Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • MiszaGKM napisał/a komentarz do Żużel. GKM szykuje bombę transferową. Klub dogadał się z Nickim Pedersenem

  Artem jest najcenniejszy punktowo. Nie zaryzykują stratą takiego filaru. Myślę, że o ile Nicki w GKM to prawda, to wówczas ustawią Pedersena w parze z Kennethem. Bjerre miał być solidną, drugą linią, ale wynik Pawlickiego tutaj niejako "awansował" Duńczyka. Nicki to typowy najemnik. Za rok może go nie być po sezonie, a prawdopodobieństwo, że coś nie będzie współgrać z jego charakterem czy dążeniami, jest stosunkowo wysokie. Łaguta, co by nie mówić, jest w klubie długo, ma pozycję lidera i stanowi podstawę drużyny. Wybór jak dla mnie, jest oczywisty. Nie zmienia to faktu, że transfer to chłodna, przemyślana kalkulacja, inwestująca w kolejne oczka.

 • MiszaGKM lubi Komentarz

  Ty zobacz lepiej jacy zawodnicy do Lublina dołączyli.. ;) A w tym roku znów zanosi się na to, że wszyscy was oleja.. Ale cieszcie się na forum póki możecie. Mam wrażenie, że Lublin ma innych kibiców na trybunach I innych na forum. Na trybunach ekstraliga.. na forum Ukraina.

 • MiszaGKM lubi Komentarz

  Aaa i szerokosci dla wszystkich z Lublina co przyjechali na H4. Przed Wami dluga podroz.

 • MiszaGKM lubi Komentarz

  oczywiście dziękuje i tez gratuluje bo z roku na rok jesteście coraz lepsi u nas jest radość nam wystarczy 6 miejsce w zupełności .

 • MiszaGKM napisał/a komentarz do MRGARDEN GKM Grudziądz - Speed Car Motor Lublin

  Ja tam nie wiem, czy ktokolwiek kto jest normalny się z Was śmiał. Trochę drażniła mnie nachalna promocja Waszej ekipy na początku, była pewna doza stronniczości wśród ekspertów, tylko dlatego, że chcieli niespodziankę. Nikomu matematycznie nie graliście, więc wszyscy chcieli cudu. A to żaden cud. Po prostu macie dobry klimat w klubie i na trybunach. Za taki młyn zawodnikom chce się umierać. I nikt mi nie powie, że nie robi to różnicy, bo z Toruniem to na trybunach kibice byli Jokerem. My też poczuliśmy krew potem na Moto Arenie i sporo nas tam było. A wyjaśnianie komuś sukcesu jakim jest awans z 2 LŻ do elity i utrzymanie w 3 sezony (powrót do niej po nastu czy kilkudziesięciu latach), no to trochę tak, jakby tłumaczyć chamowi z widłami ekspresję Chopina w Etiudzie Rewolucyjnej. Szkoda czasu. Świętujcie, bo macie co. My też powinniśmy bo sezon był dobry w naszym wykonaniu, wbrew temu, że pół Grudziądza napisało sobie na czole Play Off, z Kempesem na czele.

 • MiszaGKM napisał/a komentarz do Żużel. Hit w pigułce: Włókniarz przeciwko wszystkim, a GKM play-off i tak obejrzy w telewizji (komentarz)

  Ja teraz trzymam kciuki za Włókniarz, żeby chociaż nasza porażka na coś się zdała. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku już PO jest dla nas. Gratulacje dla Cz-wy, byliście lepsi.

