Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Young Oak lubi Komentarz

  To że Bartek był najlepszy na owalu w GP nie ulega żadnej wątpliwości!
  Brawo i jeszcze raz brawo dodatkowo za promocję speedwaya w rodzimym kraju.
  Miło się czyta taką informację! To znaczy że z Polskim żużlem nie jest tak źle! Polacy to docenili! :)

 • Young Oak napisał/a komentarz do Plebiscyt na sportowca roku. Bartosz Zmarzlik pokonał Roberta Lewandowskiego

  @Waldemar Stefański: Piękne słowa Panie Waldemarze. Nawet moi znajomi z Zielonej Góry i Leszna mówili, że będą głosować na Bartka właśnie ze względu na to jakim skromnym i pracowitym jest człowiekiem, co potwierdza Pana słowa.

 • Young Oak lubi Komentarz

  Super się stało. Zmarzlikowi, jak nikomu innemu w tym roku się to należało.Tak jak wszyscy piszą i wiedzą, Lewy w tym roku dużo osiągnął,jednak przegrał z najlepszymi.Nie gra w najlepszej lidze świata i nie jest tam najlepszym polskim zawodnikiem,jak Bartek.Pokazuje to też ogromną solidarność środowiska żużlowego,które docenia Mistrza Świata,niezależnie z jakiego klubu on się wywodzi. I wszyscy głosują na niego z różnych powodów.Bo został trzecim naszym mistrzem świata,bo jest bardzo skromny i poukładany,bo jest młody i rokuje na przyszłe lata,bo swoje zwycięstwa dedykuje najbliższym,pamiętając komu je zawdzięcza.Takie przykłady można mnożyć.Nie wiem ,ile osób się ze mną zgodzi,ale uważam,że ktokolwiek inny(oczywiście oprócz Tomka Golloba,jeżeli mógłby pojechać),kto by zdobył mistrza świata,nie wygrałby nigdy plebiscytu na sportowca roku 2019 w Polsce.Dlaczego?Ponieważ Zmarzlik ,jako jedyny może być naszym ambasadorem,który wyniesie tę dyscyplinę "pod strzechy",który jednoczy Polskę pomimo różnych antagonizmów i innych animozji.Jego niesamowita codzienna radość życia i zarażający wszystkich dookoła optymizm spowodował,iż kibice żużlowi potrafili pokazać swoją moc,pomimo wszechobecnej i ogólnodostępnej w każdej ,nawet małej miejscowości, piłki nożnej i RL9.

 • Young Oak lubi Komentarz

  To się Lewy zdziwił, taki był wyluzowany, myślał że wygraną ma w kieszeni a tu zonk :-) Przyznam że nie wierzyłem że wygra, ale kibice żużla pokazali klasę - przebiliśmy kopaną - Brawo Bartek! Władek chyba będzie musiał zmienić stolik, bo przy obecnym chyba nikt tam nie pije :-) Przy takim wyborze i ilości stolików to on stamtąd na własnych nogach nie wyjdzie, oni go wyniosą :-)

 • Young Oak napisał/a komentarz do Plebiscyt na sportowca roku. Kibice podzieleni! Lewandowski minimalnie przed Zmarzlikiem

  Zwolennicy Lewandowskiego z braku argumentów podważają sportowy charakter żużla lub narzekają na jego małą popularność na świecie. Skoki narciarskie lub biegi narciarskie są podobnie jak żużel popularne tylko w kilku krajach, co nie przeszkadzało wygrywać plebiscytu na sportowca roku Adamowi Małyszowi, Justynie Kowalczyk czy Kamilowi Stochowi. W Polsce skoki narciarskie też uprawia niewiele osób, a na mistrzostwach Polski mają problem by skompletować zawodników do konkursu. Czy to podważa osiągnięcia Kamila Stocha czy Dawida Kubackiego? Nie. Czy to, że superlicencję uprawniającą do startów w Formule 1 ma ze 30 zawodników komukolwiek przeszkadza? Nie. W jednym kraju popularny jest carling, w innym rugby, jeszcze w innym krykiet. Plebiscyt jest na polskiego sportowca roku, a żużel to sport bardzo popularny w Polsce i zwycięstwo żużlowca czy sportowy charakter tej dyscypliny nie powinien nikogo bulwersować.

 • Young Oak lubi Komentarz

  Gdyby to był miarodajny plebiscyt sportowy, to Lewandowskiego nie powinno być w pierwszej piątce. Mam nadzieję, że Bartek jednak wygra.

 • Young Oak lubi Komentarz

  Śmiech na sali! Patrząc na sukcesy osiągnięte dla Polski to celebryty z Monachium nie powinno być w pierwszej dziesiątce! Co on zrobił dla Polski w minionym roku, strzelił trzy bramki Łotwie? Żenada.

