Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • oldboy69 otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • oldboy69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zawsze będę kibicował naszej reprezentacji, zawsze będę się cieszył z każdego zwycięstwa, będę smutny po każdej porażce. Mogę ponarzekać trochę na styl, czy trenera ale nie będę "HEJTOWAŁ" i obrażał. Piłkarzem nie jestem, rrenerem też więc sam bym nic lepiej nie zrobił. Po prostu staram się bawić i emocjonować oglądając futbol, jak ktoš tego nie potrafi i wyzwala to w nim złe emocje i agresję to nie powinien oglądać albo udać się do lekarza, zwłaszcza Ci anonimowi "trenerzy i piłkarze" którzy wszystko wiedzą i czują siłe schowani w sieci, przed ekranem swoje smartfona. Pozdrowienia dla reprezentacji i prawdziwych kibiców tych na dobre i na złe.

 • oldboy69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "Z g...a bata nie ukręcisz" takie przysłowie, które teraz pasuje do Wisły. Wszystko to pokłosie finansowych problem. Brak zawodników do grania, połowa składu to zawidnicy dobrze po 30-ce wyeksploatowani, fizycznie nie dają rady, co widać po częstych kontuzjach. Łatka krótka, nie ma wartościowych zmienników. Kibice powinni wsadzić mordy w kubeł bo nie protestowali jak Wisełka była okradana, niech sami wejdą na boisko i pokażą jak się gra. Szkoda mi miasta, sponsorów itd. bo jak Wisła spadnie to będą miliony stracone. Mam nadzieję, żw to będzie nauka dla wszystkich na przyszłość, żeby nie kredytować za mocno, trzeba szybko przecinać pępowinę i odstawiać od kroplówki bo inaczej straty i szkody są większe. SWOJĄ DROGĂ CIEKAWE CZY WISŁA MA TAK WSPANIAŁYCH KIBICÓW JAK WIDZEW I ZAPEŁNIĄ STADION NA 4, 3, 2 i 1 ligowych meczach jakie czekają Wisłę.

 • oldboy69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gattuso??? A jaką on ma filozofię? Np tak z AC Milan poszło mu świetnie.

 • oldboy69 napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Anatomia upadku - jak się stoczyć na przykładzie Lecha Poznań (felieton)

  @kecaj1962: A co może nie ma racji? Co ty ślepy jesteś? Miłość do klubu a racjonalna ocena to dwie różne sprawy. Ty na białe chcesz mówić czarne. Prześledź wyniki z kilku ostatnich lat oraz miejsca w tabeli na koniec sezonu. Wyników w europejskich pucharach lepiej nie sprawdzaj bo po prostu wstyd. Może myślisz, że Lech to Barcelona prawda, że to nawet nie MK Żylina. Pycha, egoizm, narcyzm działaczy i właścicieli i chytrość doprowadziły Lecha do tej sytuacji. Potrzeba kilku lat na odbudowę.

 • oldboy69 lubi Komentarz

  "Czy byłby równie mocny w przeciętnym klubie?" Nie wiem po co te spekulacje , zawodnik tej klasy jak RL9, nawet by takiej opcji nie wybrał , zna swoją wartość i wie ,że może grać tylko w najlepszych klubach

 • oldboy69 napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Włodzimierz Lubański: Czy Lewandowski poradziłby sobie w przeciętnym klubie?

  @ORFEUSZ: zgadzam się. Tak samo można się zapytać czy Ronaldo byłby tak dobry gdyby grał w SPAL albo Messi w Osasunie. Tak nie można porównywać. RL jest bardzo dobry i powinniśmy się cieszyć ale zawsze ktoś musi ponarzekać, to taka cecha Polaków, nie umiemy się cieszyć z sukcesów rodaków i być dumni z nich.

 • oldboy69 napisał/a komentarz do Zbigniew Boniek: O wyborze prezesa nie powinni decydować politycy

  @Lambo: Boniek przynajmniej nie kradnie i nie prowadzi polityki rozdawania stanowisk rodzinie i kolesiom. Oczywiście, że nie wszystkie projekty są ok ale kto ma leosze? Który klub ekstraklasy? Który prezes klubowy itd.?

 • oldboy69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gratulacje, tak trzymać. Panie trenerze proszę nie zapominać, że wyniki pana reprezentacji czy innych roczników nie są najważniejsze, żeby trenerzy za bardzo nie koncentrowali się na wynikach a na innych aspektach piłkarskich, żeby jak najwięcej tej utslwntowanej młodzieży trafiało do reprezentacji seniorów i klubów extraklasy a nie przepadało w 2 i 3 lidze.

 • oldboy69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przepraszam, ale pan redaktor znowu nie "odrobił lekcji", Zieliński bardzo bardzo chciał do Liverpoolu ale Napoli wyłożyło większą kasę, nie miał nic do gadania. Wierzę, że zagra pod skrzydłami Kloppa albo Pochetinio.

