Klasyfikacja generalna / 33 kolejka

autor: jerrypl | 2020-06-23, 08:20 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Klasyfikacja generalna: (32)
1. rabhadh 259 (4 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
2. eXpErT 258 (6 orderów słoneczka)
3. jerrypl 251 (6 orderów słoneczka)
4. R R 25 Toruń 246 (4 ordery słoneczka)
5. Ilona 14 236 (3 ordery słoneczka)
6. RAMB0 234 (4 ordery słoneczka)
7. Black Wars 232 (4 ordery słoneczka)
8. dastin 228 (2 ordery słoneczka)
9. kibic poniedzielny 228 (1 order słoneczka, 2 punkty fair play)
10. Tomasz Wróblicki 225 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
Wiesiek Kamiński 220 (2 ordery słoneczka)
wielkarybka 218 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
Perec Freitag 215 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
niktxxx 211 (1 order słoneczka)
Mbembi 198 (4 ordery słoneczka)
semen66 188 (2 ordery słoneczka)
Barceloniak11 187 (2 ordery słoneczka)
Maciula87 181 (1 order słoneczka)
Nalo27 92 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
marcin152 80 (2 ordery słoneczka)
Włókniarz Forever 80
wislok 49 (2 ordery słoneczka)
AM99 38
Szakaluch 3

I rycerze wiosny, czyli tradycyjna klasyfikacja najlepszych, jeśli liczyć tylko rundę wiosenną. Mbembi włącza trzeci bieg.
jerrypl 97
Mbembi 96
eXpErT 90
Ilona 14 89
Tomasz Wróblicki 89
Black Wars 88
rabhadh 85
RAMB0 85
dastin 83
Perec Freitag 83


W 33. kolejce proszę o podanie strzelca/asystenta.
33. kolejka:
Grupa mistrzowska
27.06 17:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice
28.06 15:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
28.06 17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań
29.06 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin
Grupa spadkowa
26.06 18:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia
26.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce
27.06 15:00 Wisła Płock - ŁKS
27.06 20:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Black Wars

Klasyfikacja generalna: (33)
1. rabhadh 267 (4 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
2. eXpErT 266 (6 orderów słoneczka)
3. jerrypl 260 (6 orderów słoneczka)
4. R R 25 Toruń 254 (4 ordery słoneczka)
5. Ilona 14 245 (3 ordery słoneczka)
6. RAMB0 238 (4 ordery słoneczka)
7. dastin 238 (2 ordery słoneczka)
8. Tomasz Wróblicki 237 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
9. kibic poniedzielny 236 (1 order słoneczka, 2 punkty fair play)
10. Black Wars 235 (4 ordery słoneczka)
wielkarybka 228 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
Wiesiek Kamiński 227 (3 ordery słoneczka)
Perec Freitag 224 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
niktxxx 215 (1 order słoneczka)
Mbembi 204 (4 ordery słoneczka)
Barceloniak11 196 (2 ordery słoneczka)
-----
semen66 188 (2 ordery słoneczka)
Maciula87 181 (1 order słoneczka)
Nalo27 92 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
marcin152 80 (2 ordery słoneczka)
Włókniarz Forever 80
wislok 49 (2 ordery słoneczka)
AM99 38
Szakaluch 3
=======
Sprawdzamy swoje wyniki i moje podsumowania. :)
---
P.S.
Do sportowych faktów czytajcie ze zrozumieniem i nie usuwajcie normalnych postów. Ten post skopiowałem. Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

33 kolejka - wyniki Tak jak wcześniej pisałem wygrywa Tomasz Wróblicki i jest to jego trzecie takie wyróżnienie. Gratulacje. :) === 12 - Tomasz Wróblicki - order słoneczka 10 - dastin 10 - Wielkarybka...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