 • MiszaGKM lubi Komentarz

  najważniejsze, że Toruń leci ;-)

 • MiszaGKM napisał/a komentarz do Żużel. forBET Włókniarz - MRGARDEN GKM: Trzech muszkieterów dało play off gospodarzom! GKM znów poza czwórką

  Zluzujmy pory ludzie. Było blisko, znów się nie udało, no i trudno. To tylko sport jest. Najważniejsze, że spokojnie za rok możemy mieć kolejną szansę. A u nas jak zwykle, pół internetu huczy, jakie to dziadostwo jeździ w naszych barwach. To są nasi zawodnicy i wypadałoby być z nimi nie tylko przy szansach na PO, ale również straciwszy tę szansę. Głupio wyszło, bo punkty traciliśmy głupio. Kempes jak zwykle zlewał biegi nominowane, jak tylko dwa punkty u siebie były ustalone. No i potem wychodziły takie historie, że po dwa oczka nam brakowało do bonusu. We Wrocławiu złe wejście w mecz, błąd w 3-cim biegu, kontrowersyjna decyzja sędziego w powtórce i mamy złe wejście w mecz. Z Falubazem jakoś bez atutu toru, praktycznie oddany pewny bonus. Zabrać szeroką, to tak, jak wykluczyć nam Pawlickiego. Nie pomagano nam, ale i my też nie popisaliśmy się po przerwie jakąś determinacją. W Częstochowie już byliśmy po prostu słabi, rozbici, brakowało tej energii, którą w drużynie było widać. Co teraz? Spiąć poślady na okno transferowe. Niby seniorka ma zostać, ale ja uważam że potrzebujemy jeszcze jednego wzmocnienia. Anton okazuje się na dzień dzisiejszy za słaby i trzy lata kryzysu to stanowczo zbyt długo. Upatruję w nim rezerwowego na tę chwilę. Reszta seniorki powinna, a wręcz musi zostać. Rynek będzie zbyt ciasny, z Torunia nic nie wyciągniemy. No bo przecież Kościuch nic nie pojechał, na Doyle'a nas nie stać, Iversen jest porządny, no ale strach wprowadzać do teamu kogoś, kto się cieszy z porażek kolegów, Holtański... No bądźmy poważni. Mamy juniora, z którego będą ludzie. Z resztą: nie wiemy. Także do kompletnego zespołu potrzebni są dwaj zawodnicy. Nie wiem, jak ich wyczarować, no ale trudno sobie wyobrazić, że znów aż trzy zespoły w przyszłym roku będą tak słabe, jak były w tym. Senior z Rolnickiego to może okazać się taki niewypał, jak Krystian Pieszczek.

 • MiszaGKM napisał/a komentarz do Żużel. Speed Car Motor - forBET Włókniarz: polscy seniorzy zadecydują o losach spotkania (klucze do meczu)

  No tak, bo jeżeli znów machlojki wezmą górę nad duchem sportu, to będzie katastrofa dla polskiego żużla. Upadek imperium, można by rzec. Rozumiem sprawę związaną np. z bankructwem jakiegoś klubu, gdzie nie mógłby on z przyczyn czysto finansowych wystartować. Ale Motor akurat nie jest zadłużony u zawodników z tego co wiem, a na rewitalizację stadionu powinni dostać jakieś 3 lata. Etapami, tak jak przebiega nieskończona zresztą jeszcze rewitalizacja przy H4. Jak widać, efekty są piorunujące, jeśli znało się grudziądzki stadion sprzed 5-ciu lat. Czas na projekt powinien być dokładnie taki, żeby przed sezonem pierwszy etap mógł zostać ukończony i zawody mogły się odbywać. Nie sądzę, by rewitalizacja musiała być przyklepana teraz, dopóki jeszcze trwa runda zasadnicza, to raz, a dwa że jeszcze całe PO przed nami, być może dla Lublina baraże. Jeżeli tak jest, to problem leży nie w Motorze, a w zgniłej biurokracji. Poza tym, nie przeceniałbym wartości samej infrastruktury stadionu, względem wizerunku ligi. Na pięknym Get Well, stadion jest nowoczesny i piękny, ale krzesełka puste. Klub jest jak korpus bez duszy, gdy stadion nie ma kibiców. A Motorowi nie można tego zarzucić zdecydowanie. Także jeżeli chcemy oglądać w tv puste stadiony, to proszę bardzo. Podłączmy "Apator pod respirator" i śledźmy przetargi, zamiast wyników.

