Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bosman47 napisał/a komentarz do Skoki narciarskie. Puchar Świata 2019. Efekty pracy Doleżala już widać. Kamil Stoch jeździ zdecydowanie szybciej

  Może i szybciej jeździ ale skacze bliżej! Jestem pewien że za dużo filozofuje .Bardzo bym się zdziwił gdyby był najlepszy z Polaków.

 • Bosman47 lubi Komentarz

  kłamczuszka

 • Bosman47 lubi Komentarz

  Ojej, wzruszyłem się.... A więc może nasz Motylek zapomniał, więc odrobinę przypomnę:
  1. Bardzo złe warunki na drodze i pogodowe;
  2. Nadmierna prędkość, o ile pamiętam, to ponad 30km na godzinę;
  3. Brawurowe prowadzenie samochodu na zasadzie "jestem bogiem, królową szos"
  Efekt? Wypadła z trasy i w wyniku tych wszystkich trzech punktów powyżej, zabiła swojego brata.
  Mam znajomych. Dziadek cofał traktor z przyczepą, nie miał prawa widzieć wnuka, który przechodził za ową przyczepą. Efekt? początkowo 12 lat a po apelacji cztery lata w więzieniu.

  Niech już skończy pierdzielić ten nasz motylek.

 • Bosman47 napisał/a komentarz do Żużel. Michelsen zachwycony kibicami Motoru. Tego się nie spodziewał

  Jaki fałszywy z Ciebie wazeliniarz Mikkel .Słowo w słowo to samo mówiłeś w Gdańsku . Przysięgałeś że nie odejdziesz po sezonie .I co Judaszu .Całą przerwę między sezonami nie odpowiadałeś na pisma a tymczasem już Cię kupił Motor.Nie mamy o to żalu ,zapłacili o wiele więcej niż mogło dać Wybrzeże.Dlaczego jednak nie poinformowałeś o tym .Był czas aby klub znalazł innych wartościowych zawodników.Powiedziałeś wtedy kiedy już rynek był całkowicie wyczyszczony.Tego CI "wielbicielu Gdańska i jego najlepszych kibiców" tego nie zapomnimy.Omijaj Wybrzeże szerokim łukiem.

 • Bosman47 napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Polska - Słowenia. Skandaliczny stan murawy. Piłkarze poskarżyli się premierowi

  Może się czepiam ale od czego jest p.Boniek? Czy tylko od ubijania szmalu na kontach? Przecież to on jest odpowiedzalny za naszą piłkę! Jeżeli nie potrafi skutecznie interweniować to zrobić ban na rozgrywanie meczy w W-wie i wtedy poczuje na własnej skórze co to znaczy siła kibiców.

 • Bosman47 napisał/a komentarz do Żużel. Mocne uderzenie Zdunek Wybrzeża. Pięciu nowych zawodników w Gdańsku, ubiegłoroczny lider zostaje

  @AMON: Spadaj na drzewo

 • Bosman47 napisał/a komentarz do Żużel. Junior Polonii Piła blisko Zdunek Wybrzeża. Gdańszczanie czekają na decyzje Szwedów

  @Godfather-Darth Vader: A taki złośliwiec jak Ty musi zawsze wrzucić swoje trzy grosze.Bystry to Ty jesteś jak woda w kiblu i nudny ze swoimi wywodami jak zgrana płyta.Spadaj na forum swojego klubu a nie szwędasz się po innych jak bezdomny kundel.

 • Bosman47 lubi Komentarz

  Jeden z lepszych prezesów i sponsorów żużla w Polsce. Więcej takich gości w sporcie!

 • Bosman47 napisał/a komentarz do El. EURO 2020. Zbigniew Boniek: Są tacy, którym zależy na skłóceniu piłkarzy w kadrze

  p.Boniek jesteś Pan selekcjonerem a nie piłkarzem .Czasy kiedy wzniecał bunty w kadrze i szczekał jak pies powinny odejść w zapomnienie.Widzę jednak że Pan nadal jest nieodpowiedzialnym człowiekiem lubiącym mącić.Pan powinien łagodzić spory kiedy one się pojawiają a nie być wyrocznią .Skazuje się pan na śmieszność i politowanie.Widzę że nie może Pan znieść faktu że jest o wiele lepszy piłkarz od Pana.Przypisywane puchary ,mistrzostwa itp to nie Pańska zasługa a klubów w jakich miał szczęście grać.Natomiast w indywidualnych osiągnięciach cieniutko .Tak więc więcej pokory .

 • Bosman47 napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Arka - Legia: gdyński mur został przebity. Niezgoda bohaterem, nieodpowiedzialne zachowanie Nando

  Ile kosztowało Legię przypilnowanie wyniku ? Takimi meczami powinna zająć się prokuratura bo PZPN i rudy nie chcą sobie z tym poradzić.

