Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • evela lubi Komentarz

  Odnoszę wrażenie, ze próbuje się wszystkich wybielić. Nagle nikt nic nie wie i nagle nie zna przepisów ani Maksio, ani lekarz, ani Sparta. Bardzo dziwna sytuacja. Moim zdaniem każdy jest winny, a z lekarza robi się kozła ofiarnego bo pewnie najmniej będzie szkodził wizerunkowi klubu. Takie akcje jak ta z kroplówka są raczej zawsze konsultowane na linii zawodnik-lekarz-klub, a wychodzi na to, że nastąpiła tutaj wolna amerykanka, w myśl zasady, że jakoś to będzie i ze może się uda. Ktoś kupuje te bajki? To było działanie z premedytacją a nie zaniechanie obowiązków, bądź ich niedopatrzenie.

 • evela lubi Komentarz

  Teraz to już wiem co znaczy skrót MD na ubraniach drabika

  meldonium dożylnie

 • evela lubi Komentarz

  Jamróg widział co tam się dzieje i po jednym sezonie dał nogę z tego "profesjonalnego" klubu. To samo wcześniej zrobił Woźniak i Lebiediev

 • evela lubi Komentarz

  Ja nie mam tyle dobrej woli co pan redaktor. Cała sprawa śmierdzi mi z daleka. Po pierwsze po ostatniej wpadce Łaguty kluby kolejny raz miały jakoby przeprowadzić rozmowy z zawodnikami dokładnie precyzujące co jest im zabronione. (część ponoć podpisać odpowiednie oświadczenie)
  Po drugie choć kroplówka nie zawiera żadnych niedozwolonych substancji to jednak pełni rolę wypłukiwania organizmu z tychże substancji jednocześnie go wzmacniając.
  Po trzecie dlaczego lekarz klubowy, który jeszcze bardziej od zawodnika powinien być świadom obowiązujących przepisów zaaplikował Maksowi dawkę znacznie przekraczającą dopuszczalne normy? Dlaczego nie zrobiono tego w szpitalu wiedząc, że tak powinno się to odbyć?
  Po czwarte sytuacja podania przedmiotowej kroplówki stała się u Maksa niemal rutyną, a nie słyszymy przecież nic o innych metodach leczenia (nie działań doraźnych), czy zdiagnozowaniu konkretnej jednostki chorobowej.
  Po piąte - dość oryginalne usposobienie Drabika juniora, niekoniecznie godne naśladowania nakazuje mocne ograniczenie zaufania co do jego sportowej postawy (poza torem)
  Reasumując - bez względu na wynik dochodzenia POLADY cieszę się, że Maks nie przeszedł do Włókniarza bo mielibyśmy obecnie problem nie tylko z zawodnikiem ale także z wizerunkiem klubu.

 • evela lubi Komentarz

  Drabik to nawet jak pije wodę , jak na zdjęciu , to robi to w sposób arogancki i cwaniacki .
  Czy on nie może przestać pajacować .

 • evela lubi Komentarz

  Do wszystkich co piszą: trzymaj się Maksiu, jedna kroplowka to nic takiego, na pewno nie miał świadomości, był chory itp. bzdety! Jest przepis? Jest! Przepis został naruszony? Został! Jest przewidziana za to sankcja? Jest! To i c,ym tu mowa...??? Kogo to obchodzi, że "Maksiu" nie wiedział? NIKOGO!!! Bierze za to pieniądze, miliony więc niech sobie fachowca zatrudni za parę tyś. miesięczne! Koniec, kropka! POLADA, GKSZ do roboty... Działa z górnej półki gwiazdeczce....

 • evela lubi Komentarz

  Żal mi człowieka . Niewychowany , bez wykształcenia , z ogromnymi brakami w kulturze osobistej i przeświadczony że pieniądze to w życiu podstawa . Zbierze teraz owoce swej głupoty ,

  pychy i megalomanii . Czy to czegoś nauczy go na przyszłość ? Oby , choć wątpię . Dla takich jak on liczy się gotówka , głupie cwaniakowanie i przeświadczenie o własnej wyjątkowości . Jego "mentorzy" czyli Janowski, Pawliccy jednak mają wsparcie w rodzinie . A on ? Pogonił ojca , bo przecież pozjadał wszystkie rozumy . Biedak i cudak .