 • MiszaGKM napisał/a komentarz do Żużel. Speed Car Motor - forBET Włókniarz: polscy seniorzy zadecydują o losach spotkania (klucze do meczu)

  Tylko wtedy nie trzeba było reanimować Apatora... Teraz trzeba, więc w Lublinie szukają dziur. Oby nie doszło do degradacji Motoru z takich powodów.

 • MiszaGKM lubi Komentarz

  Powodzenia sąsiedzi.Chociaż wy macie ekipę za którą nie trzeba się wstydzić.

 • MiszaGKM lubi Komentarz

  Pamiętasz to? Szacunek ;)

 • MiszaGKM lubi Komentarz

  Tylko GKM, tylko GKM moim klubem jest!

 • MiszaGKM napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Włókniarz - Get Well: zmiany w obu drużynach (składy)

  A może frytki do tego?

 • MiszaGKM lubi Komentarz

  Czym zasłużył? Punktami w tabeli. Czego tu nie kumasz?

 • MiszaGKM napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Ważna decyzja Artioma Łaguty. Rosjanin zostaje w Grudziądzu

  Powiedział jeździec bez głowy :)

 • MiszaGKM lubi Komentarz

  Napięcie - jasne. Nie ma sensu ale też patrzenie na potencjał (który niewątpliwie w Toruniu jest) bez rzucenia okiem na aktualną formę nie bardzo daje jakikolwiek obraz. Fakty są takie, że w Toruniu jedzie Doyle. Chris i PUK bardzo średnio, Jack słabo. Kościuch bez startów, a i na trasie szału nie robi, juniorka najgorsza w lidze. Jasne, to jest żużel i różne metamorfozy na przestrzeni tygodnia wydarzyć się mogły ale GKM nie dość, że jest bardzo równy to jedzie na wysokim poziomie od dłuższego czasu. Pierwsze dwie-trzy kolejki zawsze mają to do siebie, że jak się okazuje, obradzają niespodziankami. Jesteśmy już za połową rundy zasadniczej i jakieś wnioski jednak można wyciągnąć. Te wskazują, moim zdaniem, na zwycięstwo Grudziądza.

 • MiszaGKM napisał/a komentarz do Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz

  Zgadzam się. Ja też ostrzę sobie zęby na jutrzejszy mecz, ale nie podchodzę do niego na zasadzie jakiejś desperacji, żeby go koniecznie zwyciężyć. Nie będę telewizora wyrzucał przez okno, czy coś w tym rodzaju, w razie gdyby chłopaki nie zrobili kompletu w dwumeczu. Klub rzeczywiście nastawia się na zwycięstwo. Dużo dobrego ono może zrobić, bo po pierwsze, my robimy historyczny wynik. Po drugie Wy wraz z naszym zwycięstwem możecie w sumie się cieszyć przynajmniej barażem, zadając kłam całej medialnej nagonce i kalkulacji (bo tak na marginesie to utrzymanie Lublina byłoby zwieńczeniem naprawdę wielkiego kawału historii polskiego speedwaya, jako że byliście dwa lata temu w II lidze). Po trzecie - z racji tego, że w Toruniu sporo lat już dziwne rzeczy się dzieją (np. przekupowanie zawodników Wybrzeża przez toruńskich sponsorów), to bezpośredni spadek Apatora miałby wymiar mocno dydaktyczny. Nie chcąc powielać błędów, w postaci pogardy dla wychowanków, nadkładania pieniędzy ponad ducha sportu poprzez angażowanie najemników; inne kluby być może dostrzegą na przyszłość ten piękniejszy pierwiastek sportu, w postaci barw, identyfikacji z kibicem, team-spiritu, patriotyzmu lokalnego... Co jak się okazuje w tym roku, wcale nie jest taką mrzonką. Także czekamy z niecierpliwością na to zwycięstwo, ale bez spiny. Czekaliśmy tyle lat, możemy poczekać jeszcze jakiś czas w razie czego :). Można pisać i się śmiać z tych "rzekomych" kompromitacji, ale nasza sektorówka dalej będzie drzeć ryja za Gołąbkami. Darliśmy ryje w ekstra, darliśmy w II i I lidze, jeśli GKM tego potrzebował. A te wszystkie komentarze można między bajki włożyć. Bo choćbyśmy i mieli mieć złoto, to i tak wszyscy na końcu powiedzą, że to nie nasz sukces, tylko kompromitacja ligi...