 • Young Oak lubi Komentarz

  Powinien wygrać Leon lub Zmarzlk

 • Young Oak lubi Komentarz

  Tutaj trzeba sobie powiedzieć jasno . Walczą nie Bartek z Robertem tylko dyscyplina z dyscypliną . Piłka ma większą popularność . Jakby porównywać tych dwóch sportowców , to w zestawie zasług dla Polski z orzełkiem na piersi to choć Bartek jest młodszy to kryje Lewandowskiego czapką . Bartek ma tytuł IMŚJ , zdobywał medale drużynowego mistrza świata , Został trzeci raz w historii indywidualnym mistrzem świata i był 3 razy z rzędu najskuteczniejszym zawodnikiem najsilniejszej ligi świata . Z całym szacunkiem do dokonań Lewandowskiego w lidze Niemieckiej , on na arenie międzynarodowej nie wygrał nic . W lidze mistrzów z Bayernem nie dotarł nigdzie , z reprezentacją Polski na razie wygrał eliminacje do mistrzostw Europy . A Liga Niemiecka nie jest też najsilniejszą ligą świata . Patrząc przez pryzmat czasu w Niemczech biją się dwie drużyny o tytuł mistrza kraju Borussia i Bayern więc śrubowanie rekordów z takim zespołem jak Bayern na tle średnich lub słabych rywali to średnio wydaje się wyczyn . W Lidze Angielskiej dla porównania mamy Chelsea , Machester und, Menchester city , Arsenal , Liverpoool , Totencham , Leicester itd , w Hiszpani Real , Barca , Atletico, . Nie ma co jednak odbierać Lewandowskiemu że jest rozpoznawalny na świcie i dzięki niemu Polska zyskała popularność na świecie . Tylko my wybieramy sportowca roku , i rozliczamy go za trofea , medale , i sukcesy zdobyte dla kraju a w tym aspekcie Bartek wygrywa w cuglach . Jestem fanem Falubazu i choć regionalnie Stal zawsze była ,,wrogiem'' naszym to doceniam klasę , wielki talent i ogrom pracy Bartka . Po prostu zasłużył sobie na to by został doceniony przez kibiców z całej Polski .

 • Young Oak lubi Komentarz

  WP nakręca plebiscyt na Lewego, wszędzie gdzie tytuł Sportowca Roku to tylko zdjęcie Lewandowskiego, dlaczego pod tym tytułem nie wstawia się zdjęć innych sportowców??? Ustawka od samego początku. Niesmaczne to.

 • Young Oak lubi Komentarz

  A co ten Lewandowski osiągnął, medale jakieś ma.Nie ma i nie będzie miał.Głosowałem na Zmarzlika.

 • Young Oak lubi Komentarz

  Gdyby to chodzilo o reklamy w TV to zaglosowalbym za Lewym. Ale jesli chodzi o osiagniecia sportowe to nie ma tu co dywagowac. Zmarzlik nr 1.

 • Young Oak napisał/a komentarz do Pol kontra Ostafiński! Robert Lewandowski czy Bartosz Zmarzlik? Kto powinien zostać sportowcem roku?

  Miarą sukcesu sportowca jest również to czy potrafią go docenić przedstawiciele jego własnej dyscypliny. Bartosza Zmarzlika cenią wszyscy przedstawiciele sportu żużlowego - rywale z toru, eksperci, trenerzy, działacze, dziennikarze i kibice. Robert Lewandowski nie znalazł nawet uznania wśród przedstawicieli swojej dyscypliny, zajmując dopiero 8-mą pozycję w plebiscycie FF. Nie deprecjonuję osiągnięć Roberta, bo to świetny piłkarz, jednakże w tym roku Zmarzlik go przebił osiągnięciami zdobywając mistrzostwo świata oraz - o czym mówi się rzadko - wicemistrzostwo świata par niemal w pojedynkę.
  PS: Szkoda, że wzięli do promowania Bartka "redaktora", który Speedway Grand Prix (cykl zawodów o mistrzostwo świata) na żużlu porównuje do skoków narciarskich, gdzie o mistrzostwie świata decydują dwa skoki i często o mistrzostwie decyduje fart do warunków atmosferycznych. Żeby daleko nie szukać można było zastosować porównanie do Formuły 1 czy Moto GP, gdzie też są turnieje Grand Prix, a mistrzem zostaje ten kto w ciągu wszystkich turniejów zdobędzie najwięcej punktów, czyli dokładnie tak jak w żużlu.

