Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • jotwu lubi Komentarz

  Myślę że raczej będziemy na 5 miejscu niż na podium. Obym się mylił, ale to początek końca. Zostało nam 3 zawodników dobrej klasy. Ale na jak długo.

 • jotwu lubi Komentarz

  Ten Tajner to już solidny poziom żenady, w PK w Sapporo są nie 3 a 2 konkursy nocne sobota i niedziela.

 • jotwu lubi Komentarz

  Moim zdaniem wina za ten stan rzeczy leży po stronie szkolenia które zakłada ciężką prace okraszoną dobrymi wynikami najwcześniej po 25-28 roku życia.Przykład: Stoch Kubacki. Błysnął Wolny Ma 24lata, w tym roku nie ma wyników, przypuszczam że wroci za 2-3 lata do PŚ. Coś tu trzeba zmienić by to przychodziło wczesniej. Po za tym układy , układziki. Weżmy 29 letniego M Kota, skacze na poziomie kadry B, więc dlaczego się go wozi na PŚ. Mówi się ze jego problem tkwi w głowie od chyba 5 lat. Czy On nad zlikwidowaniem tego problemu nie powinien spokojnie pracować w kadrze B bezz żądnej presji. Czy pozycja jego ojca i brata nie pozwala przenieś go kadry B. On blokuje miejsce młodym dobrze rokującym zawodnikom.

 • jotwu lubi Komentarz

  Zastanawiam się skąd Adaś ma takie informacje, jak się tym nie interesuje tylko facjatą świeci w Pucharze Świata z kadrą A.... Zresztą... Stwierdzić że jest dużo dzieci które się zapisują na nauki o niczym jeszcze nie świadczy. Bo takie Koty Sierściuchy dalej będą trzymane na siłę w kadrze

 • jotwu napisał/a komentarz do Skoki narciarskie. Puchar Świata Zakopane 2020. Znamy skład Polaków na drużynówkę

  Kolejny czeski trener rozkłada polskie skoki.W świątyni polskich skoków,w Zakopanem, osiągnęliśmy najgorszy rezultat kwalifikacji od lat.Oto efekt prac tego trenera,tudzież dyrektora d/s skoków i szefa związku Tajnera.Rozgońmy to towarzystwo,bo już jest dno,a jak wpadniemy w muł ,to długo się nie wygrzebiemy.Przykład; Finlandia,Czechy,Włochy czy Francja.

 • jotwu lubi Komentarz

  To błąd, tracimy przed szanse na pudło drużynowe. Wolny skacze fatalnie i widzi to każdy kibic poza tym pseudo trenerem.

 • jotwu lubi Komentarz

  Co ten trener wyrabia ? Bardzo dziwny wybor .

 • jotwu lubi Komentarz

  Bardzo dobrze...jest młody i jest jeszcze nadzieja, że będzie z niego dobry skoczek. Potrzebuję takich bodźców...niech wie, że w niego wierzą. Ile można liczyć na Kota lub Hule.

 • jotwu lubi Komentarz

  Przecierz to nic nowego , Typowo po Polsku ha ha !!!
  zeby 4 skoczkow nie mozna bylo wybrac na zawody, za co te cale zaplecze bierze Kase ??

 • jotwu lubi Komentarz

  Jeśli Tajner uzna że po sezonie nie stać go na zmiany w kadrze B i C to powinien wylecieć z PZN na zbity pysk.

 • jotwu lubi Komentarz

  Panie Adamie, gdzie Pan był ja naszym nie szło, ano rajdowało się z marnym skutkiem a teraz wielki dyrektor od skoczków.

 • jotwu lubi Komentarz

  No tak lepiej zeby zostało trochę więcej dla prezesa zawsze to się przyda dla?

 • jotwu lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • jotwu lubi Komentarz

  To rzeczywiście dziwne panie Adamie. Aktywni zawodnicy Pucharu Kontynentalnego ledwo wiążą koniec z końcem i muszą dorabiać w innej pracy. A co dopiero juniorzy? W Austrii, Słowenii, Niemczech, wsparcie finansowe dla młodych talentów jest znacznie większe, dzięki czemu mogą skupić się na skokach. U nas środków nie ma, to i zawodnicy mają dosyć bidy, wolą rzucić narty i robić coś, co zapewni im byt. Przykre, ale po odejściu obecnych liderów możemy stoczyć się do poziomu, który panował pod koniec XX wieku.

