Treevill - lubi

 • Treevill lubi Komentarz

  co wy tu wypisujecie na tego kubice... normalny koleś który miał marzenia i dostał się do elitarnego grona i miał nieszczęsliwy wypadek. nie idz tą droga? nie podązaj za marzeniami? to za czym ? za kasą? pozycją społeczną? co to jest warte w ogole ?

 • Treevill lubi Komentarz

  No na reszcie jakiś artykuł na pseudo faktach, który przeczytałem do końca z ciekawością

 • Treevill lubi Komentarz

  @123mat: Zluzuj majty ...
  Akurat w tym przypadku, Kuczera ... przepisał prawdę.
  Poszukaj sobie w Wiki tabele punktowe z tego sezonu, to zobaczysz która ekipa była liderem przez pół sezonu.
  Wy dzieciaki, tylko powtarzacie jeden za drugim, jak to Kubica w słabym Sauberze wygrywał z najlepszymi.
  Tylko nie odrózniacie Saubera, od BMW-Sauber. I nie macie pojacia że to własnie BMW-Sauber był wtedy tym najlepszym i miał chwilowo najlepszy bolid.

 • Treevill lubi Komentarz

  @123mat: Mieli 3 miejsce na koniec sezonu, a w zasadzie to 2 po dyskwalifikacji Mclarena po aferze szpiegowskiej, więc o co Ci chodzi?

 • Treevill lubi Komentarz

  Czasem myślę, że tym hejterkom to muszą płacić, że im się tak chce codziennie wylewać kubły nieświeżego jadu na własnego rodaka i na inne polskie rzeczy. Nie wierzę, by jakaś osobista frustracja była aż tak silna, by tak Kubicy nie znosić.

 • Treevill lubi Komentarz

  Pewnie tak jak w F1 o byciu kierowcom decyduje sponsoring a nie umiejętności i potem jest jak jest.

 • Treevill lubi Komentarz

  Gdzie te samochody w strzępach jak auta mają tylko niewielkie uszkodzenia przodu?

 • Treevill lubi Komentarz

  Wźmie dziadka do orzechów i z łatwośćią go zgryzie ... łojezu co za poziom dziennikarstwa...

 • Treevill lubi Komentarz

  Kurwy bali sie ze Kubica wyprzedzi Dzordza...


 • Treevill lubi Komentarz

  Brytyjscy dziennikarzy bronią upadającego zespołu który przez pół sezony kompromitował się na całego.
  Niech się Williams cieszy, że Kubica nie zaparkował ich bolidu na torze i nie wysiadł tak jak kiedyś zrobił to Niki Lauda komentując do dziennikarzy, że tym G... nie da się jeździć. Nie ma co wspominać o tym, że Russel jest faworyzowany przez ekipę .... Do tej pory Robert ma stary silnik bo nowy mu się spalił i Williams nie dał mu nowego - pewno kasy nie mają.

 • Treevill lubi Komentarz

  Teraz wszystko układa się w całość. Jak potrzebowali kasy Orlenu, to Robert był ok, ale jak ktoś w trakcie sezonu zaproponował więcej, to trzeba zrobić wszystko, by pozbyć się RK i wcisnąć nowego paydrivera. Dali Robertowi nędzny bolid, i nie ma wątpliwości, że znacznie gorszy od bolidu pięknego Jurka - doskonale było to widać w deszczowym wyścigu, gdzie RK zdobył 1 punkt (fartem, ale zawsze). W tym wyścigu liczyły się umiejętności, a nie osiągi bolidu, a Robert udowodnił, że umie jeździć. Dodatkowo Mercedes nigdy nie pozwolił by jego wychowanej GR był gorszy od "kaleki" Roberta. Wszyscy wiedzą, że Mercedes ustawia silniki i nikt, nawet Williams nie ma na to wpływu (a może i nawet ma, ale nie chce dać Robertowi pełnej mocy). Osiągi silników ustawiane są na bieżąco w trakcie wyścigu i czasami było widać, jak na początku dobrze mu idzie, a później nagle bolid nie jedzie, po prostu wlecze się. Zwróćcie uwagę na serie treningowe. Najczęściej pierwsze treningi Robert zostawia daleko w tyle Georga. Dalej, kwalifikacje, coś zaczyna się dziać - Robert "zapomina" jak się jeździ, a w wyścigu, to już totalna klapa - tak jakby w weekend wyścigowy jeździły dwie różne osoby. Niby dwa takie same bolidy, ale Georg wyprzedza Roberta bez najmniejszego problemu - na prostej gdzie umiejętność korzystania z opon nie jest konieczna, bo wciska się pedał gazu w podłogę i "jedzie ile fabryka dała". Ale ta fabryka nie ma mocy. Dla mnie to jest bardzo dziwne i zastanawiające. Williams nawet Robertowi nie potrafi kierownicy przygotować. Ta, którą dostał nie jest taka, jaką Robert potrzebował. Komuś bardzo zależało, by Robert nie miał wyników, szczególnie lepszych od GR. Inna sprawa, że tymi bolidami nie można zrobić wyniku - chyba, że finansowy, bo tylko na tym Williamsowi zależy.
  Oczywiście mnóstwo hejtu za chwilę się wyleje, że szerzę jakieś teorie spiskowe, ale ja wierzę w Roberta i mam nadzieję, że Robert jeszcze pokaże na co go stać - oby w F1.

