karlosStal - lubi

 • karlosStal lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • karlosStal lubi Komentarz

  Gdyby przyszedł Krzychowi jakiś szalony pomysł ze zmianą barw klubowych to przyznam, ze doopa by nas zapiekła:) Ale ku zadowoleniu samego zawodnika jak i kibiców KK zostaje w Stali Gorzów co mnie niezmiernie cieszy:))

 • karlosStal lubi Komentarz

  A co to zmienia w meritum tego co napisałem? Negatywnie oceniam decyzje o odejściu zawodnika. Każdy zawodnik ma prawo taką decyzję podjąć i jeśli był lojalny wobec Stali przez wiele lat można mu tylko podziękować. Zmora wypowiada się jednak bardzo lekko w tym temacie. Brzmi to jak "a odszedł to odszedł, niech lezie", tymczasem patrząc sportowo to jeden z dwóch filarów zespołu w tym sezonie i opowieści, że zastąpi go Holder, Jensen i bez problemu, to taka sama bajka jak to, że mieliśmy zastępstwo za PUK-a na play-off. Nie wierzę w pazerność Iversena w obliczu pauzy związanej z kontuzją i przy postawie w latach ubiegłych, ale fakt jak wyglądały rozmowy wie On i Zmora. Ciekawi mnie ile prawdy jest w tym, iż prezes postanowił oszczędzić na wypłatach dla zawodnika w trakcie kontuzji. Ja uważam, że tak cennego zawodnika trzeba własnie w takich trudnych momentach dla niego zmotywować, by poczuł się jeszcze bardziej związany z klubem. Tak uważam i już! Tak było by mądrze! Zatem, powtórzę: co zmienia twoja odpowiedź w meritum tego co napisałem? Oceniam na tą chwilę negatywnie odejście ze Stali PUK-a. Uważam to za sportowe osłabienie drużyny i nie widzę podstaw do snucia tekstów o łatwym zastępstwie - punkty w statystykach nie kłamią. Nie podoba mi się postawa prezesa, która wyziera z komentarzy. Tyle. Nie zmieniłeś moich przemyśleń i mojego braku zaufania i niesmaku wobec wypowiedzi Zmory, a w swojej pierwotnej wypowiedzi obraźliwie zaszufladkowałeś mnie, jak i wszystkich innych kibiców Stali, którym nie podoba się odejście PUK-a, do worka o nazwie "kumple Ostafińskiego". Może ty się widzisz lepszym kibicem bo bronisz pleców prezesa. Ja mówię wprost - nie jestem kibicem prezesa - jestem kibicem Stali Gorzów od czasów Jancarza i Plecha i będę pewnie dłużej niż prezes będzie prezesem, chyba, że umrę.

 • karlosStal lubi Komentarz

  Panie Ostafiński wiele wskazuje, że Stal wymieniła Pawlickiego na Woźniaka? Tzn co na to wskazuje? Konkrety facet dawaj. Szymon był ze Zmorą na rybach? Ktoś podsłuchał rozmowę obu panów nt transferu? Ktoś widział Szymona, że wychodzi z biura pana Zmory? Po drugie to tak żeś pan to napisał, jakby to Przemek szedł do Sparty a Szymon do Stali. Jak już to powinno być, że po ewentualnym odejściu Pawlickiego jego miejsce może zająć Woźniak. Dalej idąc to z tym Iversen to co roku czytam gdzie to on nie idzie i jak to jest już zmęczony Stalą. Zmiana srodowiska bo wypalony czy może nowych wyzwań ma szukać? Puk do Tarnowa to tylko po kasę może iść bo chyba nie twierdzi pan, że po walkę o najważniejsze ligowe laury. W Stali jest liderem i nie musi odchodzić aby być liderem w innej drużynie. Lindgren w Gorzowie? Pisałem o tym ze dwa tygodnie temu to jeżeli taki transfer dojdzie do skutku to tylko sobie redaktorze nie przypisuje tego wróżbiarstwa. Może wyjść tak ,że miałem lepsze info i dokładniej poszperałem w kuluarach:D no i znowu ten tekst "z naszych informacji". Kur...mać pisz co to za informacje. Kto, kiedy, gdzie i z kim. Wnioskuje, że wkładasz panie Darku palec do buzi i wysysasz z niego dziwne historyjki.

 • karlosStal lubi Komentarz

  Krzysiek, Iver i Bartek są w Stali najdłużej i oby tak zostało.

 • karlosStal lubi Komentarz

  pieprzenie....

 • karlosStal lubi Komentarz

  Do 17 to mozna zrobić nowy tor. Ściągnąć maź i narzucić świeżego towaru. Ale Cieslok ma oelne gacie i nie zależy mu na rozegraniu meczu. Jak znam życie będzie jeździł jeden traktor i udaje ze się stara przygotować tor. Co nie ma w tej wiosce więcej sprzętu i ludzi do przygotowania toru. Co robi tam komisarz toru od wczoraj ,spija gorzałkę z Cieslokiem .

 • karlosStal lubi Komentarz

  Tak samo Bartek. Wszyscy jadą o pietruszkę, tylko zawodnicy falubazu smigają o wejściówkę do nieba xD Cieślak myśli, ze np dla Zagara utrzymanie w GP nie jest tak samo wazne jak dla Doyla zloto. Wszyscy cisną na maxa po punkty, bo i kasa stuka. Pijok niech lepiej dalej spokojnie program uzupelnia, zamiast się kompromitować.

