SlavicPride - lubi

 • SlavicPride lubi Komentarz

  On chce kasę za co , za to że był nieprzygotowany i kontuzjowany.

 • SlavicPride lubi Komentarz

  Bardzo proszę moderatora o wyjaśnienie dlaczego usuwa posty nienaruszające regulaminu!!!

 • SlavicPride lubi Komentarz

  Kolejny artykuł jaki to "Stelmet jest wspaniały", który irytuje kibiców Stelmetu. Zejdźcie z nas proszę!!!Nareszcie możemy się cieszyć grą chłopaków, bo widać, że im się chce i zależy. Jeśli dostajecie drodzy redaktorzy kasę za artykuł, to piszcie proszę o Lublinie czy Ostrowie i ich trenerze próbującym swych sił w nowej roli, tylko zejdźcie ze Stelmetu! Jest tyle innych drużyn!

 • SlavicPride lubi Komentarz

  "Bo fantazja, fantazja, fantazja jest od tego, aby bawić się, bawić się na całego..."

 • SlavicPride lubi Komentarz

  no nie wiem czemu ale to Piesiewiczowe "brylowanie w mediach społecznościowych zamiast na boisku" tak mi pasuje do Gortata jak wtyczka do gniazdka i jeszcze się po tym artykule umocniło :-)

 • SlavicPride lubi Komentarz

  Co prawda, jak mówi stare przysłowie pszczół, nie chwali się dnia przed zachodem słońca, ale to co wyprawia ten nasz eko-team w tym sezonie, to naprawdę ciężko skomentować. Gdyby czujność nie zawiodła w końcówce kilku innych meczów, to obecnie moglibyśmy być w tabeli na poziomie punktowym pierwszej trójki, czyli absolutnego topu europejskich klubów. Szacun. Cóż więcej można dodać.
  Dziękujemy również za nieustające gratulacje w Torunia ... aaa, zapomniałem, że trolle typu asfodele czy szurszacze pojawiają się tu tylko w innych momentach. Tylko na tyle ich stać z posiadaną mentalnością.

 • SlavicPride lubi Komentarz

  Pierwszy rewanż wzięty. Został jeszcze jeden. Czwarta kwarta do zapomnienia. Gra się 40 minut i to w Stelmecie powinni doskonale wiedzieć. Jeszcze ze 4 mecze wygrane i mamy PO. Brawo Chłopaki. Mocno do przodu w tym sezonie.

 • SlavicPride lubi Komentarz

  Fajny mecz dla oka. Początek w miarę wyrównany ale jak już dziki odjechał to nie było czego zbierać. Gratulacje i powodzenia w kolejnych

 • SlavicPride lubi Komentarz

  Stelmet ENEA BC a raczej stary poczciwy Zatal znów gra jak przystoi na FIRMĘ z tradycjami, zaczęli z "opoźnionym zapłonem" a teraz proszę jak Chłopaki ogarniają temat, nic dodać.

 • SlavicPride lubi Komentarz

  Specjaliście od maratonów meczowych Trenerowi Tabakowi i Jego podopiecznym, Stelmetowi BC Zielona Góra ,życzę dużo zdrowia i wytrwałości na nowy Rok 2020, aby się nie znużyli i wytrwale podążali do zwycięstw, choć "w życiu nic co dobre łatwo nie przychodzi".

 • SlavicPride lubi Komentarz

  Zderzenie dwoch Wielkich Lokomotyv, Polskiej i Rosyjskiej. Brawa dla obu druzyn. Frekwencja rosnie, to cieszy. Przegrana nie martwi, z takim potenjalem - jest dobrze. Gordon wrocil tez dobrze. Mikolaj, spory chlop robi mlyn w pomalowanym, bedzie potrzebny Witamy. Zaastaall! Pozdrawiam

 • SlavicPride lubi Komentarz

  W starym roku Zastal dopiero "stroił instrumenty" a w Nowym pewnie pokaże jak gra, oczywiście żartuję, życzę Wszystkim zdrówka a Zastalowi samych zwycięstw.

 • SlavicPride lubi Komentarz

  Koszarek coraz częściej straty, coraz mniej wjazdów pod kosz, coraz mniej rzutów z dystansu. Nie wiem czy wiek czy co dopadło Łukasza? Oglądałem na Eurosporcie i nawet komentatorom sie udzielały emocje. szkoda IIIkw. zajechali nas celnymi trójkami, ale IV kw. już lepsza. Szkoda przegranej, ale za walkę szacun!!! A Witliński powinien dostać w PLK czas na parkiecie tak po 20/25 min i jeśli sie odblokuje to ok a jesli nie to tylko głeboki zmiennik. On sie boi rzucać.

 • SlavicPride lubi Komentarz

  Graty Zielonka za walkę. A babol sędziowski w przedostatniej akcji normalnie rodem z PLK

 • SlavicPride lubi Komentarz

  Znowu walka i to jest piekne

 • SlavicPride lubi Komentarz

  Respekt dla takiej drużyny jak Loko to oczy wista oczy wistość... tym bardziej smakowały owoce presingu i wyłuskane piłki. Z całą należną atencją dla rywala fajnie Dziki wykonały 1Q. Klucha Zamoja pod koszem za -2+1 w następnej akcji spłacona piękną trójką... Panie Przemku #doceniam;)... i by nie było za kolorowo trzy straty z rzędu;] Zespoły tej klasy błyskawicznie karcą za nieroztropność. Niemniej do szatni dowieziony remis co z przebiegu gry było Loko "motivem" (było +7). Jakość ławki Loko przyprawia o zawrót głowy. Zdawa misie, że właśnie to nas przygniotło... poza mało istotnym faktem;], że Loko odkorkowało się rzutowo z dystansu i wpadało na niesamowitym procencie. Powiedzmy szczerze przykrótkie rękawy mieliśmy do dychania. Było zdaje się -12 i wydawało, że jest po meczu. Ciężko się goni tak klasowy zespół... ale Lude na remis... poszczytowane;) Paszutin... no taka sytuacja;))) i Lude na prowadzonko. Mimo porażki: TEŻ jestem DUMNY Z DZIKÓW!!! Brawo Pan Trener, że tyle wykręca z tego Teamu! Były góry i doły i malownicze wyciągnięcie wentyla przy pompce przez Drew;) Są porażki które wstydu nie przynoszą... ta była taka... brawo za Walkę Dziki!!! Mieliśmy nawet rzut na zwycięstwo.
  Lude Młody Człowieku... jeszcze będzie z Ciebie duża pociecha! Był tort dla kibiców... ino wisienka nie doleciała;) Ciekawostka: Tsmoki ograne przez CSKA za -3. ZAAASTAL!!!

 • SlavicPride lubi Komentarz

  @Asphodell: nadal miazdzycie i wgniatacie?? No coś w pucharach nie pyklo a jeszcze mecz w Zielonej i brutalne sprowadzenie na glebę....a jak tam żużel??? Wybierasz się już do Daugavpils czy innych Łodzian??

 • SlavicPride lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • SlavicPride lubi Komentarz

  Dzięki za walkę i gramy dalej

 • SlavicPride lubi Komentarz

  Brawo i gratki dla ZG , bo widać że naprawdę Wam sie chce , a chcieć to móc .. Widać też rekę trenera , co do których ostatnio szczęscia za wiele nie mieliscie .