Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marek Rozwora lubi Komentarz

  zeby nie ruskie mędy to był by to normalny kraj

 • Marek Rozwora napisał/a komentarz do Liga Narodów. Bośnia i Hercegowina - Polska. Jerzy Brzęczek: Będą zmiany w każdej linii

  @werty: Najpierw musi byc... zwycieski

 • Marek Rozwora lubi Komentarz

  Ja nie rozumiem jednego i jest to dla mnie swoisty fenomen. Polska piłka nożna. Słabiutka liga co pokazuje ranking UEFA. Drużyny na poziomie europejskim nie ma żadnej. Ale jest olbrzymia kasa dla kopaczy o mizernych umiejętnościach. Jeśli czytam, że w Legii, Lechu i innych klubach kopacze zarabiają po 30-40 tys. zł miesięcznie to aż nie chce się wierzyć, że za to co prezentują ktoś im daje takie pieniądze!! Przecież to jest absurdalne!! Nie ma żadnych wyników, kopanina w polskiej lidze a przelewane są miliony złotych!! Sponsorzy są ślepi? Czy to może pralnia "brudnych pieniędzy". Bo nie pojmuję tego. Rozumiem, że gdyby klub grał regularnie w LM lub LE, zarabiał był dobrym nośnikiem reklamowym to ok. niech i piłkarze tego klubu zarabiają ale w przypadku odpadania na etapie eliminacji do eliminacji to płacenie powyżej średniej krajowej uważam za totalny bezsens.

 • Marek Rozwora napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Legia - Omonia. Mateusz Skwierawski: Twarz wgnieciona w asfalt (komentarz)

  Ktos naprawde wierzyl w wygrana Legii z mega-mocna druzyna cypryjska ?

 • Marek Rozwora napisał/a komentarz do Legia Warszawa - Omonia Nikozja

  Teczowe chopaki od Czaski... jednak woda lecznicza Czaskowianka, teczowa flaga i tasma samoprzylepna nie zadzialaly...

 • Marek Rozwora napisał/a komentarz do Legia Warszawa - Omonia Nikozja

  hahahahahahaha

 • Marek Rozwora napisał/a komentarz do Legia Warszawa - Omonia Nikozja

  Kiedy w koncu zakaz gry polskich podworkowych kopaczy na salonach pilkarskich Europy ?

 • Marek Rozwora lubi Komentarz

  Co ma ta Tęcza zrobić jeszcze głupszego niż zwykle.........Bereszyńskiego wpuścić ??? szkoda że już u nich nie gra przynajmniej było by na co zwalić :))))) SZOK !!!!!!

 • Marek Rozwora lubi Komentarz

  To po zwycięstwie z Omonią już będzie Barcelona ???

 • Marek Rozwora napisał/a komentarz do Legia Warszawa - Omonia Nikozja

  Dawac Nikozja... pogonic patalachow ze sloikowa gdzie pieprz rosnie !

 • Marek Rozwora napisał/a komentarz do Koronawirus. Nie żyje Chetan Chauhan

  Zmarl na nerki, ale ze wykryto u niego przeciwciala korony, to w akcie zgonu jako przczyne wpisano... koronowirusa....

 • Marek Rozwora lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Marek Rozwora lubi Komentarz

  dobrze, że to nie o sporcie...

 • Marek Rozwora lubi Komentarz

  Kolejny artykuł do bólu pompujący ideologię LGBT.

 • Marek Rozwora lubi Komentarz

  Wojciech Mann, zapowiadając w radiu utwór,, Neandertalczyk":,, Wygrzebałem z głębi archiwów piosenkę zdecydowanie o postaci historycznej. Zresztą trudno mówić o jednej postaci, zaraz wszystko się wyjaśni. I wybrałem zadowolony z tego, że mam taki nietypowy pomysł. Potem się jednak zaniepokoiłem, czy państwo nie będą mieli skojarzenia z naszym premierem, który, przebrany za dżentelmena, potraktował próbującą go przywitać panią tak, jak widzieliśmy".

