Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kiks lubi Komentarz

  Po pierwsze - cała ta akcja to tylko walka polityczna przez media (podobno) sportowe.
  Po drugie - tragedią dla naszego sportu byłoby posiadanie takiego ministra jak Dowhan.
  Po trzecie - obecna przynależność partyjna Dowhana jest wystarczającym powodem do wytłuczenia wszystkich luster świata.

 • kiks lubi Komentarz

  Ojojoj, jacy to bohaterowie! Teraz morowo na każdy mecz w koszulkach OTUA i kto nie skacze ten za PiSem. Żenada. Dowhan to megaloman. Jakiś podrzędny poseł powiedział mu przy wódce, że zostanie ministrem sportu ("No, ty Łobełcik nie możesz? Ja ci to załawie!") i już mokro w spodniach. Ale nie! Nasz bohaterski bohater różowokoszulowa ikona się nie dała skusić. Tak to pewnie wyglądało.

 • kiks lubi Komentarz

  "Żużlowy świat staje się coraz bardziej zwariowany i coraz bardziej pozbawiony dobrych obyczajów. Liczy się wyłącznie czubek własnego nosa i kasa" - Wynalazek, to chyba o sobie piszesz.

 • kiks napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Dowhan nie połamał sobie kręgosłupa i nie musi tłuc luster (felieton)

  Matacz mataczem się zachwyca.

 • kiks lubi Komentarz

  @Andrzej Pawelec: Bez zmiany podejścia w kwestii kosztów (tunnintg tunning....tunning) oraz przynależność klubowa patrz multi ligi dla zawodników nawet oni nie pomogą. Ktoś musi jeździć. Aby ktoś mógł jezdzic, musi rozpocząć przygode. Jeżeli zostanie Unia i parę innych klubów a reszta będzie oczekiwać gotowców opłaconych przez rodziców, to nic to nie da. Ligi będą się zwijały. Na samym SGP bazy zawodniczej się nie zbuduje, chyba że pod odpowiednik F1

 • kiks napisał/a komentarz do EBL. Piękna, zespołowa koszykówka. To się ogląda! Już widać rękę Tabaka w Stelmecie

  Obecna gra cieszy. Szkoda tylko milionów władowanych na rozleniwione koty pod rękami przeciętnych trenerów w poprzednich trzech sezonach.

 • kiks lubi Komentarz

  raz sierpem, raz młotem...

 • kiks lubi Komentarz

  Niestety dla Falubazu, w epoce komisarzy, odpada kiedyś największa zaleta Żyty: robienie przedziwnego, uginającego się pod stopami, toru.

 • kiks lubi Komentarz

  Widac wielki respekt i poszanowanie graczy do Tabaka. Po kazdej akcji zerkaja w strone lawki trenerskiej, odczytujac rozkazy i dane taktyczne. Za czasow Grona czy Joja takowego zjawiska nie zauwazylem. Kibicow optymalnie sie zebralo, zawsze moze byc wiecej. Rosa juz w 2 kw. wyparowala. Mimo wszystko gratulacje za widowisko dla obu druzyn. Zaaastall!

 • kiks napisał/a komentarz do EBL. Rozpędzony Stelmet Enea BC z kolejnym triumfem, HydroTruck bez szans w Zielonej Górze

  Po kilku latach posuchy Stelmet BC znów ma trenera.

 • kiks lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • kiks lubi Komentarz

  Rynek charakteryzuje się tak wielkim deficytem, że słaby Lambert dyktuje warunki. Chce dużo i dostanie dużo.

 • kiks napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Patryk Dudek nadal w Stelmet Falubazie Zielona Góra. Inaczej być nie mogło

  Dudek to najlepszy technicznie jeżdżący zawodnik w ZG i jeden z najlepszych na świecie. Jednak ten sezon zawalił sprzętowo i potrzeba rozsądku w okresie przygotowawczym, aby nie powtórzyć takiego piachu w następnym sezonie. Duża tu rola taty Sławka, który musi twardo pertraktować z najlepszymi tunerami.

 • kiks lubi Komentarz

  Zaiste, Magda zachowała się tak rozsądnie i dojrzale, jakby była co najmniej 10 lat starsza.

 • kiks napisał/a komentarz do Jacek Kasprzyk: Ja dotrzymałem słowa. Prezes PZPS odpiera zarzuty siatkarek reprezentacji

  Facet furiat, jak typowy trener, a baby gwiazdeczki, na które podnieść głosu za złą grę nie można. Praca z babami jest podwójnie trudna.

