Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Była kiedyś taka piosenka Stachurskyego, leciało to z grubsza tak: 'Jeżeli mówisz że nie chcesz, to właśnie chcesz...' itd. Myślę że to idealnie wpasowuje się w słowa tej lali.

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mnie zastanawia jeden fakt - jak to jest, że teoretycznie zabronione jest propagowanie faszyzmu, komunizmu lub innych totalitaryzmow - a w Polsce legalnie działa m.in. Komunistyczna Partia Polski, która odwołuje się bezpośrednio do marksizmu czy leninizmu?

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Hahaha... Kupa gów** a nie sąd! Wszyscy won!

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tak 'a propo tej sytuacji... Przypomniał mi się pewien dowcip: Miś, zajączek, wilk i lis grają w karty. Po pewnym czasie wkurzony niedźwiedź wstaje i mówi :
  - Ktoś tu oszukuje! Nie będę pokazywał palcem, ale jak wyrżne łapą w ten ryży pysk...

 • KLM napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Zgrzyt na konferencji prasowej! Krychowiak skonsternowany. Wkroczył rzecznik reprezentacji!

  Jak ktoś chce być osobą publiczną, to musi się liczyć z takimi konsekwencjami. Nikt nikomu za karę nie każe grać w reprezentacji. A Krychowiak i reszta jego kolegów niech przestaną gwiazdorzyć i udawać bożków, tylko z tego powodu że mają trochę więcej papierowych banknotów niż inni, bo póki co to kopanie przez nich piłki to nie jest gra, tylko kupa gó***.

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gortat chyba ma jakieś spóźnione objawy choroby weneryczynej i mu się na mózg rzuciło.

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  'To tylko pieniądze, zostały zmyślone. Kawałki papieru z obrazkami, które powstały tylko po to, żebyśmy nie musieli zabijać się o jedzenie. Nie ma w nich nic złego... (cytat z filmu Chciwość).

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Stylem gry przypomina Rasiaka. Ale Rasiak przynajmniej strzelał gole.

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przecież całe środowisko wie że ten koleś jest 'ciepły' ale tzw poprawność nakazuje im udawać głupiego i szczerzyć się do jego smartfona. Dlatego nie szanuje tych dupków, tak jak nie szanuje tego portalu od kiedy przejął go wp holding bo za ś.p. D.Gapinskiego nie byłoby takiego syfu.

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  PiS - PO = jedno zło. Im szybciej to zrozumiemy, tym lepiej. Platforma miała swoje przewały i afery, PiS ma swoje. Jedni klękają przed Berlinem i Brukselą, drudzy przed Waszyngtonem i Tel Awiwem. Przestanmy się łudzić, że żyjemy w normanym państwie.

 • KLM napisał/a komentarz do Żużel. Adrian Miedziński i Nicki Pedersen muszą liczyć się z karami. KOL na pewno się nimi zajmie

  Idioci w krawatach i urzędasy - zniszczycie ten sport! Te wasze chore przepisy na wszystko i od wszystkiego - jak nie stadion w Lublinie, to teraz to. W latach 90-tych, kiedy żużel był jeszcze żużlem, wszystko było może i przaśne ale proste i piękne. Po prostu ten sport się chciało oglądać. A dziś?

 • KLM lubi Komentarz

  A tak abstrahując od tego że to krymol i dużo złego zrobił wielu ludziom, czy
  ktoś jeszcze pamięta że po aresztowaniu w/w bokser oskarżał konkretnego oficera
  CBŚ z imienia i nazwiska o płatną protekcję Rzeszowskich bandytów (Alexa i Żenię) prowadzących od 18 lat agencje towarzyskie w okolicach Rzeszowa. Tam też podobno pracowały nieletnie dziewczyny, no i czy to nie trochę podejrzane, że w okresie w którym pojawiły się oczywiście niepotwierdzone informacje o igraszkach jednego z czołowych polityków parti rządzącej w jednej z Podkarpackich agencji z nieletnią ukrainką, nagle w/w bokser popełnia samobójstwo w celi, w piątek i na leżąco?

 • KLM napisał/a komentarz do Boks. Andrzej Wasilewski o Dawidzie Kosteckim. "Czy my go tak naprawdę znaliśmy?"

  Jakoś trudno mi uwierzyć by Wasilewski nie wiedział, jakie to 'kręcił lody' Kostecki po za ringiem...

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oj Adamek, Adamek - idź lepiej człowieku na pielgrzymkę, podziekuj Bogu za wszystko co masz a nie się wyglupiasz na stare lata.

 • KLM napisał/a komentarz do Żużel. Krzysztof Cugowski. Żużlowe Tango: Nie wyrzucajmy Lindgrena za LGBT (felieton)

  Psychologiczna geneza homoseksualizmu nie jest jeszcze do końca poznana, choć wiele już wiadomo, skoro psychoterapia okazuje się w dużym stopniu skuteczna. Wiadomo, że tendencje homoseksualne mogą być spowodowane zranieniami emocjonalnymi w dzieciństwie, powstałymi wskutek błędów wychowawczych, złych wpływów środowiska, molestowania seksualnego przez homoseksualistów oraz przez inne jeszcze czynniki.

  Jednak psychologia nie dojdzie do poznania przyczyn każdego przypadku i nie w każdym przypadku będzie mogła pomóc. Część z nich bowiem nie wynika z czynników natury psychologicznej, ale duchowej. Wtedy potrzebna jest pomoc duchowa, a nie psychologiczna.

  O duchowej genezie homoseksualizmu mówi Pismo św.: „(…) Stworzeniu oddawali cześć i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy (…). Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie, ponosząc zapłatę należną za zboczenie” (Rz 1,25-27).

  Odwrócenie się od Boga, czyli grzech przeciwko I przykazaniu, jest przyczyną nieprzewidywalnych i niekończących się problemów. Bóg jest źródłem wszelkiego dobra. Zatem wraz z oddalaniem się od Niego człowiek zaczyna żyć coraz bardziej tylko według poranionej grzechem pierworodnym natury. Nie pozwala, aby Bóg uszlachetniał go swoją łaską. Jest słaby albo bezsilny wobec pokus. Sfera seksualna potrzebuje chyba nawet szczególnej Bożej pomocy i uszlachetniania.

  Jeżeli przyczyna problemu jest duchowa, to i terapia musi być duchowa. Zamknięcie się na Boga spowodowało problem, trzeba więc do Niego powrócić. W jaki sposób? Przez spowiedź, Komunię św., modlitwę, stanowczą walkę z pokusami, czynienie dobra. Terapia niezwykle prosta, dostępna dla wszystkich ochrzczonych, bezpłatna, choć wymaga wysiłku.

  O tym, że jest ona skuteczna, zapewnia Pismo św. Święty Paweł pisał: „(…) ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący ze sobą (…) nie odziedziczą Królestwa Bożego. A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga naszego” (1 Kor 6,9-11). To, co zostało tutaj opisane, dzieje się również obecnie. I dzisiaj są tacy homoseksualiści, którzy uznając swoją biedę, z pokorą powracają do Jezusa, a On usprawiedliwia ich i uświęca, przebacza i uzdrawia.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.