 • karlosStal lubi Komentarz

  I kto nauczył tych pseudomistrzów robienia majstra za klubowe pieniądze ? panowie prezesi . Gdyby zgodnie jednym tonem szli i taki gośc za cyrki w lidze nie miał propozycji w Ekstarligowej drużynie to po sezonie o chlebie i smalcu szybko by sobie ustawił piorytety . Ale właściciele klubów wola przecigać się w dawaniu więcej a potem jest płacz . Swojego czasu Hancock to robił , Doyle pięknie w tym sezonie pokazał gdzie ma klub i to będzie trwać .

 • karlosStal lubi Komentarz

  Myślałem że po tym jak wylądował na kulach i klub dzien po grand prix pozwolił mu opuścić mecz ligowy z Lesznem to doceni to i zrozumie że to musi działać w dwie strony a on w play off pokazał gdzie ma klub który mu płaci bagatela nie małe pieniądze i tym samym Falubaz nie jedzie w finale ligi .

 • karlosStal lubi Komentarz

  w meczu półfinałowym Doyle pokazał że polską ligę ma w d.pie
  liczy się kasa misiu jak mawiał klasyk
  tylko idiota może go zakontrakować w polskiej lidze

 • karlosStal lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • karlosStal lubi Komentarz

  Nikt za Iversena, bo chcemy, żeby został. Nikt nie jest w stanie nam Nielsa zastąpić zwłaszcza jako wspaniałego i sympatycznego zawodnika. Nie tylko komplety punktów się liczą, ale nawet bardziej atmosfera i fajna drużyna jaką teraz mamy.

 • karlosStal lubi Komentarz

  Dla mnie to wszystko zakrawa o kpinę. Bedą mówić za duzo ? Kara finasowa, będą ściagać kevlary do pasa ? Kara finansowa. Nie bedą mówić ? Kara finasowa. Ja mam pytanie, kto w końcu ukarze tych deb.li , ktorzy wymyśłaja te bzdury ?

 • karlosStal lubi Komentarz

  ...jak zwykle wszystkie pismaki piszą tak by bron Boże nie urazić pani Kloc i jej klubu, tymczasem po meczu czuć tylko ogromny niesmak, Gorzów dwukrotnie traci punkty przez dziurę w torze i przegrywa przez to mecz, w ostatnim biegu to była totalna żenada, a nie sport, zwłaszcza gdy po chwili pokazali uradowaną gębę pani Kloc, której nie przeszkadza wygrywanie w taki sposób, to frustrujące, że są ludzie, którzy tak traktują sport, "byleby wygrać, nieważne jak" to motto WTS-u, choćby po trupach, dziurach i wszelkimi innymi sposobami, ale wygrać... klub tłumaczy się deszczem ???? przecież przed tym sezonie za grube pieniądze miasto kupiło sławetne plandeki od samego Ole Olsena, które klub miał testować, by w przyszłym sezonie Ekstraliga mogła je wprowadzić obowiązkowe dla wszystkich klubów, co szumnie zapowiadano, jeśli celowo ich nie stosuje, a potem tłumaczy się deszczem to jest to absurd do kwadratu...(?) dlaczego Sparta jest ciągle traktowana jak święta krowa ??? Gorzów po poprzednim sezonie musiał nawet nawierzchnię wymieniać, kluby płacą kary za różne głupstwa, a Sparta ciągle jest oszczędzana i kar unika, czas to zmienić i traktować ich na równi z innymi, zwłaszcza, że to klub fałszywy, który nie ma krztyny honoru, a uczciwości nie nauczy się nigdy...mimo to, cały czas ma dobrą prasę, czyżby wszystkie pismaki bały się utraty akredytacji u pani Kloc ??? mam nadzieję, że Gorzów rozbije w rewanżu Spartę w pył, bo ten klub tylko na to zasługuje, nie od dziś czysty sport mając w głębokim poważaniu, brzydzę się WTS-em pani Kloc, powodzenia gorzowianie w rewanżu, skopcie tyłki tym dwulicowym, fałszywym WTS-owskim hienom - obiektywni wrocławianie, dawni kibice Sparty trzymają za was kciuki...

 • karlosStal lubi Komentarz

  Tyle że nie było kopnięcia a wejście z noga. Chyba 1 raz Bartka oglądasz że piszesz takie kocoboły.
  Jak jedzie sam i wchodzi z nogą to też kopie ?
  Zacznij się interesować żużlem to sam zobaczysz jak się jeździ.

 • karlosStal lubi Komentarz

  Kto jak kto ale Zmarzlik w tzw. ściganiu jest najlepszy na świecie.
  Nie ma takiego drugiego na trasie jak on.
  A jak wolicie żużel w wykonaniu start i po kolei do mety to czas zmienic zainteresowania.

 • karlosStal lubi Komentarz

  Kopną nie kopną .Całe forum dyskutuje czy kopną a nikt nie pisze że Wrocek zaoszczedzi parę groszy bo będzie miał bliżej do Zielonej o walkę o brązowy medal. Nagrywajcie sobie mecze na przyszłość i po analizie oceniaj ie czy Bartek kogoś kopną. Ja nie zauważyłem nawet dotknięcia Szymona. Tyle w temacie. Mam nadzieję że w Gorzowie przygotują podobny tor na rewanż i żeby cwaniak Dobrucki potem nie plakał ze pułapki na torze. Stal przez tor straciła minimum 6-7 ptk.

 • karlosStal lubi Komentarz

  Szanowny Redaktorze. A kto coś ma do zgadzania. Kto za towar płaci, ten bierze towar. Kto sieje, ten plony zbiera. Takich powiedzeń przytoczyć można by więcej.

 • karlosStal lubi Komentarz

  Gorzów płaci za organizację i ma pełne prawo do wyboru dzikiej karty, dlatego nie rozumiem oburzenia niektórych ludzi