Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • nazgul lubi Komentarz

  Panowie " redaktorzy" to nie jest przegrana z aurą, tylko z złym przygotowaniu toru pod opady deszczu. Trzeba to głośno powiedzieć, za to powinna być kara

 • nazgul lubi Komentarz

  Dlaczego tor nie został ubity przed opadami deszczu ? tak jak to w Lesznie zrobiono

 • nazgul lubi Komentarz

  Skoro mogli jechać dzisiaj, gdzie dwóch Anglików że Sparty stawiło się w Gorzowie, mając tego samego dnia IM Wielkiej Brytanii, to i mogą pojechać w środę, kiedy dwóch Duńczyków ze Stali, ma finał IM Danii. Proste jak budowa cepa...

 • nazgul lubi Komentarz

  Ciekawa sprawa, że jakoś w Lesznie podobna pogoda była przez ostatnie kilka dni, a tor zdołali przygotować i mecz objechać. Jakby władze ligi były upierdliwe, to byłby walkower dla Sparty. Tym bardziej, że nie ma teraz kiedy tego meczu wcisnąć.

 • nazgul lubi Komentarz

  Niech jadą Jutro, Zmarzlina w Bydgoszcz się zastąpi i tak to mecz o " złote gacie"

 • nazgul lubi Komentarz

  Leszno pokazuje swoją moc, w fazach decydujących. Co z tego, że przegrali tam i gdzie indziej. Ani Zielona, ani tym bardziej Lublin, nie pojadą w finale. Zwróćmy uwagę, na jeden, bardzo istotny element. Jaki klub w SE jest w stanie "odpalić" zawodnika typu Jarek Hampel? Poza Lesznem, ani jeden. Dzięki temu, Lublin spokojnie się utrzymał w lidze, miał szansę na "coś więcej". Nie wyszło, tak się zdarza, a gdyby nie to, walka z Rybnikiem o utrzymanie. Zapewne walka zwycięska, ale w barażu z Łodzią, czy Ostrowem, to szanse mniej więcej wyrównane. Jak wiadomo, baraży nie ma, więc jest spokój. Tak, aby była jasność, to nie są "pieśni pochwalne" nad Lesznem, natomiast doceniam pewien pomysł i myśl przewodnią. Strategia obrana przez Leszno, daje określone efekty. Młodych szkoli Roman "Jankes" Jankowski, autorytet, IMP, DMP, więc adepci mają od kogo się uczyć. Takie proste i banalne, ale jakże skomplikowane, skoro tylko Unia Leszno idzie tym tokiem myślenia, za co zbiera zasłużone owoce...

 • nazgul napisał/a komentarz do Żużel. Mecz w Gorzowie przełożony. Nie pomogło nawet dosypanie nawierzchni

  Mnie zastanawia jedno: dlaczego panowie w trakcie transmisji mówią tylko o opadach torpedujących "wysiłek" organizatorów walczących o możliwość rozegrania meczu. Nikt z nich nie podjął tematu - unikając go jak ognia - przygotowania przez Stal toru na opady - braku odpowiedniego ubicia go przed weekendem, bo stan toru jaki pokazywano o tym mówi. W Lesznie pomimo tego, że nie lubimy jeździć na betonie tor był ubity tak, że GKM mógłby nam tego pozazdrościć i mecz się odbył. Pogoda przez weekend w Lesznie i Gorzowie była całkiem podobna. Wniosek z tego nasuwa się jeden - z całym szacunkiem dla gospodarz, ale to wygląda na błąd w sztuce przygotowania toru. Pozdrawiam

 • nazgul napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

  Panowie w studiu dlaczego mówicie o opadach torpedujących "wysiłek" organizatorów walczących o możliwość rozegrania meczu. Nikt z was nie podjął tematu przygotowania przez Stal toru na opady - braku odpowiedniego ubicia go przed weekendem, bo stan toru o tym mówi. W Lesznie pomimo tego, że nie lubimy jeździć na betonie tor był ubity tak, że GKM mógłby nam tego pozazdrościć i mecz się odbył. Pogoda przez weekend w Lesznie i Gorzowie była całkiem podobna. Wniosek z tego nasuwa się jeden - z całym szacunkiem dla gospodarz, ale to wygląda na błąd w sztuce przygotowania toru.
  Pozdrawiam

 • nazgul lubi Komentarz

  A Leszno to daleko od Gorzowa? Tam padało i można było jechać.

 • nazgul napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

  @VS800: Wygląda na to, że tak to wygląda

 • nazgul lubi Komentarz

  10 lat temu to by po rekach calowali za taki tor, w blocie jechali a dzis im ciagle zle. Panienki troche.

 • nazgul napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

  Kto do jasnej choinki zaniedbał ubicie toru wiedząc jaka będzie pogoda?! Jeśli to zaniedbanie klubu to są po prostu jaja, jeśli zaniedbanie komisarza to na chole*ę powstała ta "instytucja"?!

 • nazgul lubi Komentarz

  Zaiste dziwne te play offy ekstraligi...Dwa kluby które są w nich zawdzięczają to zawodnikom z 1 ligi..w sporej mierze

 • nazgul lubi Komentarz

  @nicram29: Jakby wprowadzili pomysł Żyty o juniorach do lat 23 to dopiero Leszno miałoby pakę ze Smektała i Kuberą z powrotem na juniorce.