 • evela lubi Komentarz

  On się tylko wody napił... Tak jak Dudek lekarstwo wziął, a Łoktajew wparwdzie palił ale się nie zaciągał xD. Wszyscy siebie warci!

 • evela lubi Komentarz

  Kartki na bramie,
  banda dmuchana,
  tor nieregulaminowy,
  brak plandeki nad torem aby przełożyć mecz.......,
  brak prądu,
  studzienki z prądem,
  kombinowanie trenera Rafała z juniorami na dmej
  starty na światło,
  spacer na wieżę prezesowej,
  bóle brzucha,
  sraczka,
  częste wizyty w toalecie,
  a teraz jeszcze to.....
  ***
  Czy ten cały WTS potrafi wygrać uczciwie ligę? :):):)

 • evela napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Jerzy Brzęczek nie rozumie mediów (felieton)

  Brzęczek to najsłabszy moim zdaniem trener reprezentacji, ale na boga panowie dziennikarze, wy żyjecie jakimiś marzeniami o mocnej drużynie - nie ma takiej i długo długo nie będzie, więc zejdźcie na ziemię i przestańcie myśleć o spełnieniu tych marzeń

 • evela lubi Komentarz

  "Jerzy Brzęczek nie rozumie mediów"- i takie jego prawo.Panie Wawrzynowski,a jak należy wg Pana rozumieć media,które funkcjonują na zasadzie sensacji i robienia ludziom wody z mózgu?

 • evela lubi Komentarz

  do0brze mówil swieto dzis 3 kroli Malysz,Stoch i Kubacki

 • evela lubi Komentarz

  Z trzydziestki nominowanych - tylko Lewandowski nie posiada medali - z MŚ czy ME lub Pucharu Świata - to jest wstyd - co zdobył dla Polski - kilka bramek w eliminacjach drużyn piłkarskich ( 11 osobowych ) - powinni być medaliści - MŚ, ME lub Pucharu Świata oraz Zwycięzcy wysokich rangą imprez sportowych.

 • evela lubi Komentarz

  No właśnie. Ludzie głosując, kierują się prostą logiką. Jakie tytuły i medale zdobył dany sportowiec w ostatnim roku. A co takiego ma Lewy? Trochę mało doceniony Paweł Fajdek. A po drugie, zawody żużlowe w Polsce ściągają na jedną tylko kolejkę, tyle kibiców, co polska ekstraklasa nie ma przez cały rok. Więc o jakiej popularności tutaj też mówimy. I niech dziennikarz Dawid i piłkarz Kowalczyk o tym pamiętają.

 • evela lubi Komentarz

  Lewandowski z kadrą Polski nic nie osiągnął niech zdobędzie medal ma ME i MŚ bo tak to nie ma żadnych sukcesów.Zmarzlik jest mistrzem świata i jemu się należało zostać sportowcem roku w Polsce,nawet Kubacki w skokach narciarskich jako mistrz świata powinien od Lewandowskiego być wyżej .

 • evela lubi Komentarz

  @Mariusz Fundament: Krykieta w Indiach uprawia prawdopodobnie więcej ludzi niż piłkę nożna.Szkoda że nie wymienił Pan jeszcze golfa lub basetballu. To też sport ,tyle że bardziej w Stanach. A tak bardziej poważnie to kto dał Panu prawo do oceniania inteligencji ludziom którzy głosowali na kogoś innego niż Pański idol? Jeśli może się Pan trochę wysilić, to proszę przeanalizować dostępne dane na temat frekwencji w Polsce na boiskach piłki nożnej i żużla. Poza tym Pan Robert Lewandowski według mnie jest absolutnie wybitnym sportowcem , ale wybaczy Pan , poza ligą niemiecką nic konkretnego nie osiągnął reprezentując kraj ojczysty.

