32 i 33 kolejka typera ekstraklasy!

autor: jerrypl | 2014-04-15, 16:00 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Witam! Jako że pewnie sporo osób wyjeżdża na majówkę, nie będzie miało możliwości typowania to od razu wklejam 32 i 33 kolejkę. Możecie typować już od dzisiaj. Mnie osobiście nie będzie na początku maja, więc klasyfikacji generalnej można oczekiwać dopiero po 33 kolejce. Po 31 kolejce jeszcze powinienem zdążyć wpisać, ale po 32 kolejce nie będzie klasyfikacji generalnej! Przepraszam za utrudnienia!
32 kolejka:
Grupa mistrzowska:
03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań
Grupa spadkowa:
01.05 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Jagiellonia Białystok
03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia
05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce

33 kolejka:
Grupa mistrzowska:
09.05 20:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków
10.05 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
10.05 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze
11.05 18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz
Grupa spadkowa:
09.05 18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
10.05 15:30 Cracovia - Piast Gliwice
11.05 15:30 Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B.
12.05 18:00 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Cell 21

Obstawiam dopiero dziś, co do wczorajszych meczów i tak bym nie trafił. Szakaluch jak na Legie nie zdążyłeś to na Jagiellonie tym bardziej.

18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1
20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 1X
Grupa spadkowa:
15:30 Cracovia - Piast Gliwice 1X
15:30 Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B. 1
18:00 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

A ja nie zdążyłem na Legie:P,a to dlatego,że nie dawno wróciłem z "Twojej" Warszawy(fajna ta stolyca-może jakiś dodatkowy pkt za lizusostwo;))
18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk X
20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 1
Grupa spadkowa:
18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
15:30 Cracovia - Piast Gliwice X
15:30 Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B. 1
18:00 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1
Upsss,odpowiadałem Tobie Ogi,a w sumie to do Jerrego(Ty raczej nie jesteś z Warszawy;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

20:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1 18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 1X Grupa spadkowa: 18:00 Jagiellonia Białystok...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ogi30

20:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2
20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 1X
Grupa spadkowa:
18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin X
15:30 Cracovia - Piast Gliwice X2
15:30 Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B. 1
18:00 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1
Dwie minuty przed...zdążyłem :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

ostatnia odpowiedź: 10 maja 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
santa66

Legia - Wisła 1
Pogoń - Lechia X
Lech - Górnik 1
Ruch - Zawisza 1
Jagiellonia - Zagłębie X
Cracovia - Piast 1
Korona - Podbeskidzie X2
Śląsk - Widzew 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sternick

33 kolejka
Grupa A
Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1
Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 1
Grupa B
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1X
Cracovia Kraków - Piast Gliwice 1
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko Biała X
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawbed

33 kolejka:
Grupa mistrzowska:
09.05 20:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków x
10.05 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1x
10.05 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
11.05 18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 1
Grupa spadkowa:
09.05 18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin x
10.05 15:30 Cracovia - Piast Gliwice x
11.05 15:30 Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B. x2
12.05 18:00 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

33 kolejka:
Grupa mistrzowska:
09.05 20:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
10.05 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1
10.05 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
11.05 18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz x
Grupa spadkowa:
09.05 18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
10.05 15:30 Cracovia - Piast Gliwice 1
11.05 15:30 Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B. x
12.05 18:00 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

33 kolejka:
Grupa mistrzowska:
09.05 20:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
10.05 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1X
10.05 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
11.05 18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 1
Grupa spadkowa:
09.05 18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
10.05 15:30 Cracovia - Piast Gliwice 1
11.05 15:30 Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B. 1X
12.05 18:00 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

Grupa mistrzowska:
Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk X
Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 1
Grupa spadkowa:
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
Cracovia - Piast Gliwice 12
Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B 1X
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
28Przemek_kapitan_M11

Grupa mistrzowska:
09.05 20:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków X1
10.05 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk X
10.05 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
11.05 18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 1
Grupa spadkowa:
09.05 18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin X2
10.05 15:30 Cracovia - Piast Gliwice 1
11.05 15:30 Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B. X1
12.05 18:00 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Staleczka1947

33 kolejka:
Grupa mistrzowska:
09.05 20:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
10.05 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1
10.05 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
11.05 18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz X
Grupa spadkowa:
09.05 18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
10.05 15:30 Cracovia - Piast Gliwice 1X
11.05 15:30 Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B. 1X
12.05 18:00 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Dzięki panowie za czuwanie nad typerem! Szczególne podziękowania dla kolegi niktxxx, odwaliłeś kawał dobrej roboty! Sam robię to co tydzień i wiem, że wbrew pozorom, zajmuje to trochę czasu. Szacunek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
modzelek

09.05 20:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków 2
10.05 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2
10.05 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
11.05 18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 2
09.05 18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 2
10.05 15:30 Cracovia - Piast Gliwice x
11.05 15:30 Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B. 2
12.05 18:00 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Modzelewski

09.05 20:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków 2
10.05 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2
10.05 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
11.05 18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 2
09.05 18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 2
10.05 15:30 Cracovia - Piast Gliwice x
11.05 15:30 Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B. 2
12.05 18:00 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Duker

33 kolejka:
Grupa mistrzowska:
09.05 20:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1X
10.05 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1X
10.05 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
11.05 18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 1
Grupa spadkowa:
09.05 18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
10.05 15:30 Cracovia - Piast Gliwice X2
11.05 15:30 Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B. 1X
12.05 18:00 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

33 kolejka:
Grupa mistrzowska:
09.05 20:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
10.05 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk X
10.05 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
11.05 18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz X
Grupa spadkowa:
09.05 18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
10.05 15:30 Cracovia - Piast Gliwice X2
11.05 15:30 Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B. X
12.05 18:00 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

Przypominam o wytypowaniu, jeśli ktoś jeszcze nie zdążył!

Obsada sędziowska 33. kolejki T-Mobile Ekstraklasy:
9 maja (piątek):

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin, godz. 18:00, sędzia: Marcin Borski (Warszawa).
Legia Warszawa - Wisła Kraków, godz. 20:30, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).

10 maja (sobota):

Cracovia - Piast Gliwice, godz. 15:30, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk, godz. 18:00, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).
Lech Poznań - Górnik Zabrze, godz. 20:30, sędzia: Paweł Gil (Lublin).

11 maja (niedziela):

Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 15:30, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).
Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

12 maja (poniedziałek):

Śląsk Wrocław - Widzew Łódź, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

Pauzują w 33. kolejce: Kokoszka (Śląsk) /1 z 2/ - za 12 żółtych kartek, Janicki (Lechia), Kotorowski (Lech), Plizga (Jagiellonia), Rudol (Pogoń) - za 4 żółte kartki, Nawotczyński (Zawisza) /1 z 1/, Wołąkiewicz (Lech) /1 z 1/, Pilarz (Cracovia) /1 z 1/, Horvath (Piast) /1 z 1/ - za czerwoną kartkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

Troche jest, ale wierz mi, że taki Przemek jak liczy Multi11 to dopiero ma liczenia :D
Przy okazji zapraszamy już teraz wszystkich zainteresowanych na nowy sezon :D Gruba zabawa :)
http://www.sportowefak...#Skomentuj

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Ja też zrobiłem w pracy tabelę i mnie uprzedziłeś :)tylko troszkę za późno przyszedłem. Jest trochę pracy...przy tym :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars

Ja też zrobiłem w pracy tabelę i mnie uprzedziłeś :)tylko troszkę za późno przyszedłem. Jest trochę pracy...przy tym :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Tym razem do zdobycia orderu słoneczka potrzebne było aż 13 punktów! Tego zaszczytu po raz drugi dostąpił Rotmistrz79! Wysokie 12-punktowe wyniki zdobyli: dragon0102, elvis, pablo80. 11 punktów zdobyli:...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

Szacun za prace:) Nawet nie wiedziałem, że jestem tak wysoko i w takim doborowym towarzystwie :) Bawmy się dalej, niech wygra lepszy :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Tym razem do zdobycia orderu słoneczka potrzebne było aż 13 punktów! Tego zaszczytu po raz drugi dostąpił Rotmistrz79! Wysokie 12-punktowe wyniki zdobyli: dragon0102, elvis, pablo80. 11 punktów zdobyli:...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

Tym razem do zdobycia orderu słoneczka potrzebne było aż 13 punktów! Tego zaszczytu po raz drugi dostąpił Rotmistrz79! Wysokie 12-punktowe wyniki zdobyli: dragon0102, elvis, pablo80. 11 punktów zdobyli: gospodarz typera - jerrypl i Gaizka. Nastąpiła zmiana lidera - jest nim dragon0102! Oto klasyfikacja typera po 32. kolejce (oczywiście podliczcie punkty!):

