Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • JIIIS napisał/a komentarz do Liga Mistrzyń. MKS Perła Lublin - Team Esbjerg: nadzieja tylko do przerwy, kolejna porażka mistrza Polski

  Cóż.. Dzięki za walkę, jedyny mecz w którym mogłiśmy coś starać się ugrać (moim zdaniem)
  Po przerwie nie wyszliśmy z szatni. Totalnie zabrakło pomysłu na grę - trenerze, może pora na zmiane zagrywek skoro raz za razem tracimy piłki przy próbach podania na koło? Przeciwnik doskonale o tym wiedział i był przygotowany.
  Niedosyt pozostal.

 • JIIIS lubi Komentarz

  Po raz n-ty pytam po ch...nam ta LM? Czego my się nauczymy? Patrząc ( aczkolwiek czynię to niechętnie) na metryki Dunek to 3/4 z nich jest w wieku bezpośrednio przedemerytalnym a mimo to zabiegały nasze - młodsze przecież dziewczątka, na śmierć. W łeb bierze taktyka, pomysł na grę kiedy się nie nadanża, bo nasza liga to liga człapana. Od podglądania innych szybkości się nie nabierze, a jak widać takie czasy, że maruderów gryzą psy.

 • JIIIS napisał/a komentarz do Liga Mistrzyń: MKS Perła Lublin poległ w Rosji na inaugurację

  Jakby miejscowe otrzymały poziom gry z pierwszej połowy to na koniec pewnie by można było mówić o rozbiciu:) a tak.. wysoka porażka - to na pewno ale wkalkulowana i nawet niezbyt bolesna :) Z resztą na pewno nie ostatnia w tych rozgrywkach - wiadomo jaka różnica dzieli nas od średniego poziomu klubowego w Europie
  Najważniejsze, że bez kontuzji (chyba?) - już nam starczy start jak na początek sezonu !
  Za tydzień będzie ciężko, zwłaszcza że, pewnie nadal osłabieni będziemy grać ale dopóki piłka w grze..

 • JIIIS napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: zabójcza druga połowa. Mistrzynie Polski zdobyły Elbląg

  Gratulacje dziewczyny !! Gratulacje dla tych co byli i było ich słychać:)
  Mia i Natalia są kontuzjowane, a dlaczego nie bylo Gosi ? Pewnie ten sam powód.

 • JIIIS lubi Komentarz

  Nie byłoby ligi zawodowej to Asia zostałaby w Superlidze. Upadek Szczecina nastąpił kiedy umowy z nowymi dziewczynami w zespołach Superligi były już podpisane w większości i mając pełną kadrę przy budżetach mocno ograniczonych trudno znaleźć środki na zatrudnienie skąd inąd na polskie warunki dobrej zawodniczki jaką niewątpliwie jest Asia. Asia grała w 2 klubach, które już nie istnieją, co pokazuję jak wygląda piłka ręczna w kobiecym wydaniu w naszym kraju. Reprezentantka Polski jedzie na ,,egzotyczną" przygodę, ale nie straci na tym finansowo, a wracając może starczy np. na ,,wkład własny" na mieszkanie. Współczuć należy dziewczynom, że taki los zgotowali im działacze ze związku co mi się kojarzy z pewną partią polityczną co znam ją na szczęście tylko z książek do historii najnowszej. Ja myślę, że na tą chwilę zamiast grać 4 razy po 7 spotkań trzeba było dać szanse gry Kielcom, Jeleniej Górze, Żorom-po prostu powiększyć ligę do 15 drużyn i zagrać mecz-rewanż. Jest to bardziej atrakcyjniejsze dla widza, bo mając lat już trochę na karku, mniejszy zapał i nie inwestując w karnet szkoda niektórym będzie dwa razy pójść na mecz z Ruchem Chorzów w sezonie, mówię o kibicach z Lublina. Dla dziewczyn też, bo sam z ciekawości zobaczyłbym potyczkę dziewczyn z Żor z Achruk, Gęgą i Gawlik. Nawet jak miałoby być 15:40 dla Lublina to mogłaby być to ciekawa konfrontacja. Mi podobała się drużyna z Nowego Sącza-mocno walcząca z doświadczoną Dubajovą, to potwierdza, że potrzeba jak największej liczby drużyn w lidze nawet kosztem niespełnienia przez nie kryteriów związku. Bo jakie kryteria spełnia związek? Umowy dobrze sporządza z trenerem kadry lub negocjuje kontrakt z telewizją? A może ładnie wypisuje dyplomy za zdobycie Pucharu Polski? Zostawiam te pytania bez odpowiedzi.

