BartekS - lubi

 • BartekS lubi Komentarz

  Leszno, Częstochowa, Lublin, GKM, Stal, Wrocław, Zielona Góra, Rybnik

 • BartekS lubi Komentarz

  No to Mati Domański już stworzy z dwa artykuły o tym, jaki to w Gnieźnie dobrobyt itp,że Start ma 55 calowy telewizor i tablet:)))

 • BartekS lubi Komentarz

  @Tyghlon: oby ktoś ze szkółki odpalił.

 • BartekS lubi Komentarz

  @SpeedMilio: z kim z holderami I sobczynskim? Buhahaha chyba drugiej ligi

 • BartekS lubi Komentarz

  Start weżnie rewanż w play- off.

 • BartekS lubi Komentarz

  Szkoda, z Tweety'm Start by raczej wygrał.

 • BartekS lubi Komentarz

  Dzisiaj na spokojnie - dlaczego gramy środkiem? a co teraz mamy grać, jak są tylko 3 rozgrywające i to raczej z mizernym doświadczeniem? Szarawaga jednak robi różnicę (Matuszczyk wczoraj grała też na skrzydle, z Jarosławiem na środku rozegrania...ku..a sami widzicie co się dzieje).
  Kiedyś jako mały chłopak po 1 mistrzostwie zamarzyłem sobie 10 tytułów, potem po de facto bankructwie kolejne 10 to było marzenie - w końcu dobiliśmy do tych 20 mistrzów, a mnie kolejne tytuły w kraju zwisają (Puchar Polski w ogóle przestał mnie interesować na początku XXI w). Teraz oczekuję widowiskowej gry i zaangażowania zawodniczek. Tego drugiego na szczęście nie można odmówić dziewczynom, ale ogólna prezentacja zespołu w Europie to dno. Pchanie się do LM gdzie każdy normalny kibic wiedział co się szykuje (kontuzje były już przed sezonem) wołało o pomstę do nieba i teraz są efekty. Chore zapędy córki radnego niemającej pojęcia o tym sporcie (tatuś częściej teraz pokazuje się na baskecie bo Start gra sezon 20lecia) bo wcześniej zatrudniała też Dupca z Chorwacji i lansowała się z Szarą gdzie tylko mogła doprowadziły nas do sytuacji obecnej. Przed nami jeszcze II rundy więc różnie może być (granie dopiero się zaczyna), ale różowo to nie wygląda.
  Apel na przyszłość - zobaczcie jak sobie radzi Więckowska. Takich jak ona tylko lepszych technicznie jest w Europie i pewnie też Afryce/Brazylii wiele. Są tańsze niż ,,gwiazdy'' (na które nas nie stać swoją drogą), ale trzeba je umieć wyszukać. Wola walki, determinacja, szybkość i dynamika to atuty młodych dziewczyn. Na takie trzeba stawiać...kosztem 1 czy nawet 2 sezonów. Ostatnia wygrana w LM to wygrana z Metz - gdzie jest Metz, a gdzie my obecnie...

 • BartekS lubi Komentarz

  @Mistrz z Lublina. Jednak wolę PO nadanie niż PIS kryształy jak u miedziowych. A teraz na temat meczu k.... czy do tego geniusza "trenera" nie dociera że już każda drużyna na świecie wie iż Montex gra tylko środkiem???? Gramy średniowieczną taktyką to może on założył przyłbicę w której płatnerz zapomniał wyciąć wizjer??? Takie skojarzenie mi się nasuwa w tych nerwach.

 • BartekS lubi Komentarz

  Jestem pewien że komandos w Lublinie odpali.Jest to najbardziej nieprzewidywalny zawodnik ekstralipy ale zmiana otoczenia i specyficzny lubelski tor pomoże mu w tym by zaliczyć udany sezon czego jemu oraz fanom koziołków życzę.
  Pozdrawiam fanów Motoru z Ostrowa

 • BartekS lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • BartekS lubi Komentarz

  A5 gratuluję wiedzy...tamten Włókniarz to nieistniejący od lat klub z olbrzymimi zobowiazaniami finansowymi do których aktualny Włókniarz wcale się nie przyznaje nieprawdaż??... więc kto tu jest niedouczony??

 • BartekS lubi Komentarz

  @Piter Kaniołka: W swojej zwykłej formie Start wygrałby wczoraj 20 punktami

 • BartekS lubi Komentarz

  @Nie chcę islamskich imigrantów w Polsce: W której lidze?

 • BartekS lubi Komentarz

  @Rowek1974: a może zamiast tej neutralnej flagi Grisza weźmie flagę od Mrozia z napisem Zwycięstwo ta ulubiona przez nasz w LBN:-)

 • BartekS lubi Komentarz

  To może w Gorzowie? :)

 • BartekS lubi Komentarz

  Co to za myślenie żeby 10 sztuk karnetów sprzedawać na głowę przy tak małym stadionie. Druga sprawa to tak zadbali o tych kibiców co zawsze z nimi byli i co roku kupowali karnety że ci kibice zostali na lodzie, a z karnetów cieszą się handlarze i koniki. Organizacja klubowa po uju.

 • BartekS lubi Komentarz

  krzystyniak ja ciebie bardziej uwarzam za żużlowca nisz experta ale teras to bardziej na myśl mnie pszychodzi tfuj kolega świst taki sam dokładnie ... komik

 • BartekS lubi Komentarz

  Nikogo nie można skazywać na porażkę przed wyjazdem na tor, ale ciągłe porównywanie na tym portalu wspaniałego składu ROWu do zeszłorocznego Motoru Lublin zakrawa na kpinę. Juniorzy...no comment (tutaj należałoby przestać pisać), najlepsi zawodnicy I ligi zostali w Lublinie (a taki Rybnik nie pokwapił się o Kułakowa czy Ljunga), ,,rozwojowy'' Lambert za kogo niby miałby jechać z rezerwy w Lublinie bo wzmocnieniach? Hancock...pobożne życzenia (o ile w ogóle pojedzie)

 • BartekS lubi Komentarz

  Nie dało się tego zrobić na jednej tabeli i uszeregować od największej liczby nieukończonych biegów? Tak to jest rozwalone na kilku stronach i utrudnia ogarnięcie całości. Odpowiem za was redakcjo. No nie dało się, bo dzięki temu mamy wyświetlonych kilka stron reklam, a wygoda kibica nie ma nic do rzeczy, bo kasa.

 • BartekS lubi Komentarz

  Ciągnięcie KK za uszy, akt IV.
  Scena I:
  KK jest zajefajny, bo pokonał pierwszoligowców i okrojony skład ZK.
  KK najlepszym żużlowcem jest!
  - KURTYNA-