 • Treevill lubi Komentarz

  Do JanWar! Łatwo oceniasz Kubicę, ale aby to robić potrzeba samochodów choćby średnich, a nie padaki z ostatnich. Do tego brytole wchodzą w dupsko młodemu aby go wypromować. Prawdę o dzisiejszych kierowcach powiedział Mansell Mistrz Świata formuły I, 80% obecnych utalentowanych chłopców nie. Iałaby szans z Kubicą i Hamiltonem, Raykonenem w samochodach z czasów początku kariery tych kierowców. Wtedy auto było 8 cylindrów z mocą około 1400KM i wszystko zależało od kierowcy, bez systemów trakcji przyczepności i wszystkich bajerów jakie obecnie posiadają. Byli mistrzowie jechali z ręki a jedyny bodziec to umiejętności. Dzisiaj wsadAją młodzików którzy nie mają strachu i gość leci a inżynierowie modulują aby był odpowiedni docisk i prędkość, mówię o dobrych stajniach. Jeżeli uważasz że Kubica jest przeciętny to dlaczego Ferarii chce go na tester. Pokaż mi obecnego kierowcę FI który ma tytół mistrza świata w rajdach lub innych wyścigach niż bolidy. To są szkolene automaty tylko do wykonania zadania. FI to dzisiaj tylko technologia. Kierowcy po za Hamiltonem to średniaki które nie mają pojęcia jak mieć pod dupskiem samochód z mocą bez systemów wszystko z nóżki. Kubica to wielki kierowca ale trafił w złe miejsce.

 • Treevill lubi Komentarz

  "Biorąc pod uwagę formę Williamsa, Kubica i jego zespół muszą liczyć na powtórkę we Włoszech, aby marzyć o zdobyczy punktowej"

  - Przecież angole poprzez silnik zadbali już o to, by przypadkiem to nie był Kubica ...

 • Treevill lubi Komentarz

  Nie pij tyle kawy, bo ci żyłka pęknie.
  Można równie dobrze się spytać: jeśli nie jest dobry, to jak u licha się tam znalazł?
  Jakim cudem rywalizuje w gronie 20 najlepszych (umownie) kierowców tej planety?
  Zastanów się proszę dlaczego Robert tam jest a nie ty.
  Nie mieliśmy nigdy przed nim kierowcy w F1 i być może n ie będziemy mieć.
  Więc bardzo was uprzejmie proszę kochane trolle, jeśli nie chcecie Robertowi kibicować, to może zamknijcie swoje p...lone ryje i dajcie nam, kibicom, cieszyć się chwilą.

 • Treevill lubi Komentarz

  Jak naiwny jest Russell widać z jego wypowiedzi sądzi że jak przejdzie do Mercedesa to będzie mógł walczyć z Hamiltonem ? Dzieciaku tam Hamilton decyduje o wszystkim nawet kto będzie jego partnerem w zespole i jeśli chcesz z nim być w zespole będziesz tam w roli Kubicy w Williamsie.

 • Treevill lubi Komentarz

  Sirotkina też chwalili i poleciał. Przykre jest jak się czyta ten hejt psudo ekspertów brytoli. To co Russelek by powiedział jak by był na miejscu Roberta i tym całym najeździe na jego. Paru kibiców "pato" napisało na jego i on się już oburzył. Ale my jako Polacy na Verva Racing pokażmy, że mamy klasę i że jest lubiany. Rozliczanie i wyścigi zostawmy Robertowi.

 • Treevill lubi Komentarz

  Jak widać, Red Bull wie czego chce i nie bawiąc się w konwenanse, nie ma problemu z wyrzucaniem czy przerzucaniem członków ekipy. To postępowanie "brutalne", ale chyba najbardziej uczciwe wobec kierowców, szczególnie porównując do obłudnych kombinacji i kłamliwych wypowiedzi rudego babsztyla z Williamsa (RBWC) ...

 • Treevill lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Treevill lubi Komentarz

  Do wszystkich trolii. Super wiadomość, pierwszy punkt Roberta niezależny od formy auta, wytrwałości, zasad f1 i kondycji kierowcy. Jestem od tygodnia z rodzinkom na wakacjach objazdowych przez Czechy, Austria, Chorwacji, Węgry, Słowacja. Mamy bilety F1 Węgry oraz na kemping. Syn ma książkę o RK i czeka na okazję by dostać za tydzień podpis Roberta.Dziś lało w Starigrad w CH cały dzień, obejrzeliśmy więc na Eleven wyścig=> był równie deszczowy co nasza niedziela:), RK był 12sty, potem kolacja przy plaży i wracając czytamy że jest 10ty i ma w końcu PUNKT!!! Cieszymy się, nieważne skąd i jak, ale jako KIBICE mamy frajdę.WSZYSTKICH troli z forum pozdrawiamy!!!!

 • Treevill lubi Komentarz

  "zobaczyliśmy nowe przednie tylne skrzydło."

  O kurde, to dopiero upgrade :D