Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • alutek napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Legia Warszawa najsłabszym mistrzem w historii? "Zwycięzców się nie sądzi"

  Nad czym tu się zastanawiać czy najsłabszy czy nie? Wiadomo że silny nie jest, a reszty lepiej nie wiedzieć. W pucharach jeden mecz i po pucharach. No może uda się rozegrać dwa i to nazwane będzie sukcesem.

 • alutek napisał/a komentarz do Wybory prezydenckie 2020. Włodzimierz Lubański popiera Trzaskowskiego i krytykuje Dudę. "Był bardzo agresywny"

  Pan Lubański twierdzi że zawsze grał w zespole który łączył Polaków. To są dyrdymały bo zapomniał jak w każdym meczu Reprezentacji Polski na stadionie Śląskim w Chorzowie ponad 100 tys. ludzi gwizdało na Kazimierza Deynę notabene kapitana tej reprezentacji. Pamiętnym szczytem chamstwa były gwizdy w 1977 roku w meczu Polska vs Portugalia po golu strzelonym przez Deynę bezpośrednio z rzutu rożnego. W każdym innym mieście polskim poza Śląskiem były by owacje na stojąco a tam ponad 100 tys. ludzi gwizdało. To tak pan Lubański łączył Polaków wtedy tak łączy i teraz. Głosując na pana Trzaskowskiego spowoduje się podział Polaków na tych Bogatych i resztę. Zrobicie wszyscy jak zechcecie ale przy prezydencie Trzaskowskim żadna ustawa rządu nie przejdzie wszystko będzie wetowane i nastąpi marazm do kolejnych wyborów.

 • alutek napisał/a komentarz do Czesi zdezorientowani. Koronawirus znów uderzył

  Ludzie są śmieszni. Jak nie zachorują lub nie znają osobiście osoby chorej to nie uwierzą że wirus istnieje. Ale to tylko kwestia czasu przy takim podejściu żeby się osobiście przekonali lecz skutki wtedy mogą być fatalne.

 • alutek napisał/a komentarz do Zbigniew Boniek znów wsadził kij w mrowisko. Kontrowersyjny wpis prezesa PZPN-u

  Boniek zauważył swoją szansę na objęcie jakiegoś ciekawego stanowiska w szeregach PO. Następnym jego krokiem pewnie będzie kandydowanie za 5 lat na Prezydenta RP z ramienia PO. Prezesura się niestety kończy i trzeba szukać coś innego.

 • alutek napisał/a komentarz do Wybory 2020. Zbigniew Boniek włożył kij w mrowisko. Ostry wpis szefa PZPN

  Teraz dokładnie widać jakie jest stanowisko ludzi zamożnych do reszty społeczeństwa. Śmianie się z pochodzenia, wykształcenia, i zarobków. Mam nadzieję że większość ludzi teraz zrozumie jakie stanowisko ma Trzaskowski i całe KO (PO) do społeczeństwa- identyczne jak Boniek. Mają ludzi za nic - ludzie mają tylko dla nich przynosić dochód, żeby oni mogli się bogacić. Wątpiących myślę że Boniek przekonał iż należy głosować na Dudę.

 • alutek napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Marek Koźmiński apeluje do kibiców: Pandemia wróci, uważajmy

  Śmieszne to wszystko co się obserwuje teraz w Polsce w sprawie zabezpieczeń przed zachorowaniem na tajemniczą epidemię. Rząd mówi że należy zachować ostrożność a pan Prezydent podczas wieców wyborczych jej nie zachowuje jak również jego wszyscy konkurenci w wyborach. Kibice mając ambiwalentny stosunek do wszystkich obowiązujących zasad zachowują się tak jak widać. Zdziwienie będzie wielkie i strach jak po jakimś czasie się zarażą i nie będą wiedzieli gdzie to nastąpiło. Najlepszy przykład z ostatnich dni Adama Małysza. Tydzień temu zapraszał turystów do Wisły twierdząc że jest bezpiecznie by po kilku dniach dowiedzieć się że jest sam zarażony. Świetna reklama bezpieczeństwa jego miejscowości. Tak też będzie po meczach i wszystkich wiecach wyborczych że zachorowalność skoczy do góry niewyobrażalnie, a nas po wyborach pozamykają znów w domach tym razem na całe wakacje.

 • alutek napisał/a komentarz do Kamil Grabara zebrał doświadczenie, ale nie będą za nim tęsknić

  Zapomniał gość o Rafale Gikiewiczu oraz o tym że grają jeszcze: Artur Boruc i Przemysław Tytoń. Układ kolejki jest więc inny niż myśli, a są jeszcze inni bramkarze jak choćby Majecki.

