Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Sabi. lubi Komentarz

  I taka dygresja - mieliśmy słynny garbik Żyły, potem zaczęły się problemy Stocha z prędkością najazdową, które trwają i trwają, a końca nie widać. To jeszcze można wytłumaczyć sobie "złą pozycją i nawykami". Ok, a co powiedzie na stan dzisiejszy? Gdzie Kubacki, który jest najwyższy i najcięższy z naszych przegrywa prędkością z Kraftem (170 cm) czy Ryoyu (174 cm)? Ba, Murańka z 23 belki miał zaledwie o 0,2 km/h wyższą prędkość niż Kraft z 19, a jest niewiele niższy niż Kubacki. Żyła i Stoch wraz z Zajcem jedyni poniżej 101 km/h. Przykłady można mnożyć co konkurs. Więc pytanie do pana wąsacza i pana, którego córka jest starsza niż jego żona - gdzie kasa na porządną ekipę do smarowania nart? Już nie tylko Niemcy, Austriacy czy Norwegowie biją nas prędkością na głowę, ale i drobni Japończycy, Słoweńcy, a nawet pojedynczy zawodnicy pozostałych krajów. Stoch skacze regularnie 2-3 belki niżej niż reszta (pomyślcie sobie, które miejsce miałby teraz Stoch, gdyby miał dobrą prędkość, co przełożyłoby się na 5-6 metrów odległości), tak samo Żyła. Może głównym problemem Murańki czy Zniszczoła nie jest technika czy psychika, a może dlatego, że przegrywają z drobniejszymi zawodnikami, chociaż startują z wyższej belki? Teraz już wiem, czemu Justyna miała własną ekipę do smarowania nart - związek po prostu ma to w 4 literach i zamiast zatrudnić specjalistów, to woli przepijać. Kasa na pewno jest, ale lepiej wozić się jako "menedżer reprezentacji", który doprowadza do sytuacji, że przez kilka dni sprzęt zawodników lata sobie gdzieś po świecie, a na ważnej imprezie sami skoczkowie muszą czekać kilka godzin w holu hotelu, bo coś z rezerwacjami nie pykło.

 • Sabi. lubi Komentarz

  Przewrotny ten tytuł artykułu . Tytuł inny wydźwięk niż rzeczywistość (nie chodziło o odległość skoku Stocha , ale o zbyt mocny WIATR )

 • Sabi. lubi Komentarz

  2020 rok, wszystkie dyscypliny sportu idą do przodu, mamy rewolucję technologiczną, profesjonalizm na wysokim poziomie, a ludzie zarządzający skokami z roku na rok cofają tę dyscyplinę w rozwoju i coraz bardziej ośmieszają.

 • Sabi. lubi Komentarz

  tych skokow nie da sie ogladac. debil debilem pogania zaczynajac od dyrektora konczac na sedziach . machlojstwo oszustwa kretactwo i potwarz.
  kombinacje znajomosci kolezenstwo

 • Sabi. lubi Komentarz

  Mówiłem że Kraft już wygrał Puchar Świata i sędziowie będą stawać na głowie aby mu go wręczyć i dzisiaj mieliśmy przykład co ta mafia wyprawia w skokach.

 • Sabi. lubi Komentarz

  Sędziowie robili wszystko, żeby wygrał Kraft. W końcu zawody odbywały się w Austrii. Wstydu nie mają. Na belce Polak. Wiatr w Plecy i nagle wymagana odległość zwiększa się o pięć metrów. Na belce Kraft i odległość zmniejsza się o kilka metrów, ale Austriak i tak ładuje blizej. Nie szkodzi, lądując kilka metrów bliżej niż Stoch i Japończyk, dostaje wysokie noty za styl i kilkanaście punktów za "gorsze" warunki. Ręce opadają. W skokach dzieje się to samo, co w łyżwiarstwie figurowym, w boksie i w innych niewymiernych dyscyplinach. Szkoda, lubiłem skoki zima.

 • Sabi.

  Ktoś za murawę jest odpowiedzialny...nie po to budowaliśmy stadion, żeby teraz z niego rezygnować.A może oddać w ręce handlarzy?

 • Sabi. lubi Komentarz

  Zaczynają się niedźwiedzie przysługi dziennikarzy. Niczego się nie uczycie. Dość pompowania balonu!

 • Sabi. lubi Komentarz

  Dziennikarskie bicie piany rozpoczęte.

 • Sabi. napisał/a komentarz do Puchar Świata siatkarzy. Pewne zwycięstwo Polski nad Iranem. Mamy srebro

  BRAWO ORZEŁKI NASZE KOCHANE !!! GRATULACJE MOJE i MAM NADZIEJĘ, ŻE W TOKIO BĘDZIE ZŁOTY MEDAL !!! ;-)))

 • Sabi. lubi Komentarz

  Brawo Polska!!!

