Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• tad49 napisał/a komentarz do Eliminacje EURO 2020. Izrael - Polska: Ogrom okazji, dwa strzelone gole. Wygrana w Jerozolimie, skandal w końcówce

Rzeczywiście styl w jakim wygrali to żenada, wstyd , kompromitacja - to najłagodniejsze określenia , przy straconej bramce winę ponosi kilku zawodników, a i bramkarz zachował się fatalnie , więcej bym go nie wpuścił na boisko!

• tad49 napisał/a komentarz do ATP Finals: Łukasz Kubot i Marcelo Melo nie zatrzymali Francuzów. Polak i Brazylijczyk odpadli w półfinale

Ten mecz to przegrał Łukasz, bardzo słabo dziś serwował, chyba najsłabiej od kilku miesięcy. W kluczowych momentach meczu zero pierwszego serwisu, cały czas walił w siatkę, drugi serwis też bardzo często bardzo słaby, najgorszy mecz Łukasza w tym roku. Przegrana na własne życzenie. Zamiast 5:3 w drugim secie zrobiło się 4:4. W tie break'u Kubot i Melo stracili za dużo piłek przy własnym serwisie.

• tad49 napisał/a komentarz do WTA Tiencin: Magda Linette - Heather Watson. Polka zmarnowała piłki meczowe i odpadła w ćwierćfinale

Znowu fanka Rożera hejtuje, a grała kiedy w tenisa? Może po prostu Magdę dopadło zmęczenie, ostatnio dość intensywnie grała. Co prawda był to słaby mecz w wykonaniu Magdy. Tie break'a przegrała w 3 secie na własne życzenie , nie wykorzystała 4 piłek meczowych wcześniej, ale właśnie kobiecy tenis jest nie przewidywalny. U facetów raczej nie wypuszcza się już takiej przewagi w secie.

• tad49 napisał/a komentarz do WTA Tiencin: Magda Linette kontra Heather Watson. Polka powalczy o półfinał

Tylko spokój i waleczność Magdy w końcówce 2-ego seta pozwoliły Magdzie grać dalej. Dlatego brawo Magda! Jest szansa na półfinał.

Najgorszy mecz w wykonaniu Magdy od kilku tygodni!

Pozwoliła Magda swojej przeciwniczce od stanu 4:1 , zamiast wyjść na 5:1 wrócić nie tylko do gry, ale wyrównać po fatalnie rozgrywanych swoich gemach serwisowych. Tenis kobiecy jest niestety nieprzewidywalny.

Teraz też nie gra najlepiej.

A trener mówił Magdzie, aby nic nie zmieniała i postanowiła coś zmienić i zmieniła swoją dobrą grę na fatalną!

Pani komentator telewizyjna- to Magda od bardzo dobrej gry z początku pierwszego seta przeszła do bardzo złej gry w końcówce seta!

• tad49 napisał/a komentarz do ATP Szanghaj: Hubert Hurkacz - Stefanos Tsitsipas. Grek wygrał trzysetowy bój i zagra z Novakiem Djokoviciem

@fanka Rożera: odezwała się ta co kiedyś naszych krytykowała!Trochę mniej błędów ze strony Huberta w tym tie break'u mogło by dać mu wygraną.

Hubert przegrał trochę pechowo, trochę na własne życzenie -przegrał jedną piłkę przy swoim podaniu na początku tie break'a i niestety to przesądziło. Początek tie break'a w jego wykonaniu był fatalny, w tej fazie już nie ma miejsca na błędy.

• tad49 napisał/a komentarz do WTA Pekin: Naomi Osaka rywalką Ashleigh Barty w finale. Karolina Woźniacka nie obroni tytułu

Czas zwycięstw Karoliny chyba się skończył. Kerber, Woźniacka - Polki z innym obywatelstwem już przestają wygrywać, młodsze są już lepsze, wytrzymalsze , sprawniejsze!

