Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ja pie....... Na szczęście informacje jakie docierają ze szpitala są pozytywne.

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. Wilki - RzTŻ. W piątek derby. Stachyra odstawił Rolnickiego [SKŁADY]

  Rolnicki jest bez formy i tyle. Udowodniła to nawet Bydgoszcz która mogła z niego skorzystać podczas meczu w Tarnowie a tego nie zrobili!

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Najlepsze było jak Frąntczak podniecał się nad Holta. Ależ były oh i ah. Ależ w ustach Frątczaka Holta był wspaniały. I minęło 10 minut i Ryskowi słoma z butów wyszła aż zatkało byłego menago.

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Włókniarza po porażce z Falubazem nie owija w bawełnę: Nie możemy robić więcej takiego toru!

  @Bogusław Kosowski: wiem co pisze bo Marka w Tarnowie przerabialiśmy

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Żyto postawił Markowi flachę i ten na jego prośbę zrobił tor pod koło. Tak jak niegdyś Kokin w Ostrowie. Ot i cała filozofia szukania przyczyny.

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pan Darek typuje zwycięstwo Unii?! Normalnie szok! Ja obstawiam remis.

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mnie tylko zastanawia zachowanie Madsena przed 10 biegiem. Najpierw zaczeklal aby wszyscy piorący udział w wyścigu wyjechali a potem nagle zmienił motor na nowo podstawiony na którym wygrał bieg i był nie do dogonienia. Czy to czasem nie była jakaś przykrywka i nie było tam co dolane do paliwa? Bo całą sytuacją była bardzo dziwna.

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. Unia - Lokomotiv. Łotysze po raz kolejny się postawili. Koza i Gruchalski bohaterami [RELACJA]

  Cos się obawiam ze Mateusz ma kłopoty sprzętowe które były już widoczne w złotym kasku. Na betonie w Gnieźnie jechał ładnie ale jak jest trochę pod koło jak wczoraj w Tarnowie sprzęt już tak nie jechał. To samo Ljung. Zresztą Jemu od początku sezonu coś ten sprzęt nie fruwa jak rok temu. Za to Koza i Grucha wyrastają na liderów zespołu (o czym pisałem przed sezonem) Żeby jeszcze Nilson ustabilizował formę w granicach 9-10 pkt było by super. Przypuszczam że gdyby przed nominowanymi wynik był większy i bezpieczny dla Unii to puściliby przynajmniej raz Kaczmarka. Myślę że nawet wcześniej daliby mu szanse ale Łotysze mocno się stawiali wiec nie było co ryzykować.

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. Unia - Lokomotiv. Łotysze po raz kolejny się postawili. Koza i Gruchalski bohaterami [RELACJA]

  @Franek Dolas: Kaczmarkowi obiecali ze przynajmniej raz pojawi się na torze i słowa dotrzymali. Pojechał próbę toru :)

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. Start - Unia. Niespokojne popołudnie w Gnieźnie dla tarnowian! Ernest Koza(k) liderem [RELACJA]

  @AMON: boli? I dobrze bo ma boleć!

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przed sezonem pisałem że Ernest dostał szanse w Unii i ja wykorzysta to samo Gruchalski. I to się potwierdza. Jeszcze jak formę z zeszłego sezonu miał Ljung to możemy wygrywać z każdym nawet w PO z Toruniem. Przegrana Unii u siebie dobrze zrobiła zmobilizowała zawodników i teraz są tego efekty.

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Co do startu to wystarczy opracować komputerowy program do puszczania taśmy startowej i po sprawie. Teraz sędzia toczy walkę z zawodnikami na starcie wydłuża start itp. A wystarczy żeby sędzia ustawił zawodnikow wcisnął zielone światło a komputer puścił taśmę. Zrobić np. 20 wariantów czasowych i komputer losowo będzie wybierał jeden z nich po włączeniu zielonego światła.

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niestety ale Edek ma ciężki charakter. Z Tarnowa go wywalili też nie bez powodu. Wystarczyło że raz zrobił chyba 5 czy 6 punktów i odrazu poczuł się gwiazda. Też nie pojawiał się na treningach. Raz nawet było że ojciec że sprzętem przyjechał na trening rozłożył wszystko tylko że Edek nie dojechał. Po tem klub rozwiązał z nim kontrakt i kazał oddać cały klubowy sprzęt. Zresztą w każdym klubie w którym jechał miał zgrzyty. Szkoda bo jak był w formie to potrafił fajnie i widowiskowo jechać.

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To jest wina braku wyszkolonych trenerów. Teraz jest moda na menagerow którzy niejednokrotnie na motocyklu nie siedzieli i nie mają pojęcia o jeździe. Wczoraj było dokładnie widać jak Mirek Cierniak po wyścigu Mateusza tłumaczy i pokazuje mu jak jechać co robi źle itp. W każdym klubie powinien być ktoś taki co ma pojęcie o jeździe a nie kalkuluje stawiając wynik ponad zdrowie i bezpieczeństwo chłopaka. Założę się że po takim dzwonię Mirek by Mateusza nie puścił już na tor.