 • nazgul lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • nazgul napisał/a komentarz do Żużel. Oficjalnie. Emil Sajfutdinow zostaje w Fogo Unii Leszno na kolejny sezon!

  @MarS_80: Dominik jeśli odejdzie z Unii to dopiero po śmierci swego dziadka. Kto zna rodzinę Kuberów, a zwłaszcza dziadka ten wie dlaczego.
  Pozdrawiam

 • nazgul lubi Komentarz

  Nie wiem. Może chodzi Ci o brak jazdy za Smyka. Tyle że to było ustalone przed sezonem,ze Smyk ma jechać bez presji. Nawet na tym portaliku o tym wiedzieli

 • nazgul napisał/a komentarz do Żużel według Jacka: Układanka Motoru. Jeden mocny transfer musi się pojawić [FELIETON]

  Nie chciałbym pozbawiać złudzeń kibiców Motoru, ale Dominik jeśli odejdzie z Unii to dopiero po śmierci swego dziadka. Kto zna rodzinę Kuberów ten wie dlaczego. Oczywiście nic nigdy nie jest pewne i kontrakt na poziomie minimum dwóch dużych baniek może wiele zmienić. Sądzę jednak, że bez KOSMICZNEGO kontraktu, to prędzej Kołodziej zdecyduje się na odejście z którejkolwiek Unii do innego klubu, niż Domin opuści Unię Leszno.
  Pozdrawiam

 • nazgul napisał/a komentarz do Żużel. Oficjalnie. Emil Sajfutdinow zostaje w Fogo Unii Leszno na kolejny sezon!

  @kibicujmy kulturalnie: Oczywiście nic nigdy nie jest pewne i kontrakt na poziomie minimum dwóch dużych baniek może wiele zmienić. Jednak chciałbym pozbawiać złudzeń wszystkich spekulujących, Dominik jeśli odejdzie z Unii to dopiero po śmierci swego dziadka. Kto zna całą rodzinę Kuberów ten wie dlaczego. Bez KOSMICZNEGO kontraktu, to prędzej Kołodziej zdecyduje się na odejście z którejkolwiek Unii do innego klubu, niż Domin opuści Unię Leszno. A ponadto nie sądzę, że klub pozbędzie się drugiego najlepiej punktującego zawodnika, który nigdy nie odpuszcza gazu, a do tego ma dopiero 21 lat i moim zdaniem z obecnych zawodników do 25 roku życia ma największy potencjał by być w przyszłości gwiazdą światowego żużla.
  Pozdrawiam

 • nazgul lubi Komentarz

  Ja się zastanawiam, czy aby wszyscy tu wiedzą kto to jest Rufin Sokołowski? Człowiek, za którego Unia Leszno jeździła w barażach o utrzymanie. Facet, który załatwiał zwolnienia lekarskie kilka minut przed meczem, aby druga drużyna miała zapewnione pynkty. Osoba która promowała zawodników i polityków ale nei w Lesznie a w {o;e, przecież Jarosław Hampel, Robert Miśkowiak, Rafał Dobrucki, Rafał Okoniewski chowali sie w szkółce w Lesznie a jeździli w Pile. Zapytajcie owego prezesa jaka była reakcja na jego rezygnację? Ja to pamiętam do dziś jak zareagował stadion. Był większy śmiech niż na niejednej komedii w kinie. A no i zapytajcie jakie bilans finansowy zostawił. Po co przeprowadzacie wywiad z takim człowiekiem, to jest aktor a nie prezes.

 • nazgul lubi Komentarz

  Podpisuje pierwszy zle,podpisuje ostatni zle.Hejterom nie dogodzisz Panie.

 • nazgul napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Pawlicki zostaje w Fogo Unii Leszno!

  @AveMotor: Nie chciałbym pozbawiać Was złudzeń, ale Dominik jeśli odejdzie z Unii to dopiero po śmierci swego dziadka. Kto zna całą rodzinę Kuberów ten wie dlaczego.
  Pozdrawiam

 • nazgul lubi Komentarz

  W Lesznie burmistrz był przed II wojną i wtedy nie było SGP;)))
  Poważnie zaś, nigdy nie rajcował mnie ten cykl ( jestem zwolennikiem finałów jednodniowych), a w tym roku to już zupełna popelina:(. Młodzi zaś niech sie uczą bo w 2022 nie będzie juniorów do jazdy w lidze

 • nazgul napisał/a komentarz do [model.removed.calendar_event]

  Decyzja sędziego jest niepodważalna. Jednak w takich przypadkach, gdy tylne koło uderza w przednie to z całym szacunkiem dla wszystkich komentujących, że to lalusie itp., to zapraszam na motor przy tych prędkościach i pokazać jak się utrzymują na motorze. Ja pamiętam jak "żużlowaliśmy" na rowerach to każde takie uderzenie w przednie koło kończyło się glebą, a prędkości na rowerach są zdecydowanie mniejsze.
  Pozdrawiam

 • nazgul napisał/a komentarz do [model.removed.calendar_event]

  @HDZapora: A to musiało się coś zmienić, sorry w tym momencie musiałem wyjść, dlatego nie słyszałem tego.
  Pozdrawiam

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.