 • JIIIS lubi Komentarz

  Burdel na kółkach, a nawet gorzej bo w burdelu jest burdelmama, która ogrania temat.
  ZPRP, ZPRP, (wiadomo co) ZPRP!

 • JIIIS lubi Komentarz

  Stać Kielce na rozbudowę hali,a nie stać na utrzymanie drużyny Kobiet w Superlidze !!! A może rozbudowa hali ma się odbyć kosztem drużyny Korony p.prezydencie Wenta!!! Wstyd!!!

 • JIIIS napisał/a komentarz do Korona Handball Kielce walczy o licencję

  Śmiech przez łzy dla działaczy Korony, podobno najbardziej zorientowany na ręczna prezydent miasta w Polsce a tu taki zonk..

 • JIIIS lubi Komentarz

  A ja najzwyczajniej w świecie, patrząc przez pryzmat pomyj, jakie Szczecinianie wylewali na nasz temat, jak spiewano "jazda z bankrutem, hej Pogoń, jazda z bankrutem", za komentarze i bute w komentarzach pod każdym tematem na temat Monetxu, za kłamstwa Kempskiego i ich powielanie przez wszystkich szczecinian - życzę wam jak najgorzej i liczę rychły upadek!!! A zawodniczkom Pogoni życzę znalezienia bardzo dobrych (jak najlepszych) klubów w jak najszybszym czasie!!!

 • JIIIS lubi Komentarz

  A który żeński zespół się nie skompromitował w kobiecej LM ostatnimi laty? Ligę mamy bardzo słabą, to i nie ma co liczyć na wyniki na poziomie LM.

 • JIIIS napisał/a komentarz do Liga Mistrzyń: Perła Lublin może trafić na potęgi

  Ktoś sie orientuje czy w jednej grupie mogą być dwa zespoły z tego samego kraju?

 • JIIIS lubi Komentarz

  Absolutnie z tym składem nie ma opcji ugrania czegokolwiek. Turniej eliminacyjny pokaże nasze miejsce w szeregu i tyle w temacie. Nie ma co dalej tego drązyć

 • JIIIS lubi Komentarz

  Z całym szacunkiem, z tym składem z czym do ludzi? żeby blamaż Gdyni powtórzyć?

 • JIIIS napisał/a komentarz do Kolejna próba. MKS Perła Lublin aplikuje do Ligi Mistrzyń

  A może realiści.. ?
  Sam piszesz - kasa, kasa, kasa... A jej raczej brak skoro skład nie został wzmocniony a jedynie co można powiedzieć to "uzupełniony" i też nie wiem czy to nie słowo na wyrost.
  Więc z czym do ludzi skoro budżet zamiast się zwiększać jest na tym samym poziomie ?

 • JIIIS napisał/a komentarz do Polka w znanym klubie. Paulina Uścinowicz zagra w Danii

  Boli?
  Ma bolec...

 • JIIIS lubi Komentarz

  A kogo ja obraziłem :)?

 • JIIIS lubi Komentarz

  Zwycięstwo Jest!!! Oczko Jest!!! Trzeba się cieszyć.Pomimo bardzo ciężkiego sezonu, udało się go uratować,sukces rodził się w bólach ,gra od początku z wiadomych powodów nie układała się tak, jaką wszyscy chcielibyśmy oglądać.Najważniejsze,nie jest to jak się zaczyna,a jak kończy. Przypomnę że w listopadzie tamtego roku,mieliśmy 7 pkt. straty do Zagłębia,i nie wyglądało to dobrze,nie którzy tutaj już Miedziowym zakładali złote medale na szyję.My jednak wierzyliśmy do końca,a dziewczyny zacisnęły zęby i wspólnie to wygraliśmy!!! Taki Nasz taki Montexowy charakter, z czego możemy być dumni.Magia i charakter to coś co zawsze nas wyróżniało od innych ekip.Żeby nie było za wesoło to trzeba napisać, o słabym występie w Europie,dostaliśmy bolesną lekcje,z której trzeba wyciągnąć wnioski i ponownie walczyć na tym polu o jak najlepszy wynik ,dla Nas i dla Polski i samej dyscypliny.Dużo będzie zależeć od budżetu, a tu niestety jeszcze kilka baniek nam brakuje.Ale Lublin się nie poddaje, i kolejny raz będzie walczył o jak najlepszy wynik!!! PP, uważam wypadkiem przy pracy,co nie umniejsza drużynie która Nas pokonała w półfinale,druga sprawa że na tym szczeblu rozgrywek powinien być mecz i rewanż. W lidze jest już wszystko rozstrzygnięte ,ale My jeszcze mamy coś do zrobienia,jedziemy do Lubina nie tylko odebrać medale,świętować ale i wygrać!!!.Dla tego mimo kolejnego nie za dobrego terminu,kto może musi być na tym meczu!!!. Co do frekwencji wczoraj,były lepsze już w tym roku, kolejny słaby termin jak na taki mecz,ale było przyzwoicie w tej kwestii, a reasumując cały sezon ,mieliśmy zdecydowanie największą widownie w Polsce.Na koniec wielkie podziękowania dla Agnieszki Koceli-Kowalskiej,i Olki Januchty za te wszystkie lata gry dla naszej drużyny.Powodzenia w dalszej karierze sportowej i osobistej.Co do wzmocnień to jeszcze musimy zaczekać na konkrety. Dzięki wszystkim drużynom za walkę i obyśmy się spotkali się w przyszłym sezonie w lidze zawodowej.

