Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Byle kto napisał/a komentarz do Bundesliga. Wolfsburg - Bayern: Robert Lewandowski z golem! "Ależ się zabawił" (wideo)

  @Waldemar Gołembowski: Mógł taki być, bo w momencie strzału Lewy wiedział że wyprowadził w pole bramkarza. Przy takim układzie ciała golkipera strzał był nie do obrony. Chyba że zmienili byśmy zasady fizyki ;)

 • Byle kto napisał/a komentarz do Sławomir Peszko: Możecie mówić co chcecie, mojego życia nie zdobędziecie

  @obiektywny: A ja rozumiem w pełni założenia właściciela tego klubu. Ze swoją kasą mógłby kupić jakąś drużynę z trzeciego poziomu rozgrywkowego, a nawet wyżej. Ale woli zacząć od zera. I to może jest lepsze. Bo buduje coś od zera. Włącznie z grupą kibiców i "legendą" klubu. Życzę mu powodzenia.

 • Byle kto napisał/a komentarz do Bundesliga. Robert Lewandowski królem strzelców! "Lewy" dorównał Gerdowi Muellerowi, przebił Leo Messiego

  @Omen Nomen: Chyba nie za wiele wiesz o piłce. Taki niedzielny kibic z Ciebie, a wymądrzasz się jak ekspert. Chciałbym Ci przypomnieć klasyfikację strzelców wszech czasów reprezentacji Polski: 1) Robert Lewandowski 61 bramek, 2) Włodzimierz lubański 48, 3) Grzegorz Lato 45, 4) Kazimierz Deyna 41... I tak Dalej. Do tego trzeba sobie powiedzieć jasno że Lubański, Lato, Deyna mięli za plecami znacznie lepszą drużynę niż teraz ma Lewandowski. A On jeszcze ciągle gra... Więc wynik podkręci. Pozdrawiam i zachęcam do zainteresowania się polską Piłką...

 • Byle kto

  Sorry ale morze tam jest spokojne jak Bałtyk w lipcu przy lekkiej bryzie. Coś tu jest nie tak. Tam nie ma prawie fal. Pływałem przy kilkukrotnie gorszych warunkach.

 • Byle kto

  Z grypą, zwykłym zapaleniem płuc i innymi chorobami jest podobnie. Bo starsi są słabsi immunologicznie i maja osłabione organizmy. I tyle. Co do bezproduktywności... Seniorzy zrobili więcej dla społeczeństwa niż my młodzi. Bo pracowali całe życie. I naszym obowiązkiem, bezwzględnym jest dbać o nich jak najlepiej. A jak ktoś tego nie rozumie to wypada mu tylko naszczać na mordę. Bo tylko na tyle zasługuję. Takir moje zdanie w temacie bezproduktywności seniorów.

 • Byle kto

  Chodzi o to że nikt nie daje pieniędzy na szkolenie i stypendia. Sportu zawodowego nie da rady już uprawiać hobbystycznie. To że dzieciaki siedzą przed kompami i smatphonami wynika z tego że nie ma dla nich oferty. Jak ma ktoś poświęcić życie sportowi jak nie ma na zupę...?

 • Byle kto

  Ja prowadzę w jednym z ośrodków OSIR 9 kortów. Są to korty naturalne wymagające obsługi po każdej grze. Stałej obsługi. Korty są skupione w jednym miejscu. Oznacza to, że wedle wskazówek premiera może na nich przebywać jednocześnie 18 osób plus obsługa. 18 osób charczących, plujących bez maseczki. Co z moim poziomem stresu? W ciągu dnia przewinie się przez obiekt koło 100 osób...

 • Byle kto napisał/a komentarz do Tomasz Adamek: Żadnego wirusa się nie boję

  No comments... Widzieliście jak zaczęli tam chować zwłoki w masowych grobach?