 • alutek napisał/a komentarz do Sławomir Peszko: "Patologią" to jest całe życie grać w piłkę i nic z tego nie mieć, panie Dziekanowski

  Co to za gadka, że reprezentantowi kraju (byłemu reprezentantowi) nie wypada grać w 6 lidze? Każdemu człowiekowi wolno robić co chce, co jest zgodne z prawem, etyczne i nie jest sprzeczne z konstytucją. Natomiast jednych to co zrobił Peszko może zadziwić, rozśmieszyć, zastanowić, wzbudzić podziw, a innych rozzłościć. Taki jest świat i różni są ludzie. Różne regulaminy tego nie zabraniają więc może taki sławny zawodnik grać. Jeśli komuś to przeszkadza to niech myśli jak stworzyć nowe regulacje prawne, przy okazji może się stworzy coś nowego, co pozwoli się rozwinąć takim amatorskim zespołom i dojść do poziomu ekstraklasy w przeciągu 10 lat. A może to jest właśnie taki sposób zatrudnianie znanych zawodników w 6 lidze i wokół nich rozbudowywać zespół z potencjału młodzieżowego w danej okolicy. W Niemczech i Austrii Redbull udowodnił że można. Ale u nas przecież malkontenci będą krzyczeć 'HAŃBA". A ja się pytam czyja? Bo na pewno nie Peszki i nie tych co go zatrudniają i nie tych z którymi będzie grał, lecz tych którzy nie byli nim i jego umiejętnościami zainteresowani.

 • alutek napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Wisła Kraków - Legia Warszawa. Aleksandar Vuković: Mecze z Wisłą to największy klasyk

  Teraz każdy zarażony piłkarz koronawirusem będzie kontuzjowany. Takie będą oficjalne informacje. Prawda wyjdzie na jaw w momencie gdy zabraknie piłkarzy do gry. Nikt się wcześniej nie przyzna, że w klubach jest koronawirus bo to znaczyło by przerwanie ligi i koniec dopływu kasy. Kasa jest tak ważna że będą w końcu grać wszyscy zarażeni aby tylko dograć sezon do końca.

 • alutek napisał/a komentarz do Koronawirus. Bundesliga. Piłkarze złamali zalecenia. Ekspert: Tak można się zarazić

  Ten artykuł jest dowodem że zapanowała ogólna histeria na tle koronawirusa. Jeśli wytyka się takie rzeczy jak w w/w artykule dla ludzi zdrowych, którzy zostali przebadani, zrobiono im testy, odizolowano przed meczem i po meczu, to nie rozumiem dlaczego nie mogą się w trakcie meczu dotykać. Piłkarze na dzień dzisiejszy mają najlepszą ochronę profilaktyczną ze wszystkich ludzi na świecie więc po co się doszukiwać sensacji. Chyba, że cała ta profilaktyka jest tylko picem i pan redaktor o tym wie.

 • alutek otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • alutek napisał/a komentarz do Artur Puzio zniszczył pole. Pochwalił się tym w internecie i sprowadził na siebie gniew rolników (wideo)

  Niech sobie malutki pan Puzio wyobrazi jak ktoś czołgiem przejechał by się po jego motocyklu. Byłby zadowolony?

 • alutek napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Grzegorz Kita: Ekstraklasa działa w amoku i histerii. W piłce nożnej coś się strasznie zdeprawowało

  Wreszcie prawdziwy głos rozsądku na temat powrotu ekstraklasy. Z drugiej strony patrząc jak chcą grać to niech grają, bo czy są to inni ludzie niż ci którzy normalnie cały czas pracują? Czy ktoś martwi się sprzedawczyniami w sklepach, w hurtowniach, pracownikami w fabrykach na budowach, rolnikami na polach, pracownikami poczty, kolei, lotnictwa itd. itd. Piłkarze będą odizolowani i sprawdzani testami natomiast zwykli ludzie nie mają niczego a to oni utrzymują całą gospodarkę lecz nikt o nich się nie martwi i nikt się o nich nie rozpisuje. Koronawirus stworzył nam grupy zawodowe uprzywilejowane: pracownicy administracji miast i województw, nauczyciele, piłkarze i inni sportowcy, pracownicy instytucji takich jak PIP, SANEPID, Nadzoru Budowlanego oraz wszyscy ci którzy siedzą w domu nie pracując, a otrzymują wypłatę. Potem są wszyscy którzy normalnie chodzą do pracy i na końcu SŁUŻBA MEDYCZNA, która naraża własne życie pracując ponad siły.

 • alutek napisał/a komentarz do Koronawirus zmienił wszystko. Jan Tomaszewski: Jerzemu Brzęczkowi do widzenia!