 • MiszaGKM napisał/a komentarz do Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz

  Ni.

 • MiszaGKM lubi Komentarz

  Trochę pokory pimpek jeszcze niecały rok temu hulałeś po forum nice 1 lż a teraz udowadniasz statystykami ze jestescie lepsi od wszystkich w ekstralidze. Lepiej wstań od klawiatury na chwile i pójdź chociaż raz na mecz

 • MiszaGKM napisał/a komentarz do Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz

  To raczej nie ma sensu. Po jednym meczu, w którym Pierniki nie wytrzymały ciśnienia, od razu twierdzić, że już nic nie odjadą, to tak naprawdę czysta ignorancja. Te nazwiska muszą jeszcze walczyć o potencjalne kontrakty na przyszły rok. Hajs się musi zgadzać przecież. Iversen musi się podnieść dla dobra kariery, Doyle zawsze jedzie swoje... Nie ma nic gorszego niż napięcie się na zwycięstwo. To pogrzebało GKM w meczu inauguracyjnym. Koniecznie chcieliśmy zamknąć usta wszystkim krytykom i dlatego średnio wyszło, bo niepotrzebnie narzuciliśmy sobie presję.

 • MiszaGKM napisał/a komentarz do Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz

  Sorry, ale pytanie, czy rozmawiamy o GKM z tego roku, czy z zeszłego, bo nie wiem. Przecież my mamy tylko 2 małe pkt straty do ZG i mecz u siebie z nimi. Prawdopodobieństwo pokonania ich w fazie PO jest więc spore. Ze Spartą bym nie szarżował, bo to od lat tak solidna ekipa, że sobie nie odpuści, ale taka ZG, która przeplata mocniejsze i słabsze mecze, mogłaby paść naszym łupem. Także spokojnie. Nie musimy wcale pokonać Torunia, żeby być w PO. My w nich raczej będziemy, a tabela sama mówi za siebie. Każdy ma to miejsce, na które zasługuje.

 • MiszaGKM lubi Komentarz

  wiekszka mozliwosc rotacji w skladzie nie rowna sie wiekszy potencjal kolego. Szybki przyklad? W zeszlym roku mielismy wieksze mozliwosci rotacji skladem bo mielismy dodatkowego seniora pod osemka ale potencjal mniejszy niz w tym roku. W tym roku tez w zasadzie mamy Lachbauma ktory na kazdy mecz jedzie pod osemka. Mysle, ze kolo sredniej Andreasa by sie zakrecil... Potencjal do glownie jakosc/doswiadczenie zawodnikow a nie ich wieksza liczba. Dlatego potencjal macie mniejszy kolego. Tyle w temacie. I jak pisalem ponizej- szacunek dla Lublina jak walcza i za kibicow glownie bo to wartosc dodana dla calego polskiego zuzla.

 • MiszaGKM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ja myślę, że to nie Motor się utrzyma, tylko AveMotor będzie mistrzem Polski. Dzięki doskonale przeliczonym i zinterpretowanym "statystykom", menadżer Lublina poda się do dymisji, a AveMotor pojedzie finał z Fogo Unią Leszno, jako zz za wszystkich zawodników, sam na dwóch motocyklach jednocześnie, korzystając na koniec z poczwórnej taktycznej. Na końcu Apator, pohańbiony porażką zapłaci za helikoptery, które przetransportują części MotoAreny do Lublina, żeby nowy mistrz nie musiał inwestować w nowy stadion. W ten sposób dopełni się toruński hołd lenny dla Lublina. A cały lubelski młyn, w ramach przeprosin za dezaprobatę dla kolegi, wyłoży charytatywnie polbruk pod parking przy nowym stadionie.

 • MiszaGKM lubi Komentarz

  Nie im, nie zaczęli tylko jeden nagle dostał jakiejś megalomanii.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.