 • Young Oak napisał/a komentarz do Żużel. Mocne słowa trenera Marka Cieślaka. Janowski, Pawliccy i Drabik wylatują z kadry (wywiad)

  @Unia L.: Zmarzlik przyjaźni się z Woźniakiem i Vaculikiem. Vacul, gdy jeździł jeszcze w Stali to regularnie gościł u Zmarzlika w domu. Bartek ma też dobre relacje z Artiomem Łagutą (kolegą z Vetlandy) i Patrykiem Dudkiem. Poza tym Zmarzlik jest powszechnie szanowanym zawodnikiem, o czym świadczą szczere gratulacje Madsena i Sayfudtinowa po tym jak zdobył mistrzostwo. Zmarzlik nie ma żadnych problemów z integracją, tylko jest typem profesjonalnego sportowca przez duże "S" a nie lansera, który udaje profesjonalistę tylko wtedy, gdy podpisuje kontrakt.

 • Young Oak napisał/a komentarz do Żużel. Mocne słowa trenera Marka Cieślaka. Janowski, Pawliccy i Drabik wylatują z kadry (wywiad)

  W sumie to żadne ryzyko. Zmarzlik i tak lepiej dogaduje się z Dudkiem, więc zapewne oni by jechali. Na pozycję juniorską Kubera jest pewniakiem, bo reszta juniorów nie ma do niego startu. Kadra nawet i bez tych wykluczeń wyglądałaby pewnie tak:
  1. Zmarzlik
  2. Dudek ew. Kołodziej/Smektała/Kasprzak (gdyby Patryk nie odnalazł formy z początku sezonu)
  3. Kubera

 • Young Oak napisał/a komentarz do GP Polski w Toruniu

  1.Zmarzlik
  2.Madsen
  3.Sayfutdinow
  4.Doyle
  5.Janowski
  6.Vaculik
  7.Zagar
  8.Lindgren
  12.DK

 • Young Oak napisał/a komentarz do Typer Żużlowy - 24 runda - baraże

  Poznań - Łódź 48-42

 • Young Oak napisał/a komentarz do Typer Żużlowy - 23 runda - baraże

  29.09 Gorzów - Ostrów 52-38
  29.09 Łódź - Poznań 51-39

 • Young Oak napisał/a komentarz do GP Wielkiej Brytanii w Cardiff

  1. Zmarzlik
  2. Janowski
  3. Sayfutdinov
  4. Madsen
  5. Łaguta
  6. Doyle
  7. Lindgren
  8. Zagar
  16. DK

 • Young Oak napisał/a komentarz do Typer Żużlowy - 22 runda

  Zielona Góra - Częstochowa 43-47
  Leszno - Wrocław 51-39

 • Young Oak napisał/a komentarz do Typer Żużlowy - 21 runda

  Ekstraliga
  13.09 Wrocław - Leszno 47-43
  15.09 Częstochowa - Zielona Góra 49-41
  1 Liga
  15.09 Rybnik - Ostrów 52-38
  2 Liga
  15.09 Bydgoszcz - Poznań 50-40

 • Young Oak lubi Komentarz

  Zgadza się nie policzyłem 3 Zmarzlika za 1 w zasadniczej
  Twoje punkty:
  1. Jason Doyle
  2. Leon Madsen 1
  3. Martin Vaculik
  4. Bartosz Zmarzlik 7
  5. Artiom Łaguta
  6. Emil Sayfutdinov 1
  7. Maciej Janowski 2
  8. Fredrik Lindgren 1
  DK 14
  Masz 12 w tej rundzie (za Janowskiego masz 1+1)

 • Young Oak napisał/a komentarz do GP Niemiec w Teterow

  Dziękuję. Zawsze jestem w generalce o 4 punkty do przodu ;)

 • Young Oak napisał/a komentarz do GP Niemiec w Teterow

  Kierowco czy aby nie powinienem mieć policzone 11 punktów zamiast 9?
  1. Jason Doyle
  2. Leon Madsen + 1
  3. Martin Vaculik
  4. Bartosz Zmarzlik + 1 + 3 (za najlepszego po rundzie zasadniczej) + 3 (za finalistę)
  5. Artiom Łaguta
  6. Emil Sayfutdinov + 1
  7. Maciej Janowski + 1
  8. Fredrik Lindgren + 1
  DK 14
  Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

 • Young Oak lubi Komentarz

  przebrzydle choragiewki ... jak w porzednim turnieju Bartek stracil do Madsena , to wylali na niego wiadro pomyj ...teraz juz Bartus cacy ...banda cuchnacych hipokrytow !!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

uzytkownik usunal konto

Hej, tak tylko na chwile. Ja wczoraj zupelnie odpuscilem ale jak bedziesz chcial to zobacz na watek o braku biletow w Lublinie, nie trzeba bylo dlugo czekac. Parch wrocil, zamiast Cichej Agi jest teraz Rusek z Zacisza i trolowanie....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rusek-Podly Kuternoga

