Waldi136 - lubi

 • Waldi136 lubi Komentarz

  Patryk Wojdyło MISTRZ. Wielkie gratulacje!!! Młody chłopak a robi NAJWIĘKSZĄ ROBOTE dla Krosna. Niech jeszcze pokaże swoją sportową złość w Rzeszowie. Dla mnie najlepszy transfer w Krośnie. Tarasienko i reszta chłopaków ok. no poza Siopkiem ale Wojdyło Mistrz. Walczak jakich mało.

 • Waldi136 lubi Komentarz

  Chłopcze , znajdź sobie inny obiekt swoich westchnień , zanim cie zgłoszę i te twoje błazeńskie wypowiedzi pod moim adresem .
  Piszę ci to publicznie , bo tego nie robię, ale nie życzę sobie byś te bzdurne swoje posty kierował pod moim adresem .
  Tyle z mojej strony w tym temacie .

 • Waldi136 lubi Komentarz

  Siopek w każdej innej drużynie dostałby kopa w dupę, u nas jedzie bo ma kolegów, którzy wygrywają mecz. Ostatni mecz dla Siopka z Wittstock, potem dawać Kowalskiego albo Cierniaka za niego i jechać Przybylskim na juniorce.

 • Waldi136 lubi Komentarz

  @diablo77: piękny plan. Szkoda tylko, że mie ma PO ;)

 • Waldi136 lubi Komentarz

  Wygrana Krosna cieszy ale prawdziwą siłę Wilków poznamy za tydzień na wyjeździe. Dzisiejszy mecz można zaliczyć do treningu a nie ligowego ścigania.

 • Waldi136 lubi Komentarz

  Powodzenia Krosno, po wielu latach drugoligowej tułaczki przyszła pora na awans :)

 • Waldi136 lubi Komentarz

  opole zacznie od porazki

 • Waldi136 lubi Komentarz

  Spokojnie, spokojnie. Jarek wyglądał dzisiaj świetnie, ale już w poprzednim sezonie była wielka przepaść między Hampelem domowym, a Hampelem wyjazdowym. Zeby być liderem, drużyne trzeba ciągnąć w obu wariantach, więc zobaczymy co Mały pokaże na kolejnych wyjazdach.

 • Waldi136 lubi Komentarz

  @dalavega: jeśli Kepa jest amatorem to kim ty jesteś: odpadem? zgnilizną?

 • Waldi136 lubi Komentarz

  Przy rezerwowym i takich juniorach co potrafią zastąpić każdego powinni szybko wypożyczyć Zagara do ROVu,

 • Waldi136 lubi Komentarz

  Tym sposobem Pawel Miesiac stal sie ulubiencem wszystkich :}}}}Beszczelni hipokryci jeszcze rok temu szydzilisce z Pawla , ze 2liga to dla niego szczyt osiagniec . A jak pokazal swoja klase to smiech i czekanie az mu sie silnik skonczy . Najpierw laicy na kolana i przepraszac Pawla !!!!!

 • Waldi136 lubi Komentarz

  Myślę ,że Unia pożałuje swych rządów a Jarek w którejkolwiek drużynie pojedzie przeciwko bykom stuknie 13-15 pkt.takie moje małe marzenie.

 • Waldi136 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Waldi136 lubi Komentarz

  @dalavega jesteś najbardziej infantylnym przychlastem na tym forum. Ile razy w zerówce kiblowałeś? Nie wstydź się powiedz. Nikt się nie będzie śmiał :)

 • Waldi136 lubi Komentarz

  Chodziło jemu o Unię, a Unia ma inne priorytety.
  Może obawiał się, że Włókniarz go wykoleguje?

 • Waldi136 lubi Komentarz

  Myślę, że Unia wiedziała już od samego początku, że podziękuję Jarkowi. Po prostu poczekali aż inne kluby zakontraktują zawodników i dadzą im słowo, że będą jeździć. Mam nadzieję, że Jarek przyjedzie w innych barwach do Leszna i zrobi komplet punktów, bo to co zrobiła Unia Leszno to zwykle cwaniactwo

 • Waldi136 lubi Komentarz

  Bydło i pastuchy w tej zesranej unii. Cały ten klub to krętacze i oszuści w dodatku zrobili z siebie szmaty bo najpierw darli ryje na ruska i tego osła pitera,a pózniej wydymali Jarka i za jego kasę , dorzucili tym dwom fiutom z leszniewa.
  Bydło bez honory, no ale to przecież u nich normalka.

 • Waldi136 lubi Komentarz

  Na pewno tego kalibru zawodnik znajdzie angaż. Pytanie jakie są warianty i czy są jacyś zaitenresowani. Na pewno w Ekstralidze pozycje drugiego polaka mozna poszukac w składzie rybnickiego ROW-u. To sie rzuca od razu w oczy. Natomiast jak będzie? Jakie oferty będą na stole, bądx jacy beda chetni? Ja myślałbym, nawet, umiejscawiając Jarka Hampela w Toruniu (owszem...co teraz z resztą zawodników, myślę że temat ten jest jednak nieaktualny). Chodzi głównie o to, że z tej sytuacji Jarek moglby wyjsc tak, podpisujac kontrakt w Toruniu i tam jezdzac (1 liga) a z Torunia zostałby wypozyczony do Wrocławia jako gość (i startowałby w miejsce zawieszonego Maxa Drabika). Zawodnik bylby w tej sytuacji mysle najlepszym położeniu. Miałby dodatkowe starty i dodatkowe możliwości zarobkowe przy ograniczeniach w starcie w innych ligach to by było na moje najbardziej optymalne dla samego zawodnika rozwiazanie. Pytanie tylko czy wypozyczyc zawodnika mozna do Torunia, gdzie w danych barwach prezentowalby sie i bylby to domyslny klub i czy jednoczesnie w takiej sytuacji moglby byc uznany jako gość w ekstraligowym klubie typyu Wrocław, Rybnik.

 • Waldi136 lubi Komentarz

  I bardzo dobrze. W zeszłym roku w drugiej lidze jeździli półamatorzy typu Lisiecki czy Kossakowski, jeżdżący trener Burza, powracający po latach Hlib czy Lars Skupień mający jako junior jeden dobry sezon - to pokazuje, że wystarczy że jakiś krajowy senior ma dwie ręce i dwie nogi a już praktycznie bez problemu jest w stanie znaleźć sobie miejsce w składzie jakiejś druzyny. Jak jakiś 22-lat chce jeździć, to miejsce gdzieś znajdzie.

 • Waldi136 lubi Komentarz

  Krosno jest głównym faworytem do awansu.