MVP w lidze to dodatkowo był liderem Wisły w Lidze Mistrzów oraz ciągnął gre kadry. Jedynym, który mógł z nim rywalizować był własnie Moryto, ale gdyby porównać samą wiosnę to 1 Daszek a potem długo, długo nic. Wytrzeźwiej chłopie

 • NafciarZKS napisał/a komentarz do Turniej Czterech Narodów. Polska - Białoruś. Momenty były

  @NafciarZKS: Zastanawiałem się nad wyborem Łangowskiego, a Kondratiuka i patrząc tylko na obecny turniej to ten pierwszy może dać drużynie więcej, Adrian może jedynie zabrać cenne minuty Olejowi. Szkoda, że Zarzycki nie dostał więcej szans na grę, podejrzewam że nie jest brany pod uwagę. Zgadzam się z Ukassiu, jeśli dojdą kontuzjowani, a kolejni młodzi wskoczą na zgrupowania to w dłuższej perspektywie wcale nie musi to wyglądać aż tak źle, trzeba po prostu odwagi przy niektórych decyzjach

 • NafciarZKS napisał/a komentarz do Turniej Czterech Narodów. Polska - Białoruś. Momenty były

  Nie wyglądało to aż tak źle jak się spodziewałem, młoda krew pozostawiła zdecydowanie lepsze wrażenie niż starsi koledzy. Na ten moment moja 16 na turniej wygląda tak:
  BR: Kornecki, Morawski
  LS: Krajewski, Jarosiewicz
  LR: Sićko, Łangowski, Chrapkowski
  ŚR: Pilitowski, Olejniczak
  PR: Majdziński, Przybylski
  PS: Moryto, Bondzior
  OB: Dawydzik, Gębala, Syprzak

 • NafciarZKS lubi Komentarz

  Ja wiem, że człowiek powinien umieć cieszyć się z małych rzeczy ale zobaczcie czym my się jaramy? Tym, że zawodnicy w przedziale wiekowym 24-27 mają szansę zagrać na poważnej międzynarodowej imprezie! Naprawdę jesteśmy w innej handballowej rzeczywistości, na zupełnie innym biegunie. Dla porównania popatrzmy chociaż na skandynawską młodzież z Bundesligi. Ile ci zawodnicy mają lat? No, a już są wybijającymi się graczami swoich klubów i znaczącymi postaciami LM. Dla przykładu wymienię tylko takich jak Norwegowie: Rood, Bergerud czy Johanessen z Flensburga, który jeszcze ze 2 sezony temu był przeciętnym grajkiem ale tam rozwinął się nieprawdopodobnie. Do tego Szwedzi: Wanne, Gottfridsson, Jepsson, albo Nilsson z Kielu czy Nilsson z Veszprem. Zaraz ktoś napisze, ż etam jest inny poziom szkolenie, system działa jak trzeba itd. Ok, zgadzam się z tym ale sami popatrzmy kiedy i jakim wieku ci zawodnicy pokazali się w swoich pierwszych reprezentacjach? Wymienieni Norwegowie ograli naszą kadrę na mistrzostwach we Francji w 2017 roku. Pytanie ile mieli wtedy lat? Jaka była średnia ich wieku? Niech każdy odpowie sobie sam. No, a teraz popatrzmy na naszą obecną kadrę. O ile w przypadku bramkarzy czy obrotowych, to doświadczenie ogranie czy naturalna siła przychodzą z wiekiem i ciężko tu wymagać, żeby na tych pozycjach byli sami młodzieniaszkowie. Ciężko też podważyć w naszej kadrze pozycję Chrapka, Sypy, Krajka, a sam chciałbym żeby na mistrzostwa pojechał Wyszu z racji doświadczenia i spokoju, który wnosi. Jednak popatrzmy na pozostałe pozycje, ilu my tak naprawdę mamy zawodników młodych tj. poniżej 23 roku życia ...? Popatrzmy na nasze całe rozegranie, w szczególności na nie. Od dawna piszę, że te mistrzostwa nic nam nie dadzą i niczego nie ryzykujemy, więc warto posłać w bój młodzież plus kilku (dosłownie kilku: maks.5-6 starszych), bo to przyniesie nam efekty w przyszłości. Na, a tymczasem jak jest na prawym rozegraniu, na lewej połówce odkurzamy prawie 30 - letniego Łangowskiego, na środku Pilitowskiego, którego sprawdzał już Biegler i było jak było. Ja wiem, że z pustego i Salomon nie naleje ale pytanie moje brzmi czy mysię naprawdę, aż tak boimy i chcemy tylko lekko uchylić drzwi wejściowe do pokoju? Ja zawsze myślałem, że sport jest domeną ludzi z odważnych i z polotem, więc jeśli jest okazja to należy z przytupem otworzyć drzwi frontowe, a jak trzeba to i furtkę wyrwać z zawiasów. No bo to będzie zapamiętane na pewno, na asekurantów lekko uchylających drzwi nikt nie postawi. Choć to w sumie bezpieczniejsze ... Niech każdy odpowie sobie sam na parę pytań ...

