Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Maraczek lubi Komentarz

  Engel zachęcał Klosego a przyszedł Olisadebe. Dzięki temu drugiemu i jego golach zagraliśmy po 16 latach na mundialu. :) Wielka szkoda dla naszej reprezentacji, że takie tuzy jak (Klose czy Podolski) nie grali dla nas. W ostatnich latach żal straty dla naszej kadry Dybali.

 • Maraczek lubi Komentarz

  Jak wszystko zawdzięcza niemieckim zespołom to niech tak zostanie.

 • Maraczek lubi Komentarz

  Taki kit to mozecie wciskac sami sobie .Klose wil sie jak piskorz zeby po Polsku nie mowic .Podolski oficjalnie ,mowil ze jego serce jest polskie nie wstydzil sie mowic po Polsku .Ja nie pamietam zadnego wywiadu Klosego dla Polskiej telewizji Podolski mial ich bardzo duzo

 • Maraczek lubi Komentarz

  Poziom meczu Modena vs Lube Civitanova nieziemski, galaktyczny! Ale nic dziwnego jak popatrzy się na składy Modeny i Lube, toż to sami reprezentanci USA, Włoch, Brazylii, Kuby, no i nasz genialny Bartek Bednorz, który miałby na 100% miejsce w każdej najlepszej drużynie na świecie, czy to USA, Brazylia, Włochy , Francja, czy też Rosja. Ale nie ma u pseudotrenera z Belgii. Fenomenalnie się rozwinął w najlepszej lidze świata. Widać jaki szacun ma Bartek u partnerów z drużyny i u Gianiego. Perugia nie ma żadnych szans ani z Lube, ani tym bardziej z Modeną, chociaż to sport i różnie bywa. Bartek idzie ciągle do góry, a Leon odkąd trenuje go Heynen w dół. To już nie jest ten Leon co choćby rok temu. Niestety.

 • Maraczek lubi Komentarz

  być najlepiej punktującym zawodnikom przy Ivanie i Andersonie grając przeciwko lube to dowodzi tylko o tym ze Bartek jest już jednym z najlepszych przyjmujących na świecie ... zobaczymy jak się potoczy sezon ale postępy w jego grze są znaczne ....jeśli belg go nie zabierze na olimpiadę i nie zdobędzie złota możne się pakować

 • Maraczek lubi Komentarz

  Zabranie mu skrzydła było słuszną decyzją. Gdyby mu nie zabrali to, panie redaktorze, NIE BYŁO BY SKRZYDŁA BO ROBERT BY JE ROZWALIŁ !!

 • Maraczek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Artykuł napisany bez ładu i składu to we Włoszech wygrali czy przegrali ale wiem że się nalatsli

 • Maraczek napisał/a komentarz do F1. Robert Kubica odpowiedział krytykom najlepiej, jak się dało. "Ma pełen pakiet kierowcy"

  @kibicujmy kulturalnie: Za 100 mln zł też mógłbym być 17

 • Maraczek lubi Komentarz

  Kościuszko , prezentuje ten poziom intelektualny co Kuczera a poziom sportowy co Kubica .

 • Maraczek lubi Komentarz

  Wspaniale też blokował Hamiltona, kiedy ten go dublował.

 • Maraczek lubi Komentarz

  Nie

 • Maraczek lubi Komentarz

  ....inni kierowcy sa zadowoleni z obecnnosci Kubicy, odpada walka o ostatnie miejsce w wyścigu,

 • Maraczek lubi Komentarz

  Panie Robercie, no Daj Pan już sobie spokój z tymi ...... "wyścigami" - czas zakończyć ten spektakl niby reklamowy. Sorry - Z całym szacunkiem.

 • Maraczek lubi Komentarz

  Jedyny znany ekspert o nazwisku Kościuszko, to ten od kosynierów! Za samą szlachtę bić się nie chciał. Powierzonej mu władzy, na niczyj prywatny ucisk nie użył.

 • Maraczek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  O zgrozo Lukasik jako przyjmujący przecież on w oniko był słaby jako przyjmujący.

 • Maraczek lubi Komentarz

  Poszedł posiedzieć na ławce. Na pewno będzie grał Parodi, a ratunkowo będzie grał Piotr, który podejrzewam, że mimo jakości zmiennej może być lepszym graczem od Simone. Szkoda, bo zasięg kosmiczny i moim zdaniem warto inwestować w Łukasika. Zaksa ma dziurę w ataku, więc może warto się zastanowić nad przeniesieniem Piotra na atak?