 • Bosman47 lubi Komentarz

  Sędziowie tego meczu +Var to skandal

 • Bosman47 lubi Komentarz

  2 karne należały się Arkce. Gdzie jest sędzia?
  Co na to Pan Sławek.
  Ległej się nie gwiżdże?

 • Bosman47 napisał/a komentarz do Żużel. Tadeusz Zdunek: Krystian Pieszczek może być najlepszym krajowym zawodnikiem ligi

  Prezesie -wodoleju gdzie obiecane kontrakty .Zawodnicy przebrani .Nawet Bellego Ci zabrali jak dziecku zabawkę.Tak tchórzliwego prezesa dawno nie widziałem .Nikogo nie potrafisz przebić ,wszystkim ustępujesz a na koniec zbierasz niedobitki..Kogo to nie chciałeś zatrudnić i co ano jak zawsze wszystkich sprzątneli Ci .Nawet Pieszczka by nie było gdyby nie czujni sponsorzy .Wstyd mieć takiego nieudaczka .

 • Bosman47 napisał/a komentarz do Energa Basket Liga. Różnica dwóch klas w Lublinie. Asseco Arka z pewnym triumfem

  Start tego spotkania nie przegrał . Został rozniesiony w pył.Jeżeli rezerwowi powiększają przewagę to o czym my tu mówimy

 • Bosman47 lubi Komentarz

  Pawliccy źle kierują swoją karierą. Zapowiadali się świetnie. Wprawdzie Piotr miał niezły sezon w lidze, zwłaszcza w pierwszej części, gdyż pod koniec nie było już rewelacji, ale poza tym niewiele osiągnął indywidualnie. Kolejny rok bez GP, a następny zapowiada się podobnie. Natomiast Przemysław po przygodzie w GP, skąd wypadł z hukiem, stał się przeciętniakiem, jakich wielu.

 • Bosman47 lubi Komentarz

  Oby tylko Cieślak dotrzymał słowa i ich nie powołał w ogóle w przyszłym roku. Kara musi być, żeby nie było tak, że nagle w marcu/kwietniu wyraża skruchę i przeproszą, jak przekalkulują ile mogą stracić. Bo to zwykłe centusie nie sportowcy. Tak jak Cieślak powiedział, Zmarzlik jest obowiązkowy i pracowity, dlatego został Mistrzem Świata, a Janowski? Skończył się w połowie sezonu, gdy jego wyniki zaczęły mocno spadać. Pawliccy to w ogóle inny temat, GP nie dla nich, za wysokie progi.
  PS. Czyżby z tym trolem chodziło o kogoś z Wrocławia? Ciekaw jestem czy to sam Dobrucki, który miał zająć miejsce Cieślaka w kadrze, czy ktoś z tamtejszego klubu chce się wylansować. A może Rusko czai się na jakąś posadkę w związku?

 • Bosman47 napisał/a komentarz do Żużel. Czy te zdjęcia zaszkodzą Janowskiemu? Czy szalał BMW, będąc na zwolnieniu lekarskim?

  Bardzo dobrze postąpił p.Cieślak Gów..ria powąchała trochę pieniędzy i chce rządzić.Panie Marku mamy wielu zdolnych młodych zawodników,nigdzie nie jest zapisane że oni muszą być w kadrze.Oni ją olewają i stawiają trenera pod ścianą to bezwzględnie pogonić ich .Jak stracą kadrowe ,możliwość startu w GP i innych prestiżowych zawodach to ich akcje dramatycznie spadną ,Przestaną gwiazdorzyć i wezmą się uczciwie za pracę.Może znajdą wtedy czas na szkołę.Jednego jestem pewien .Polska nie straci na wywaleniu ich z kadry a Pan wzmocni swój autorytet.

 • Bosman47 napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Robert Lewandowski - supersnajper bez szans

  Kim Ty jesteś że obrażasz najlepszego piłkarza w historii Polski ,cenionego w całej Europie?Jakim prawem gardzisz i poniżasz dziennikarza. Powiem Ci jeżeli sam do tego nie doszłeś. Jesteś małą zakompleksioną gnidą niegodną by Cię ktoś rozdeptał.Do niczego nie doszłeś ,wszystko wszystkim zazdrościsz a nie jesteś godzien mu butów czyścić mały gnojku.Ot czym jesteś .Innych potrafisz obrażać i poniżać to posłuchaj co inni myślą o Tobie. Bez odpowiedzi bo dyskusja z Tobą to policzek dla mnie.

