Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kasdeja lubi Komentarz

  Trzeba się cieszyć że żużel w Rzeszowie się odrodził a jedyna sprawa do której można się przyczepić to KONTRAKT z tym CWANIAKIEM Stachyrą ale przynajmniej wierzyciele będą mieć na niego namiar :)))

 • Kasdeja lubi Komentarz

  Kuczera niedouku jeden - "z Piotrem Żytą"? Od kiedy Żyto odmienia się na Żytą?

 • Kasdeja lubi Komentarz

  Pan złota rączka godo o zaniedbywaniu szkółki a kogo to jest wina? Twoja panie mrozek! Kasa z miasta miała iść na szkolenie młodzieży a młodzi żużlowcy musieli sobie wszystko sami kupować bo pan M dawał i racje w postaci oleji i opon tak jak w PRL-u raz na miesiąc a reszta to szła na seniorów. Niech się panowie redaktorzy zainteresują tym tematem gdzie idzie kasa z miasta na szkolenie młodzieży,bo zeczywistosc jest zupełnie inna a znam temat od samych żużlowców juniorów.

 • Kasdeja lubi Komentarz

  @Poznaniak z Gorzowa: Na papierze mamy skład równie dobry jak Kolejarz i Wilki (bez juniorów). Tylko po co nam awans? I za co?

 • Kasdeja lubi Komentarz

  Stachyra będzie jechał z nowy sponsorem z Argentyny podobno !

 • Kasdeja lubi Komentarz

  Dajcie spokój z tym Baranem. On nie chce jeździć w Rzeszowie i tyle.

 • Kasdeja lubi Komentarz

  Dawid Stachyra już oddał pieniądze temu amatorowi z Argentyny ?

 • Kasdeja lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kasdeja napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pasztet krakowski 49 na menagera i awans pewny ha ha, jak trzeba bedzie to sam na jawe wskoczy i komplety punktów zrobi ha ha.

 • Kasdeja lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kasdeja lubi Komentarz

  Klub z Rybnika jeszcze kilka lat temu mocno szanowałem z gdyż to jeden z filarów historii żużla w Polsce. A prezes Mrozek wydawał się naprawdę fajnym i uczciwym gościem.
  Pierwsze pęknięcie nastąpiło gdy ROW w niesportowej walce znalazł się w Ekstralidze. Czarne goryczy przelał ostatni sezon w Ekstralidze i próba legalizacji dopingu. Zachowanie klubu, prezesa i części kibiców spowodowała, że klub ten przestał być dla mnie symbolem zasad, sportowej i uczciwej walki a stał się symbolem kombinacji i w drodze do własnych celów nie cofnie się przed niczym. Nawet paraliżując całą ligę.
  Historia pokazała, że umieranie za Łagutę, zaklinanie rzeczywistości, uznanie wyniku sportowego z meczu gdzie w organizmie zawodnika była związana substancja nie pomogły. Tak jak próba obrażania i stwarzania wymyślonej sytuacji, że Toruń zrobił to czy tamto.... To nie były sportowe i uczciwe wartości. Czy zmienię swoje zdanie o tym klubie, nie wiem. Zobaczymy co pokaże kolejny sezon i rozgrywki wlodaży klubu, wraz z kibicami i zawodnikami.

 • Kasdeja lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kasdeja lubi Komentarz

  @AveMotor: Curzytki to towar przereklamowany

 • Kasdeja lubi Komentarz

  Z Michała może będzie średniak pierwszoligowy na jakiś tam punkt w meczu,ale z jego brata nic nie będzie.Michał Curzytek jeżdżąc w drugoligowym Poznaniu był wyraźnie słabszy od swojego kolegi juniora Lutowicza,więc jaki jest sens brania ich do Apatora ?

 • Kasdeja lubi Komentarz

  Nie rozumiem tej całej podniety na temat tych dwóch Panów. Ktoś musi dobrze ich promować bo jazdą na motocyklu mnie osobiście nie powalają, powiem więcej, tam nie ma nic ciekawego nad czym można się zachwycać. Wyniki z rówieśnikami... Tak samo, słabo.