1. dragon0102 83pkt. [12]
2. elvis 82 [12] (2 ordery słoneczka)
3. pablo80 82 [12] (1 order słoneczka)
4. niktxxx 80 [8] (1 order słoneczka)
5. jerrypl 79 [11]
6. Nowik 78 [7] (1 order słoneczka)
-. ikar 78 [8] (1 order słoneczka)
8. eXpErT 77 [7] (1 order słoneczka)
9. semen66 76 [6]
10. pawel88 75 [10] (1 order słoneczka)
11. kasyx 75 [7]
-. 2przemek7 75 [9]
13. Staleczka1947 74 [7]
-. szakaluch 74 [8]
-. Marek speedway 74 [10]
16. pawbed 73 [8] (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
17. Duker 72 [8] (2 ordery słoneczka)
18. santa66 72 [9]
19. Włókniarz Forever 70 [4]
-. Dave Wlkp 70 [8]
21. stma1013 67 [8] (1 order słoneczka)
22. ogi30 65 [5]
23. sternick 64 [5] (1 order słoneczka)
24. Galacticos_ 64 [4]
25. user1910 63 [6] (1 order słoneczka)
26. LexoN 62 [10] (2 ordery słoneczka)
27. Wars 55 [4] (1 order słoneczka)
28. fan sparty Wrocław 53 [4]
29. P198Juve 52 [6] (1 order słoneczka)
30. Penhal 44 [-]
31. fifijabol 42 [7] (1 order słoneczka)
32. DyDeK 42 [-]
-. MATUCH 42 [-]
34. sebam 39 [7]
35. Se7en 38 [6]
36. wiślacki bartuś 35 [4] (1 order słoneczka)
37. modzelek 34 [6] (1 order słoneczka)
38. mikolajczakm 32 [4]
39. DeathClubRockStar 29 [-] (1 order słoneczka)
40. Gaizka 28 [11] (1 nagroda szybkiego zapłonu im. U. Bolta)
41. Rotmistrz79 25 [13] (2 ordery słoneczka)
42. Szarold 24 [-]
43. kamil21212121 12 [-] (1 order słoneczka)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)

ostatnia odpowiedź: 6 maja 2014 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

Czołówka typera (65 punktów lub więcej po poprzedniej kolejce):
1. dragon0102/ 83pkt. [12]
2. elvis/ 82 [12]
-. pablo80/ 82 [12]
4. niktxxx/ 80 [8]
5. jerrypl/ 79 [11]
6. ikar/ 78 [8]
-. Nowik/Cell 21/ 78 [7]
8. eXpErT/ 77 [7]
9. semen66/ 76 [6]
10. kasyx/ 75 [7]
-. 2przemek7/ 75 [9]
-. pawel88/ 75 [10]
13. szakaluch/ 74 [8]
-. Staleczka1947/ 74 [7]
15. pawbed/ 73 [8]
16. Włókniarz Forever/ 70 [4]
Jutro całość. Bez orderów słoneczka, ale widać, że wysoki poziom w tej kolejce.
Oczywiście proszę o podliczenie punktów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 6 maja 2014 [4 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

Grupa mistrzowska:
03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin X
04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów X
05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 2
Grupa spadkowa:
03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X
04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia X
05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Staleczka1947

32 kolejka:
Grupa mistrzowska:
03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin X2
04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2X
05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 2
Grupa spadkowa:
01.05 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Jagiellonia Białystok -
03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2X
04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia 2
05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce X
33 kolejka:
Grupa mistrzowska:
09.05 20:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
10.05 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1
10.05 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
11.05 18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz X
Grupa spadkowa:
09.05 18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
10.05 15:30 Cracovia - Piast Gliwice 1X
11.05 15:30 Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B. 1
12.05 18:00 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sternick
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Staleczka1947

32 kolejka:
Grupa mistrzowska:
03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin X2
04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2X
05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 2
Grupa spadkowa:
01.05 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Jagiellonia Białystok 1
03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2X
04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia 2
05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce X
33 kolejka:
Grupa mistrzowska:
09.05 20:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
10.05 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1
10.05 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
11.05 18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz X
Grupa spadkowa:
09.05 18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
10.05 15:30 Cracovia - Piast Gliwice 1X
11.05 15:30 Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B. 1
12.05 18:00 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

ostatnia odpowiedź: 2 maja 2014 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ogi30

18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1x
20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2
18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1
18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 2
Grupa spadkowa:
15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1x
15:30 Widzew Łódź - Cracovia 2
20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
santa66

Podbeskidzie - Jagiellonia 1X
Piast - Śląsk X
Widzew - Cracovia 1X
Zagłębie - Korona 1
Lechia - Legia X2
Wisła - Pogoń 2
Górnik - Ruch 1
Zawisza - Lech 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stma1013

podbeskidzie-jagiellonia 1x
piast-śląsk x2
widzew-cracovia 1
zagłębie-korona 1
lechia-legia 1x
wisła-pogoń 1
górnik-ruch x
zawisza-lech 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

