Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  Powodzenia Rafał! Dasz radę! Jak nie w żużlu to w każdym innym miejscu.
  Żeby odjechać chociaż jeden wyścig trzeba mieć jaja, jakich żaden z tych komentujących tu nie ma, łącznie z Panami redaktorami. Nie przejmuj się tymi d.... żołędnymi narzekającymi w internecie. To są trolle z gatunku tych co by popuścili w majty jeszcze przed wejściem w łuk. Bycie żużlowcem łatwe nie jest. Oprócz ciężkiej pracy, niekończących się podróży, narażania zdrowia i życia po kilkadziesiąt razy w tygodniu jest jeszcze stres wywoływany przez media i hejterów. Jak dochodzi do tego brak kasy bo klub nie płaci to czasami sprawę warto przemyśleć jeszcze raz.

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  Poseł Czarnecki nie musiał być żużlowcem, by być w żużlu...

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  Pawlicki piotr to typowy polak.Zazdrość go zjada jesli chodzi o Zmarzlika. Tego typu charaktery nigdy nic nie osiągną w zyciu.To samo dotyczy Janowskiego. Dla tych panów ważne są balangi,panienki itp.rozrywki. Latka lecą i nie długo wszyscy o nich zapomną.

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  Pawlicki ma problem Bartka,bo wie że mu do pięt mię dorasta.

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  Pan Senator niepotrzebnie daje się prowokować i komentując dolewa oliwy do ognia, natomiast Panu Piotrowi Pawlickiemu i jego kibicom troszkę więcej pokory i szacunku, swoją wyższość trzeba udowodnić na torze, a po tym sezonie jak to mówicie "piszczałce" Pan Piotr może co najwyżej szprychy glancować.

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  Najwazniejsze ze Bartek leje na to wszystko i robi swoje.

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  To, ze Pawlicki zaglosowal na Przygonskiego, to jego prawo. Niech oddaje swoj glos na kogo chce. Zmarzlikowi to zapewne powiewa jak i sam Pawlicki. Zas apel Pawlickiego na oddawanie glosow na Przygonskiego pokazuje, ze psycha jednak mu siadla i ma kompleks Zmarzlika.

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  Jestem zdania,że Piter Bartkowi do pięt nie dorasta.Nie jestem fanem Bartka a już w lidze mu nie kibicuję ale należy mu się szacunek za to co zrobił.A Piotr? cóż nigdy tego nie osiągnie co Bartek.Czapki z głów.

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  Pawlicki ma kompleks Zmarzlika i nie może przeżyć tego że do pięt mistrzowi świata nie dorasta:/
  Faktem jest że każdy głosuje na kogo chce.

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  A Zmarzlik sobie siedzi, patrzy na zloty medal IMS i ma w pompie dziecinne zagrywki Pitera;)

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  Piotrusiowi dalej żal kakao sciska,oby sie nie popłakał leszczyk. Niech zadzwoni do Bartka moze mu da pare lekcji jak byc prawdziwym profesjonalista I zuzlowcem, a nie ligowym sredniaczkiem

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  Po zmianie prezesa z Władysława Komarnickiego na Macieja Zmorę wiele razy zazdrościłem Stali prezesa jakiego mieli. Nie dość, że miał strasznie skomplikowaną sytuacje finansową w klubie to mimo cięć i braku gwiazd jakie były za czasów Władka osiągną ze stalą wiele wspaniałych sukcesów jakich inni mogli tylko pozazdrościć. Ile to lat Stal czekała na kolejne złoto? Często będąc z tyłu i nie przeszkadzając. Imponował mi swoim spokojem opanowaniem i hamowaniem emocji. Należy także zauważyć, że relacje kibiców Falubazu ze Stalą uległy sporej poprawie i nie było eskalacji konfliktów na lini prezesi klubów.
  Dziwie się krótkiej pamięci kibiców. Słabe to.... :(

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  Typowy absolwent moskiewskich szkol drugi po witkowskim,zero konkretow