  Co wy gadacie o najlepszym pokoleniu piłkarzy? Ludzie to wy znawcy jesteście? Jedynie Lewandowski, Szczęsny i Fabiański mają umiejętności na poziomie światowym reszta to zwykli piłkarze nawet trudno powiedzieć że średniacy. Wy porównujecie ich do kogo? Do Deyny, Bońka, Szarmacha, Laty, Młynarczyka, Tomaszewskiego, Gadochy, Gorgonia, Żmudy, Buncola, Włodka Smolarka, Matysika, Majewskiego, Kasperczaka, Musiała, Szymanowskiego , Janasa i paru innych. Stare reprezentacje grały z dumą dla Polski i temu odniosły sukcesu i liczyły się w świecie. Ta ma trzech zawodników światowej klasy, dwa niewypały przereklamowane ( Zieliński i Milik) jednego człowieka od wszystkiego i od niczego (Krychowiak) a reszta to słabi średniacy (popatrzcie w jakich klubach grają a popatrzcie na zawodników: Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Belgii, Anglii, Chorwacjii i dopiero po tych zespołach możemy z innymi rywalizować choć Włochy i Portugalia też są lepsze od nas.

 • alutek napisał/a komentarz do Testy dla 150 osób na meczu, izolacja. PKO Ekstraklasa chce wrócić pod pełnym nadzorem

  Chłopcy do podawania piłek muszą być pełnoletni bo kto z rodziców puści małolatów na tak długi okres czasu bez opieki. Poza tym nawet w Rozporządzeniu Premiera małolaci mogą być bez opieki rodzica tylko w najbliższej okolicy i to dopiero od poniedziałku. Na co komu robić testy gdy ma się zrobić pełną izolację od reszty społeczeństwa. To albo z tą izolacją jest ściema albo panowie mają już takiego stracha że robić będą rzeczy absurdalne z punktu widzenia zwykłego obywatela. Zwykły obywatel ma obserwować swój stan zdrowia, a w razie wystąpienia objawów udać się do Sanepidu. Panowie prezesi i piłkarze również są zwykłymi obywatelami i albo się do tego stosują albo nie, czym udowodnią że mają gdzieś resztę społeczeństwa, co powinno skutkować odwróceniem się społeczeństwa od polskiej piłki nożnej.

 • alutek napisał/a komentarz do Koronawirus. Michał Pol: Nie tylko kasa! Dokończyć ligi dla zdrowia i gospodarki (komentarz)

  Tu nikt nie pisze o dobrych warunkach do dokończenia lig. Jest napisane że planuje się ich rozegranie latem latem z kontrolą szybkich testów sprawdzających obecność koronawirusa. W momencie gdy ludzi coraz więcej choruje, gdy na całym świecie brakuje testów, tu pisze się o testach które będą robione dwa razy dziennie z wynikami po dwóch godzinach. Czyli albo to jest jakaś wielka ściema albo jest to materiał dla prokuratury. Jeśli jest taka możliwość przeprowadzania wiarygodnych testów z taką częstotliwością dlaczego nigdzie się ich nie stosuje pozwalając umierać wielu tysiącom ludzi?

 • alutek napisał/a komentarz do Koronawirus. Druga połowa czerwca realnym terminem wznowienia rozgrywek w Polsce

  I proszę najlepszy przykład jak podmiotowo traktuje się ludzi. Nikt nie pyta piłkarzy co oni na to? Czy się nie boją? Nikt się tym nie interesuje ale jeśli chodzi o pieniądze to myśli się od razu żeby im obciąć pensje. Czemu panowie działacze sobie nie poobcinają pensji? Powinni też w trakcie rozgrywania tych meczy siedzieć na stadionach. najlepiej blisko linii żeby poczuć od czasu do czasu krople spadające z piłkarzy, żeby się zastanawiali czy to jest pot czy ślina?

 • alutek napisał/a komentarz do Koronawirus. Szymon Mierzyński: Kasowanie spadków jest niesprawiedliwe, zabezpiecza głównie ekstraklasę (komentarz)

  Cóż za ekscytujący problem? Czy to ważne ile drużyn gra? 16, 18 19 24 itd. skoro to jest liga której się nie da oglądać. Jeszcze tylko jacyś fanatycy na to chodzą i kibole. Liga na 29 miejscu w Europie to popatrzcie na inne państwa: Rosja- 7, Ukraina- 10, Czechy- 15, Cypr- 16, Serbia- 19, Chorwacja- 20, Izrael- 23, Kazachstan-24, Białoruś- 25, Azerbejdżan- 26, Bułgaria- 27, Rumunia- 28, Liechtenstein- 31. Zostaliśmy tzw. OGÓRKAMI. Tylko brak ludzi na stadionach może to zmienić.