 • Kasdeja lubi Komentarz

  @Poznaniak z Gorzowa: Ty nie dawno pisales o wegetacji i koncu zuzla w Poznaniu a sklad jest niezly

 • Kasdeja lubi Komentarz

  @Poznaniak z Gorzowa: Ty tak na serio o awansie? Na Golęcinie odkryli złoża ropy czy co? Gdyby były pieniądze na Aarnio to by go zatrudnili - proste.

 • Kasdeja lubi Komentarz

  @Poznaniak z Gorzowa: Moim zdaniem gdyby Poznań faktycznie chciał awansować to zrobił by to w tym sezonie. Z całym szacunkiem dla Bydzi ale nie wierzę że Poznań z takim składem i po wygraniu pierwszego meczu 59-31 mógł przegrać wyżej. Awans był odpuszczony dlatego też Poznań opuściło tyle osób.

 • Kasdeja lubi Komentarz

  Rzeszów cieszy się z powrotu ligowego żużla !!! Wielkie dzięki ludziom, którzy poświęcają obecnie swój czas i energię by silniki znowu zaryczały na Hetmańskiej. Malkontentów odsyłam do oglądania mistrzostwa świata w szachach lub bilardzie. Jeżeli chodzi o emocje żużel nie dorasta im do pięt ;)

 • Kasdeja lubi Komentarz

  W Nowinach napisali, że Patryk Zieliński również będzie w Rzeszowie. :D
  RzTŻ II Krosno :D fajnie będę mógł kibicować 2 zespołom w tej samej lidze :DD

 • Kasdeja lubi Komentarz

  Czy to taka sensacja ? Fajnie , że klub z Rzeszowa wraca.Lepiej z takimi kontraktami niż diamentowy dream team , który przyniósł tylko wstyd i pośmiewisko.A pewnie taki Burza na froncie II ligowym jeszcze nieraz pokaże młodym jak się jeździ.

 • Kasdeja lubi Komentarz

  @NaturalBornLeader: Rzeszów nic nie zrobi wilkom... Krcmar najlepszy w Poznaniu po bellego, siopek kozak który długo nie jeździł i przyszedł z formą, drożdż będzie robił solidne punkty, rozjezdzi się chłopak, Karpov wkoncu zacznie dbać o silniki, przekonał się jaki jest pizuom6w 2 lidze sezon temu, Tarasienko też na pewno pokaże co potrafi, pickering pokazał w debiucie z Bydgoszcza jak się jeździ, dodatkowo kotlar i sajdulin 2 mega talenty z Rosji, mocny szwed, jeszcze juniorzy i awans jest nasz... Poznań z tego co czytałem wypowiedzi kibiców boryka się z długami, Opole jak to Opole kibice pisali ze zawsze jest6to samo, Rzeszów swoim składem nic nie zrobi, czałov mało jazdy, rolnicki z kontuzja, jeden wypadek i przerwa będzie, Mazur lipa totalna, Hanseny mogą pokazać dobra jazdę, Staszek burza jest na 6 pkt, nic więcej, młodzież u nich lipa

 • Kasdeja lubi Komentarz

  @NaturalBornLeader: Hobby? Czyli po prostu jesteś zwykłym trollem który chce sie dowartościować atencją. Wodogłowie to możesz mieć co jedynie ty przez to jakie masz podejście do swoich komentarzy typie. Masz po prostu jakieś kompleksy które sobie tutaj leczysz i jeśli Ci to pomaga to spoko, ale coś pod kopułką musi się nie zgadzać. Bez odbioru.

 • Kasdeja lubi Komentarz

  Oto Polska w całej okazałości. Nic dziwnego, że to Bangladesz Europy. Nic dziwnego.

 • Kasdeja lubi Komentarz

  Ludzie litości, pokażcie tu swoje facjaty i może Celina oceni jacy z was przystojniacy. Tytuł jak najbardziej trafny, ona na ta chwilę jest najlepszą kobietą startującą na żużlu. Widziałem ją osobiście na torze i śmiem twierdzić, że na torach drugoligowych będzie jedną z lepszych ''młodzieżowców''.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

simon

chcesz sie Madejowy śmieciu wiejski, przekonac czy jestem wyszczekany? niedługo nastąpi okazja... pilnuj się na stadionie lepiej (dobra darmowa pierwsza rada).
Ps. Ogól się, bo wyglądasz jak bezdomny haha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.