 • Sabi. lubi Komentarz

  Gratulacje ;-) Dziękujemy.

 • Sabi. lubi Komentarz

  Żeby można było to powiedzieć w stosunku do panów piłkarzy nożnych. Hahaha.
  Brawo cała ekipa, z trenerem na czele.

 • Sabi. lubi Komentarz

  Brawo!!

 • Sabi. lubi Komentarz

  Maraton reprezentacji w tym sezonie zakończony srebrem w PŚ. Brawo! A w Tokio życzę udanego rewanżu z Brazylią, najlepiej w finale w meczu o złoto! :)

 • Sabi. lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Sabi. lubi Komentarz

  Brawo! Teraz można spokojnie przygotowywać się do Olimpiady.

 • Sabi. napisał/a komentarz do Puchar Świata siatkarzy. Polska - Tunezja: Popis szerokiego składu. Jest pierwsza wygrana

  Wielkie brawa i ukłon w stronę naszych ORZEŁKÓW,gratulacje :-)))

 • Sabi. lubi Komentarz

  Kończymy Mecz i wakacje i zwiedzianie Japonii bo jutro z Gosdpodarzem powalczymy

 • Sabi. napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy siatkarzy. Polska - Słowenia. Fabian Drzyzga: Zagraliśmy bardzo słabo. Mecz był do wygrania

  @Barbara Mierzwa: miejmy nadzieję...

 • Sabi. lubi Komentarz

  Niestety Fabię za dużo śmieciowego żarcia i "pupa" nie pozwala biegać. Mogę przyjąć tezę, że to doskonały rozgrywający przy doskonały przyjęciu, ale tę za cenę, że przy gorszym przyjęciu to .... to już tylko spocony niedokładny wystawiacz i to średniej klasy, delikatnie mówiąc.
  Wczoraj poziom rozegrania Vincica to były dla Drzyzgi Himalaje rozgrywania.
  Ale przegrana to nie tylko wina Drzyzgi - fatalna była taktyka. Przez cały mecz nasi środkowi z uporem maniaka skakali do pierwszego tempa - podczas, gdy było ono przez Słoweńców wykorzystywane sporadycznie. W efekcie de facto wszystkie nasze bloki to zasługa indywidualna, a nie systemu. Nadto przez cały mecz NIC się nie zmieniało. A to już wina teamu szkoleniowego - Vitala, Mieszko Gogola i Kaźmierczaka.
  To był najsłabszy mecz tej ekipy - myślę, że gorszy od tego z Argentyną.
  Co z tego, że mamy - ponoć - 30 graczy gotowych do grania, jak grają - nieważnie od wyniku - tylko tłuste, najedzone już kocury?
  Komenda był gorszy od Drzyzgi - nie sądzę.
  Siwka był gorszy od Kubiaka - nie sądzę.
  Kochanowski byłby gorszy od Bieńka - też nie sądzę.
  Tylko do tych zmian, to trener musiałby mieć przekonanie, a On - sam to przyznaje - stosuje zasłonę dymną z brakiem pierwszej szóstki, ale de facto jest przywiązany do nazwisk nie mniej niż Fefe czy Antiga.

 • Sabi. lubi Komentarz

  Był to mecz do wygrania, niestety cały zespół fatalnie grał, a Pan Fabian był najsłabszym ogniwem tego zespołu. Jestem rozczarowana poziomem gry mistrzów świata.

 • Sabi. lubi Komentarz

  Nie potrzebne byly te kiwki. Szczegolnie w 1 secie Na zadna Sloweńcy nie dali się nabrac Trzeba zawsze bic Bo to daje 80 na 20 nawet w trudnych sytuacjach

 • Sabi. lubi Komentarz

  jakis decydent zdecydował,żeby ich człowiek sędziował,to jest niedopuszczalne żeby było takie kumoterskie sędziowanie,tu nie chodzi tylko o sytuacje z pierwszego seta,a całość była pod wpływe stronniczości,to jedyna przyczyna że chłopaki sie wypaliły

 • Sabi. napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy siatkarzy. Słowenia - Polska. Vital Heynen: Pozwoliliśmy rywalom uwierzyć i zaczęła się walka

  Panie trenerze,myślę że może jednak trzeba było dać szansę zmiennikom a może wtedy los naszej reprezentacji potoczył by się inaczej? Jeśli coś nie idzie podstawowym składem to może świeże siły coś by ugrały,zmieniły???

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.