  Nawiązał w ten sposób do zamieszania z Morawieckim i Dulkiewicz.

  Ale z dżentelmenem Arłukowiczem i damą Thun, które tuż przed tym odmówiły podania ręki pewnym ludziom, w tym Morawieckiemu, to już ci się marny, upolityczniony propagandzisto nie skojarzyło, co?

  Solidne komunistyczne wykształcenie medialne i lekcje pobierane w reżimowych mediach od Mariusza Waltera, późniejszego założyciela TVN - procentują.

  Chciałem napisać, że stosowanie takich podwójnych standardów to hipokryzja, ale potem się jednak zaniepokoiłem, czy państwo nie skojarzą słowa,, hipokryzja" z,, hipopotamem", i czy nie będą mieli skojarzenia z naszym Wojtusiem, który, przebrany za dziennikarza, potraktował logikę tak, jak widzieliśmy.

 • Marek Rozwora lubi Komentarz

  Myślałem ,że przynajmniej SF są apolityczne ,ale od 2 tygodni pojawiają się tu tylko wywiady z przydupasami Czaskoskiego. Trudno tutaj szukać sportowca popierającego pana Prezydenta A.Dudę , a przecież q..wa takich nie brakuje. Do dziennikarzy SF: jak patrzycie w lustro od czasu do czasu , to nie chce się wam zwyczajnie rzygać??!!!!foksdojcze???

 • Marek Rozwora lubi Komentarz

  Do gmk38 : krótko: Szacun!!!!

 • Marek Rozwora lubi Komentarz

  Zanim odpowiemy na to pytanie, warto w kilku słowach przypomnieć, w jakim celu została założona Radiowa Trójka przez komunistyczne władze, pod rządami Władysława Gomułki. Jak wszystko, co tworzono w tamtych ponurych czasach, „Trójka” miała być radiem dla ludzi młodych, którzy nie chcieli już słuchać muzyki z festiwali piosenki radzieckiej, a zamiast tego swoje radia lampowe przestawiali na kultowe „Luxy”, czyli Radio Luksemburg. Tam mogli usłyszeć piosenki Beatlesów, czy Rolling Stonesów, które niektórzy z nas nagrywali na szpulowe magnetofony z mikrofonem zewnętrznym lub w późniejszych czasach na kasetowe, by móc potem poszpanować przed swoimi rówieśnikami. Ci najzdolniejsi, brali gitary i z tak zwanego słuchu uczyli się zagrywać słynne riffy, czy solówki.

  Tak więc „Trójka” powstała w celu skanalizowania młodych ludzi, gdzie było dużo zachodniej muzyki, a pozostały wolny czas na antenie wypełniała ta sama propaganda komunistyczna, ale podawana nieco subtelniej. Oferta programowa została z czasem rozszerzona o inne pasma rozrywkowe, kulturalne i polityczne. I z taką „Trójką”, konkurującą z innymi komercyjnymi radiostacjami dotarliśmy do lat nam współczesnych.

