Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Grzegorz Zybała napisał/a komentarz do Final Six Ligi Narodów. Karol Kłos zachwycił eksperta. "Jest w niesamowitej dyspozycji"

  Moim zdaniem do grona wyróżnionych koniecznie trzeba dodać Norberta Hubera i Jakuba Popiwczaka, ponieważ oni mają znaczny udział w tych 14 zwycięstwach w VNL. Osobiście obserwuję grę Kuby Popiwczaka od momentu kiedy Lorenco Bernardi zdecydował się dać mu szansę w barwach Jastrzębskiego Węgla na pozycji libero. Te sezony w barwach Jastrzębskiego Węgla dały mu tyle doświadczenia boiskowego i ogrania,, że jest gotów nie gorzej niż inni reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej. Gra Norberta Hubera bardzo mi się podobała w całej edycji VNL. Zachowywał się jak bardzo doświadczony reprezentant. Jego gra była bardzo skuteczna w ataku, bloku i zagrywce. Jednak zaangażowanie wszystkich zawodników bez wyróżniania kogokolwiek oraz miła atmosfera w zespole były kluczem do tego niewątpliwie ogromnego sukcesu, bo to dopiero 2 brązowy a trzeci w całej historii rozgrywek najpierw Ligi Światowej a od dwóch lat VNL.

 • Grzegorz Zybała napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brakuje ni słów komentarza na krytyczne słowa w kierunku Roberta Kubicy. Typowa polska postawa. Zamiast się cieszyć, że my Polacy mamy (jak dotąd) jedynego reprezentanta w F1 to oczywiście trzeba go zgnoić, bo sami nie dorastamy mu do pięt, ja także, ale w przeciwieństwie do krytyków kibicuję mu i życzę jak najlepiej.

 • Grzegorz Zybała napisał/a komentarz do MŚ 2018: zostało jedno życie. Francja za silna dla Biało-Czerwonych

  Jestem w bardzo złym nastroju, po przegranych z Argentyną i Francją. Bardo obawiam się meczu z Serbią, boję się wyniku 3:0 dla Serbii, bo ten zespół na tych mistrzostwach gra lepiej od nas, co nie znaczy ,że są siatkarsko lepsi. Wiem, że na każdym turnieju zawsze zdarza się taki dzień, że nawet z teoretycznie dużo słabszym rywalem w tym dniu nie da się wygrać. Mam na myśli mecz z Argentyną, którą przed tym meczem pokonaliśmy w ostatnich 29 meczach rozegranych z nimi. Mam przekonanie, że mecz z Francją przegraliśmy mentalnie a nie sportowo, ponieważ poza tym ,że Francuzi mieli fenomenalny w tym dniu odbiór, to plasy, czy kiwki na ten zespół nie mają żadnego uzasadnienia. Na taki zespół jak Francja trzeba obijać palce a nie uderzać w dół, gdzie jest szczelny blok. Nie obrażając Bartka Kurka. Ja nie widzę Bartka w reprezentacji już od dłuższego czasu z uwagi na bardzo niską skuteczność w ataku i prawie wszystkie zagrywki autowe nie tylko na tych Mistrzostwach Świata. Mimo tego co napisałem wyżej nadal wierzę w jakiś cud i awans do 6.

 • Grzegorz Zybała napisał/a komentarz do Mundial 2018. Czy Kamil Glik poleci do Moskwy na mecz z Senegalem? "Sprawa jest otwarta"

  Na pewno wygra zespół, który trafi więcej razy do bramki przeciwnika!!!
  dlaczego zespół reprezentacji Polski w piłce nożnej jest bardzo ale to bardzo wyróżniany względem innych dyscyplin. Nie wiem ile osób w Polsce pamięta, że w 2014 roku siatkarze zdobyli tytuł mistrzów świata, że mamy mistrzów świata w kategorii kadetów i juniorów na czele z Kubą Kochanowskim - MVP tych rozgrywek. Nie oglądałem żadnej transmisji jak nasi wspaniali ambasadorzy(reprezentacja juniorów), bo tych transmisji w polskiej telewizji po prosu nie było. Poza tym wygląda na to, że oprócz Kamila Glika nie ma piłkarza, który mógły uzupełnić skład. To jest moim zdaniem śmieszne i zupełnie niezrozumiałe, bo w reprezentacji siatkarskiej możemy wystawić przynajmniej trzy pierwsze takie same szóstki prezentujące ten sam wysoki światowy poziom.

 • Grzegorz Zybała napisał/a komentarz do Polska - Rosja. Tałant Dujszebajew apeluje: Dajcie nam pracować!

  Jak czytam te komentarze to brakuje mi słów. Wypowiadają się ludzie, którzy nie rozumieją specyfiki gier zespołowych. Każdy nowy zespół potrzebuje czasu na zgranie nawet jeżeli są to same gwiazdy. Osiągnięcie tego celu to nie kwestia kilkunastu czy kilkudziesięciu dni ale miesięcy, a nawet lat. Każdy zespół na świecie popełniał, popełnia i zawsze będzie popełniał błędy, bo taka jest specyfika gry. Natomiast wygrywa ten kto popełnił ich mniej.Tarant Dujszebajew jest bardzo dobrym trenerem, udowodnił to z zespołem Vive Kielce. Oni pojechali do Francji zdobywać doświadczenie w ogrywaniu się z najlepszymi a nie po medal. Cena sukcesu kosztuje. Cierpliwości!!!

 • Grzegorz Zybała napisał/a komentarz do Andżelika Kerber, czyli Ania co Polski nie chciała

  Każdy człowiek ma prawo decydować za siebie. Pani Andżelika Kerber wybrała reprezentowanie Niemiec i nic nikomu do tego. Prawdą jest, że polscy działacze rozmawiają ze sportowcami z korzeniami polskimi a wyszkolonymi w innych krajach o wiele za późno.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.