Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Switch lubi Komentarz

    Jazda z kontuzją nie jest wymysłem obecnych czasów. Dlaczego teraz pan redaktor nie wspomni o Tomaszu Gollobie, który w 1994 r. miał wypadek w Vojens, stracił przytomność, a na drugi dzień ledwie żywy pojechał w lidze. W 1999 r., dwa tygodnie po koszmarnym karambolu, stanął na starcie zawodów GP. W 2010 r. złamał nogę na motocrossie, a mimo to wystartował w trzech wyścigach turnieju GP w Bydgoszczy. Poza tym bodajże już w latach 50-tych chyba Ronnie Moore zdobył tytuł mistrza świata jeżdżąc ze złamaną nogą.

  • Switch lubi Komentarz

    Mam wrażenie, że wypowiedzi były mówione z Narodową Ułańską fantazjąm Panie Cegielski proszę mi wskazać zawodnika u którego stwierdzona wstrząs mózgu i następnego dnia jechał w zawodach. Nie przypominam sobie takiego przypadku, ba nawet więcej pamiętam przypadki, gdy właśnie po małym wstrząsie mózgu zawodnik MUSIAŁ ODPOCZĄĆ od Żużla. Ubolewam, że upadł Pan tak nisko aby dawać takie przykłady.
    Zawodnicy startujący "zaraz" po zabiegach z powodu kontuzji nie są wymysłem tego sezonu ale funkcjonują od lat w tym sporcie i jakoś nie przypominam sobie nawet jednego groźnego upadku, którego powodem była by niezaleczona kontuzją a zawodnik swoją jazdą przyczynił się do niebezpiecznej jazdy czy kontuzji innego zawodnika. Znam za to kilku innych zawodników, którzy nadwyraz często stwarzają niebezpieczne sytuacje i zagrażają nie tylko sobie na torze. Trudno polemizować z tym, że każdy zawodnik powinien być porządnie zbadany przed zawodami. Jednak demonizowanie pewnych kontuzją zawodników jest zwyczajnie poniżej uczciwości i godności, a pisanie o tym, że to kasa jest czynnikiem wpływającym na jazdę w GP nijak się ma do tego co wszyscy eksperci i Pan sam opowiadacie od lat, że w GP się nie zarabia. Na jazdę w GP zarabia się w Polskiej lidze. Jeśli np. Doyle z kontuzją i o kulach pojawia się na zawodach GP, chyba zgodzi się Pan że mną, że jerzdzą tam najlepsi żużlowcy głogu? I wygrywa te zawody z bardzo pokaźnym dorobkiem punktów, to nie nadawał się on na jazdę w zawodach? Inni zawodnicy odpuszczali mu i mówili jedz Doyle, jedz jesteś chory to Cię puścimy? Czy Doyle na tych zawodach nie udowodnił, że jest w stanie utrzymać motor, kierować nim, składać się w łuki i płynnie jechać, tak aby wygrywać z najlepszymi? Wykorzystywanie Doyla i innych zawodników z kulami jest cynizmem i nieuczciwością. Kto jak kto ale Pan i Pana koledzy eksperci macie świadomość, że chodzenie z kulami na codzień może wpłynąć na szybszą rechabilitacje zawodnika gdyż kule pomagają odciążać nogi, stawy, kolana, kości chodzacemu zawodnikowi, a jeśli się nie mylę na żużlu się siedzi i nogi mają zupełnie inne obciazenia,są przeciwwagą. Gdy zawodnicy Ci mają mocne ręce, są w stanie składać się w łuk i jechać płynnie 4 okrążenia w stawce z innymi zawodnikami to chyba są zdolni. Odnoszenie się do jednego upadku Pawlickiego po ataku Smolińskiego jest żenujące. Zawodnik słynący z ostrej jazdy, atakuje, jest winny przez sędziego upadkowi, zostaje wykluczony, robi medialne schow a Pan idzie w jego retorykę. P.S. Zgodzić się mogę z wątpliwościami, czy po tak groźnym upadku na GP zawodnik powinien jechać dalej. Jednak zarówno wynik jak i jego jazda na torze pokazała, że chłopak dał radę.

  • Switch został fanem tagów: Pomorzanin Toruń, TAURON SEC, Montreal Canadiens, FC Barca Lassa, Energa Toruń, Mistrzostwa świata, Tour de France, NHL, Australian Open, Roland Garros, PGE Ekstraliga, eWinner Apator Toruń

  • Switch otrzymał brązowy medal w kategorii Fan Dnia

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.