zbyszko64 - lubi

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  już samo nazwisko eliminuje go z tego stanowiska! trzeba mieć autorytet, wiedzę i doświadczenie! ma którąś z tych trzech rzeczy?

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Ale kogo w Lbn obchodzą zdobycze Stali Rzeszów:)Historia tworzy się teraz Stasiu na twoich oczach. I trzymaj się mocno krzesła w okienku transferowym:)

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Widzisz podzespoły do Mercedesa produkowane są w Polsce i tak samo nam potrzebny jest Rzeszów żeby produkować zawodników dla Wielkiego Motoru :p
  Poza tym jak można być filią czegoś czego nie ma.

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Prezes ROW-u jaki ma języki wszyscy wiemy pewnego poziomu się nie przeskoczy . Ruski niech też z siebie nie robią panienek bo całego ich narodu nie obraził . Słowa skierował do swojego marnotrawnego syna i tylko do niego. No ale jak się ma propagandę na co dzień to trudno się dziwić rosyjski działaczom że tak zareagowali . Pan Panie Mrozek pomyśl na przyszłość co zrobić żeby nie trzeba było przepraszać . Przed kibicami wielki HIRO , a później się płaszczysz .

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Czarna Wołga po Mrozka przyjedzie i tyle go zobaczymy.

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  To jest biznes. I Mrozek mógł zrobić biznes płacąc 2 x mniej niż Motor, bo dostał taką ofertę. Nie chciał płacić to zawodnik - nie związany z nikim ważnym kontraktem - wybrał lepszą opcję. Mrozek się ośmiesza. Jeszcze niedawno bronił Łaguty i twierdził, że to EL mu robi pod górę i nawet poszedł z tym do sądu. Teraz zmienia optykę o 180 stopni i nagle twierdzi, że zły jest Łaguta. Zachowanie schizofreniczne. A wypowiedzi na poziomie dna i 3 metrów błota. Szczególnie to wypominanie narodowości.

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Wiele ludzi pomija jedną rzecz z tej konferencji. Łaguta odezwał się do Mrozka, przedstawił swoją propozycję, ale został olany (jak sam Mrozek stwierdził, nawet nie odpowiedział Griszy), za drugim razem tez się do oferty nie ustosunkował, jedynie postanowił Łagute "wyprostować". Nie wiem do końca co chciał tym osiągnąć? Naprawdę wydawało mu się, ze rozmawia z jakimś swoim niewolnikiem, który grzecznie będzie siedzieć i słuchać kazania swojego Pana? Spoko, rozumiem, że miał dług wdzięczności, ale nawet w takich sytuacjach trzeba podejść do sprawy profesjonalnie. Więc, jestem w stanie w jakimś stopniu zrozumieć Grisze. Przedstawił swoją ofertę, powiedział, ze ma jedną z Motoru, dużo wyższą, kto wie, może nawet był gotowy negocjować. W odpowiedzi usłyszał kazanie o moralności i etyce i żadnych konkretów. To się chłop wk***ił i olał sprawę. Nie wiem, czy Panowie wcześniej rozmawiali o kwotach, czy mieli coś ustalone, ale z tej wypowiedzi wynika, że gdyby Mrozek zachował zimną krew i podszedł do sprawy tak, jak prezes klubu powinien podejść, to tej całej afery mogłoby nie być.

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  A rozmawiałeś panie "dziennikarzu" Ostafiński z Łagutą, że piszesz, że "nie pamięta co podpisał"? Bo jeśli nie, to znaczy, że kłamiesz.
  Poza tym nadmuchany temat, bo w treści nic konkretnego:
  "Nie jest wykluczone że...", "Można się spodziewać...", "Nie wiemy jednak...", "W ciemno można założyć, że..."

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Ty sam sobie zaprzeczasz durniu..

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Czytam drugi raz i nie wiem nadal co ma wspólnego Janosik z Kępą,
  Kepą ani nikogo nie okrada ani nikomu nic nie rozdaje...
  Czekam na kolejne odsłony, czyli porównanie Kępy do Robin Hooda, Jamesa Bonda oraz Kubusia Puchatka..

