Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • MacF lubi Komentarz

  Sytuacja Kuby nie była taka łatwa, z piłką byl już tuż przed bramkarzem, jedynie mógł probować minąc go, ale to też nie byłoby łatwe, zeby potem zmiescic piłkę w bramce. Lewy bardziej zmarnował, zwłaszcza że to "snajper" ;D Schieber który wszedł w końcówce także miał dwie świetne sytuacje , a strzelił tak że piłka ledwo doleciała do bramkarza. Jednak trzeba powiedzieć że Borussia zawsze miała ogrom sytuacji i niewiele wykorzystywała. tych sytuacji było za mało, pomoc w ogóle nie kreowała ataków, Reus po za pierwszym meczem sezonu nie zagrał jeszcze dobrego meczu... po za tym błędy w obronie no i szczęśliwy dzień HSV. wielka szkoda tej serii bez porażki..

 • MacF lubi Komentarz

  Swoich geniuszów niech krytykują co ciamajda Schieber zrobił

 • MacF lubi Komentarz

  Skoro taki z Ciebie lewicowiec to gdzie się podziała Twoja tolerancja?

 • MacF lubi Komentarz

  To jakiś elaborat autorstwa Aarona Szechtera?

 • MacF lubi Komentarz

  Trochę się już tu zdążyłęś ośmieszyć kolego... Myślę ze lepiej dla Ciebie będzie jak wrócisz do czytania swoich lewackich podręczników i pogadasz sobie na forum z kolegami brudasami z Antify. To nie jest miejsce dla Ciebie, tu poklasku nie znajdziesz bo większość z Nas z Twoimi poglądami się nie zgadza.
  Myślę, że od młodych lat miałeś ostre pranie mózgu lewacką propagandą. Spotkamy się 11.11.12 w Warsszawie (będziesz?) po przeciwnej stronie barykady to sobie "podyskutujemy".

 • MacF lubi Komentarz

  Waikiki nie dyskutuj już z nim, bo to nie ma sensu. Zobacz jakie on kretynizmy wypisuje :).

 • MacF lubi Komentarz

  A pomijając nazistów, to i tak kościół katolicki czy inne kościoły chrześcijańskie nie zabiły więcej ludzi przez 2000 lat swojego istnienia niż lewicowcy przez niespełna 100 lat.

 • MacF lubi Komentarz

  No nie mogę:), to żeś wyskoczył z 'argumentem':). Rzeczywiście chyba czas zakończyć dyskusję ze smarkaczem, bo zaraz zejdzie na to, że rodzice mi kupili, jak byłem mały, klocki Lego z socjalistycznej Danii.

 • MacF lubi Komentarz

  To, że bronię Rydzyka nic nie oznacza łebku, to ty w tym momencie bronisz własnej pseudo retoryki, bo wiesz że z nadmiaru ADHD palnąłeś kilka bzdetów nie sprawdzając czy się to kupy trzyma:).

 • MacF lubi Komentarz

  To niezły z ciebie bojownik 'fejsbukowo-jutubowy' ;).

 • MacF lubi Komentarz

  Mam spore wątpliwości bo tak zwichrowanego egzemplarza jak ty, na tym portalu jeszcze nie spotkałem. Wyłącz sobie prąd, to będzie z korzyścią dla wszystkich.

 • MacF lubi Komentarz

  Nie chcę już dłużej wdawać się z tobą w polityczną polemikę. Mnie najbardziej interesuje gospodarka. A ta za czasów zaledwie dwóch lat rządów PiSu była w wyśmienitej formie. W przeciwieństwie do tej teraz. Tym się różnimy koleś! Dla ciebie ważne są poboczne tematy typu: Rydzyk, kot Alik, Konto w banku itp. Ja patrzę na co innego, bo mnie pierdoły nie interesują. Mnie interesuje stan gospodarki i poczucie bezpieczeństwa. A to jest w opłakanym stanie teraz. I kończmy ten temat, bo jest to portal sportowy.

 • MacF lubi Komentarz

  Gdyby nie Dmowski to prawdopodobnie nie byłoby teraz wolnej Polski. Był to człowiek, dla którego wolna Polska była wartością nadrzędną.