 • Maraczek lubi Komentarz

  Najlepszy siatkarz świata ma się dostosować,bo Fabian nie potrafi wystawić piłki metr nad siatkę,no nie żartuj panie Wójtowicz.Piłki na wysokości 3 metrów to on może grać do Kubiaka,Śliwki,ale nie do Leona,Bieńka,Nowakowskiego,bo oni tam mają łokieć,głowę,a mnie dłoń,którą atakują!

 • Maraczek lubi Komentarz

  Wilfredo Leon, to doskonały siatkarz. Cieszę się że gra z nami. Wójtowicz jednak ma rację. Fabian Drzyzga posyłał do niego niekoniecznie dobre piłki. Nikt nie był z tego zadowolony, poza przeciwnikami. Wilfredo jest sam w stanie wygrać mecz, ale nie przy kiepskich piłkach i pełnym bloku. Mamy kompletną drużynę. Na każdej pozycji są doskonali zawodnicy. Graj nimi Fabian. Nie zmuszaj nikogo do cudów. Dziel uczciwie, każdemu daj pograć na najwyższym poziomie. Wiem, czasem trzeba się ratować. Wtedy dopiero będziesz mógł pokazać klasę. Swoją i drużyny

 • Maraczek lubi Komentarz

  Kzdy widzial ze gdy junior Drzyzga psul pilki lub cieniowal to senir w TV nawet tego nie komentowal - krytykowal a gdy Leon cos zawalil to juz bylo tematem do bla bla - jk ktos naisal trener jest od tego - i jest tego swiadom, Fabian to sredniej klasy zawodnik i chetnie bym kogos innego bym zobaczyl na Jego pozycji

 • Maraczek lubi Komentarz

  Drzyzga wielokrotnie z wielką rezerwą odnosił się co do udziału Leona w drużynie narodowej. "On musi wywalczyć sobie miejsce" więc konsekwentnie obrzydza Leonowi życie.Oto cały Drzyzga!

 • Maraczek lubi Komentarz

  A nie lepiej zmienić rozgrywającego? Bo szału nie ma.

 • Maraczek lubi Komentarz

  Leon napsuł ataków lub był blokowany i podbijany z kontrą, nawet Kubiak się dołączył do psucia. Zawiodło rozegranie piłki ze Słowenią . Leon dostawał złe wystawy to go blokowali a potem zrobił się bałagan i gra na siłę co kto może. Dobra nauka na przyszłość i z Francją wprawdzie nie idealnie ale było już mądrzej. Jak by w sporcie wygrywali faworyci to nikt by nie chciał tego oglądać .

 • Maraczek lubi Komentarz

  Brązowy medal jest marzeniem nie jednej drużyny. Ale sędzia położył mecz ze Słowenią.
  Jesteśmy jedną z najlepszych drużyn na świecie
  Mamy nie przeciętnych zawodników i tak trzymać .

 • Maraczek lubi Komentarz

  Trudno nie mieć szacunku i sympatii do trenera, ale porażka że Słowenią to tylko jego sprawa, dysponuje, jak nikt inny, długą ławką równorzędnych zawodników, a zaczął coś z tym robić gdy było już za późno, przegrał cały mecz już w pierwszym secie kiedy przy 20:17 i ewidentnej pomyłce sędziego nie potrafił uspokoić graczy, a przede wszystkim siebie - zagotował drużynę, wpada w pułapkę żelaznej pierwszej szóstki i świętych krów jak Drzyzga i Kubiak którzy też położyli te zawdy dwa lata temu. Najsłabszym ogniwem reprezentacji jest rozgrywający, potrafiący tyko lepiej lub gorzej wystawiać, a nie jest w stanie kierować grą i wykorzystywać nieprzeciętne możliwości zawodników. Jeżeli Heynen tym się nie zajmie to o zdobyciu Olimpiady możemy zapomnieć.

 • Maraczek lubi Komentarz

  Ci ze SKY to jacyś powaleńcy,odwala im bo odstawili prochy? Szkoda tylko Kwiatkowskiego,zmarnują go w tym zespole,zrobią z niego przeciętnego kolarza a takim nie jest.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.