 • Byle kto napisał/a komentarz do Koronawirus. Werner Liczka o sytuacji w Czechach: Widać światełko w tunelu

  Czesi mają 10 milionów ludności. Ich liczby by porównywać z Polską trzeba mnożyć razy 3,5. Ich 5000 tysięcy przypadków to tak jak by u nas było 17500. Dzienne wzrosty trzeba liczyć tak samo. Gęstość zaludnienia jest podobna jak u nas. Tylko tak naprawdę cholera wie ilu jest faktycznie zarażonych i u nas i u nich. Nie wiadomo czy dane z testów wiarygodnie oddają rzeczywiste liczby.

 • Byle kto napisał/a komentarz do Skoki narciarskie. Dawid Góra: To sukces nie tylko Piotra Żyły. Michal Doleżal może odetchnąć z ulgą

  A ja myślę że nasza święta trójca skacze dobrze z rozpędu po pracy z Hongacherem. Trzeba zwrócić uwagę na zapaść reszty kadry. Zarówno A jak i B. Wyniki pucharu kontynentalnego nie napawają optymizmem. Nie chcę stawiać od razu wyroków. Niecały sezon to mało. Wszystko okaże się w przyszłym roku czy będzie jakiś progres czy dalej regres. Szczególnie boli postawa Kota. Dwa lata temu udowodnił że potrafi skakać. Teraz zapaść na którą nikt nie potrafi znaleźć antidotum. Chociaż jego kłopoty zaczęły się jeszcze za Hongachera, trudno więc wyrokować.

 • Byle kto otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Byle kto napisał/a komentarz do Polska - Słowenia. "Pastwisko". Tak wyglądała murawa na PGE Narodowym. Piłkarze rozmawiali o niej z premierem

  Ciągle słucham że trawę trzeba wymienić... Dziennikarze bełkoczą nie mając pojęcia o czym mówią. Problemem nie jest murawa, lecz sposób wykorzystania Stadionu Narodowego. Trzeba się na coś zdecydować. Czy stadion ma być dochodową firmą, czy pracować na reprezentacje. Teraz zarząd stadionu nastawiony jest na zysk. Impreza za imprezą, a trawę kładą na kilka dni przed meczem. Zajmuję się trawą ale na potrzeby ogrodów i parków. W 10 dni nie da rady ukorzenić trawy. Minimum 3 tygodnie. Teraz ona jest tylko rozwijana z rolki i leży chwilę by był czas na jej walcowanie i koniec. Tak nie da rady. Niestety Stadion Narodowy musi zrezygnować z kilku imprez przed meczami...

 • Byle kto napisał/a komentarz do F1: Robert Kubica chwali rewolucję w przepisach. "Formuła 1 ma być bardziej wyrównana i ciekawsza"

  Tylko czy wielkie teamy będą się wtedy interesować F1? Samochody będą takie same, osiągi takie same i zrobi się z tego zwykła seria typu formuła renault albo coś takiego. F1 własnie jest po to by teamy stawały na głowie by zbudować jak najlepsze auta. To właśnie stanowi o jej królewskości.

 • Byle kto napisał/a komentarz do "Druga połowa". Łukasz Piszczek pożegna się z reprezentacją Polski. "To nie jest dobry moment na taką celebrację"

  Nie gramy o nic. Gramy o koszyk w losowaniu. Musimy wygrać te mecze by mieć szanse na wyjście z grupy. Inaczej skończymy na meczu o honor...

 • Byle kto napisał/a komentarz do Szokujące statystyki po tragedii na Tour de Pologne. Ginie więcej kolarzy niż kierowców Formuły 1


  A ilu jest kierowców F1 i wyścigów? Ilu jest kolarzy i ile wyścigów, oraz ich etapów w różnych cyklach. W pierwszym przypadku coś koło 30-40 gości (licząc z testowymi) jeździ coś koło 20 wyścigów. W drugim przypadku tysiące kolarzy jeździ w w setkach jeśli nie tysiącach (licząc z etapami) wyścigów. Porównanie groteskowe.

