Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Grzesiek MKS lubi Komentarz

  Panie Kmita .. najbardziej utytułowanym polskim piłkarzem jest .... Józef Młynarczyk !!!! Przypomnę panu albo pan nie wie ... FC Porto oraz trzecie miejsce jako Reprezentant na Mistrzostwach Świata !

 • Grzesiek MKS lubi Komentarz

  Ci którzy twierdzili że Lewy nie strzela silnym drużynom, że liga angielska silna itd itp mam nadzieję że czują teraz kompromitację i widzą w końcu jak krótką wajhę posiadają

 • Grzesiek MKS napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Maciej Kmita: Robert Lewandowski i show, jakiego świat nie widział

  Brawo Robert

 • Grzesiek MKS lubi Komentarz

  Cebule już płaczą i jęczą...
  Oglądałem wczorajszy mecz na kanale angielskim i tamtejsi komentatorzy co chwilę wychwalali Lewandowskiego i mówili o nim w samych superlatywach, ale cebule nie... cebule muszą go obsrać i obrzygać, bo inaczej nie potrafią... Rzygali nawet wtedy gdy strzelił pięciopak Wolfsburgowi, czy czteropak Realowi - czego nie dokonał nikt w historii ligi Mistrzów.
  Jak czytam te komentarze to wstydzę się że jestem Polakiem, że te marudne cebule to też Polacy. Po kim to ma geny, nie wiem...
  Powinni was wyłapać i czoła wytatuować, żeby można było omijać was na ulicy.
  Ja jestem dumny z tego że jest taki Robert Lewandowski, że zna go i zazdrości nam cały świat piłkarski.
  Robercie graj jak najdłużej na najwyższym poziomie, dojdź jak najdalej w LM, niech żółć zaleje cebulaków.

 • Grzesiek MKS napisał/a komentarz do Piotr Żyła wydał oświadczenie. Bardzo nietypowe

  Jakie to jest żałosne ...., wszedłem tutaj tylko żeby to napisać .....

 • Grzesiek MKS lubi Komentarz

  Moda na emerytów trwa, niech jeszcze spróbują Tomaszewskiego zatrudnić.

 • Grzesiek MKS lubi Komentarz

  Ciekawe ile Motorek płaci sportowym syfom za pisanie takich rzeczy o tych piknikach, którzy prawdziwym kibicom przynoszą wstyd... Żenua.

 • Grzesiek MKS lubi Komentarz

  Spoko, spoko, wysięgniki będą do momentu aż komuś coś się stanie. Poza tym widok ludzi w tych koszach jest po prostu żenujący. Normalnie jak dzicz zza Uralu.

 • Grzesiek MKS lubi Komentarz

  Kolejny sport jak skoki narciarskie, którym podniecają się głównie Polacy i kilka innych nacji na całym Świecie.... a reszta pokazuje ludzi na wysięgnikach jako ciekawostkę w stylu baby z brodą.

 • Grzesiek MKS lubi Komentarz

  Zdewastowali gigantyczna puszkę po piwie. Tam powinna stać kuchenka marki Amica.

 • Grzesiek MKS lubi Komentarz

  Oni na wybrzezu maja boleslawa i lotnisko jego imieniem to co oni mogo wiedzuec o historii moga tylkowiedziec jak kablowac na kolegow

 • Grzesiek MKS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gdańszczanie mają naprawdę słabe nerwy...

 • Grzesiek MKS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szkoda.
  Czekamy na powrót

 • Grzesiek MKS lubi Komentarz

  Pogoń bez szans na puchary ale z Jajunią nie wypada przegrać meczu, trzeba usadowić ich na zaszczytnym 8 miejscu :).

 • Grzesiek MKS lubi Komentarz

  2:1 do boju Pogoń, pogońcie pastuchy z Białego tam gdzie ich miejsce.

 • Grzesiek MKS napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Rygor sanitarny i mobilizacja policji. Pandemiczny klasyk dla Lecha

  Do tej chwili nie mogę uwierzyć że kibicowałem Amice

 • Grzesiek MKS lubi Komentarz

  Kolejne rewelacyjne wiadomości pod tytułem transfer RL9 do Realu mam nadzieję że Lewy nie przejdzie nigdy do tego dziadostwa w Bayernie jest kimś więcej niż tylko napastnikiem w Realu będzie miał równie pochyla ku zakończeniu kariery

 • Grzesiek MKS lubi Komentarz

  Real musiałby chyba od razu złożyć ofertę za Mullera, Gnabrego i Sane to wtedy Lewy mógłby przejść - po przyjściu Sane Lewy będzie miał chyba najlepszy duet typowych skrzydłowych w Europie - jak zdrowie dopisze, to w przyszłym sezonie znowu powalczy o pobicie 40 goli w jednym sezonie

 • Grzesiek MKS lubi Komentarz

  czy alfa i omega Boniek potwierdził ten fakt?

 • Grzesiek MKS lubi Komentarz

  Lewandowski miał szansę zostać gwiazdą, niestety niemiecki klub to nie to samo co Real Madryt, Barcelona czy Liverpool. Nikogo pozo niemcami i Polską oczywiście nie interesuje ten klubik. Traci ogromną masę kibiców bo niestety niemcy to niemcy.

 • Grzesiek MKS lubi Komentarz

  "Wosz urodził się w 1969 roku w Piekarach Śląskich, gdzie stawiał pierwsze piłkarskie kroki. - To rolnicza wieś pod Katowicami."
  Ta "wieś" tuż po II wojnie miała już prawa miejskie, obecnie liczy ponad 50 tysięcy mieszkańców.

  "Właśnie wtedy wyemigrował wraz z rodziną na zachód." - z tym Zachodem to bez przesady, wyemigrowali do ... NRD. Czyli pozostali w ówczesnym bloku wschodnim.

  A samego Wosza pamiętam z gry w Bochum, w czasie gdy dość często oglądałem świetny wówczas piłkarski magazyn "Ran" na Sat1 w latach 90-tych.

 • Grzesiek MKS lubi Komentarz

  Artykuł o niczym. Zapchajdziura popełniona przez pismaka z łapanki.

 • Grzesiek MKS lubi Komentarz

  Niestety ale większość OSP w odróżnieniu od zawodowej straży pożarnej to przypadkowi często niezbyt mądrzy ludzie wiec i ich działania ograniczają sie do prostych czynności nie wymagających myślenia ani przewidywania skutków ich działań.Ważne dla nich niezależnie czy potrzebny jest sam udział w jakiejkolwiek akcji bo za to maja płacone. Wielokrotnie widziałem i czytałem jak do np. stłuczki lub wjechania pojazdu do rowu przyjeżdżają jednostki z trzech okolicznych OSP i ich zbędne działanie ogranicza się z konieczności do odłączenia akumulatora.Po prostu druhowie rwą się do działania czasami nawet jesli to przyniesie wiecej szkody niż pożytku i tak najpewniej jest w tym przypadku skoro zawodowi strażacy nie widzieli potrzeby interwencji

 • Grzesiek MKS lubi Komentarz

  Są różne opcje: 1. trzeba było zamknąć dach. 2. na drugi raz zrópta sobie boisko na górce, 3. czas na sekcję pływacką/kajakarską/wioślarską - niepotrzebne skreślić albo dopisać - i straż wam poszła na renkie.

 • Grzesiek MKS lubi Komentarz

  Aby dodać tu komentarz, musiałem się zarejestrować, ale co tam, poziom dziennikarstwa a raczej pismaków to dno i dwa metry mułu, cytat: (pobliskich garażów) czy w ogóle ten człowiek skończył szkołę podstawową (nie sądzę).

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.