• Po finale

  To co widzę na SF przestaje mi się podobać, gdy my zdobywamy złoto to ludzie z GW by nas zjedli żywcem a nasi zaraz im jeszcze buzi dadzą. To jest wróg nr1 do jasnej cholery.W ZIELONEJ GÓRZE URODZENI, FALUBAZEM NAZNACZENI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pamiętać o tym.

  Więcej

 • TYPER GP Polski - Gorzów

  Typujemy tylko podium GP w Gorzowie oraz podajemy zawodnika który zdobędzia najwięcej punktów w danym GP. Typy przyjmuję do 30 sierpnia Oto punktacja: 1 pkt za każdego dobrze wytypowanego zawodnika na podium 2 pkt za podanie zawodnika który uzyska najwięcej pkt w danym GP 1 pkt za dokladnie wytypowanie (…)

  Więcej

 • TYPER GP Łotwy

  Typujemy tylko podium GP Łotwy oraz podajemy zawodnika który zdobędzia najwięcej punktów w danym GP. Typy przyjmuję do 16 sierpnia do 18.59 :) Oto punktacja: 1 pkt za każdego dobrze wytypowanego zawodnika na podium 2 pkt za podanie zawodnika który uzyska najwięcej pkt w danym GP 1 pkt za dokladnie wytypowanie (…)

  Więcej

 • TYPER GRAND PRIX Cardiff

  ypujemy tylko podium GP Cardiff oraz podajemy zawodnika który zdobędzia najwięcej punktów w danym GP. Typy przyjmuję do 12 lipca :) Oto punktacja: 1 pkt za każdego dobrze wytypowanego zawodnika na podium 2 pkt za podanie zawodnika który uzyska najwięcej pkt w danym GP 1 pkt za dokladnie wytypowanie (…)

  Więcej

 • TYPER GRAND PRIX Kopenhaga

  Typujemy tylko podium GP Kopenhagii oraz podajemy zawodnika który zdobędzia najwięcej punktów w danym GP. Typy przyjmuję do 28 czerwca :) Oto punktacja: 1 pkt za każdego dobrze wytypowanego zawodnika na podium 2 pkt za podanie zawodnika który uzyska najwięcej pkt w danym GP 1 pkt za dokladnie wytypowanie (…)

  Więcej

 • TYPER GRAND PRIX Szwecji

  Typujemy tylko podium GP Szwecji oraz podajemy zawodnika który zdobędzia najwięcej punktów w danym GP. Typy przyjmuję do 14 czerwca :) Oto punktacja: 1 pkt za każdego dobrze wytypowanego zawodnika na podium 2 pkt za podanie zawodnika który uzyska najwięcej pkt w danym GP 1 pkt za dokladnie wytypowanie (…)

  Więcej

 • TYPER GRAND PRIX CZECH

  ZASADY: Typujemy tylko podium GP CZECH oraz podajemy zawodnika który zdobędzia najwięcej punktów w danym GP. Typy przyjmuję do 31 maja :) Oto punktacja: 1 pkt za każdego dobrze wytypowanego zawodnika na podium 2 pkt za podanie zawodnika który uzyska najwięcej pkt w danym GP 1 pkt za dokladnie wytypowanie (…)

  Więcej

 • TYPER GRAND PRIX FINLANDII

  ZASADY: Typujemy tylko podium GP FINLANDII oraz podajemy zawodnika który zdobędzia najwięcej punktów w danym GP. Typy przyjmuję do 17 maja do godziny 18.00 :) Oto punktacja: 1 pkt za każdego dobrze wytypowanego zawodnika na podium 2 pkt za podanie zawodnika który uzyska najwięcej pkt w danym GP 1 pkt (…)

  Więcej

 • TYPER GRAND PRIX BYDGOSZCZY

  ZASADY: Typujemy tylko podium GP Bydgoszczy oraz podajemy zawodnika który zdobędzia najwięcej punktów w danym GP. Typy przyjmuję do 26 kwietnia do godziny 18.30 :) Oto punktacja: 1 pkt za każdego dobrze wytypowanego zawodnika na podium 2 pkt za podanie zawodnika który uzyska najwięcej pkt w danym GP (…)

  Więcej

 • TYPER GRAND PRIX AUCKLAND

  ZASADY: Typujemy tylko podium GP Auckland oraz podajemy zawodnika który zdobędzia najwięcej punktów w danym GP. Typy przyjmuję do 5 kwietnia do godziny 6.00 :) Oto punktacja: 1 pkt za każdego dobrze wytypowanego zawodnika na podium 2 pkt za podanie zawodnika który uzyska najwięcej pkt w danym GP Lista (…)

  Więcej