 • MacF otrzymał srebrny medal w kategorii Promotor Dnia

 • MacF lubi Komentarz

  Panie kolego, Dmowski to był człowiek który wynegocjował dla Polski niepodległość, więc trochę szacunku. A jego antysemityzm? Cóż, antysemitą można by również nazwać niejakiego Karola Marksa, żyda przy okazji.

 • MacF lubi Komentarz

  A co ci przeszkadza, ze ktoś jest nacjonalistą? Jeśli chodzi o rasizm i antysemityzm to proszę go szukać na innej szerokości geograficznej.

 • MacF lubi Komentarz

  To samo może ktoś powiedzieć o lewicy, że propaguje dewiacje, filosemityzm czy multikulturalizm i powiedzieć, że się nie zgadza na działania neoliberalnych czy skrajnie marksistowskich partii. Każdy kij ma dwa końce.
  ps. na marszu było lekko ponad 30 tysięcy.

 • MacF lubi Komentarz

  Nie, ale zauważ, że ta grupka liczy może ze 20 osób i nie przyszła na Marsz tylko zrobić zamieszanie. Na Marszu było ok. 30 tysięcy ludzi! W tym kobiety, dzieci, osoby starsze a samego Marszu jakoś telewizje nie pokazywały tylko do znudzenia powtórki z zajścia kilkudziesięciu matołów. Jak się ma ta kilkudziesięcioosobowa grupa do tych 30 tysięcy, którzy w spokoju przeszli ulicami Warszawy? To samo mogę powiedzieć jacy z nich "antyfaszyści" skoro zaprosili Niemców, którzy przyjechali do Warszawy ubrani na czarno w kominiarkach i z kijami a później bili na ulicach każdego kto szedł z Polską flagą? Kolejny przykład: telewizje do znudzenia pokazywały niby uczestnika Marszu, który uderzył fotoreportera. Jak się okazało była to ustawiona sytuacja przez tzw. "antyfaszystów" i polskojęzycznych mediów. Do znudzenia to puszczali w TV a samego Marszu gdzie szło 30 tysięcy ludzi nawet przez 1 sekundę nie pokazali. Sam więc widzisz - jedno wielkie kłamstwo i manipulacja:

 • MacF lubi Komentarz

  A poza tym wszyscy zdrowi?

 • MacF lubi Komentarz

  Myślę, że jest to dobre rozwiązanie ; )

 • MacF lubi Komentarz

  Tak jasne, "przyzwoity człowiek" (czytaj np. były członek partii) tej telewizji nie ogląda. "Przyzwoity człowiek" ma swoje propagandowe, zakłamane media typu Tefałen itd. Przestałem oglądać te zakłamane media po tym jak transmitowały ubiegłoroczny Marsz Niepodległości. Najlepszy był komentarz pani, która komentowała: "Były tam faszystowskie hasła na przykład: Bóg Honor Ojczyzna". Sorry, ale jak ktoś coś takiego brzęczy na antenie to dla mnie jest to osoba pomylona. Polskojęzyczne media nawet przez 1 sekundę nie pokazały samego Marszu... Jak więc można oglądać coś tak zakłamanego?

 • MacF lubi Komentarz

  Dokładnie, ale stereotypy trzymają się mocno. Wolę obejrzeć na TV Trwam, MTV albo Disney Channel niż płacić pay-per-view!

 • MacF lubi Komentarz

  Widzę, że u większości załączył się stereotyp "Trwam - Lekcja Religii". Otóż jeśli myślicie, że mecz będzie komentował jakiś ksiądz to muszę Was rozczarować - nic takiego się nie zdarzy. Komentatorzy będą "z zewnątrz".
  Po drugie wolę, żeby mecz był na TvTrwam czy EskaTv czy gdziekolwiek indziej niż mam płacić jakiekolwiek pieniądze w systemie pay-per-view!

 • MacF lubi Komentarz

  Na TV Trwam jest sporo fajnych programów. Na przykład "Z wędką nad wodą". Jak ktoś lubi wędkarstwo to polecam. Przyjemnie się ogląda (odcinki są na You Tube).
  Jeśli chodzi o mecz Polska - Anglia to najważniejsze, żeby ten mecz był w TV a na jakim kanale to mnie to nie interesuje. Nie mam zamiaru płacić z PPV tym złodziejom.

 • MacF otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.