 • Bosman47 napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Szykuje się wielki powrót Wojciecha Stawowego

  Czyżby znowu kibice śpiewali - Wojtek Stawowy najlepszy trener klubowy. Oby dał powodydo takiego śpiewu. Statystyki były na plus 13-10-10

 • Bosman47 lubi Komentarz

  Panie Boniek, może byłeś dobrym piłkarzem w swoich czasach lecz piłka nożna się zmieniła.Teraz jesteś marnym szefem PZPN, więc czasami posłuchaj jednego z najlepszych dziewiątek na świecie, bo to co LEWY robi dla kadry i Bayernu to coś niesamowitego, już na zawsze pozostaniesz w cieniu Roberta na wieki. Więc czasami warto go posłuchać co ma do powiedzenia o grze naszej reprezentacji, a ty dalej popierasz i potwierdzasz w jego pracy tego marnego trenerka Brzęczka, albo zajmij się pzpn-em albo Polonią Bydgoszcz, bo jedno nie służy drugiemu.

 • Bosman47 lubi Komentarz

  Prezes PZPN Boniek ' pracuje " na to żeby znający Go jako piłkarza kibice , przestali Go lubić . Przede wszystkim żle dzieje się w klubach , o czym świadczy brak awansów polskich drużyn w Pucharach ! To wynika ze słabego wpływu PZPN na szkolenie piłkarzy ! Więc jeżeli mamy tak dobrego piłkarza jakim jest Robert Lewandowski , należy słuchać co On mówi ! W podobnym tonie wypowiedział się Darek Dziekanowski . Taka gra polskiej Reprezentacji nikomu się nie podoba , bo musimy liczyć na FUKSY a nie na umiejętności , które polscy piłkarze powinni reprezentować na boisku . Czas wziąć się do pracy , bo podobno jedziemy na " WSTECZNYM BIEGU " ?

 • Bosman47 napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Robert Lewandowski po słowach Zbigniewa Bońka: Mówię, bo chcę dobrze dla reprezentacji

  Panie Boniek.To nie istotne że jest Pan Prezesem.Nim się tylko bywa.człowiekiem jest się jednak zawsze.Dlatego uważam że słusznie Robert mówi co myśli.Pan widzę ma stare komunistyczne nawyki. Najlepiej pod dywan.Nie On widać to doskonale jako kapitan zespołu mówi to co naprawdę się dzieje w zespole i próbuje uchronić zespół przed równią pochyłą. Otwórz człowieku oczy ,czy o takim selekcjonerze myślałeś?On nawet II ligowego zespołu nie utrzyma w lidze .Natomiast to co wyrabia z Błaszczykowskim woła o pomstę do nieba .Na siłę zalicza mu kolejne mecze ,kibice się śmieją i uważam że tak dobry piłkarz nie zasłużył na takie pomiatanie,A co Pan robi ano nic .Nie widzi pan tragicznej gry kadry ,nie widzi Pan kolesiostwa, układów .Kiedyś sam Pan był łobuzem ,niepokornym piłkarzem nawet potrafił Pan szczekać a dzisiaj Pan udziela lekcji dobrego zachowania Lewemu? Koniec świata.!!!I tak na koniec .Trudno porównywać piłkarzy grających w różnych okresach ale z całą odpowiedzialnością wiem że porównuję dwie gwiazdy .Lewego dokonania są o wiele większe od Pana tak więc proszę swój urząd wsadzić sobie w d.. i rozmawiać po koleżensku w gabinecie..Tego wymaga kultura.

 • Bosman47 napisał/a komentarz do Żużel. Jacob Thorssell jest po rozmowach w Gdańsku. Jego pozostanie wydaje się być naturalne

  Czytając jego wypowiedz jestem zdegustowany. Jacob Thorssell to cwaniaczek który w negocjacjach robi za gwiazdę.Niestety to typ zawodnika który nigdy nie będzie" umierał za klub".Bardzo przeciętny zawodnik jakich pełno jest w innych ligach. Patrząc na skład jaki chce zarząd zbudować źle to wygląda .Bech ew. druga linia jak sam Prezes zaznacza, Gomólski całkowicie bez formy .Wystarczy popatrzeć co wyprawia w innych ligach .Trzy mecze i w każdym zdobyty 1 pkt..Milik który ma być ew. 1 rakietą - w jednym meczu 2 pkt.w drugim 1 pkt. Pieszczka wywalili z klubu-cienias..Żupiński niesamowity regres,Zielińskiego który ostatnio był mu równy oddano..Czyli ani jednego lidera a powinno być 2-3 dobrych ,z tych co mamy można sklecić 2 linię .Juniorów Brak No cóż strach się bać.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.