Dzieki za dobre slowo i staraj sie podejsc do moich wpisow z usmiechem. Nigdy nie myslalem ze przyjdzie mi trolowac. heheee
Tez mam same dobre wspomnienia z wizyt w Gorzowie jeszcze za czasow Nielsena a dodatkowo moj przyjaciel pomogl wam na torze odzyskac po latach tytul MP w 2014. Ale to juz historia na inna okazje, pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Young Oak

Dzięki za odpowiedź. Wiem jak to jest jak ludzie psują Ci radość z awansu do ekstraligi, bo jak Stal wróciła do ekstraligi to też się wielu wyśmiewało ze startującego u nas Karlssona, Ferjana czy Monberga, szczególnie tych z Torunia czy Zielonej Góry. Wasz awans rzeczywiście był choć niespodziewany, to w pełni zasłużony i fajnie odrobiliście starty z meczu w Rybniku. W zeszłym sezonie mieliście waleczną drużynę i Wam kibicował. Poniekąd moja sympatia do Waszego klubu była też związana z tym, że ma znajomych z Lublina, którzy są bardzo w porządku. Mimo wszystko uważam, że szkoda Waszego czasu na tego gościa, choć oczywiście to Wasz wybór. Powodzenia w sezonie i liczę, że nasze drużyny się utrzymają w Ekstralidze. Pozdrawiam.
PS: co do Petrusa, to myślę że on jest innym gościem niż Tomek z Bamy. Ma inny styl pisania i styl bycia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Haszmen, Lysy Zbychu, Widder, Cicha Aga... nawet ciezko to zebrac do kupy. Dosc ze typ po kasacji jednego wskakiwal na nastepne i robil jeszcze gorsza obore. Przez ok.2 tyg syfy kasowaly mu konto po kilku...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rusek-Podly Kuternoga

Haszmen, Lysy Zbychu, Widder, Cicha Aga... nawet ciezko to zebrac do kupy. Dosc ze typ po kasacji jednego wskakiwal na nastepne i robil jeszcze gorsza obore. Przez ok.2 tyg syfy kasowaly mu konto po kilku wpisach ale teraz nadaje z Lamotte- Najwiekszy Kapus i Wielki-Motor, tylko juz nie tak czesto. Wiesz jak to jest, wracasz z radoscia po tylu latach do elipy, po pieknym, sportowym awansie a byle gnojek jedzie Ci tylko dlatego ze na papierze wygladamy jak wygladamy... wielu odpuscilo ale mnie krew zalewala bo to bylo non-stop, na kazdej wzmiance o Motorze. Co do multikont to bardziej mam podejrzenie ze to Tomek z Bamy i Petrus razem tworza tej bujdy. Opowiesci o Bamie itp. Petrus za duzo zna faktow tych co i Rusek opisywal. Wg mnie to banda nieudacznikow udajacych fajnych gostkow a za chwile trolujaca w skur... sposob. Sorry jak czujesz sie urazony za moje najazdy na Stal, zawsze was lubilem i kibicowalem w derbach ale zycie przynosi rozne scenariusze... P.S. Niejaki ,,zbanowany'' wydal Ruska niedawno ze niby nie ma nogi, teraz pomysl; bedac sam okaleczony typ jest tak podlym czlowiekiem, no comments.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 28 marca 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Young Oak

Jeszcze gdyby chodziło o same nabijanie się z klubu to myślę, że nie jest to nic rzadkiego na tym forum, ale z tymi banderowcami i filmikiem z rzezi wołyńskiej to rzeczywiście poniżej krytyki. Rozumiem w takim razie zdenerwowanie. Takie rzeczy obrażają tak naprawdę każdego Polaka. Nie wiedziałem, że gość ma 7-8 kont, choć po prawdzie przypuszczałem, że ten Tomek z Bamy, Jolka po 40ce i Rusek to ta sama osoba. Jakie jeszcze konta były jego?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Teraz juz Ci tego nie wytlumacze dokladnie. Dosc powiedziec ze od pol roku szkalowal, wyzywal i nabijal sie z Motoru i Nas kibicow przy kazdym, KAZDYM artykule. Ot tak, po prostu...bo sklad jest jaki...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rusek-Podly Kuternoga

Teraz juz Ci tego nie wytlumacze dokladnie. Dosc powiedziec ze od pol roku szkalowal, wyzywal i nabijal sie z Motoru i Nas kibicow przy kazdym, KAZDYM artykule. Ot tak, po prostu...bo sklad jest jaki jest to trzeba zrobic obore. Po tym jak zwyzywal nas od banderowcow wstawiajac filmik z prawdziwej rzezi wolynskiej wielu z Nas nie wytrzymalo. Zaczela sie jatka i doprowadzilismy do usuniecia jego ok.7-8 kont, tak,tak...ciagle probowal wracac i robic syf ale w miare SF go juz pacyfikuje. Teraz podszywa sie pod Lubelakow. W skrocie; kawal dziada reszta ch... dramat czlowieka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 28 marca 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.