 • JIIIS lubi Komentarz

  To polataj i ogarnij taki budżet dla swoich. Może wreszcie będziesz mógł zająć się swoją drużyną, a nie w cudze nos wtykać :)
  A że nie budżety grają pokazaliśmy choćby w czasie, gdy niektórzy wieszczyli nam spadek czy wręcz rozpad drużyny w latach po pierwszej potrójnej koronie. A my w odpowiedzi kolekcjonowaliśmy kolejne tytuły.
  Także - po raz kolejny - trafiłeś kulą w płot.
  Smutne musisz mieć życie....
  PS - popracuj nad arytmetyką. Ostatnia zeszłoroczna kolejka miała miejsce w listopadzie i była to kolejka 11. W grudniu więc maksymalnie można było mieć 33 punkty. W żaden sposób nie zapewniłoby to jeszcze mistrzostwa.

  TYLKO MONTEX!

 • JIIIS lubi Komentarz

  A to co w Koszalinie nie ma UM? Czy po prostu włodarze miasta nie chcą dać kasy na ręczną? To już nie problem Lublina czy Lubina. U nas ludzie z urzędu widzą potencjał, jaki niesie za sobą kolejne mistrzostwo Polski zdobyte przez dziewczyny, w kraju i na arenie międzynarodowej. A pozostałych sponsorów też mamy całkiem niezłych. Perełki mają wyniki, idzie w świat reklama dla wszystkich. Co do powiązań sportu z polityką rozumiem, że w AZS-e takowych nie ma? IMHO dopóki osoby zarządzające dbają o dobro spółki, to mam to gdzieś z jakiej opcji politycznej się wywodzą.

 • JIIIS lubi Komentarz

  Przyjaciela to sobie na fejsbuniu poszukaj - to raz.
  A dwa - miasto daje hajs na sport w Lublinie, nie tylko na ręczną. Wyniki w ręczną w Lublinie były także wtedy, gdy pieniędzy z miasta nie było. Montex został zbudowany za pieniądze prywatne, nie miejskie. A nawet gdy już mówimy o ewentualnej zmianie władzy - to halę Globus - m. in. właśnie dla Montexu "budował" człowiek z opcji, która obecnie jest w opozycji jeśli chodzi o Lublin. Więc o politykę to ty się nie martw.
  To jak to było z tym trafianiem kulą w płot?

 • JIIIS lubi Komentarz

  Szkoda Twojego czasu. Użytkownik o nicku ArekAZS ( tak ten, który obrażał matki innym użytkownikom) ma tylko jeden cel na tym forum - hejtowanie kibiców z Lublina, niestety idzie mu tu kiepsko, ale warto próbować jak widać. Pewnie przeczytał kilka artykułów ( chodzi o te wyssane z palca informacje o tym co się dzieje na meczach )"redaktora" kempskiego ( specjalnie z małej litery ) mających na celu pokazanie jaki to sektor 10 jest zły i niedobry ;)

 • JIIIS lubi Komentarz

  Wiem. Ale lubię czasem popatrzeć jak niektórzy sami siebie ośmieszają. Jak ich gryzie nasze kolejne złoto :)

 • JIIIS napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: MKS Perła Lublin mistrzem Polski! Po raz 21. w historii

  Do wszystkich piszących o tym ile to Miasto Lublin dokłada do klubu - zadajcie sobie trochę trudu - porównajcie wielkość Lublina do innych miast a następnie wysokość wsparcia.
  Może wtedy okazać się, ze w przeliczeniu na jednego mieszakńca kwoty nie różnią się znacznie..?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.