santa66 - lubi

 • santa66 lubi Komentarz

  Przekreślone logo poznania to nie wandalizm, tylko właściwa koncepcja estetyczna :) powodzenia dziś dla Gdańska!

 • santa66 lubi Komentarz

  No proszę! Taki ważny symbol klubu, a nikt go nie pilnuje. Karygodne to jest, albowiem barwy i symbole klubowe, to święta rzecz i nie powinny stać sobie nie pilnowane. Może trzeba było zatrudnić ochronę? Na przykład tę, która depozytów pilnuje na stadionie. Warto się nad tym zastanowić.

 • santa66 lubi Komentarz

  Widzę, że WP przepuściło ostateczny szturm. Mam nadzieję, że w niedzielny wieczór POlegniecie z kretesem, i tego wam życzę z całego serca :)

 • santa66 lubi Komentarz

  @Modafi: To jest właśnie POKO. Same zakłamane kukły. Mają TVN-y i inne media w Polsce, Niemiecki rząd ich wspiera który okrada i oszukuje Polaków nie mówiąc o mordach i okupacjach a ludzie na to głosują. W głowie się to nie mieści. Dziadkowie którzy życie oddali walcząc z okupantami w grobach się przewracają.

 • santa66 lubi Komentarz

  @ello124
  Najlepsze jest to, jak Czaskowski, Tusek, Giertych, TVN24 i spółka podlizują się do Bosaka i samej konfederacji :) Tak to ich gnębili na każdym kroku, że nazisci, że rasiści. Przy organizacji marszów niepodległości rzucali im kłody pod nogi przy każdej okazji, robili prowokacje podpalajac budkę przy ambasadzie, zrzucając winę na tych złych nazioli, a teraz myk i już są ok :) I TVN już ich tak nie oczernia, patrząc na nich łaskawym okiem. Już im nie przeszkadza, że narodowcy, że rasiści, że nazisci :) Można....? Można!

 • santa66 lubi Komentarz

  Hehe, Stefański!!! Co? Ty wiesz co!!

 • santa66 lubi Komentarz

  Mam pytanie do Pana Redaktora - a na jakiej to podstawie jest taki pewien, że jednak R. Gadocha wziął te pieniądze? A na przykład nie - że wziął te pieniądze ten "kręcący się przy reprezentacji" (może "opiekun z ramienia", czyli agent służb)? Może jednak to było 24 tysiaki, które sobie ten pan przywłaszczył a rzucił, że R. Gadocha wziął 18 - więc nikt nie zwraca uwagi, że i on "za fatygę" przytulił, zresztą twierdzi że mniej. Może jeszcze inaczej to było, może i 24 wziął R. Gadocha - ale może to Ayala w ogóle zmyślał? Tak naprawdę, to jest słowo na przeciw słowa, nie wiadomo, nawet jeżeli poszlaki na niekorzyść wzmacnia jego milczenie i odsunięcie się. Ostrożny byłbym z kończeniem jednak artykułu sugestią, jak Pan Redaktor - zwłaszcza że to tylko R. Gadocha złodziej a p. Boćwiński to uczciwy i wiarygodny świadek. Dla mnie - nie wiadomo i to w odniesieniu do każdego.

 • santa66 lubi Komentarz

  Zauważcie kto rządzi w wyżej wymienionych miastach. Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Kraków to bastiony wiadomo której opcji politycznej. Nic dziwnego, że jest tam zero progresu.

 • santa66 lubi Komentarz

  Tak właśnie obaliliśmy komunizm Bolek,Kwach i sędzia z Lublina .Ludzie chodzili na ustawiane mecze i się podniecali tak jak my ,że Bolek obalił komunizm a on obalił półlitra (nie jedno) na wczasach w Arłamowie :).

 • santa66 lubi Komentarz

  No, to Wawrzynowski, będziesz miał dłużej okazję do ujadania na Bońka jak Burek.
  Tym samym będziesz zarabiał na swoją poranną pasztetową.
  Same plusy.

 • santa66 lubi Komentarz

  No widzisz Panie Kubiak, a u nas w Polsce Kidawa Błońska chciała, aby testy na obecność koronawirusa były dostępne dla wszystkich obywateli.
  Zresztą dla niej konstytucja ważniejsza niż zdrowie, to co się dziwić.....

 • santa66 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • santa66 lubi Komentarz

  Trzeba się było ubezpieczyć , PO-wiedział PO-wodziowy UB-ezpieczyciel , wsiadł w samochód i udał się do PE metodą na RAKA ; zabierając PO drodze pewnego PE-danta !!!

 • santa66 lubi Komentarz

  Ostatni akapit wyjasnia wszystko.. dziennikarz GW

 • santa66 lubi Komentarz

  Po przeczytaniu tego artykułu myślę że nie poradzimy sobie z tą epidemią tak jak Chińczycy. Oni są narodem posłusznym i karnym, my stadem bezmyślnych baranów bez wyobraźni. Możnaby pokusić się teraz O napisanie tak samo długiego artykułu krytykującego tych którzy wyjechali np. 13 marca tylko po co ? Osobiście nie lubię PISu ale nie będę ich krytykował w obliczu zarazy która może uśmiercić setki A może i tysiące Polaków. Powiem tak: w tych trudnych dniach nie ma dobrych decyzji ale wszystkie służą zmniejszeniu ryzyka zachorowania i śmierci. Często porównuje ilość zachorowań w Hiszpani i u nas. Nasze kraje mają podobną liczbę mieszkańców. Wczoraj było tam 20 000 zarażonych i ponad 1000 zmarło. U nas wczoraj było 425 zarażonych w tym 5 przypadków śmiertelnych. Wnioski pozostawiam Wam. Życzę wszystkim zdrowia, rozumu i cierpliwości

 • santa66 lubi Komentarz

  do surge - właśnie dzięki takim ogórkom Drewniak śrubuje swój dorobek bramkowy

 • santa66 lubi Komentarz

  O co ta draka? Przecież sami napędzacie to zjawisko. Piszecie o "wspaniałych oprawach", pokazujecie zdjęcia tych bohaterów... Jeśli jakiś klub idzie na wojnę z kibolami, to piętnujecie, że "puste trybuny" , "bez atmosfery"... Dziennikarze sami w tym wszystkim uczestniczą :(

 • santa66 lubi Komentarz

  Jak widziałem zdjęcia z palcem Lichockiej, to też byłem wkurzony... Jednak, jak zobaczyłem nagranie z Sejmu, to wychodzi na to, że nastąpiła manipulacja. Ale cóż, propaganda hejtu ma swoje następne 5 minut...

 • santa66 lubi Komentarz

  - Frankowski !!
  - Co...?
  - Ty już wiesz co !!
  Najlepsze jest to, jak się tłumaczył. On nie głosował przeciw Polsce, tylko przeciw rządom PISu.
  Tylko nie wspomniał, że jak przez to jego głosowanie Polska straci jakieś tam fundusze, to stracą na tym nie tylko wyborcy PISu, ale WSZYSCY POLACY !! Nawet te dzieci, na które się teraz powołuje.
  Tak więc, bardzo dobrze, że ludzie teraz jadą po nim, jak po...... wiadomo czym.

 • santa66 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty