Mojo_jojo - lubi

 • Mojo_jojo lubi Komentarz

  Przykre, dopatrzono się wielu podobieństw do stylu Kliczki. Sędzia też się dostosował do tego stylu. Jak miał to wygrać Ruiz ?! Jak ! Skoro AJ za każdym razem w pół dystansie kurczowo chwytał Ruiza. Ruiz znalazł sposób zrywał klincz i obkładał AJ ,ale sędzia nagle zabronił i tego. Jeden z komentatorów podkreślił, że AJ trenował mocny klincz, ja rozumiem klincz ze zmęczenia,lub sytuacja na skraju ko itp.,ale świadome kurczowe łapanie przy każdym zbliżeniu się przeciwnika !? W piłce nożnej jest to faulem taktycznym zwane i żółta kartka. Tutaj ostrzeżenie i odjęcie punktu. Ale sędzia nie reagował. Walka wcześniejsza Chorwata! Walił w tył głowy, aż huczało i sędzia nic. Tym bardziej, że Ruiz uderzał po zerwaniu klinczu, ale w bok głowy , a nie tył. Dla mnie taka taktyka to w MMA, a w boksie wstyd dla sportu jego zasad, sędziowania. Kliczko powinien stracić pas o wiele, wiele wcześniej, za te klincze, wieszanie na przeciwniku. Ale cóż, kasa robi wszystko, robi ,styl,sędziów itd. ŻENADA!!!

 • Mojo_jojo lubi Komentarz

  Dajcie mamji Russellowi rower, a mi motocykl to też będzie dla mnie 21:0.. Gdyby osiągnął taki wynik na równym sprzęcie to ok.

 • Mojo_jojo lubi Komentarz

  Wszystko wskazuje również na to, że jutro dołączy do grona kierowców którzy sezon zakończą bez punktu.

 • Mojo_jojo lubi Komentarz

  Tylko jeden ścigał się słabym bolidem F1 a drugi polonezem

 • Mojo_jojo lubi Komentarz

  Jakby tak brytole nie faworyzowali Russela Robert by go ogrywał aż miło no ale cóż to widać dostał przednie skrzydło które spisywało się dobrze bach zabrali Robertowi i dali stare w pierwszych treningach Robert jest bardzo szybki nagle czary mary i zwalnia w kolejnych sesjach treningowych w kwalifikacjach to już w ogóle przepaść tylko dlatego jak zresztą słusznie ujęła Clair Williams że nie pozwolą zmarnować kariery Russela i dlatego tak się dzieje że Robert zawsze jest wolniejszy od Russela bo brytole tak chcą by swój wygrywał ,bo jak dobrze wiemy Robert umie jeździć nie zapomniał jak się jeździ a na domiar tego na każdym starcie wyprzedza Russela bez problemu a to o czymś świadczy że jest lepszy od Anglika.

 • Mojo_jojo lubi Komentarz

  Polska to bardzo nieobliczalny zespół.Możemy przegrać z Gruzją a następnego dnia pokonać Hiszpanię.Niewiadomo czego się po naszych spodziewać.

 • Mojo_jojo lubi Komentarz

  @Jan Kozietulski: ale śmieszne. Wszyscy wiedzą skąd się to wzięło i nie ma to nic wspólnego z tym, co obecnie Niemcy sądzą o Robercie. Tylko taki nieudacznik jak Ty będzie się wyśmiewał z każdego, żeby się lepiej poczuć

 • Mojo_jojo lubi Komentarz

  Z dedykacją dla wszystkich tych, co piszą "że tylko z karnego lub na pustą". Piękna akcja.

 • Mojo_jojo lubi Komentarz

  @00000000000: człowieku skąd Ci się ten juskowiak wziął??? Reszta ok...ale co on kur...osiągnął i czym się zasłużył i dla kogo...kto go zna oprócz ludzi którzy żyli jak on grał i trochę później...kto go zna z malolatow teraz...to o takim Lewandowskim będą gadać za 50lat..o Bońku czy Deyne też, ale o juskowiaku, to teraz mało kto pamięta...

 • Mojo_jojo lubi Komentarz

  Ty , Szpilka, nie jesteś normalny!
  Już Mollo cię naruszył i poprzewracał. Jennings ciężko pobił, Wilder mało cię nie zabił, Kownacki powycierał tobą ring, Chisora też cię o mało nie zatłukł na śmierć... Człowieku, co ty wyprawiasz??? Nie szkoda ci zdrowia, a może życia? Masz kobietę, rodzinę, szanuj to. Nie masz talentu do boksu, nie masz zdrowia, jesteś bumem od paru lat. Zajmij się czymś , co cię nie zabije, lub choć nie zrujnuje do końca zdrowia. Już jesteś obok placka Najmana największym pośmiewiskiem w środowisku i wśród kibiców boksu. Kibice kochają wygranych, a nie chłopaczków, których przewraca i odcina cios emeryta Chisory...

 • Mojo_jojo lubi Komentarz

  Cała prawda o Williamsie zostanie ujawniona po zakończeniu kontraktu Roberta.
  Zapewne hejterzy się zdziwią i znikną tak jak po podpisaniu umowy z Wiliamsem w F1.
  Kontrakt zapewne zabrania jemu komentowania i mówienia prawdy i wyrażania własnego zdania.
  Zapewne młody Brytyjczyk jest lub może być lepszy w wielu aspektach ale doświadczenie Roberta jest ważniejsze w takim gracie jakim jest Williams.

 • Mojo_jojo lubi Komentarz

  dobry trener ustawia drużynę (pomoc i rozgrywających ) tak aby super strzelec otrzymywał piłki i strzelał bramki - otrzymał dwie lub trzy i jako zwykły śmiertelnik jednej nie wykorzystał - gdyby dostał 7czy 10 podań wynik meczy bylby zachwycajacy.
  W München przy pomocy prawdziwych kolegów na boisku strzela 2 lub 3 na mecz.

 • Mojo_jojo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Mojo_jojo lubi Komentarz

  Klub do rozwiązania w natychmiastowym czasie.

 • Mojo_jojo lubi Komentarz

  Odpadli bo są ciency leszczyku , mają dobre bolidy i się rozbili a ten "inwalida" dał radę w tym słabym bolidzie to jaki wniosek z tego kto tu jest Szpilka???????

 • Mojo_jojo lubi Komentarz

  Oby
  Zdrzemną bym się :)

 • Mojo_jojo lubi Komentarz

  To nie "Ace of Base" tylko "Salt 'N' Pepa" :D

 • Mojo_jojo lubi Komentarz

  Ty tak na poważnie?!
  Miejsce bandytów jest w więzieniu, na stadionach powinni być kibice.

 • Mojo_jojo lubi Komentarz

  Widocznie nie jest to takie proste jak w Twoim rowerze który ma cały czas takim sam balans. Jeżeli ktoś się się pyta RK o zachowanie bolidu to mówi jak jest i zna się na tym. Nie można w kółko słodko pierdzieć i mówić że zbierają dane i rozwiązują problemy.

 • Mojo_jojo lubi Komentarz

  Ty i Jan Kalinowski macie chyba coś z kibola - brak logicznego myślenia EWIDENTNY. Przecież z przekazu który czytamy wynika jasno - auto USTAWIANE WCZEŚNIEJ TRACI TE USTAWIENIA i MUSI BYĆ KORYGOWANE RĘCZNIE NA TORZE! To coś na pewno leży w gestii stajni Wiliamsa a nie Kubicy czy Russela! Jak macie nieposkromione chęci gryzienia to czepcie się własnej d...!