Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. Pierwsza liga z nowym sponsorem, ale bez Polsatu? Telewizje muszą się spieszyć, bo PZM ma alternatywę

  @Nie chcę islamskich imigrantów w Polsce: drużyna która wygrywa wszystkie mecze nie jest atrakcyjna dla TV więc Toruń może być rzadko transmitowany przynajmniej na własnym torze.

 • omen napisał/a komentarz do Prezydenci żużlowych miast debatowali w Grudziądzu. Chcą racjonalnej polityki inwestowania w stadiony

  @-ABC-: Dokładnie! bo pod przykrywką komfortu kibica liczy się przepych dla władzy prezesów centrali i...dziennikarzy! Po co kryć całe trybuny jak i tak w razie deszczu zaleje tor i zawody odwołane! Po co budować ekskluzywne pomieszczenia dla VIPów skoro, jak nic się nie zmieni za kilka lat sami rozwalą ta dyscyplinę! Sami robimy sobie pod górkę stawiając sobie chore wymogi. Toruń się mądrzy a kilka lat temu byli nad przepaścią i tylko dzięki Karkosikowi przetrwali. Ciekawe co będzie jak Termiński się zwinie i chętnych na dokładanie do klubu nie będzie. w 3 lata stadion się zniszczy! Rzeszów wyłożył miliony na trybunę i co teraz? Władza myśli ze rozwój dyscypliny to nowe stadiony a nie robią nic żeby zachęcać młodzież do uprawiania sportu. Młodzi szybko albo uciekają z klubów albo odchodzą bo ich po prostu nie stać na normalną jazdę. Tutaj nikt nie widzi problemu. Dla władz rozwiązaniem było wprowadzenie zagranicznego zawodnika i po sprawie. Chore chore i jeszcze raz chore! Zamknijmy jeszcze ligę i wtedy ze sportu będzie już tylko biznes i kupowanie miejsca w lidze!

 • omen lubi Komentarz

  Totalna glupota z tymi stadionami.niech panowie z Pzm pojada do Szwecji i zobacza ich stadiony.Jestem za zrobieniem porzadku z torami w Polsce.zeby cos sie dzialo a nie start i jazda gesiego.

 • omen napisał/a komentarz do Prezydenci żużlowych miast debatowali w Grudziądzu. Chcą racjonalnej polityki inwestowania w stadiony

  przez "profesjonalizowanie" żużla po prostu go zabijemy! Dlaczego centrala obracając dziesiątkami milionów nie wesprze remontów stadionów? Widać jak na dłoni że działacze niektórych klubów znaleźli sposób aby mieć pewne miejsce w elidze i nie jest to sposób sportowy ale pod przykrywką wymogów stadionu! W ostatnim czasie tak wyeliminowano Tarnów. Miasto nie stać na wyłożenie 50 mln. A ja się pytam po co wydawać tyle kasy? Tak naprawdę to wystarczy zrobić wreszcie dobry porządek, zmienić elementy ogrodzenia wokół toru, wymienić nagłośnienie i założyć nowe siedziska. Łączny koszt to.... max 1 mln! Należało by pomyśleć na wymianą lub poprawieniem oświetlenia. to może być koszt pewnie max do 0,5 mln. Fakt ze w kiepskim stanie jest budynek trybuny głównej więc w kolejnym etapie można by wykonać te prace. Tutaj by mogło miasto wyłożyć kasę i pewnie skończyło by się na max 10 mln. Wychodzi ze za 12-15 mln. mamy zrobiony remont stadionu który poprawiłby komfort oglądania oraz prowadzenia meczy. W Tarnowie problemem nie jest rozlatujący się stadion tylko brak porządku na nim! Niech miasto najmie firmę co wyczyści trybuny, wyplewi i usunie wyrastające chwasty wy zamiata naniesiony kurz z toru, wyczyści siedziska, wypielęgnuje zieleń, pomaluje rdzewiejące barierki i stadion będzie wyglądał przewozicie! Stadion wcale nie jest ruiną jak niektórzy piszą lecz jest po prostu zaniedbany i brudny! Niech centrala da połowę do siedzisk, nagłośnienia i oświetlenia i na chwile obecną mamy stadion w minimalnym stopniu spełniającym wymogi eligi! Miasto też by miało kartę przetargową do rozmów z radnymi że klub dostaje dotację pod warunkiem ze miasto dołoży resztę! Centrala Kary nakładać umie ale żeby pomóc to się nie kwapi! Te wymogi to wariactwo! Kryte trybuny i tory! Wypasione pomieszczenia. Jeszcze brakuje klimy lub ogrzewania na całym stadionie i podgrzewane tory! Jeśli się nie opamiętamy to za kilka lat zostaniemy z nowoczesnymi stadionami i upadniętą dyscypliną. Sami się pożeramy! Kasa która płynie od sponsorów i tv jest przejadana przez kluby które przebijają się w płaceniu zawodnikom. Co myślicie że prezydenci miast tego nie widzą?! Miasto ma wykładać miliony na remonty i budowy a dodatkowe środki i grube miliony pozyskane od sponsorów i tv idą do kieszeni w niektórych przypadkach dla 7 zawodników!!! Przecież urzędnicy i mieszkańcy to widzą! Najlepiej jest nałożyć na klub wymogi i postawić miasto pod ścianą! pod Tarnowem jest Nieciecza która wybudowała stadion spełniający wymogi ekstraklasy za ….20 mln! Mały kameralny stadion z trybuna główną i przeciw trybuną zrobioną na konstrukcji stalowej! W żużlu by nie spełnił wymogów! To jest właśnie chore! Jak żużel umrze to centrala da sobie odprawy i zniknie a miasta zostaną ze stadionami i co będą tam robić? Bazary? a może wyścigi kogutów?! A niektórzy dziennikarze będą pisać że kluby i prezesi źle zarządzający zniszczyli taka piękna dyscyplinę!