 • evela lubi Komentarz

  Paradoksalnie ci wszyscy co krytykują teraz Bartka i żużel przyczyniają się do zwiększenia jego popularności. Ba... sprawiają że ich kibice jednoczą się jeszcze bardziej, i to mimo że nie wszyscy przepadają jakoś specjalnie za sobą to potrafią docenić klasę Bartka. I dlatego wygrał on, a nie Lewandowski bo takiego zjednoczenia kibiców piłki zabrakło. Z ich strony są tylko roszczenia, nie włożyli nic by ten plebiscyt wygrać. Niestety ale żeby coś wygrać trzeba też dać coś od siebie a nie liczyć tylko i wyłącznie na klasę Lewego. Pozdrawiam wszystkich kibiców speedwaya - Leszno, Gorzów, Wrocław, Lublin, Grudziądz, Zielona Góra, Częstochowa, Toruń, Rybnik, Gniezno, Ostrów, Gdańsk, Tarnów, Łódź, Bydgoszcz, Poznań, Opole, Krosno, Piła, Rawicz, Kraków. Wczoraj zwyciężyliśmy wszyscy. Odkąd oglądam żużel, a jestem kibicem od 35 lat to takiej solidarności i jedności jeszcze nie pamiętam. Wszystkim serdecznie dziękuję! Warto było - daliśmy tej dyscyplinie coś od siebie, coś namacalnego.

 • evela lubi Komentarz

  Lewy to , lewy tamto ... sam ?! Nie !!! Na lewego pracuje cała drużyna . Bartek jest indywidualnym mistrzem świata !!! Dla czego lewy nie jest taki super w reprezentacji ??? Cóż , chyba każdy wie a przecież to ten sam człowiek . Margines błędu ?!? Jakoś Lewy przegrywa notorycznie z Messim i Ronaldo w plebiscytach ... I nie zapominajcie proszę ze nie każdy w tym kraju kocha piłkę !!!
  Kopia flaka wszyscy , każdy jeden żużlowiec a ilu piłkarzy przejedzie dobrze choć jedno okrążenie ??? Znajdziecie jednego ???

 • evela lubi Komentarz

  Lewandowski nie pierwsze miejsce.On nie potrafi w poważniejszych mistrzotwach nic zrobić dla Polski.Jego wyczyny w Niemczech nam trofeow i punktów nie dają
  Udowodnil to na mistrzostwach europy a zwłaszcza ostatnich mistrzostwach Świata w Rosji,do kadry dzięki niemu byli powołani tacy zawodnicy jak Peszko jego najlepszy kumpel z ktorym jeździ po urlopach.a Nawałka nie miał nic do powiedzenia.

 • evela lubi Komentarz

  A czym się wyróżnił R. LEWANDOWSKI bo nie pamiętam ........ ??????
  Chyba że Marcin Lewandowski !!!! a to co innego
  Lewandowski u niemca nagrody niech zbiera bo dla kraju jeszcze nic nie zdobył !!!!!!!!!

 • evela lubi Komentarz

  A Pawlicki znowu przez tydzień nie będzie mógł spać. Wczoraj po ogłoszeniu wyników na pewno zgrzytał zębami, żalił się koniowi i z płaczem zadzwonił do Janowskiego.

 • evela lubi Komentarz

  Pan Lewandowski przez mamone chyba lekko oderwał się od rzeczywistości. Wszystko w domu ogarnia niania, sprzątaczka itd itp, a ten pieprzy o zaczynaniu dnia od sportu. Dobra, zostawię swoje płaczące, głodne z rana dzieci, ale zacznę dzień od sportu, żeby mieć trafniejsze decyzje, bo p. Lewandowski (któremu 10 lat zajęło zdobycie licencjatu w uczelni dla celebrytów) tak rzecze. Super.

 • evela lubi Komentarz

  Pan prezes wpasował sie w poziom obecnie lansowany przez czołowych polityków.Niestety to bardzo niski i samoniszczacy poziom.

 • evela lubi Komentarz

  Takimi meczami się wchodzi do ósemki. Walka będzie szalenie wyrównana, bo i chętnych jest znacznie więcej niż miejsc. Wielki Walton, jego dwie akcje w końcówce - wsad i layup poprzedzony obrotem o 360 i zgubieniem obrońców - zamknęły mecz. Poza mocarzami gramy mecze na styku, nie dajemy sobie wejść na głowę rywalom, więc można być dobrej myśli. Oby zakończyć rundę z dodatnim bilansem!

 • evela lubi Komentarz

  A Pawlicki jak obejrzy relację z gali w necie, to znowu nie będzie mógł zasnąć przez trzy doby.
  Jak już zaśnie to po raz kolejny przyśni mu się Zmarzlik. Szkoda mi trochę Piotrka, też na pewno chciałby pochodzić po czerwonym dywanie, ale jak mówiła moja teściowa: "Nie dla psa kiełbasa".

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.