  Karierę w Programie Trzecim, znajdującym się przy Myśliwieckiej rozpoczęło wielu młodych dziennikarzy, którzy przez media trzeciej RP zostali z czasem ochrzczeni przymiotnikiem „kultowi”. Niemal od początku powstania Radia w latach sześćdziesiątych pracę znalazł wspomniany w tytule Wojciech Mann. Od czasu ogłoszenia w Polsce Stanu Wojennego, przez kolejne dwie dekady swoje polityczne audycje prowadziła Monika Olejnik, którą po odejściu do „Zetki” zastąpiła Jolanta Pieńkowska. W popularnej „Trójce” pracował mąż Olejnik, Grzegorz Wasowski, a także jej obecny życiowy partner Tomasz Ziółkowski. W okresie Stanu Wojennego swój debiut zaliczył Marek Niedźwiecki. Nieco później pojawił się Grzegorz Miecugow, który został dyrektorem stacji; Tomasz Sianecki, Maria Czubaszek, Kuba Wojewódzki, Artur Andrus, a nawet Tomasz Jachimek. Przy Myśliwieckiej zaczynał karierę także Jerzy Owsiak, Jacek Fedorowicz, Michał Olszański czy Adam Halber. Przez „Trójkę” przewinęło się tak wiele osób, że nie sposób ich wszystkich wymienić, ale były to postacie w przygniatającej większości zawsze związane silnie politycznie z czymś, co dziś określamy opozycją totalną albo lewicową. Na tym polegał zawsze rzekomy pluralizm tej stacji i „niezależność i apolityczność”, którą szczycili się publicznie „kultowi” dziennikarze zatrudnieni w tej rozgłośni. Zapewne wyrazem tej „apolityczności i niezależności” był wspólny manifest Programu Trzeciego i Gazety Wyborczej, zorganizowany w Święto Niepodległości, pod patronatem ówczesnego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Razem z redaktorem GW Jarosławem Kurskim, Dominiką Wielowieyską, doradcą prezydenta Tomaszem Nałęczem i samym Bronisławem Komorowskim, na scenie w towarzystwie upieczonego z tej okazji dwumetrowego Czekoladowego Orła, pod Pałacem Prezydenckim pojawili się kolejno niemal wszyscy „kultowi” dziennikarze „Trójki” z różowymi balonikami w dłoniach, ubrani w różowe okulary.

  Chociaż myśleliśmy, że z inicjatywą świętowania na „różowo” odzyskania przez Polskę Niepodległości, wyszli radośni, apolityczni dziennikarze z Polskiego Radia, dowiedzieliśmy się z wywiadu Wojciecha Manna, który udzielił portalowi Lisa „Na temat”, że Czekoladowy Orzeł był w sumie dziełem nie wesołych redaktorów z Myśliwieckiej, lecz Platformy Obywatelskiej.

 • Marek Rozwora lubi Komentarz

  Trójka była i się zbyła .Wojtas już nagrał teledysk z Trzaskiem.Jeśli Kasiu zagłosujesz na Trzaskowskiego to znikaj z mojego życia.

 • Marek Rozwora napisał/a komentarz do Polska - Czechy

  Cienkie Polki sa

 • Marek Rozwora lubi Komentarz

  Panie Grzegorzu Schetyna, prawdziwi kibice pamiętają o pańskiej akcji „Widelec”, nikt z nich nie pójdzie za Wami.... co najwyżej miejscowi e-kibole;))

 • Marek Rozwora lubi Komentarz

  Dawać o polityce bo jutro cisza wyborcza na sportowym portalu nastąpi.

 • Marek Rozwora lubi Komentarz

  Wawrzynowski, ty jednak jesteś typowy półgłówek. Parę dni temu w swoim"felietonie"zrobiłeś z Gadochy oszusta i wydałeś na niego"wyrok", bez choćby jednego w miarę sensownego dowodu, teraz swoimi pytaniami na siłę chcesz zrobić z publiki stadionowej, przynajmniej jej części, jakąś bojówkę PiS. Całe szczęście, że trafiłeś na sensownego rozmówcę, który wyprowadził cię z błędu, chociaż wątpię, że do ciebie to dotarło.

 • Marek Rozwora lubi Komentarz

  Walka na gołe pięści to nie sport, to po prostu bijatyka i poważne narażenie zdrowia i życia. Pokazywanie takich walk w TV, internecie czy w ogóle pozwolenie na ich odbycie to promocja, chuligaństwa, barbarzyństwa i przemocy.

 • Marek Rozwora napisał/a komentarz do Wotore 2. Marcin Różalski i Tomasz Sarara wśród gości specjalnych

  Jak ci ktos poobija solidnie twoje klepki i z mozgu zrobi sie papka, to sobie robisz z twarza cos takiego.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.