• tad49 napisał/a komentarz do Mistrzostwa świata w lekkoatletyce Doha 2019. Niebotyczny poziom pchnięcia kulą. Konrad Bukowiecki bez medalu

Do wyników 3 pierwszych naszym kulomiotom daleko!

• tad49 napisał/a komentarz do WTA Pekin: gwiazdy powalczą w chińskiej stolicy. Tytułu broni Karolina Woźniacka

Era Woźniackiej, jak i Kerber powoli się kończy, wątpliwe, aby Karolina obroniła tytuł. Wszystkie starsze zawodniczki powoli odchodzą w cień, młodsze są szybsze i coraz lepsze.

• tad49 lubi Komentarz

Okropnie szkoda tego meczu. Każdy set był bardzo bliski. W każdym zadecydowały indywidualne błędy w końcówkach tak naprawdę.
    Bardzo słaby występ Fabiana Drzyzgi na rozegraniu, a także w ataku zarówno Leona, jak i Kubiaka. To właśnie kapitan reprezentacji popełnił decydujące błędy w czwartym secie. Trochę dlatego, że był przeładowany, za dużo grano do niego. Z prawej strony atakował chyba częściej od atakującego. Brakowały wystaw do atakujących. Wiadomo, że najważniejsze jest u Polaków lewe skrzydło, no ale do środka było mało piłek, od pewnego momentu prawie wcale, a do atakującego też mało, chociaż skuteczność tego nie uzasadniała, nie było wcale aż tak źle.
    Brakowało zmian. Weszli w trzecim secie Komenda, Śliwka i Kłos. Każdy z nich był lepszy od zastąpionego zawodnika. Straty nie odrobili, ale mogli grać dalej. Tragiczny w bloku Bieniek(tym razem w ataku też kiepsko), mógł za niego być Kochanowski i Kłos za Nowakowskiego, przecież ten w ataku w ogóle nie grał, a w bloku niespecjalnie. Konarski, chociaż jak zwykle niepewny, miał wyższy procent skończonych ataków od Muzaja, mógł zostać, tym bardziej, że nie popełniał błędów serwisowych poza bodaj jednym.
    Kolejna sensacja stała się udziałem Słowenii, która na mistrzostwach Europy zawsze ma patent na Polaków. W tym spotkaniu praktycznie wszystko im wychodziło. Szczególnie w tych kluczowych momentach. Oprócz skuteczności ataku, przeważali szczególnie w punktach z kontry. Przewaga rozgrywającego była niestety wyraźna, a w tym konkretnym dniu wspaniale spisali się zarówno w przyjęciu, jak i ataku Cebulj i Urnaut.
    Medal jak będzie, to nie będzie katastrofy, ale rozczarowanie jest ogromne. Może zostaną wnioski wyciągnięte i Leon nie będzie dłużej nietykalny, trzymany i na złe i jeszcze gorsze na boisku. Trochę tych punktów zdobył, trochę asów nawet miał, ale wartością dodaną na pewno nie był, bo w przyjęciu różnie bywało, a skuteczność z niezbyt trudnych piłek nawet miał rozczarowującą, często zamiast huknąć w pole, to szukał jakiegoś kiwania, przepychania, co efekty może przynieść jak to robi Michał Kubiak, a nie Leon, który najskuteczniejszy jest w mocnym ataku w dalszy rejon pola. Na pewno choćby Wojciech Żaliński mógłby dać tyle samo, lub więcej zespołowi. Odkąd jest Leon, to reprezentacja ma wyraźnego lidera w ataku i od jego dyspozycji sporo zależy i to działa w obie strony.
    Zawiódł niestety cały zespół, przegrana na własne życzenie.

