Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Na zawsze Falubaz napisał/a komentarz do Co się stało z forum SF

  Ło Mateczko.
  Stara dobra wiara się pojawiła, nie wypadało, abym pozostał w cieniu.
  Witajcie: Artemis (Asiu),Konradzie (Gospodarzu) Penhall, Bartku (Big Lebowski), Łukaszu (Lukim....), Przemku, ( Dobry-Men), Zenku (Bahus), Salex i inni.
  Czy pamietacie jeszcze blogi Bartka o jego wyjazdach i meczach miejscowych jego ukochanej Polonii, blogi Konrada i jego wspomnienia o wyjściach na zawody żuzlowe jako dzieciaka. Wojenki z Przemkiem Nightem (pozdrawiam Przemka), wojny z Robertem (Pewni na Beton).
  Blogów-typerów Jasiowych nie wspominam, bo to Klasyka przez wielkie "K". Iluż tam userów typowało, owszem obecnie takiego bloga prowadzi Kierowca Pociagu (pozdrawiam), ale frekwencja znacznie mniejsza.
  Kłótnie i wojenki wieczorowo/nocne były tutaj na SyFach normą, dzisiaj kłótnia, jutro wspaniały klimat na forum (słynna "Noc Banów")
  Gdzie sie podziewaja "Rysiu z Klanu" "Bydziaj", "Byku/ Romek", "Donio"
  "Mir spod wody/Mir z Powietrza", "Kaczor", "Guliwer" i wielu, wielu innych.
  Żal, po prostu żal. Ale niestety, sami jesteśmy sobie winni.
  Odeszliśmy MY, a nie syfy. Odeszlismy na własne zyczenie.
  Chciało by sie napisac Polska została podzielona, nawet rodziny, przez pewne ugrupowanie polityczne, tutaj tez sie to odczuło. Ale zaglądaliśmy tutaj dla naszego ŻUŻLA, dla naszych pogadanek, kłutni i pierdzielenia o głupotach. Polityki tutaj nie było i było fajnie.
  Owszem, od czasu przejecia Sportowych Faktów przez WP.pl,
  odejście ś.p. Gapińskiego, posypało bardzo mocno. Były bunty, likwidacje kont itp. ale jeszcze sie pojawialismy.
  Teraz? Gdzie jesteśmy?
  W ukryciu, poczytamy i spierd...my, bo ktoś NAS zobaczy, poczyta, zaczepi, zapyta. A po co nam to, skoro nie mamy ochoty na dyskusje wieczorne.
  Niestety, Ja zlikwidowałem swoje stare konto, wróciłem z nowym
  (ten sam Nick), brakowało mi czegoś. Ale niestety to już nie jest to samo.
  Niektórzy mnie znają (nawet osobiście) i jeszcze mam nadzieje pamietają. Teraz udzielam się tylko na blogach/typerach, wczesniej u Jasia, teraz u Kierowcy Pociągu.
  Wiecie co.
  Łezka zakręciła mi sie w oku.
  Ja pierdole.
  Pozdrawiam Wszystkich Starych, Porządnych Userów.

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  Konradzie co czekujesz od portalu który stał się takim SE lub FAKTEM?
  Moje konto zostało ale jak czytam niektóre artykuły nomen baaardzo
  sporadycznie to ręce opadają o komentarzach pod nimi nie wspomnę .
  Miłego wieczoru .

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  Jeszcze jedno dzisiaj jakby w jedna noc chcieli usunąć 1800 komentarzy, to musieli by usunąć wszystkie z całego tygodnia i nie wiem czy by to wystarczyło:D

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  Juz w zasadzie większość odeszła lub pojawia się sporadycznie.
  Sam czekam tylko do finału MŚJ w Pardubicach, a potem żegnam

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  Witaj Konradzie. Tak nawiasem mieliśmy iść na piwko pewnie za daleko mieszkamy od siebie :)))
  A wracając do tematu tak wszyscy narzekali na śP Gapińskiego ale on ten portal trzymał w ryzach wchodził w dyskusję z userami. A te nocne nawalanki to pamiętam dzialooo się :) Na drugi dzień z 2000 komentów zostawało 100-200. Toruń z Bydzią na piwo się umawiał, a na następny dzień jazda między sobą.
  Zmieniając temat to jak z tym browarkiem?

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  Oj tam, w gruncie rzeczy żużlowców i tenisistów różni niewiele: ci pierwsi rozgrywają zawody na żużlu, drudzy na cegle ;)

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  Odeszli całkiem . Część została , a niektórzy wpadają na chwile i znów na jakiś czas znikają ..np. ja :D

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  Oczywiście że można..trzeba tylko chcieć . A chcieć to móc :) Tylko ludzie stali się wygodni..łatwiej komuś dowalić ...bardzo bym nie chciała aby to była filozofia obecnych czasów , bo brzmi to okropnie .

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  Pompowanie balonika, ale nie tylko ...Często wchodząc na Sportowe Fakty mam wrażenie jakbym weszła na stronę jakiegoś Pudelka :D Takie wchodzenie z butami w każdy zakamarek ludzkiego życia..po co i w jakim celu takie artykuły powstają ? To mnie zniechęca jeszcze bardziej . Do tego jeszcze uczepienie się jakiegoś jednego klubu , tylko po to aby z jednej historii zrobić 100 oddzielnych artykułów..Trudno to nazwać dziennikarstwem..raczej bardziej taką hieną , wypatrującą kolejnej ofiary. No i ten nieszczęsny balonik ..Zresztą temat rzeka .

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  Pewnie, że można. Wszystko można jak się chce. Pzdr!