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W Tarnowie zaczynają się zmiany w zarządzie. Nowi ludzie będą chcieli wreszcie na poważnie załatwić sprawę remontu stadionu i przyciągnąć nowa grupę sponsorów. Zresztą już na pierwszym meczu w Tarnowie przedstawiani byli właściciele zaproszonych firm które mogą być sponsorami klubu. Może nawet się okazać że za rok będziemy walczyć o awans z Cierniakiem i...... Kołodziejem w składzie.

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. Social Speedway 2.0: Kibice boją się o Artioma Łagutę. Jason Crump czeka na telefony

  @Dumny z Krzyża: faktycznie wynik zaskakujący. Ale wygraliście typowo sprzętowo. Nawet nie ustawieniami tylko mega silnikami. Macie dojście do Kowalskiego więc macie wypas sprzęt i tyle. Gratulacje się Wam należą i tyle. Zawodnicy Unii dostali zimny prysznic i dobrze ze teraz a nie jak rok temu w PO. Co do mojego samopoczucia to czuje się świetnie. A co do Artioma to nie byłbym pewien czy będzie w Toruniu. Kuluary mówią co innego.

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. eWinner 1. Liga. Unia Tarnów - Apator Toruń. Blamaż gospodarzy. Ernest Koza nie zamierza zrzucać winy na tor

  @surge: dokładnie. Toruń wygrał sprzętowo. Widać było jak nawet przegrali moment startowy to na dojeździe do łuku byli sprzodu. Na trasie też było widać jak odjeżdżali praktycznie w każdej czesci toru. Zresztą w elidze widać że Holdery mają szybki sprzęt i to się potwierdziło.

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Z taką formą Artioma każdy klub by chciał. Przypuszczam że po sezonie na stole będzie miał oferty z wszystkich klubów eligi no może oprócz Leszna chyba że stamtąd ktoś ucieknie. Okres transferowy będzie ciekawy bo Lublin, Zielona, czy Gorzów (o ile się utrzymają) mogą szukać wzmocnień. Jak awansuje Toruń to będzie chciał ściągnąć Doyla i pewnie będzie miał chrapkę na Artioma ale za to Czewa będzie chciała uzupełnić dziurę po Doylu i taki Artiom byłby idealny. Czarno widzę Grudziądz po sezonie, coś czuję że mogą mieć trudny okres transferowy. Zresztą od kilku sezonów budują drużynę i jakoś to nie wychodzi jakby chcieli. Lublin po jednym sezonie wyrasta na czołową drużynę ligi a Gkm kisi się nadal we własnym sosie. To Taka nijaka drużyna niby się wzmacniają a co sezon to samo.

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. Ostafiński i Hynek biorą się za łby. Unia zaprasza nas na lody. Zjemy i co dalej?

  niby ma to być artykuł o wyciągnięciu ręki przez Unię do dziennikarzy a wyszło ze dziennikarze i tak stawiają na swoim! Panowie najpierw trzeba było się spotkać z nowym działaczem Unii porozmawiać a potem pisać artykuł. A tak wyszło trochę kiepsko. Ktoś podaje rękę na zgodę albo choćby odrobinę porozumienia a Wy od razu stajecie okoniem . Do tej pory pisaliście ze Unia zła bo nikt z Wami nie chce gadać a teraz jest chęć porozumienia i nawet nie zdążyliście porozmawiać a już są podejrzenia. Słabe to. mam nadzieję że nowy działacz Unii się nie zrazi i pokaże klasę i jednak spotka się z dziennikarzem.

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. Apator na razie poza zasięgiem. Wybrzeże musi mocno żałować inauguracji [MECZ W PIGUŁCE]

  Nie oszukujmy się Toruń to inna bajka pod względem sprzętowym! Nawet jak moment startowy przegrali to na dojeździe do łuku byli po motocykl z przodu. Na dystansie tez było widać ze jak tylko któryś z Tarnowian się zbliżył to od razu odjeżdżali. Nie wiem czy ktoś im dorówna.

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. Unia - Apator. Pokaz mocy torunian. Jaskółki zdemolowane przez faworyta eWinner 1. Ligi [RELACJA]

  @nowyswirus: tu nie chodzi o trenowanie startów a o sprzęt. Toruniacy puszczali sprzęgło i z każdego pola wychodzili na prowadzenie

 • omen lubi Komentarz

  Unia powinna trenowac starty codziennie po dwie godziny,tym elementem Torun wygral mecz

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. Unia - Apator. Pokaz mocy torunian. Jaskółki zdemolowane przez faworyta eWinner 1. Ligi [RELACJA]

  @sympatyk żu-żla: zobaczymy co inne kluby pokażą. Obstawiam że do takich wyników trzeba będzie się przyzwyczaić

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dratulacje dla Torunia. Ale to nie jest różnica sportowa tylko różnica sprzętowa! Taśma w górę puszczone sprzęgło i tyle Holderów czy Kulakowa było widać. Jak któryś z toruniakow został na starcie to zawodnicy z Tarnowa toczyli ostrą walkę niejednokrotnie wygraną. Widać że Toruń sprzętowo jest przygotowany idealnie a jak się na furę pod dupskiem to się jedzie dobrze. Ciezko będzie komukolwiek wygrać z Toruniem

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Może jestem szaleńcem ale z wielkim sercem dla Unii i coś mi mówi że będzie pogrom Torunia po głowie chodzi mi wynik 53-37. Czuję że mecz zawala Miedziak z Musielakiem i Chris. Wynik będą ratować Wiktor z Jackiem.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.