Kubiak już się kończy, potrzeba zmiennika

Przecież Polacy już przed meczem zawiesili sobie złote medale na szyjach.
    Heynen przed meczem udzielił wywiadu dziennikarce i powiedział: nie ma problemu, wygramy ten mecz.
    W studiu Polsat Sport urządzonym na hali w Lublanie, Łukasz Kadziewicz przewidywał łatwe zwycięstwo Polaków w stosunku 3:0.
    To wszystko razem musiało się zemścić. Brak pokory i szacunku dla rywala, przekonanie o własnej wielkości - oto prawdziwe przyczyny klęski Polaków. Bo to była nie tylko porażka, to była klęska, polscy siatkarze zostali zmiażdżeni, upokorzeni znokautowali (komentatorzy zwykle takimi słowami podsumowywali poprzednie mecze z udziałem Polaków, poniżając rywali poprzez przenoszenie do rozgrywek sportowych terminów wojennych).
    Dlatego to się musiało stać. I teraz pismaki piszcie tak samo, że Polacy zostali przez Słoweńców zmiażdżeni, znokautowani, rozjechani, wdeptani w ziemię. Dlaczego tego nie piszecie? Pokażcie wreszcie, że równo traktujecie wszystkich.

Maleńkie, lilipucie państewko, 2-milionowa Słowenia, zmiażdżyła, znokautowała, wdeptała w ziemię i upokorzyła wielki, prawie 40-milionowy dumny naród polski, którym dzielnie przewodzi Wielki Wódz Kaczyński, osiągając niesamowite sukcesy międzynarodowe. Mamy podobno w ciągu najbliższych 10 lat dogonić najbogatsze potęgi świata, w tym Niemcy, a nie możemy sobie poradzić z jakąś mikroskopijną Słowenią?
    Co na to Morawiecki, Czarnecki (wiceprezes PZPS) i inni pisowscy mędrcy, mający zawsze gotową odpowiedź na wszystko? Wina Tuska i PO?

Zgadzam się z tym że wczorajszy mecz przegrał Heynen. Niejednokrotnie pokazał że nie boi się ryzyka, wprowadził do kadry wielu młodych chłopaków którzy np. w Chicago zostawiali serce na boisku a wczoraj spanikował i wystawił starą gwardię którą trzymał przez cały mecz! Kubiak i Drzyzga poniżej wszelkiej krytyki, jeżeli zawodnik z takim doświadczeniem nie obudził się przez 30 minut to już się nie obudzi, to nie jest jego dzień i najpóźniej w 2 secie trzeba go zdjąć! Szalpuk, Kochanowski pokazali większe zaangażowanie na ławce rezerwowych niż wyżej wspomniani panowie na boisku! Czasem wydawało mi się że panom po prostu nie chciało się bronić niektórych ataków albo przyjmować zagrywek, stali bezradnie gdy piłka wpadała metr od linii końcowej! Co do Leona nie czepiałabym się go aż tak, atakował dobrze ale musi mieć do tego dobrze wystawioną WYSOKO piłkę, a nie takie dziadostwa które posyłał mu Drzyzga które można by co najwyżej odbić kolanem! Środkowi tak jak ktoś napisał kręcili się w kółko jak wiatraki, piłka ledwo co przyjęta a oni skaczą na oślep raz za razem! Na plus niezmiennie nasi libero. Słowenia grała dobrze ale nie idealnie, wygrywaliśmy z lepszymi drużynami. To masa naszych błędów spowodowała porażkę. Inaczej patrzy się na drużynę która wkłada serce ale musi uznać wyższość przeciwnika, a inaczej na to co zaprezentowali wczoraj nasi siatkarze! Brąz jest do zdobycia ale tylko jeśli w pierwszym składzie wyjdą tacy zawodnicy jak Szalpuk, Kochanowski, Olek Śliwka. Komentatorzy jak i dziennikarze widzę że boją się cokolwiek powiedzieć na Kubiaka i Drzyzgę… Cóż, w przypadku tego drugiego rozumiem że obawiają się ze zostaną obsmarowani na antenie Polsatu