 • alutek napisał/a komentarz do Koronawirus i Jagiellonia Białystok. Konflikt na linii Cezary Kulesza-piłkarze wzrasta

  Racja jak zwykle leży po środku. Piłkarze pewnie że by mogli zgodzić się na obniżki pensji bo zarabiają bardzo dużo w porównaniu do reszty społeczeństwa. Tylko myślę dlaczego nikomu nie przychodzi do głowy że pierwszy zarząd powinien sobie obniżyć pensję i dać przykład piłkarzom, że wszyscy- dosłownie wszyscy w klubie musimy przetrwać w ten sposób ciężkie chwile. Nadmieniam, że właściwie każdy klub żyje z gry tych marnych piłkarzy jak oni nie grają tak zagląda dla wszystkich widmo bankructwa łącznie z PZPN więc może by wypadało z nimi rozmawiać jak z ludźmi z których pracy się ciągnie zyski, a nie napada z góry. Proszę zwrócić uwagę na inne dziedziny życia kto pomaga szpitalom? Prezesi wielkich firm?, klubów piłkarskich?, wielcy politycy i biznesmeni? Nie zwykli ludzie pracy a ze sportu sportowcy i trenerzy mało który klub czy prezes się zaangażował. Tak jest że bogaci nigdy pieniędzy nie mają i nie wstydzą się płakać i narzekać na ich brak więc zastanówcie się ludzie czy tak naprawdę macie słuszność potępiając zachowanie piłkarzy jeszcze raz podkreślam ludzi z których to pracy żyją wszystkie kluby i federacje.

 • alutek napisał/a komentarz do Koronawirus. Trenerzy reprezentacji Polski zdecydowali się na obniżkę zarobków

  Problem jest jeden- cudzoziemcy. Ich nie obchodzi los klubu oni przyszli grać dla kasy, a jak nie grają to jeszcze dla nich lepiej. Był czas klubów które nie płaciły zawodnikom pomimo że ci grali, a teraz jest odwrotnie zawodnicy mówią że chcą grać i pieniądze im się należą, a sytuacja nie pozwala na grę i kluby mają przed sobą widmo wielkich strat, a niektóre nawet bankructwa. Lecz gdyby większość zawodników była wychowankami to można by się z nimi w miarę łatwo dogadać jako z osobami emocjonalnie związanymi z klubem. Z cudzoziemcami to będzie trudna sprawa a wręcz niemożliwa.

 • alutek napisał/a komentarz do Trener z Małopolski poszedł na wojnę z PZPN. "Tak się nie postępuje z ludźmi. Wypchnięto nas na margines"

  Brawo za odwagę. Jak do tej pory w żadnej dziedzinie życia nie traciło się uprawnień nabytych w drodze kształcenia. Można było zmieniać system kształcenia, który dawał nowe lub szersze uprawnienia nowym osobom kształcącym się w danej dziedzinie z jednoczesnym utrzymaniem w mocy uprawnień dotychczas wydawanych. Jak by to było gdyby lekarze, prawnicy, sędziowie, inspektorzy itp. tracili z dnia na dzień uprawnienia i musieli by się na nowo kształcić aby wykonywać swój zawód. Wiadomym jest nie od dzisiaj że w każdej dziedzinie życia trzeba się dokształcać gdyż cały świat idzie na przód i temu służą kursy szkoleniowe które są dla zainteresowanych osób, a nie narzucane z góry z groźbą utraty uprawnień oraz pracy.

 • alutek napisał/a komentarz do Koronawirus. Euro 2020 przełożone. Niejasna przyszłość Jerzego Brzęczka

  Nie powinno się w takiej sytuacji automatycznie przedłużać umowy. Należało by zawrzeć nowy kontrakt uwzględniający epidemię (czyli dużo mniejsze płatności dla trenera w tym czasie). Można też podjąć decyzję o tym, że do czasu ustania epidemii nie podpisujemy z nikim kontraktu gdyż tak naprawdę to nikt nie wie kiedy ta epidemia się skończy. To może trwać ładnych parę lat.

 • alutek napisał/a komentarz do Koronawirus. Być normalnym w nienormalnych czasach. Dietmar Hopp: Szczepionka jesienią, ochrony nie chcę

  @Bog Honor Ojczyzna: Świetne podejście! Napisać bzdury z typu teorii spiskowych i liczyć że duża część ludzi to łyknie i zrezygnuje ze szczepionki (oczywiście jak już będzie) aby samemu dostać ją dużo wcześniej. Brawo!

 • alutek napisał/a komentarz do Koronawirus. Jest stanowisko UEFA ws. Euro 2020. Mistrzostwa odbędą się zgodnie z planem

  Zmienią zdanie jak kilku przedstawicieli UEFA zachoruje lub kilkunastu piłkarzy tzw gwiazd.

 • alutek napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Zamknięcie stadionów to jedyne rozsądne wyjście (felieton)

  I w takiej sytuacji okazuje się że można nie pobierać opłat za bilety.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.