Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  Andrea Dovizioso w weekend jeździł na motocrossie wraz z Danilo Petrucci - innym zawodnikiem MotoGP. Valentino nie złamał nogi na motocrossie tylko podczas jazdy bardziej w stylu cross country. Rossi dalej jeździ na motocrossie i skacze. Również Marc Marquez i więcej niż połowa stawki.

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  Aha, teraz SF mielą inny temat. Wysyp newsów o szkodliwości motocrossu. Taki jeden z drugim pismak myśli że jak trzepnie kolejną wierszówkę o motocrossie to zawodnicy natychmiast rzucą to zło. "Szanowni redaktorzy" wszyscy już znamy wasze zdanie, możecie sobie już dać spokój z tym żałosnym odgrzewaniem kotleta.

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  To że mecz jest odwołany z powodu opadów,to żadna nowość,plandeki przy dłuższych opadach nie pomogą,ale proponowanie terminu w dniu rewanżu ustalonego kilka tygodni wcześniej i obciążenie kosztami O-vii,to już jest skurw.....stwo.

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  Rusko mówiący o etyce, jest w tym równie wiarygodny, jak stały klient burdelu z obrączką na palcu, mówiący o zaletach małżeńskiej wierności...

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  Pan Rusko, to ten sam który już od dwóch miesięcy kusi etycznie Cierniaka, czy też ten sam który wyrywał w dwuznacznych okolicznościach z Piły Hampela, Miśkowiaka i Gapińskiego?

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  Falubaz odpuszcza Drabika, przecież zakontraktował Bjerre. Sprawdzone info, Dariusz Ostafiński pisał na SF.

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  Błąd sędziego. Vaculik stracił na starcie

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  pz0 "Bez hamulców 3.0" SF musi wyrzucić naczelnego Dariusza
  Jak słyszę kibiców narzekających, że Dariusz opublikował kolejnego gniota, to myślę sobie, że naczelny jest sabotażystą. Problem w tym, że na SF jest jeden Dariusz od newsów. O tego jednego za dużo.
  Akcje naczelnego Dariusza poza tym, że robią kibicom zamęt w głowie, wpływają też na pogorszenie medialnej otoczki wokół portalu. A już na pewno powodują, że człowiek ma wrażenie, że jest jakiś konflikt na linii naczelny - kibice.
  Dlatego, jak osoba postronna słucha marudzących kibiców, to myśli sobie, co ten Dariusz nawywijał? Czy on robi SF na złość? Czy jest piątą kolumną?
  Już nie raz słyszałem, że w dziale zuzla za dużo jest rąk do pisania newsów i mamy długie seriale z wyczerpanymi tematami. Najgorzej, że naczelny Dariusz nie słucha kibiców i mamy błędne koło. A skoro problemu nie udało się rozwiązać tyle czasu, to w ciemno można założyć, że już się nie da i naczelnemu Dariuszowi zwyczajnie trzeba podziękować. Brutalne, ale nie można inaczej, skoro ktoś nie rozumie, że gra z kibicami w jednej drużynie.

 • em-dżejCKM napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Chemia, dziurawe silniki i nienaturalnie szybcy zawodnicy. Łap oszusta (felieton)

  Uuuuu, plagiacik...

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  Ostafinski przerżnales caly artykul z portalu pobandzie.To jest to twoje dziennikarstwo? Myslisz ze to jakis marginalny portal i nikt sie nie zorientuje?

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że Panowie piszący po bandzie pozwą tego redaktorka i straci on posadę. Środowisko oczyściłoby się z największego oszusta. Tam była zacytowana cała wypowiedź zawodnika, ile było prawdy, nie wnikam. Tu mamy do czynienia z PLAGIATEM!!! #ostafwon

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  Uwielbiam Dariusza O. i jego rzetelne dziennikarstwo:
  - W Sparcie dementują kuluarowe informacje
  - Już zaczęły się spekulacje
  - Raczej należałoby mówić
  - Mówi się, że..
  To wszystko oznacza, że bazujesz na wczorajszym artykule konkurencji (plagiat ??? ) i ten styl pisania oznacza, że nikt z Wrocławia nie chciał z Tobą rozmawiać.
  "Dziennikarskie" bla, bla, bla.

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  E tam, e tam... Królem częstochowskiego owalu jest, był i będzie Józef Jarmuła!
  ᕙ( ︡'︡益'︠)ง ☺

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  Dla mnie królem częstochowskiego toru na zawsze pozostanie Joe Screen.

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  Dla mnie S.Drabik

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  Nareszcie!!
  Ps. Urońmy łezkę nad Darkiem któremu właśnie wysycha źródełko łatwych clickbajtów

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  Najpierw o Ostafińskim: brakuje inteligencji, brakuje pióra, brakuje pokory i jeszcze raz inteligencji, żeby pisać w najbardziej poczytnym serwisie żużlowym. Po prostu. Co do oceny Maksyma: jak najbardziej słuszna. Chłopak zapomniał, dzięki komu doszedł tak daleko w tak młodym wieku. Dzięki komu zdając licencję był 10 lat do przodu w porównaniu z innymi adeptami. Nie lubię ani Ostafińskiego, ani młodego Drabika. Ostafiński ma tutaj rację, ale sposób, w jaki pisze felieton, jest żałosny.

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  @AMON jeżeli Oskara będzie badał ten sam lekarz co Ciebie to nie mam wątpliwości,że takowe otrzyma:)))

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  "Fantastyczna i obowiazkowa lektura". "Blagamy" o wiecej.

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  To L4 musiało być załatwione wcześniej. Zawody w Częstochowie rozpoczęły się o godzinie 17.00 w piątek, zakończyły się przed 20.00.Uważam, że młody Drabik przekombinował nie znając dokładnie przepisów i konsekwencji dalszych nieobecności w startach. Jednym słowem nawywijał i sobie i klubowi. Ale tak to jest jak się jest najmądrzejszym na świecie, właśnie dlatego Sławka już obok nie ma, to dopiero początek fochów, sodóweczka do głowy uderza i tak właśnie to się potem kończy.

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  Panie Wachowski, po jaki..ten kolejny wpis?Zamiast chłopaka mobilizować, to człowieczku jątrzysz!
  Dostał!
  Koniec, kropka!
  Mnie się podoba, innym nie , to ich sprawa

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  Zróbcie coś z tymi relacja mi bo macie taki syf ze szok. Nie odswiezaja sie , czasami w ogole nie mozna wejsc w zakładkę komentarze .

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  Kacyk, z POP PZPR, trzymający stołek, aż do samego końca!
  Żenujący, bezczelny typ!
  Tyle złego ile on uczynił....i nagle honorowy....członek!

 • em-dżejCKM lubi Komentarz

  Nie często zgadzam się z Cegłą...ale w tym przypadku na 100%racji.
  Stary Witkowski nie dosyć że będąc jeszcze na stanowisku niewiele pomagał, to teraz wręcz przeszkadza !!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.