Trzeba jasno powiedzieć zagrali mega słaby mecz jaki tylko mogli, to nie byli ci zawodnicy z poprzednich meczy. Fakt rywale tez nie byli jakoś mega wymagający i to może ich uśpiło
    Swoją cegiełke dołozył sędzia który nie powinien tego sędziować takie błędy, chociaż jak się gra to w każdej sytuacji się wygrywa
    I po raz kolejny Leon niby coś próbuje ale mu nie idzie a trener z uporem go trzyma na boisku, było go zmienić zwłaszcza w końcówce 1 seta. Eh szkoda
    I w sobote nie ważne z kim będzie to samo jeśli się nasi nie obudzą i sobie po męsku pewnych spraw nie wytłumaczą.
    Bo z szumnych zapowiedzi to się skończy 4 miejscem a szkoda z jednej strony

• tad49 napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy siatkarzy. Słowenia - Polska: przerwany złoty sen. Stożice Arena przytłoczyła Biało-Czerwonych

Nasi siatkarze w tym meczu - wszyscy grali poniżej swych możliwości, tak jakby byli po "bibce". Bardzo słaby Leon, Kubiak (chyba najsłabszy) , ponadto nie grał Kochanowski, za krótko grał Śliwka, zmiany nie były też chyba trafione , za mało gry, za dużo kłótni ze strony naszych z sędziami, sędziowanie pozostawia dużo do życzenia, ale niezależnie od sędziowania trzeba grać , ataki nie raz były zbyt słabe, za mało gry blokiem, za dużo zepsutych zagrywek - w grze naszych wszystko źle funkcjonowało, nie wygra się meczu kiwkami i na stojąco!

kiedyś musiało to nastąpić , wypadło na Słowenię , ale świat się nie zawalił , przegrywają także najlepsi , cóż takie życie , przykładów jest tego wiele , czekam na IO , aby tam nasi byli tam jak kiedyś w 1976

Cóż, Drzyzga dzisiaj nie grał w ogóle, Leon nie miał z czego atakować, z niskich piłek nie da się wyprowadzić skutecznego ataku przy wysokim i skutecznym bloku Słoweńców.
    "przy wyniku 20:17 dla naszej drużyny trener Giuliani poprosił o czas. Po powrocie na boisko Biało-Czerwoni grali jakby bez Leona" - To nie przez przerwę się stało, w pierwszym secie przy tym wyniku zagrał sędzia który nie zauważył 4 odbić, no ale ok. Sędzia był chyba największym "gwiazdorem" tego meczu, błędy, błędy i jeszcze raz błędy.
    Wyłączenie naszej lewej strony, doprowadzenie środkowego do obłędu w bloku i naszej reprezentacji nie ma, widać było jak łatwo można wyłączyć wszystkie nasze atuty z gry, bez Kurka mamy jedną mocną stronę, gdy uda się ją wyłączyć przy jednoczesnej kiepskiej grze naszego rozgrywającego, reprezentacja nie istnieje.
    Podobało mi się u Słoweńców to co zrobili Bieńkowi i Nowakowskiemu, którzy nie wiedzieli w którą stronę iść, pytanie tylko czemu Vital nie wpuścił Kłosa który ma spore doświadczenie i pokazywał je w tych momentach kiedy był na boisku?
    Drugi, trzeci i czwarty set to frustracja naszych siatkarzy którzy odbijali się od Słoweńskiego bloku i sami nie byli w stanie postawić skutecznego bloku.
    Czemu nie grał Śliwka który gdy wszedł, grał bardzo dobrze? Co na boisku robił Drzyzga????????

Trenerze dlaczego nie zmienił pan rozgrywajacego. Drzyzga miał słaby dzień. To było widać od początku meczu.

Słoweńcy trzeci raz pokazali nam jak się wygrywa.Malutki kraj,a jest potęgą w siatkę.I w skokach.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.