Grupa mistrzowska:
03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin x
04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1
05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 2
Grupa spadkowa:
01.05 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Jagiellonia Białystok 1
03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław x
04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia 1
05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

32 kolejka:
Grupa mistrzowska:
03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa X
03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1
04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2
05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 2
Grupa spadkowa:
01.05 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Jagiellonia Białystok 1
03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia 1
05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

Grupa mistrzowska
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 12
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów X
Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań X2
Grupa spadkowa:
Podbeskidzie B.-B. - Jagiellonia Białystok 1
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X2
Widzew Łódź - Cracovia X2
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
28Przemek_kapitan_M11

32 kolejka:
Grupa mistrzowska:
03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin x2
04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów x2
05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 2
Grupa spadkowa:
01.05 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Jagiellonia Białystok 1
03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław x
04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia 1x
05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawbed

32 kolejka:
Grupa mistrzowska:
03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2
04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów x2
05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 2
Grupa spadkowa:
01.05 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Jagiellonia Białystok 1
03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2
04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia 1x
05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce x2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek speedway

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 12
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1
Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 2
Grupa spadkowa:
Podbeskidzie B.-B. - Jagiellonia Białystok 1
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
Widzew Łódź - Cracovia 1x
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
33 kolejka:
Grupa mistrzowska:
Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1
Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 1
Grupa spadkowa:
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 12
Cracovia - Piast Gliwice 12
Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B. 1
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sternick

32 kolejka
Seria A
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin X
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów X
Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań X2
Seria B
Podbeskidzie Bielsko Biała - Jagiellonia Białystok 1
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2
Widzew Łódź - Cracovia Kraków X
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nowik

32 kolejka:
Grupa mistrzowska:
03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin X2
04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2
05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań X2
Grupa spadkowa:
01.05 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Jagiellonia Białystok 1X
03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X2
04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia 2
05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LexoN

32 kolejka:
Grupa mistrzowska:
03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2
04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów X
05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 2
Grupa spadkowa:
01.05 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Jagiellonia Białystok 1
03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X
04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia 2
05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce X
33 kolejka:
Grupa mistrzowska:
09.05 20:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
10.05 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1
10.05 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
11.05 18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 2
Grupa spadkowa:
09.05 18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
10.05 15:30 Cracovia - Piast Gliwice X
11.05 15:30 Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B. 1
12.05 18:00 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gaizka

Grupa mistrzowska:
03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2
04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1
05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 2
Grupa spadkowa:
01.05 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Jagiellonia Białystok X1
03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X2
04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia 1
05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1X

33 kolejka:
Grupa mistrzowska:
09.05 20:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
10.05 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2X
10.05 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
11.05 18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 2
Grupa spadkowa:
09.05 18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
10.05 15:30 Cracovia - Piast Gliwice 2X
11.05 15:30 Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B. 1X
12.05 18:00 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

Grupa mistrzowska:
03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1
04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1
05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 2
Grupa spadkowa:
01.05 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Jagiellonia Białystok X
03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X
04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia 2
05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce X
33 kolejka:
Grupa mistrzowska:
09.05 20:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
10.05 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk X
10.05 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
11.05 18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz X
Grupa spadkowa:
09.05 18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin X
10.05 15:30 Cracovia - Piast Gliwice 1
11.05 15:30 Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B. 1
12.05 18:00 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dave Wlkp

Grupa mistrzowska:
03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin X
04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów X
05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 2
Grupa spadkowa:
01.05 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Jagiellonia Białystok 1
03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia X
05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce X
33 kolejka:
Grupa mistrzowska:
09.05 20:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków X
10.05 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1
10.05 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
11.05 18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 1
Grupa spadkowa:
09.05 18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
10.05 15:30 Cracovia - Piast Gliwice 1
11.05 15:30 Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B. X
12.05 18:00 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

32 kolejka:
Grupa mistrzowska:
03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1X
04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów X
05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1X
Grupa spadkowa:
01.05 18:00 Podbeskidzie B.-B. - Jagiellonia Białystok 1X
03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X
04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia 1X
05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1

33 kolejka:
Grupa mistrzowska:
09.05 20:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
10.05 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1
10.05 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
11.05 18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz X2
Grupa spadkowa:
09.05 18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
10.05 15:30 Cracovia - Piast Gliwice 1X
11.05 15:30 Korona Kielce - Podbeskidzie B.-B. 1
12.05 18:00 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.