Klasyfikacja generalna / 8 kolejka

autor: jerrypl | 2019-09-04, 16:30 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Klasyfikacja generalna:
1. rabhadh 68 (1 order słoneczka)
2. eXpErT 62 (1 order słoneczka)
3. dastin 61
4. R R 25 Toruń 60 (1 order słoneczka)
5. RAMB0 58 (2 ordery słoneczka)
6. marcin152 57 (2 ordery słoneczka)
7. Maciula87 57 (1 order słoneczka)
8. niktxxx 55
9. Ilona 14 54
-  Wiesiek Kamiński 54
jerrypl 53 (1 order słoneczka)
wielkarybka 52
Perec Freitag 51 (1 order słoneczka)
wislok 49 (2 ordery słoneczka)
Black Wars 49
Barceloniak11 46
semen66 45
kibic poniedzielny 44
Tomasz Wróblicki 43
Mbembi 40
Nalo27 39
AM99 36
Włókniarz Forever 31
Szakaluch 3

Ósmą kolejkę typujemy normalnie. Powodzenia.
8. kolejka:
13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice
Zaległy mecz (tylko dla tych, którzy jeszcze nie typowali)
18.09 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
R R 25 TORUŃ

1. jerrypl-13
--------------
2. eXpErT-12
2. Wiesiek Kamiński-12
2. kibic poniedzielny-12
-------------------------
5. Maciula87-10
5. RR25Toruń-10
5. niktxxx- 10
5. rabhadh- 10
--------------
9. Black Wars-9
9. Marcin152- 9
---------------
11. Tomasz Wróblicki-8
11. dastin-8
11. RAMBO-8
11. Ilona 14-8
11. Nalo-8
11. wielkarybka-8
-----------------
17. Perec Freitag-7
17. semen66-7
-------------
19. Włókniarz Forever-6
19. Barceloniak11-6
-------------------
21. AM99-2
21. Mbembi-2
------------
Po meczu Cracovia - Piast 2:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

1. jerrypl-11
2. eXpErT-10
2. Wiesiek Kamiński-10
2. Maciula87-10
2. kibic poniedzielny-10
2. niktxxx-10
7. Black Wars-9
7. RR25Toruń-9
9. Tomasz Wróblicki-8
9. rabhadh-8
9. dastin-8
12. RAMBO-7
12. Ilona 14-7
12. Nalo27-7
12. marcin152-7
12. wielkarybka-7
17. Włókniarz Forever-6
17. Perec Freitag-6
17. semen66-6
20. Barceloniak11-4
21. AM99-2
21. Mbembi-2
Witam -- bez meczu Cracovi z Piastem - z nadzieją że bez błędu.
Pozdrowienia dla typujących - miłego i spokojnego tygodnia pracy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic poniedzielny

Na wygraną w kolejce oprócz Ciebie i jerrypl mają szansę jeszcze Maciula87, niktxxx, i Tomasz Wróblicki; ale na wygraną samodzielną już tylko jerrypl i Tomasz Wróblicki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Rzeczywiście 8 :) A już myślałem, że order słoneczka w tej kolejce dla mnie to mrzonka. ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Czołówka po sobocie - (poniżej w nawiasie miejsca w generalce s po poprzedniej rundzie) :)
9 pkt - eXpErT (2) i jerrypl (11)
7 pkt - Wiesiek Kamiński (9/10) i Black Wars (15)
6 pkt - RR25Toruń (4), Maciula87 (7), niktxxx (8), kibic poniedzielny (18) i Tomasz Wróblicki (19)
5 pkt - rabhadh (1), RAMBO (5) i Ilona14 (9/10)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Po piątku idealnie (4pkt) tylko 3 uczestników : Wiesiek Kamiński (9/10), jerrypl (11) i Black Wars (15). ;) Poniżej w nawiasie miejsca w generalce siedmiu najlepszych po poprzedniej rundzie. :) 6 uczestników...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 2
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice X
Zaległy mecz (tylko dla tych, którzy jeszcze nie typowali)
18.09 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa 2
17:29

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nalo27

Spóźniony..
13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock (Typowałbym 1, byłem na meczu)
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (typowałbym X2)
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 1
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław X2
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice 12

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Po piątku idealnie (4pkt) tylko 3 uczestników : Wiesiek Kamiński (9/10), jerrypl (11) i Black Wars (15). ;)
Poniżej w nawiasie miejsca w generalce siedmiu najlepszych po poprzedniej rundzie. :)
6 uczestników z 3 pkt. w tym - rabhadh (1), eXpErT (2), RR25Toruń (4), marcin152 (6) i Maciula87 (7)
6 uczestników z 2 pkt. w tym - dastin (3)
3 uczestników z 1 pkt. w tym - RAMBO (5)
2 uczestników z 0 pkt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Już 20 typujących podało swoje typy - jeszcze troje i będzie komplet stałych uczestników.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Wróblicki

8. kolejka:
13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 2
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice x
Zaległy mecz (tylko dla tych, którzy jeszcze nie typowali)
18.09 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marcin152

8. kolejka:
13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa x2
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 2
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 12
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 2
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław x2
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice 1
Zaległy mecz (tylko dla tych, którzy jeszcze nie typowali)
18.09 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mbembi


Typy Barceloniaka:

13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock x
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków x
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS x
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice 1
Zaległy mecz (tylko dla tych, którzy jeszcze nie typowali)
18.09 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mbembi

3.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock x2
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 2
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań x2
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 2
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice x2
Zaległy mecz (tylko dla tych, którzy jeszcze nie typowali)
18.09 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

8. kolejka:
13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock X
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa X2
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1X
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań X2
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 2
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław X
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice 1X
Zaległy mecz (tylko dla tych, którzy jeszcze nie typowali)
18.09 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh

8. kolejka:
13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1x
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1x
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1x
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 2
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław x2
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice 1
18.09 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wielkarybka

13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1 2
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań x
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 2
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław x2
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic poniedzielny

8. kolejka:
13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1x
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa x2
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1x
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków x2
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław x
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice 1
Zaległy mecz (tylko dla tych, którzy jeszcze nie typowali)
18.09 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań X
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków X
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław X
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice X
18.09 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

8. kolejka:
13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa X
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań X
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 1X
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice X
Zaległy mecz
18.09 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań x
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 2
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław x
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice x2
Zaległy mecz
18.09 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMB0

8. kolejka:
13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock X
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1X
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 2
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice 1X
Zaległy mecz
18.09 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona 14

13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa X2
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1X
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1X
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 1
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

8. kolejka:
13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa X
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków X2
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciula87

8. kolejka:
13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1x
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa x
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1x
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 2
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław x
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice x
Zaległy mecz (tylko dla tych, którzy jeszcze nie typowali)
18.09 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1x
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1x
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 1
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1x
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań X
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 2
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiesiek Kamiński

8. kolejka:
13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa x
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań x
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków x2
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław x2
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice 1
Zaległy mecz (tylko dla tych, którzy jeszcze nie typowali)
18.09 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Usunięto mój komentarz z wynikami 7. kolejki. Szczęśliwie w blogu tejże kolejki można jeszcze znaleźć wyniki podliczone przez kolegę R R 25 Toruń, któremu serdecznie dziękuję za pomoc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

8. kolejka:
13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1X
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa X
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków X2
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Perec Freitag

8. kolejka:
13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2
13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1X
14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 2
14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań X
14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków X2
15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław X
16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice 1X
Zaległy mecz (tylko dla tych, którzy jeszcze nie typowali)
18.09 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.