 • NafciarZKS lubi Komentarz

  Śmieszne, totalnie śmieszne. Facet w żadnym poważnym meczu - z Kielcami, Płockiem czy w Europie nie potrafi zagrać na wysokim poziomie a Wy go stawiacie przed Krajewskim i Jachlewskim! Ponury żart.

 • NafciarZKS napisał/a komentarz do Najlepsi polscy szczypiorniści 2019: lewoskrzydłowi

  Nie no to nawet nie brzmi jak dobry żart. Chyba nie oglądacie za dużo meczów Górnika, bo facet nawet tam nie jest numerem 1, a co dopiero w Polsce. Jak dla mnie Tomczak miejsce 6 a reszta przesuwa się o 1 miejsce do przodu

 • NafciarZKS lubi Komentarz

  Tomczak na pierwszym miejscu? No, no, nieźle SF odleciały w tej kategorii. Wybór co najmniej groteskowy.

 • NafciarZKS lubi Komentarz

  @handWeeDball: A co ma Płock do tego wpisu?
  Zaraz znowu zacznie się śmietnik pod kolejnym artykułem.
  Oby nie szukali więcej zawodników w Kielcach, już nam dwóch konkretnych wyciągnęli, wystarczy

 • NafciarZKS napisał/a komentarz do Menatyper - 25.11.2019.

  1. Pick 32-24 Zagrzeb
  2. PSG 29-26 Barcelona
  3. Elverum 25-24 Celje
  4. Flensburg 30-26 Aalborg
  5. Motor 24-25 Porto
  6. Vive 33-25 Mieszkow
  7. Kiel 31-28 Montpellier
  8. Vardar 24-28 Veszprem
  9. Kristianstad 29-27 Wisła

 • NafciarZKS lubi Komentarz

  @MistrzowieSwiata: Leżę ze śmiechu nie wiem czy przez tydzień wstanę....u Nas zawodnicy, którzy grali w Kielcach...nie mogą kalać Naszych barw...:)

 • NafciarZKS lubi Komentarz

  @Nusty: A niby jakiego formatu....i jakie on ma osiągnięcia....:)

 • NafciarZKS lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • NafciarZKS napisał/a komentarz do Menatyper - 18.11.2019.

  1. Barcelona 34-29 Flensburg
  2. Aalborg 25-30 PSG
  3. Zagrzeb 28-27 Elverum
  4. Celje 23-28 Pick
  5. Kiel 31-23 Motor
  6. Montpellier 26-24 Porto
  7. Mieszkow 22-26 Vardar
  8. Veszprem 30-27 Vive
  9. Wisła 32-28 GOG

 • NafciarZKS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Psy szczekają a karawana jedzie dalej :)

 • NafciarZKS napisał/a komentarz do Menatyper - 11.11.2019.

  1. Zagrzeb 27-27 Celje
  2. Barcelona 40-29 Aalborg
  3. PSG 33-27 Flensburg
  4. Elverum 26-30 Pick
  5. Porto 25-27 Kiel
  6. Veszprem 32-23 Mieszkow
  7. Vive 28-25 Vardar
  8. Montpellier 31-23 Motor
  9. Kadetten 24-28 Wisła

 • NafciarZKS lubi Komentarz

  A ja mam pytanie kto w Vive odpowiada za ligistyke? Po raz kolejny po wyprawie do Porto drużyna podróżuje z gigantycznym opóźnieniem i wiemy jak to się skończyło w Portugalii. Żeby nie było głupiego tłumaczenia że cało dniowa podróż zmęczyła graczy bo można było wyjechać dzień wcześniej ucząc się na błędach. Raz ok taka sytuacja może się zdarzyć ale nie drugi raz to już ktoś zawalił sprawę.