 • jotwu lubi Komentarz

  BRAWO, GRATULACJE Panie Adamie. Ale niech Pan powie jak duża jest ta luka? Jeżeli uważa Pan, że do 2030 roku mamy skoczków, to ile oni w tej chwili mają lat? Gdzie te nazwiska? Czy kadra "Be" to muszą być zawsze "wielkie nieociosane....". Jak długo można obrabiać te "talenty"? Jak tak dalej pójdzie to z tej obróbki nic nie zostanie (i to chyba widać w PK). Kadra B to powinni być "chłopaczki 16-18 lat! Kogo „my“ mamy: Bartosz Czyż i Paweł Wąsek (kończą 21 lat), Kacper Juroszek (19), Klemens Murańka i Stękała Andrzej /kończą 25/, Aleksander Zniszczoł kończy 26. Przecież w krajach gdzie „skoki się liczą“ i są traktowane POWAZNIE w tym wieku zawodnicy mieszają w czołówce.pucharu świata! „Nasi“ nawet nie umieją dać „znaku“ - małego znaczku w Pucharze Kontynentalnym. Powiedzmy sobie szczerze, nie owijajmy w bawełnę – z trzech ostatnich wymieniony zawodników kadry B – nie czarujmy się - „z tej mąki nie upiecze się dobry chleb, jedynie zakalec. Uważam, że w systemie szkolenia - głównie młodych adeptów, powinno nastąpić zweryfikowanie planów i SYSTEMU szkolenia. ALE... nie wiem czy w pierwszej kolejności nie powinno nastąpić PRZEWIERZENIE BIUR zarządu PZN. Po latach wykonywania „tej samej roboty“ wpada się w rutynę. Wiele spraw załatwia się odruchowo, starymi metodami nie patrząc REALNIE, że coś ucieka.Wiele emocji w Zakopanem, połamania naszym skoczkom -tego życzę.

 • jotwu lubi Komentarz

  Na prawdę nie było trzech skoczków na miejscu, którzy mogliby skoczyć? Nawet jakby się nie zakwalifikowali to co z tego? Jakoś w innych krajach dają szansę kilkunastolatko i dobrze na tym wychodzą. Nykanen zaczął startować w PŚ jak miał lat 17 a zakończył karierę w wieku 27. Jakby z jego wystawieniem do PŚ czekali tak jak w Polsce to by nie zdążył przed zakończeniem kariery.

 • jotwu napisał/a komentarz do Skoki narciarskie. Adam Małysz o sytuacji w polskich skokach. "Robi się luka, ale młodych skoczków mamy sporo"

  "Trzeba się zastanowić co robić".A co waść robił do tej pory? Odpowiem za ciebie;nie robiłeś nic.Brałeś pensję jako dyr,d/s skoków i urządzałeś wycieczki na puchary świata jako zbędny,nikomu nie potrzebny element..I jaki wynik? Wynik wszyscy widzą.Jest żle,pogorszyło się za twojej kadencji.Skoczkiem byłeś dobrym,ale na organizacji szkolenie to się nie znasz,Nie masz po prostu wykształcenie i smykałki organizatora.

 • jotwu lubi Komentarz

  Ojciec dyrektor ma parcie na szkło i kasę to widać, słychać i czuć

 • jotwu lubi Komentarz

  Panie Małysz, przestańcie Kotowi robić darmowe wycieczki, bo on sobą nic nie reprezentuje ! chyba tak sie ślizga na nazwisku i znajomościach tatusia !!!

 • jotwu lubi Komentarz

  " Kot skacze, bo nie ma kto inny " ok rozumiem tylko ostatnio były konkursy indywidualne i zamiast wozić cztery litery po skoczniach , mógł wrócić do Polski i spokojnie trenować ale w kadrze rządzą układy .

 • jotwu lubi Komentarz

  Wielu płacze za Horngacherem, a ja wam powiem dlaczego on odszedł. Nie chodziło o kasę ani o sentyment do Niemców. On po prostu ślepy nie jest i dobrze widział co się dzieje na zapleczu polskiej kadry. Widział że nie ma następców Stocha i Kubackiego i prędzej czy później będzie wtopa, a wówczas gromy w pierwszej kolejności spadłyby na trenera.

 • jotwu lubi Komentarz

  Tajner rok temu oficjalnie zarabiał 15 tysięcy PLN miesięcznie, Małysz coś koło tego jak nie więcej, z Małyszem przyszedł Horngacher za 40 tysięcy pln na miesiąc, od pół roku jest trochę tańszy Doleżal. Do tego prezydium zarządu PZN prócz Tajnera 4 osoby, plus czterecH członków zarządu... a chłopy odchodzą ze skoków bo nie ma dla nich pieniędzy... ciekawe dlaczego? No i fakt, że z pojawieniem się Małysza od 2016 roku, kadra B i juniorzy z roku na rok przestają cokolwiek znaczyć... ale i tak pewnie nazwiecie mnie tylko hejterem...

 • jotwu lubi Komentarz

  W tym przypadku to do tanga trzeba czworga, trzema skoczkami bedzie ciezko wygrac druzynowke.

 • jotwu lubi Komentarz

  Problemem to są marni trenerzy począwszy od juniorów a skończywszy na kadrze B , ponadto za co bierze pieniądze Małysz ? za to ze się przejdzie po skoczni obklejony reklamami jak choinka , trzeba rozgonić tą bandę nieudaczników z Tajnerem i Małyszem na czele , bo innaczej za kilka lat Polskie skoki ośiągną dno .

 • jotwu lubi Komentarz

  Za to apoloniusz jak odmłodniał, drugi krzysio ibisz sie robi I jakie laski wyrywa,no I podobno tomislaw bedzie mial braciszka,oby ciut lepiej skakal od niego :-)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.