Goldi - lubi

 • Goldi lubi Komentarz

  To będzie tak głupie i pozbawione sensu, że nie wierzę jak można na coś takiego wpaść. To, że zawodnik robi zero to wina numeru startowego?
  Co powstrzyma menagerow od wstawiania pod 2, 10 liderów?

 • Goldi lubi Komentarz

  Heh.. Gdyby Leon Madsen startował we wszystkich 4 turniejach wówczas obronę złota miałby z palcem w ***e ;) jechał o jeden turniej mniej, a i tak stanał na pudle. To jest wielki szacun. Brawo Leon Madsen!

 • Goldi lubi Komentarz

  Obecność Nickiego by bardzo dużo zmieniła. Falubaz był zbudowany na 5 liderach bez juniorów. Brak Nickiego już na starcie ich dyskawalifikował. Jakby Nickiemu z Zielonej wyszedł mecz to Sparta mogłaby 40 nie ujechać, a wtedy rewanż wyglądałby zupełnie inaczej.

 • Goldi lubi Komentarz

  Smoliński ma zastąpić Nikusia w PO i pomóc Falubazowi? Qrwa chyba w zapychaniu motorów :/

 • Goldi lubi Komentarz

  Nie ma Pitera to w Lesznie GP jest nudne. Zrozumiałe. To możesz pokibicować Dudkowi.

 • Goldi lubi Komentarz

 • Goldi lubi Komentarz

  Też wiem, dlaczego Chomski wystawił Kildemanda:
  - bo lepiej zna gorzowski tor,
  - bo w meczu z Wrocławiem zrobił 10 a z GKM 9 pktów,
  - bo w lidze duńskiej i szwedzkiej Kildemand ma lepsze wyniki.
  Też go nie lubię i mocno się na nim zawiodłem, ale w ustalaniu składu liczy się chłodna kalkulacja a nie ułańska fantazja. Szczególnie w najważniejszym meczu na koniec sezonu. Kildemand ma przebłyski i na pewno jest lepszym rozwiązaniem.
  Jakobsen jako rezerwa to bardzo dobry i logiczny pomysł.

 • Goldi lubi Komentarz

  Dobrze wiedzieć.

 • Goldi lubi Komentarz

  Ok, dzięki kolego.

 • Goldi lubi Komentarz

  Drażnią mnie niektóre komentarze. Maciek i Krzysiek dobrze sie znaja i lubią. To się moze kazdemu zdarzyc. Raczej nikt nie robi tego specjalnie. Kazdy z nich chce jednak wygrac. Wracaj Maciek do zdrowia jak najszybciej.!

 • Goldi lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Goldi lubi Komentarz

  Zdarza się ale i tak trzyma formę i to się chwali:)

 • Goldi lubi Komentarz

  Gratulacje dla Sparty. Woofi wydarł to zwycięstwo. Prawdziwy lider.
  Falubaz też powinien być w miarę zadowolony, bo bonus spokojnie jest do zrobienia.
  Kluczowy 13 bieg i błąd Pepe. Gdyby przypilnował kredy to nawet jakby go Taj później wyprzedził, to Dzik by odjechał. A tak z prawdopodobnie 2-4 zrobiło się 4-2.

 • Goldi lubi Komentarz

  Co się dzieje ze Szlauderbachem? Rok temu śmigał aż miło, a teraz szkoda gadać... A Porsing podobnie jak Polis ma poważne problemy mentalne.

 • Goldi lubi Komentarz

  Parodia. Rolnicki wczoraj jezdził w ekstralidze dziś w 2 lidze. Kiedy w k0oncu te z GKSŻ zrozumieją ze gośc ma być dla zawodników którzy nie łapią się w składach ekstraligowych ? czy ktoś w koncu poruszy ten temat

 • Goldi lubi Komentarz

  Zawodnicy z ekstraligi nie powinni jeździć w 2 lidze bo wypaczają wyniki meczów - przykład Rolnickiego w tym meczu jest tego najlepszym przykładem.

 • Goldi lubi Komentarz

  Dzięki.
  A wam życzę powodzenia na Łotwie.

 • Goldi lubi Komentarz

  Dzisiejsze zawody były nieco mniej emocjonujące jednak i tak daleko im do nudy. Oprócz pojedyńczych mijanek w jednym z biegów doliczyłem się nawet dwóch co na nasze warunki jest naprawdę imponujące. Oprócz tego w niejednym biegu zawodnicy jechali w kontakcie do samego końca. Pod tym względem można być w miarę zadowolonym. Ja byłem ciekaw szczególnie występu naszego Skorpiona Michała i stwierdzam co następuje. Po pierwsze to łączna zdobycz punktowa Michała wynosi tak naprawdę 5 pkt ponieważ, gdy zdefektował mu motor jechał niezagrożony na trzeciej pozycji, więc złośliwość rzeczy martwych spowodowała stratę tego jednego punku (oczywiście wiem, że w ostatnim biegu zdobył punkt za darmo, ale w takim przypadku trzeba by ten jeden pkt odjąć wszystkim zawodnikom sklasyfikowanym na trzeciej pozycji, wtedy gdy jechali w trzyosobowej obsadzie). Co prawda za plecami przywiózł kilku mniej znanych zawodników, ale za wygranie z Kowalskim należy mu się wielki szacun. Co mnie naprawdę ucieszyło to jego bardzo dobre starty i rozgrywanie pierwszego wirażu (poza ostatnim biegiem). Widać było, że w początkowej fazie biegu nawiązywał walkę z o wiele lepszymi zawodnikami od siebie. Reasumując: po tym co dziś zobaczyłem to Michałowi potrzebny jest przede wszystkim dobry sprzęt bo umiejętności swoje już dziś pokazał i wyglądało to naprawdę obiecująco. Jeśli w niedzielę ma dołożyć swoją cegiełkę do zwycięstwa PSŻ to musi być porządnie dosprzętowiony. I tyle w temacie.

 • Goldi lubi Komentarz

  Przykro było patrzeć jak Bech się dzisiaj męczył. Cokolwiek miało wpływ na jego dyspozycję takie wpadki na swoim torze się zdarzają. Jedna w sezonie wystarczy;) Mimo wszystko najbardziej zaszokował Kułakow. Trzasnąć komplet na wyjeździe...czapki z głów. W Gnieźnie ("Goldi" uważam podobnie, to Start nie jechał) postawę Klinga udało się jeszcze nadrobić jazdą całej reszty. Dzisiaj bez punktów Becha i z mocniejszym rywalem to już nie przeszło. Co by nie mówić to Unia nie wygrała przypadkiem czy szczęściem w ostatnim biegu, Jechali cały mecz i za to gratulacje. Dopiero druga kolejka a już jest ciekawie.

 • Goldi lubi Komentarz

  Pedersen to pedersen 3-krotny Mistrz świata.Bedzie liderem Falubazu.