 • NafciarZKS lubi Komentarz

  @FanSzczypiorniaka: Według wielu sympatyków... ? Podaj dokładnie, których i gdzie twierdzi, że klub z Kielc będzie przeniesiony do W-wy? Którzy kibice z Płocka i gdzie twierdzą, że piłkarze nie otrzymują pensji lub to, że klub ma niekorzystne umowy ze sponsorem? Proszę podaj, bo póki co zwyczajniej coś insynuujesz i piszesz nieprawdę.

 • NafciarZKS napisał/a komentarz do Menatyper - 03.11.2019.

  1. Flensburg 24-29 PSG
  2. Aalborg 27-33 Barcelona
  3. Celje 28-26 Zagrzeb
  4. Pick 34-26 Elverum
  5. Mieszkow 24-29 Veszprem
  6. Vardar 25-28 Vive
  7. Motor 23-26 Montpellier
  8. Kiel 30-24 Porto
  9. Wisła 32-26 Niedźwiedzie

 • NafciarZKS napisał/a komentarz do Polska - Rosja. Rozbici w San Juan

  @SteguArenaOpole: Jak będziemy zmieniać trenera co pół roku to uwierz mi, że też nic z tego nie będzie. Poza tym nie widać za bardzo kandydatów na przejęcie pałeczki po Romblu, weź pod uwagę, że związek na pewno nie weźmie pod uwagę nikogo z zagranicy, zostaje krajowy rynek. Dlatego moim zdaniem trener powinien zostać.

 • NafciarZKS napisał/a komentarz do Polska - Rosja. Rozbici w San Juan

  Nie ma co się pastwić nad trenerem, bo tu zdecydowanie zawiedli zawodnicy. Przecież pozycję były, ale takiej skuteczności to ja dawno nie widziałem. Moryto? Nie będę się znęcał, ale kiedyś trafił by każdą z tych sytuacji, a teraz chyba z 5 zmarnowanych setek. I podobnie było u innych, jakbyśmy trafiali setki to wynik nie byłby tak daleki. Tak jak pisze handball Wybrzeże podziękowałbym paru starszym (z tych co wymieniłeś zostawiłbym jedynie Szybę do czasu powrotu Paczasa). Trzeba ogrywać młodzież i liczyć, że coś się ruszy, ale niestety przyszłość nie zapowiada się kolorowo. Jeszcze raz powtórzę, że trenera bym nie ruszał, bo pracuje z takim materiałem ludzkim jaki ma, wina jest u podstaw.

 • NafciarZKS lubi Komentarz

  Powtarzam po raz kolejny. Z materiałem ludzkim jaki mamy obecnie, to żaden trener na świecie nie ugra nic. Krytykę trzeba kierować do PZPR za zmarnowane ostatnie 10 lat. Ryba psuje się od głowy.

 • NafciarZKS lubi Komentarz

  Żebym nie był gołosłowny, to wymienię nazwiska młodych zawodników, których widzę w szerokiej kadrze A:
  - Zarzycki, Sićko, Przytuła, Adamczyk, Bondzior, Majdziński (warunek powrót do formy po kontuzji), Komarzewski. W trochę dalszej perspektywie Zieniewicz i Olejniczak na środek rozegrania, Klimków i Landzwojczak na środek obrony, Działakiewicz na prawe rozegranie. Naprawdę nie ma na co czekać jeśli nie chcemy stracić kolejnych kilku lat. Jeżeli ktoś w szale radości myśli, że przyszłość naszej dyscypliny stanowią zawodnicy w wieku 27-32, którzy zagrali taką piękną bajkę w Argentynie, no to już jego sprawa.

 • NafciarZKS napisał/a komentarz do Menatyper - 21.10.2019.

  1. Flensburg 26-29 Barcelona
  2. PSG 34-28 Aalborg
  3. Pick 32-24 Celje
  4. Elverum 25-28 Zagrzeb
  5. Vive 24-26 Veszprem
  6. Porto 22-26 Montpellier
  7. Motor 25-31 Kiel
  8. Vardar 33-28 Mieszkow
  9. Dinamo 30-26 Wisła

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.