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Myślę że nie tylko Gniezno utrze nosa Toruniowi! Pierwszoligowe tory ich zaskoczą do tego gwiazdorstwo zawodników zespuje atmosferę. Do PO wejda ale nie z 1 miejsca. A w PO to już różnie bywa.

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. Zbigniew Rozkrut: Unia Tarnów ma związane ręce. Remont stadionu zdecyduje o przyszłości klubu (wywiad)

  @SpartyFan: a mi Wroclaw z klubem nie potraficym szkolić tylko podkupujacym innych młodych zawodników. Do tego żenującym na klubach z problemami i swoim cwaniactwem dobijajacym ich. Jak niegdyś zrobili z Piłą

 • omen napisał/a komentarz do Menedżer Wiktora Kułakowa: Gdyby Apator utrzymał się w PGE Ekstralidze zostalibyśmy w Tarnowie (wywiad)

  Żeby tylko te toruńskie "gwiazdy" nie zniszczyły!

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Trzech nowych zawodników PGG ROW-u. Hancock pojawia się i znika

  Panie redaktorze proszę pisać rzetelnie! To nie Rybnik zrezygnował z Jamroga tyko Kuba wybrał lepszą ofertę Lublina!

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To jest pokłosie tego ze prezesi zamiast dawać szansę młodym zawodnikom pompuja ja starym wyjadaczom. Doszło do tego ze dziadek z roczną przerwą od jazdy staje się zbawieniem i nadzieja na utrzymanie. Panie Mrozek pokaż Pan jaja i postaw ma tych niechcianych albo młodych z ambicjami. Dajcie im dobry sprzęt i niech jadą. Nic nie masz Pan do stracenia bo i tak znawcy już widzą Rybnik do spadku. Jeśli nie postawimy na mlodych to za 2 lata zamkniemy lige a za 5 kluby i całą dyscyplinę.

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No to teraz niech ust rzeki Zielona .....Wody nr I po Rybniku

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Duże wzmocnienie Apatora! Mają Wiktora Kułakowa

  Tam będą kwasy od początku. Mocne charaktery: Holdery +Miedziak+Tofik i na tym wszystkim straci tylko spokojny Wiktor! Zobaczycie nie będzie tak jak w Tarnowie pierwszoplanową postacią. Odbije się to na formie i wynikach. Szkoda bo mógł zostać w Unii miałby kolejny rok na ustabilizowanie formy i za rok biłyby się za nim eligowe kluby.

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To co robi Wrocław to zwykłe ku..... o! Najpierw chcieli podstepnie podkupic Cierniaka a teraz na siłę chcą wydrzec zawodnika z klubu ktory zrobił wszysrko aby chlopak sie pozbierał oo kontuzji! Dzie byl Rusko jak anglik potrzebował pomocy? Oczywiście wszystko przy och i ach pana redaktora!