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Mogliby takie felietony na stałe umieszczać w programach żużlowych w przyszlym sezonie byłoby co czytac przed meczem w oczekiwaniu na biegi z Perełka w dloni

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Mazur jaka pierwsza liga, jakie play offy, człowieku co Ty bredzisz? "Jechałem w mocnym zespole gdzie ciężko było o punkty" wystarczyło pokonywać przeciwników, siła Twojej drużyny nic do tego nie ma. Ten tekst o źle dobieranych klubach to kolejne jaja. Źle Ci było w Łodzi u Witka? Jak ktoś jest złotówa ti skacze co roku z kwiatka na kwiatek i właśnie tak wygląda Twoja sytuacja. Oceń realnie swoje możliwości, po wynikach sportowych, a nie wydolnościowych z AWF bo żużel to nie lekkoatletyka. Druga liga chłopie idź do Krosna i ciesz się że w ogóle ktoś Cię chce, bo nigdy nie miałeś dobrych wyników poza tym jednym sezonem w Łodzi (chyba jeszcze jako junior).

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  " - Porsing nas okłamał z Anglią, a teraz domaga się wypłaty środków, które mu się nie należą - komentuje Janik, pokazując nam na dowód osiem przelewów na konto zawodnika. " przelewy to oni robili też do Słowenii, przesyłali nawet potwierdzenie, a kasa? Kasa jakoś nigdy do Słoweńców nie dotarła. To dopiero jest magia, nawet Falubaz takiej magii nie zna :)
  -
  Janik weź już się zamknij, bo z każdą wypowiedzią ty i nawrocki pogrążacie się coraz bardziej. Jesteście zwykli kłamcy i złodzieje, jeden wart drugiego. Skończył się październik. Panie wiceprezesie, czy Pani wdowa Jędrzejak ma pieniądze po mężu na koncie? Nie chodzi o potwierdzenia przelewów, bo takie dostali i Słoweńcy i Porsing, a kasy nigdy nie zobaczyli. A może pan nawrocki szuka jej numeru telefonu, bo chciał pieniądze przekazać w gotówce, jak Porsingowi za przygotowanie do sezonu?

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Nie ma co się przejmować pismakiem co nie trawi Lublina ani tymi niektórymi znawcami z forum....Pies ich je..ał:-)
  MOTOR MOTOR TYLKO MOTOR!!!

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Jestem z Ostrowa i cały sezon będę trzymał kciuki za 2 zespoły. Spartę w walce o misia i Motor w walce o utrzymanie. Do redaktora: Panie Dariuszu, wiem że trzeba o czymś pisać, ale litości ... to jest sport, w Motorze jadą młodzi i chętni do zaistnienia zawodnicy, Michelsen czy Lambert. Do tego doświadczenie i coś do udowodnienia ma Zengi, Jonnson to nie jest kevlar, bracia też na zero nie zejdą. Nie zdziw się Pan jeszcze!!!

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Kto za Motorem łapką w górę

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Jak mowi PePe kazdy kontrakt mozna rozwiazac... Nie sadze by Dudek jezdzil w 1 lidze dluzej niz 1 sezon..

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  No cóż falluswlaz spadek! Kto mieczem wojuje od miecza ginie! To kara za Unibax. Wielki Tomasz Gollob nie mógł jechać, ale dla zielonej dziury liczyło się tylko mistrzostwo. Teraz trzeba będzie pojeździć w 1(z nazwy) lidze!

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Szkoda, ze w takich okolicznosciach ale jesli jest szansa spuscic Fabulaz to bezwzglednie trzeba to zrobic. Powodzenia ROW!

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Motor powodzenia,ekstralipa na wyciągnięcie ręki,utrzyjcie nosa temu co pół polski się z niego śmieje,bawiciel za pieniądze z miasta Rybnika,i do tego zakłamany,dacie radę.Życzę aby powróciły dla Was lata świetności wielkiego i nieodżałowanego Hansa wielkiego Nielsena,Lublin zasługuje żeby mieć drużynę w najsilniejszej lidze .Taka anegdota,jak pierwszy raz byłem w Lublinie ,spiker zapowiadał ,a teraz wystąpi młody utalentowany zawodnik Motoru,Dariusz Śledż,jak ten czas szybko minął,Pozdrawiam Lubelaków ,naprawdę to super ludzie,wszak żonę mam Lubelankę.