 • oldboy69 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • oldboy69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ofiara była dirosła, pełnoletnia, żadna ochrona i hotel nie ponoszą odpowiedzialności. Nikt w nocy w żadnym kraju nie pilnuje kąpielisk. Po prostu głupota po alkoholu, tragedia, nie pierwsza i nie ostatnia. Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych.

 • oldboy69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oddać sprawę do sądu, są zapisy video, jest też wypowiedź Briedisa. Przepisy są jasne i klarowne, myślę, że żaden sędzia w żadnym sądzie na świecie (poza Łotwą) nie miałby problemu z wydaniem wyroku na korzyść Polaka. Ten werdykt zabija boks, podważa wiarygodność organizacji WBO i WBC, zachodzi poważne podejrzenie koruocji.

 • oldboy69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przecież od dawna wiadomo, że nie każdy trener który odnosi sukcesy w klubie będzie dobrym selekcjonerem kadry. Jest totalna różnica między cidziennym trenowaniem w klubie a "trenowaniem" kilka razy w roku kadry. W kadrze selekcjonujesz zawodników, nie masz wpływu na ich trenning, anlizujesz przeciwników, wymyślasz taktykę, i starasz się aby kadra szybko się jej nauczyła. Do tego potrzeba bardzo profesjonalnych zawodników, dobrze wyszkolonych i zdolnych, bo na kadrze nie ma tyle czasu co w klubie na eksperymenty, ćwuczenia ustawień, diszkalanie zawodników. Przykładem jes Carlo Ancelotti, trener Napoli, który nie chce być trenerem żadnej kadry bo nie czuje żeby podołał zadaniu, bo on musi pracować z zawodnikami na codzień, żeby wydobyć z nich to co najlepsze. Jose Mourinho ròwnież nie chce prowadzić kadry. Wielu trenerów sparzyło się na kadrze.

 • oldboy69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zgadzam się z Hołowczycem w 100%.
  Pp prostu aż wstyd ilu jest zazdrosnych, małostkowych, zakompleksionych frajerów, którzy nic nie osiągnęli i swoje frustracje i tchórzostwo wyładowują w internecie.
  Szkoda gadać.
  TRZYMAJ ßĘ ROBERR, HESTEŚ WYŚMIENITYM KIEROWCĄ I NORMALNĄ OSOBĄ.

 • oldboy69 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wszyscy już zapomnieli jak oszaleli na punkcie Nawałki gdy prowadził reprezentację do zwycięstw, do ME do MŚ. Wszyscy obwiniają go o porażkę w MŚ tak samo jak teraz w Lechu. Tylko piłkarzy nikt nie tyka. Na MŚ 80% piłkarze zawalili, byli pewni siebie, zadufani w sobie, myśleli, że po prostu wyjście z grupy im się należy. Żel na włoski, ekstraordynarne ubrania, nowe auta i kontrakty, i żony/partnerki obnażające się w internecie. Zapomnieli tylko jak się gra w piłkę, że trzeba na boisku zapierdalać, starać siė, a nie żyć przeszłością. W Lechu tez, wytworzono atmosferę bezwarunkowego celebrowania piłkarzy. Z najlepszego skautingu w lidze Lechowi nie pozostało nic. Lewandowski, Błaszczykowski, Milik, Żurkowski, Piątek nie
  pojawili się znikąd, zaczynali w okręgówkach lub 4 ligach. Lech woli wydawać setki tysięcy euro na niesprawdzonych piłkarzy, wierząc pseudo menagerom. Ilu Nickie Nillsenów mieliśmy i mamy w Lechu??? Lech zaczął się staczać od momentu gdy zarządzanie klubem senior Rutkowski przekazał juniorowi Rutkowskiemu. Niestety pan Piotr kompletnie się do tego nie nadaje. Rozpiprzył solidną drużynę, zmarnował miliony i doprowadził do utraty tysięcy kibiców. Z największej widowni w Polsce Lech ma przeciętną. Dopóki zarząd się nie zmieni, Lech niczego nie osiągnie, a na pewno niczego na dłuższą metę. To jest równia pochyła i z roku na rok jest gorzej. Bielica podciągnął w górę ale na krótko, to był zryw, bo Lech nie ma żadnej wizji klubu, tylko sprzedaż piłkarzyków.

 • oldboy69 napisał/a komentarz do Pełna transparentność w Wiśle Kraków. Klub odkrył wszystkie karty

  Dlaczego nadal w strukturach Wisly Krakow oraz jej zarzadzie sa nadal osoby powiazane (lub powiazane w przeszlosci) z Sharksami oraz z pania Sarapata i panem Dukatem? Przeciez to sa jaja, jest nowe otwarcie albo nie. Przeciez to sie nie uda, Kuba, pan Krolewski i inni dobrzy ludzie po prostu utopicie swoje pieniadze i marzenia. Tylko calkowite odciecie sie od wszystkich osob powiazanych z bylym zarzadem da efekt.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.