33 kolejka - wyniki
Tak jak wcześniej pisałem wygrywa Tomasz Wróblicki i jest to jego trzecie takie wyróżnienie. Gratulacje. :)
===
12 - Tomasz Wróblicki - order słoneczka
10 - dastin
10 - Wielkarybka
9 - Barceloniak11
9 - Ilona14
9 - jerrypl
9 - Perec Freitag
8 - eXpErT
8 - kibic poniedzielny
8 - rabhadh
8 - R R 25 Toruń
7 - Wiesiek Kamiński
6 - Mbembi
4 - niktxxx
4 - RAMBO
3 - Black Wars :)
====
Dodatkowe pkt za GOLA i ASTSTY
1 ASYSTA / Bohar - Wielkarybka
1 GOL / Gytkjaer - Barceloniak, Black Wars i Ilona14
-------
Sprawdzamy moje podsumowania i swoje wyniki :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

ostatnia odpowiedź: 29 czerwca 2020 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Wyniki po niedzieli. (7/8) :)
Bardzo blisko wygranej w tej kolejce jest Tomasz Wróblicki, ale teraz potrzeba brak goli lub asyst Lopesa z Cracovii (w sumie mniej niż 3). :)
GOL Gytkjeara trochę osładza słabe wskazanie przez nas strzelca/asystenta.
W nawiasie (nasze typy) do ostatniego spotkania w tej kolejce - 29.06 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin
===
10 - Tomasz Wróblicki (1)
8 - Perec Freitag (1X)
8 - Wielkarybka (1) i (1A)
8 - dastin (1) i (+)
7 - Barceloniak11 (1) i (1G)
7 - Ilona14 (1) i (1G)
7 - jerrypl (1)
7 - kibic poniedzielny (12) i (+)
6 - eXpErT (1)
6 - Mbembi (X)
6 - rabhadh (1)
6 - R R 25 Toruń (1)
5 - Wiesiek Kamiński (1)
4 - niktxxx (X)
3 - Black Wars (2) i (1G)
2 - RAMBO (1)
====
(1G) - 1pkt za strzelenie gola
(1A) - 1pkt za asystę
(+) - szansa na pkt za gola lub asysty - Lopes
----
1 ASYSTA / Bohar - Wielkarybka
1 GOL / Gytkjaer - Barceloniak, Black Wars i Ilona14
-------
Sprawdzamy moje podsumowania i swoje wyniki , bo jak widać licho nie śpi. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [7 komentarzy tej dyskusji]

Witam. Wyniki po niedzieli. (6/8) :) Jak na razie tylko 1pkt za zdobycze (gol/asysta). Kolega kibic p. uświadomił mi, że Perec F. ma 7 pkt (poniżej opis mojej pomyłki) jest bliżej zdobycia orderu słoneczka...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Teraz zobaczyłem, że nawet ja mam szansę zdobyć order słoneczka ale potrzebuję więcej goli lub asyst Gytkjaera i zwycięstw Lecha i Pogoni. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [7 komentarzy tej dyskusji]

Witam. Wyniki po niedzieli. (6/8) :) Jak na razie tylko 1pkt za zdobycze (gol/asysta). Kolega kibic p. uświadomił mi, że Perec F. ma 7 pkt (poniżej opis mojej pomyłki) jest bliżej zdobycia orderu słoneczka...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Witam. Wyniki po niedzieli. (6/8) :)
Jak na razie tylko 1pkt za zdobycze (gol/asysta).
Kolega kibic p. uświadomił mi, że Perec F. ma 7 pkt (poniżej opis mojej pomyłki) jest bliżej zdobycia orderu słoneczka o które walczy ok. 6-8 uczestników. :)
===
8 - Tomasz Wróblicki (0)
7 - jerrypl (0)
7 - Perec Freitag (0)
7 - Wielkarybka (1A)
6 - dastin (+)
6 - eXpErT (0)
6 - kibic poniedzielny (+)
6 - rabhadh (0)
5 - Ilona14 (+)
5 - Mbembi (0)
5 - R R 25 Toruń (0)
4 - Barceloniak11 (+)
4 - Wiesiek Kamiński (0)
2 - Black Wars (+)
2 - niktxxx (0)
2 - RAMBO (0)
====
(1G) - 1pkt za strzelenie gola
(1A) - 1pkt za asystę
(+) - szansa na pkt za gola lub asysty
(0) - brak szansy na zdobycie pkt za gola lub asysty
----
1 ASYSTA / Bohar - Wielkarybka
-------
Sprawdzamy moje podsumowania i swoje wyniki , bo jak widać licho nie śpi. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [7 komentarzy tej dyskusji]

