Mbembi - komentarze

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 20 kolejka

    19.12 20:30 Lech Poznań - Arka Gdynia 1
    20.12 18:00 Cracovia - Śląsk Wrocław x
    20.12 18:00 Pogoń Szczecin - Korona Kielce x
    20.12 20:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
    21.12 15:00 Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa 1
    21.12 17:30 Wisła Płock - Piast Gliwice 2
    21.12 20:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 2

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 19 kolejka

    13.12 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
    13.12 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2
    14.12 15:00 Raków Częstochowa - Górnik Zabrze x
    14.12 17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2
    14.12 20:00 Legia Warszawa - Wisła Płock 1
    15.12 12:30 Piast Gliwice - ŁKS x2
    15.12 15:00 Korona Kielce - Cracovia 2
    15.12 17:30 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 2

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 18 kolejka

    18. kolejka:
    06.12 18:00 Korona Kielce - Arka Gdynia 2
    06.12 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1
    07.12 15:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin x
    07.12 17:30 Lech Poznań - ŁKS 2
    07.12 20:00 Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1
    08.12 12:30 Cracovia - Raków Częstochowa 1
    08.12 15:00 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice x
    08.12 17:30 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 16, 17 kolejka

    16. kolejka:
    22.11 18:00 Górnik Zabrze - Wisła Płock 2
    22.11 20:30 Lech Poznań - Piast Gliwice x
    23.11 15:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa 2
    23.11 17:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa x2
    23.11 20:00 Lechia Gdańsk - ŁKS 1
    24.11 15:00 Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 1
    24.11 17:30 Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1
    25.11 18:00 Cracovia - Zagłębie Lubin x
    17. kolejkę typujemy normalnie.
    17. kolejka:
    29.11 18:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1
    29.11 20:30 Wisła Płock - Lech Poznań x
    30.11 15:00 Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 2
    30.11 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
    30.11 20:00 Legia Warszawa - Korona Kielce 1
    01.12 12:30 Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok 1x
    01.12 15:00 ŁKS - Cracovia 2
    01.12 17:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 15 kolejka

    Dzięki za wyrozumiałość, obiecuję poprawę :)

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 15 kolejka

    Potwierdzam, zacząłem pisać post chwilę przed 18, ale dodałem go już kilkadziesiąt sekund po tej godzinie.

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 15 kolejka

    W 15. kolejce proszę o podanie strzelca/asystenta. Powodzenia!
    15. kolejka:
    08.11 18:00 ŁKS - Śląsk Wrocław 2
    08.11 20:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
    09.11 15:00 Wisła Płock - Cracovia 2
    09.11 17:30 Legia Warszawa - Górnik Zabrze x Kante
    09.11 20:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia 2
    10.11 12:30 Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa x
    10.11 15:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
    10.11 17:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 14 kolejka

    02.11 15:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 2
    02.11 17:30 Cracovia - Lechia Gdańsk 1
    02.11 20:00 Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2
    03.11 12:30 Jagiellonia Białystok - ŁKS x
    03.11 15:00 Górnik Zabrze - Piast Gliwice 2
    03.11 17:30 Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
    04.11 18:00 Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1
    04.11 20:30 Raków Częstochowa - Wisła Kraków 1

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 13 kolejka

    25.10 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin x
    25.10 20:30 Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1
    26.10 15:00 ŁKS - Raków Częstochowa 2
    26.10 17:30 Piast Gliwice - Korona Kielce 1
    26.10 20:00 Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1
    27.10 12:30 Wisła Płock - Jagiellonia Białystok x
    27.10 15:00 Śląsk Wrocław - Arka Gdynia x
    27.10 17:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 12 kolejka

    18.10 18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
    18.10 20:30 Wisła Kraków - Piast Gliwice 2
    19.10 15:00 Korona Kielce - Wisła Płock 2
    19.10 17:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 2
    19.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Cracovia x Bida
    20.10 15:00 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2
    20.10 17:30 Górnik Zabrze - ŁKS1
    21.10 18:00 Raków Częstochowa - Śląsk Wrocławx