 • Byle kto napisał/a komentarz do Francuski lekarz po tragedii na Tour de Pologne. "Bawimy się życiem sportowców"

  Ja amatorsko uprawiam kolarstwo górskie. Wjechać na Sokolnik i następnie z niego zjechać... ;) Jestem amatorem, a zawodowcy ryzykują znacznie mocniej. Większe prędkości, trudniejsze technicznie zjazdy. Dlaczego to robią? Bo to jest piękne. Bo to kochają. Każdy sport to niebezpieczeństwo. Startującemu na 100 metrów sprinterowi może strzelić pikawa, skaczący o tyczce może na nią się nadziać, kierowca rajdowy może się rozbić. I co? Zakazać? Myślę że ten Pan chciał zabłysnąć w mediach. Trzeba by było przenieść kolarstwo szosowe na tory... Taka dyscyplina już jest. Jest średnio ciekawa...

 • Byle kto napisał/a komentarz do Piotr Żyła wciąż ma problemy na rozbiegu. "Kiedy umiałem dojechać, mogłem wszystko zrobić ze skokiem"

  Ze smutkiem patrzę jak przy artykułach o naszych skoczkach podawany jest wiek... Zbyt wysokie to cyfry... Jesteśmy teraz w czubie. Co najwyżej rozwodzimy się nad tym że któryś ze skoczków w tym sezonie skacze o kilka miejsc gorzej niż w zeszłym... Ale to wszystko. Małysz wyzwolił zainteresowanie skokami. Na tym zainteresowaniu młodzi chłopcy ruszyli do treningów. Dobry trener oszlifował tych ludzi i skaczą. Przynoszą nam radość... Zainteresowanie jest nadal. Ale coś w strukturach nie działa tak jak powinno. Władze maskują ten problem sukcesami kadry. Ale prawda jest taka że przy nazwiskach kadrowiczów są już bardzo wysokie cyfry... A jak pojawi się jakiś z niskimi to ciągle coś się gmatwa, nie rozwija się. Ostatnio mieliśmy nawet problem z obsadzeniem na konkursach pełnego limitu jaki nam przyznano. Popatrzcie w Karpaczu piękna skocznia. Wyremontowana na mistrzostwa świata juniorów.Obok ośrodki w Czechach. Czy jest jakiś klub w Karpaczu? A inne rejony naszych gór? Działacze Polskiego Związku zachowują się jak działacze samorządowi. Działają na korzyść jedynie środowisk z których się wywodzą. A przecież ich obowiązkiem jest stały rozwój dyscyplin którymi się zajmują. Czy rodzice dziecka z okolic Karkonoszy, których pociecha marzy by być taki jak Małysz, albo Stoch muszą pakować manatki i zaczynać nowe życie pod Tatrami? I tak dalej i tak dalej... Dziennikarze powinni ostrzej pytać Pana Tajnera o ten problem. Bo za parę lat będzie źle.

 • Byle kto napisał/a komentarz do Hajto bezlitosny dla Dawidowicza. "Ja jeszcze jego formy nie widziałem"

  To nie błąd. Bardzo dobrze że uciekają z polskiej ligi, która zakaża zawodnika polską beznadziejnością i brakiem ambicji. Błędem jest że oni jak już tam uciekną to myślą że odnieśli jakiś sukces... Siadają na laurach. A niestety tam trzeba pracować. Gdyby byli ambitni to by wykorzystywali sytuację że mogą awansować mentalnie i sportowo. A oni tego nie robią. Bo taką mamy młodzież... Brak ambicji i honoru. Szpanowanie przed samym sobą że się jest kimś bo ktoś z lepszej drużyny czy ligi zauważył. A to nie tak... To jest dopiero szansa. Tą szansę trzeba potrafić wykorzystać...

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.