 • kiks lubi Komentarz

  Baleron@ Dlaczego Nawrocki ma ustąpić? Przecież to on stworzył te drużynę. To on sprawił że powoli żeńska siatkówka zaczyna wychodzić z dołka. Sezon miał naprawde dobry, nie widze powodu do zwolnienia. Panie nie mogą się obrażać na cały świat. Granie w reprezentacji to powinien być zaszczyt .

 • kiks lubi Komentarz

  O popatrz, lekkie sukcesy, jakieś osiągnięcia i już głosu podnieść nie można... W tym momencie one lekceważą kibica, zaraz turniej a tu okres się zaczął u wszystkich .

 • kiks lubi Komentarz

  Jeśli panny i panie siatkarki tak napisały, to trzeba im bardzo ciepło podziękować i życzyć szczęścia na nowej drodze życia. Nie wyobrażam sobie, aby te panie i panny w dalszym ciągu reprezentowały nasz kraj.

 • kiks lubi Komentarz

  No proszę - jakie primadonny się z nich zrobiły ,kiedy coś wygrały !!!! Urodziły się wczoraj, a dzień później zaczęły grać ???!!!! Trener ma konsultować z nimi kazdą decyzję i głaskać po główkach ????? Powtórka z rozrywki - sukcesów brak a fochy jak u "złotek"...w schyłkowym okresie kiedy już dla kadry nie chciały grać.
  Obejrzałam kilka meczów ,ale po tym już nie mam ochoty na oglądanie damskiej reprezentacji.

 • kiks lubi Komentarz

  No i się wyjaśniło zawodniczki chcą być także trenerami i nie podoba się że ktoś podejmuje decyzję. Śmieszne to, ale jak ktoś odpowiada swoja głową za wyniki to jednak coś w tej kadrze powinien mieć do powiedzenia, panienki.

 • kiks napisał/a komentarz do Bunt w kadrze siatkarek: wiemy, co zawodniczki napisały w liście do PZPS-u

  Facet furiat, jak typowy trener, a baby gwiazdeczki, na które podnieść głosu za złą grę nie można. Praca z babami jest podwójnie trudna.

 • kiks napisał/a komentarz do Siatkówka. Bunt w kadrze. Magdalena Stysiak odsłania kulisy. Nie czuła się faworyzowana przez Jacka Nawrockiego

  Facet furiat, jak typowy trener, a baby gwiazdeczki, na które podnieść głosu za złą grę nie można. Praca z babami jest podwójnie trudna.

 • kiks napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Prezes Motoru: Falubaz chciał Łagutę i Michelsena. Kasprzak nie trafi na czarną listę (wywiad)

  Posucha na rynku gwiazd żużla w kolejnych latach będzie tylko rosła. To skutek zapaści speedwaya w Wielkiej Brytanii i Szwecji. Pozostaną tylko Polacy, Duńczycy i kilku Australijczyków. Oczywiście ich wartość będzie rosła, bo popyt przekroczy podaż usług.

 • kiks napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Prezes Motoru: Falubaz chciał Łagutę i Michelsena. Kasprzak nie trafi na czarną listę (wywiad)

  @Marcin Maciejewski: I dlatego w Falbazie wprowadzono embargo informacyjne. Tam zbyt wielu showmanów chcących być medialną gwiazdą. Taka scheda po Różowym.

 • kiks lubi Komentarz

  A kogo nie chciał Falubaz? Chyba Adama Skórnickiego. Bo już był Drabik, Milik potem Emil następnie Łaguta, Zagar i Mikkel i inni. Dużo gadania mało pracy. Myślę, że jednym z podstawowych błędów Zielonej Góry jest chwalenie się i robienie szumu wkól siebie. Transfery w ostatnich czasach są oczywiste dość a przynajmniej, jeżeli pojawi się jakiś niespodziewany ruch transferowy to jest to robione dość dyskretnie. Widać, że zawodnicy nie lubią szumu, bo to też szkodzi ich wizerunkowi. Bjerre po szumie że będzie w Falubazie został w GKM, Emil z tego co mówił Baron to nerwicy dostał na te pogłoski o transferze. Wszystko trzeba robić z głową i rozwagą a wytwarzanie dużej ilości wiatru nic tu nie pomoże,

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.