Witam. Wyniki po sobocie. (5/8) :) === 8 - Tomasz Wróblicki (0) 7 - jerrypl (0) 6 - dastin (+) 6 - kibic poniedzielny (+) 6 - Wielkarybka (1A) 5 - eXpErT (0) 5 - Ilona14 (+) 5 - Perec Freitag (0) 5 -...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Witam. Wyniki po sobocie. (5/8) :)
===
8 - Tomasz Wróblicki (0)
7 - jerrypl (0)
6 - dastin (+)
6 - kibic poniedzielny (+)
6 - Wielkarybka (1A)
5 - eXpErT (0)
5 - Ilona14 (+)
5 - Perec Freitag (0)
5 - rabhadh (0)
5 - R R 25 Toruń (+)
4 - Wiesiek Kamiński (0)
3 - Mbembi (0)
2 - Barceloniak11 (+)
2 - Black Wars (+)
2 - niktxxx (+)
2 - RAMBO (0)
====
(1G) - 1pkt za strzelenie gola
(1A) - 1pkt za asystę
(+) - szansa na pkt za gola lub asysty
(0) - brak szansy na zdobycie pkt za gola lub asysty
----
1 ASYSTA / Bohar - Wielkarybka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [7 komentarzy tej dyskusji]

Witam. Wyniki po piątku. (2/8) :) W tej kolejce typy podało 14 uczestników o dwóch mniej niż w ostatnich kolejkach. === 4 - Perec Freitag (+) 4 - dastin (+) 4 - jerrypl (+) 4 - kibic poniedzielny (+)...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Barceloniak11

Grupa mistrzowska
27.06 17:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
28.06 15:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 2
28.06 17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań X Gytkjaer
29.06 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin 1
Grupa spadkowa
26.06 18:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia -
26.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce -
27.06 15:00 Wisła Płock - ŁKS 1
27.06 20:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Witam. Wyniki po piątku. (2/8) :)
W tej kolejce typy podało 14 uczestników o dwóch mniej niż w ostatnich kolejkach.
===
4 - Perec Freitag (+)
4 - dastin (+)
4 - jerrypl (+)
4 - kibic poniedzielny (+)
4 - Tomasz Wróblicki (+)
4 - Wielkarybka (1A)
3 - Ilona14 (+)
3 - Mbembi (+)
3 - R R 25 Toruń (+)
2 - Black Wars (+)
2 - rabhadh (+)
1 - eXpErT (+)
0 - niktxxx (+)
0 - RAMBO (+)
====
(1G) - 1pkt za strzelenie gola
(1A) - 1pkt za asystę
(+) - szansa na pkt za gola lub asysty
----
1 ASYSTA / Bohar - Wielkarybka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)

ostatnia odpowiedź: 28 czerwca 2020 [7 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Witam :) 18:08
14 uczestników podało swoje typy do 33 kolejki.
Brak typów do tej kolejki : Barceloniak11 i Wiesiek Kamiński.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

33. kolejka:
Grupa mistrzowska
27.06 17:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
28.06 15:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk x
28.06 17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań x
29.06 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin 1 lopes
Grupa spadkowa
26.06 18:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
26.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
27.06 15:00 Wisła Płock - ŁKS 1
27.06 20:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

33. kolejka
Grupa mistrzowska
27.06 17:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
28.06 15:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk X Flavio Paixao
28.06 17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań X
29.06 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin X
Grupa spadkowa
26.06 18:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 2
26.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2
27.06 15:00 Wisła Płock - ŁKS 1
27.06 20:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

33. kolejka:
Grupa mistrzowska
27.06 17:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
28.06 15:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk X
28.06 17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2 Gytkjaer
29.06 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin 2
Grupa spadkowa
26.06 18:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia X
26.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
27.06 15:00 Wisła Płock - ŁKS X
27.06 20:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMB0

33. kolejka:
Grupa mistrzowska
27.06 17:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
28.06 15:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
28.06 17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1
29.06 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin 1
Grupa spadkowa
26.06 18:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 2
26.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce X
27.06 15:00 Wisła Płock - ŁKS 1
27.06 20:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1 Angulo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh

33. kolejka:
Grupa mistrzowska
27.06 17:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1 Walerian Gwilia
28.06 15:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk x2
28.06 17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1
29.06 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin 1
Grupa spadkowa
26.06 18:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
26.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce x2
27.06 15:00 Wisła Płock - ŁKS 1
27.06 20:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków x2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Perec Freitag

33. kolejka:
Grupa mistrzowska
27.06 17:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1X
28.06 15:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1X
28.06 17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1X
29.06 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin 1X
Grupa spadkowa
26.06 18:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
26.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
27.06 15:00 Wisła Płock - ŁKS 1
27.06 20:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1 Igor Angulo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wielkarybka

33. kolejka:
Grupa mistrzowska
27.06 17:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
28.06 15:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk x2
28.06 17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1x
29.06 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin 1
Grupa spadkowa
26.06 18:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1x
26.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1 Bohar
27.06 15:00 Wisła Płock - ŁKS 1
27.06 20:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic poniedzielny

33. kolejka:
Grupa mistrzowska
27.06 17:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
28.06 15:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1x
28.06 17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań x2
29.06 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin 12 Lopes
Grupa spadkowa
26.06 18:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
26.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
27.06 15:00 Wisła Płock - ŁKS 1
27.06 20:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mbembi

Grupa mistrzowska
27.06 17:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
28.06 15:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 2
28.06 17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań X2
29.06 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin X
Grupa spadkowa
26.06 18:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
26.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1x
27.06 15:00 Wisła Płock - ŁKS x
27.06 20:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1 angulo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona 14

33. kolejka:
Grupa mistrzowska
27.06 17:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
28.06 15:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
28.06 17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1x Gytkjaer
29.06 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin 1
Grupa spadkowa
26.06 18:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1x
26.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
27.06 15:00 Wisła Płock - ŁKS 1
27.06 20:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Wróblicki

27.06 17:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
28.06 15:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
28.06 17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań x
29.06 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin 1
Grupa spadkowa
26.06 18:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
26.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
27.06 15:00 Wisła Płock - ŁKS 1
27.06 20:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2 Błaszczykowski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

33. kolejka:
Grupa mistrzowska
27.06 17:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
28.06 15:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1x Paixao
28.06 17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1x
29.06 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin 1
Grupa spadkowa
26.06 18:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
26.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1X
27.06 15:00 Wisła Płock - ŁKS 1
27.06 20:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

33. kolejka:
Grupa mistrzowska
27.06 17:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1 Wszołek
28.06 15:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1
28.06 17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2
29.06 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin 1
Grupa spadkowa
26.06 18:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
26.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
27.06 15:00 Wisła Płock - ŁKS 1
27.06 20:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków X2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

33. kolejka:
Grupa mistrzowska
27.06 17:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
28.06 15:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk X2
28.06 17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1
29.06 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin 1
Grupa spadkowa
26.06 18:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia X
26.06 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1X
27.06 15:00 Wisła Płock - ŁKS 1
27.06 20:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2 (Błaszczykowski)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Spoko. I wyjaśnione.
Ostatnio obliczam na bieżąco kolejki i tak jakoś te zapytanie o HIT.;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Nie. Hity były zaplanowane na 22, 25, 28, 31, 34 i 37 kolejkę. Zamiany 28. na 27. i 31. na 30. spowodowane były ciekawszymi meczami w tych kolejkach. Na 34. kolejkę mam już na oku jedno spotkanie ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.