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Zemsta Cierniaka za stare krzywdy (felieton)

  Prawda jest taka że Wrocław ładnie wygląda z zewnątrz! Są zawodnicy którzy dali się namówić i po sezonie szybko uciekli. Cierniaki rozmawiali z Kuba i innymi zawodnikami i skończyło się ze ani Mateusza ani Kuby we Wrocku nie ma! Wrocław niech się weźmie za szkolenie a młodym zawodnikom niech da się w spokoju rozwijać tam gdzie chcą a nie na siłę pod przykrywka grubej kasy mąci w głowie. Unia już raz d...e Wrockowi uratowała zgadzając się na zdawanie licencji w brawach Sparty wychowanka Jakółek Gzyla. Nie rozumie jednego skoro tacy bogaci to czemu nie zorganizują profesjonalnego szkolenia młodzieży? Biedne kluby mogą a bogaty Wrocław nie stać?! I na koniec jeszcze jedno: Cały czas to powtarzam że Mateusz powinien iść drogą kołodzieja! Czyli zaczynać na spokojnie i bez presji od niższych lig i stopniowo pnąc się wyżej. Mirek dobrze o tym wie i dlatego są nadal w Unii. Brawo dla Cierniaków ze gruba kasa nie zamydliła Im oczu i ważniejsza jest szkoła i spokojny rozwój. A co do samego kontraktu to jak Mirek skalkulował inne propozycje i Mateusz zostając w Unii jako podstawowy junior nie zarobi mniej niż jakby jechał jako drugi w elidze. A to ze Matusza na siłę wiązano z Wrocławiem to było marzenie Ruski i "podkręcanie" Ostafińskiego przez media klubowe żeby medialnie to rozgłaszał. Zarówno kub jak i redaktor liczyli ze skłócą Cierniaków z Unią i wtedy szybko klepną nowy kontrakt. Nie udało się. Cierniak,Unia - Rusko, Ostafa: 2:0

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mirek na wiosne jak niektórzy pisami że Mateusz przejdzie bo trenuje we wrocku mówił że nie ma zamiaru ruszać się z Unii! To dziennikarze z naczelnym na sile medialnie robili presje na Cierniakach! Wygrał zdrowy rozsądek i przywiazanie do barw klubowych! Panie redaktorze czy to źle? Wiem że boli ze się wam nie udało! Na wiosne rusza remont stadiinu za 2 lata Unia sperzi panu sen z powiek awansujac do e ligi! Sklad będą tworzyc miejscowi z Mateuszem Kubą i Jankiem na czele. Wspomni pan moje słowa.

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. TŻ Ostrovia ma nowego zawodnika. Okoniewski podpisał kontrakt w salonie Mercedesa

  Nowa nazwa Ostrowa: "Klub Seniora" :)

 • omen lubi Komentarz

  Może Damian Baliński jeszcze? Nie no fajny przyszłościowy dobrze rokujący zespół.

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. Falubaz będzie siedział na wulkanie i czekał na wybuch. Jazda ósemką to pewna katastrofa

  Jak Tarnów pod 8 miał Kułakowa i mało z Niego korzystał to dziennikarze w tym Pan Ostafiński chcieli zlinczować Barana i Cierniaka. Ci tłumaczyli się że chcą dać szanse Kildemandowi żeby nabrał pewności siebie i po prostu się objechał na tarnowskim torze żeby zaskoczył. Minęły 2 lata z rezerwą i optyka dziennikarzy się zmieniła! Wszyscy są mądrzy po fakcie!

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  I gitara. A ja myślę że Unia znowu odpali.

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kuba swoją decyzją pokazał jak we Wrocku traktuje się niektórych zawodników. Wcześniej uciekł Woźniak potem Lebiedew teraz Kuba. To że Cierniaki szybko uciekły rozmowy też temu dowodzi. Może i Wrocław jest wypłacany ale nie wwzystkich da sie kupić. W Lublinie Kuba bedzie smigał.

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szkoda Wiktora bo super robił jaskółkę. Obawiam sie że w Toruniu obniży loty. Mimo wszystko powodzenia i do zobaczenia ponownie w barwach Tarnowskich

 • omen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ciekawie czy kiedykolwiek i którykolwiek dziennikarz SF był na imprezie Monstera żeby tak opisywać?

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Żyto nie jest już trenerem PGG ROW-u. Został nowym szkoleniowcem Falubazu!

  Oficjalnie! Nowym menago ROW Rybnik w sezonie 2020 …..Dariusz!

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Oficjalnie: Unia Tarnów z kolejnym zawodnikiem. Artur Mroczka zostaje w drużynie

  jeszcze Grucha i Lmebert i jedziemy.

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. Skórnicki, Dobrucki, Frątczak i inni. Ci trenerzy siedzą na ławce rezerwowych. Kogo warto odkurzyć?

  Śwista bierzcie! Ma cięty język i nie da sobie w kaszę pluć to może ogarnie to rozkapryszone towarzystwo! Ustawi sobie zawodników i osoby funkcyjne w klubie!

 • omen napisał/a komentarz do Żużel. Skórnicki, Dobrucki, Frątczak i inni. Ci trenerzy siedzą na ławce rezerwowych. Kogo warto odkurzyć?

  @Feldkurat Katz: Burza jest już w Lublinie do pracy z młodzieżą.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.