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  Tylko nie do końca zgodziłbym się z tymi redaktorami takie moje subiektywne zdanie. No chyba że jeśli chodzi o pompowanie balonika.Pzdr!

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  Powiem ci Bartek była emii na meczu w ZG,czas mile spędzony.Pogadało się o tym i owym zagadało dwóch kibiców Falubazu na różne tematy typu że liga jest nieprzewidywalna, pełna kulturka ręka podana i na koniec szerokiej drogi, można? można.Pzdr!

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  Masz Łukasz tę cenną zaletę, że potrafisz wyłuskać najmniejszy fałsz. Obecnie brakuje międzyludzkiego zżycia, które było niedawno normą, a dziś jest dziwadłem. Pzdr!

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  ...ale ja właśnie dokładnie o tym piszę ...

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  Jakie ludzie znajdują sobie wzorce, takie potem ich postępowanie. Jeśli wokół nas panuje pogarda dla przyzwoitości przy jednoczesnym przyzwoleniu na instynkty niskich lotów, to nie ma się co dziwić, że większość społeczeństwa/forumowiczów czuje się jak zerwana z łańcucha swołocz. Takie czasy. Dopóki ludziom to będzie się podobało i przede wszystkim opłacało, to powrotu do normalności nie oczekujmy zbyt rychło. Aczkolwiek ciągle nie tracę wiary w człowieka. Pzdr!

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  Niestety też jest tu mało dobrej maniery, mało na forach dialogu z prawdziwego zdarzenia, a dużo sporów, bezowocne dyskusje upieramy się na swoim a można znależć kompromis. Konwersacja prowadzona zdalnie i widzi się mniej pod wrażeniem anonimowości łatwiej oceniać.

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  Dawno temu w odległej galaktyce....było dość sporo osób, które umiały słuchać i wyciągać wnioski :) Ba...pod wpływem normalności innych forumowiczów potrafili zmienić swój sposób traktowania drugiego człowieka . I nie piszę tu o poglądach , tylko o sposobie rozmowy . A teraz..teraz jest zwykła nawalanka. Kto komu bardziej . Fakt, że bardzo często prowodyrem są redaktorzy, ale czy naprawdę już tak nisko upadliśmy , że nie potrafimy być ponad tym ? Gdzie tu logika , która tak bardzo często jest wymagana właśnie od redaktorów ? No, ale to nie my winni..to oni, bo to oni zaczęli. My tylko odbijamy piłeczkę . I tym oto sposobem sportowe fakty stały się takim bardzo dużym wysypiskiem ...czego ? Tu niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie . Pozdrawiam .

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  Warto. Zawsze warto...zanim fałsz,obłuda i dziadostwo coraz bardziej przesiąknie w normalność,kulturę i wzajemny szacunek.Zawsze.

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  Witaj Konradzie,już sama treśc Twojego blogu daje odpowiedź,na zadane pytanie.Więc komentarz jest zbędny.My starzy forumowicze spotykamy się róznie a znajomość utrzymujemy dalej,pozdrawiam Cię i pozostałych wspaniałych przyjaciół tego forum....
  PS.W tym roku byłem 2 tygodnie w Cichowie...

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  Nie ma co Konradzie się rozpisywać.Było fajniej. Dziś multi goni multi. Pozdrawiam

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  Lubię pisać,blogi to było to co lubiłem, na tę chwilę straciłem do tego zapał,werwę coś tam kleiłem o swoim Falubazie... dawało to radość. Wrócę do tego z pewnością. Teraz wejdzie się na sf i co? mało konkretnego dialogu a obelga, trollowanie.

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  Wspomnienia niczem wyblakłe zdjęcia...Wielu kolesi"starej daty" wobec jakości jak i praktyk stosowanych przez nową jakość tego cenionego portalu odeszło w niebyt,inni ograniczyli poczytność pozal się bożę merytorycznych sensacji...Dramat.

 • Na zawsze Falubaz lubi Komentarz

  Stare , dobre czasy..Jak to się mówi nic nie trwa wiecznie :( Szkoda, ale z drugiej strony jak wchodzę na syfy , żeby coś poczytać , to dosłownie po kilku komentarzach mam dosyć ...Pozdrawiam Starą Gwardię i nielicznych Młodych , którzy jeszcze trzymają fason...A ja z boku sobie tylko popatrzę , czasem coś napiszę i tyle mnie widziano :)

 • Na zawsze Falubaz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A tak na marginesie. Ten Czech Kwech, dobrze się kojarzy w rejonie ZG. Kwech-kwach. Różnica nie wielka, ale klimat swojski.

 • Na zawsze Falubaz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ale o tej bombie to mówił ktoś z Falubaz, czy autor wypowiedzi/tekstu/tytułu usłyszał gdzieś w piaskownicy/ogrodzie jordanowskim, czy może widział busa?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Rysio-z-Klanu

Idzie kurczak, baran, zając
w łapkach wielki kosz trzymając,
a w tym koszu, aż po brzegi
ogrom życzeń dla kolegi!
Dużo szczęścia i radości
a na stole wspaniałości;
kiełbas, jajek i mazurka,
babek słodkich i ogórka
na zagrychę do wódeczki
kiedy pójdą w ruch szklaneczki.
Niech te Święta Wielkanocne
będą miłe i radosne.
Życzy Rysio-z-Klanu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Gdy nadejdzie Wielkanocny poranek
Niech spełnią się życzenia tęczowych pisanek...
Mazurków kajmakowych, bazi srebrzystych,
Bogatego zająca i kurczaczków puszystych.
Świątecznego nastroju, biesiady obfitej,
Lukrowego baranka, a w dyngusa - głowy wodą zmytej!
życzy zsmarti

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.