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  O jak mnie irytują takie wypowiedzi. Jestem szefem PZMot więc wiem lepiej od kibiców... Tak więc po kolei:
  1) "Rzeczywiście dziwny zbieg okoliczności z tymi zwolnieniami. Moim zdaniem, jeśli ktoś nie chce startować z orzełkiem na piersi. to chyba nie najlepiej o nim świadczy. Kadra to przeogromny zaszczyt i największe docenienie zawodnika w jego karierze. "
  Oczywiście panu prezesowi nie przyszło do głowy skomentować fakt, że zawody były kilkukrotnie przekładane, żeby ostateczny termin był po sezonie, kiedy zawodnicy mogli mieć inne plany. Nie przyszło też do głowy, że jadą w takich zawodach za paliwo na dojazd. I proszę się nie bronić "orzełkiem na piersi", ponieważ w ogóle nie o to chodzi.
  2) "Szczerze mówiąc, to sytuacja, w której zwycięzca zawodów wywozi mniej punktów niż drugi zawodnik zawsze była dla mnie dziwna. Tłumaczyłem sobie, że taka jest specyfika sportu żużlowego. "
  Pan właśnie przyznał między wierszami, że żużel jest mu obcy.
  3) "Dajmy jednak szansę tej zmianie punktacji, którą właśnie wprowadzono. Oceńmy to po sezonie. "
  Przecież już teraz wiemy, że ostatecznie na czole byłaby tylko jedna zmiana (Madsen mistrzem, Bartek ze srebrem). Kibice w ogromnej większości są przeciwko tej zmianie.
  4) "Niestety nie jest to wyłącznie problem żużla. Tak dzieje się także w innych dyscyplinach, jak chociażby w enduro."
  Co nas w ogóle Enduro obchodzi?
  5) "Pomysł na pewno jest ciekawy i mógłby pomóc w kilku kwestiach. "
  Sparcie na pewno by pomógł.
  6) "Mam tylko wrażenie, że pomysł ten był zaproponowany zbyt późno. Na pewno trzeba będzie go omówić na forum ponownie powołanego zespołu ekspertów, co nastąpi już wkrótce."
  Ta wypowiedź w mojej ocenie zupełnie przekreśla tego pana. Zbyt późno???? No tak, trzeby było zaproponować od razu jak tylko wprowadzono obowiązek szkolenia polskich juniorów.....
  7) "W każdym sporcie, nawet w Formule 1, wprowadzane są pewnego rodzaju ograniczenia mające na celu cięcie kosztów i uatrakcyjnienie widowiska."
  Czy koszty w F1 zostały ucięte?
  Ja podpowiem co zrobić. Wprowadzić obowiązek stosowania silników dwuzaworowych w II lidze. Aaaa sorry... pan prezes pewnie nie wie, że jest coś takiego jak II liga...

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  Na bank schizofrenik. Jeździe po świecie ucząc się tolerancji, po czym bierze udział w hucpach nacjonalistycznych.

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  No nie wiem czy miejsce było najlepsze...z jednej strony miłośnicy "demokracji" hajlujacy ..przepraszam... zamawiający 5 piw plus jakieś hasła o Żydach i białej rasie...a z drugiej facet się oświadcza....teraz panna młoda ma dylemat....facet lubi extreme hardcore biała rasa full wypas....czy kocha.....

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  @dalavega: ty siem naucz pisać bo siem nie pisze w komputerku nafet "z pod" ino ... spod

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  I takich ludzi sie ceni i nie tylko w sporcie.Za przyklad mozna podac Czarneckiego, ktory dla kariery zrobi wszystko i pchaja go do kazdej dyscypliny i napewno nie z powodu jego znajomosci sie na danej dyscyplinie sportu.

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  Mimo wielu przywar, szkoda mi Pana Mrozka, człowiek który za swoich zawodników oddał by dusze, znowu został wykiwany przez zawodnika dla którego zrobił tak wiele.
  Życze ROW-owi aby sprawili niespodziankę i pewnie się utrzymali .
  Pozdro z Ostrowa.

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  Skur..c sie jak nijaki Kaluza to nie styl naszch senatorow. Wiem, ze nie sa do kupienia. Jak trzeba byc podlym aby naklaniac do rezygnacji z honoru?

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  @Entliczek Pentliczek: siedzisz w głowie Dowhana?? Jak blisko go znasz, że mu odmawiasz przyzwoitości? O tchórzostwa to można posądzić raczej tych 235 gosci, którzy przez 4 lata głosowali ZAWSZE tak samo, ręka w rękę. Karnie i poslusznie podnosili łapki, nawet nie czytając za czym głosują. Bez wzgledu na przyzwoitość a nawet zwykły sens - przewalając legislacyjne buble w ekspresowym tempie jak rąbankę na taśmie w rzeźni. Bez pytań, bez skrupułów. Bez cienia sumienia. Bez cienia odwagi cywilnej.

 • Marcel Słotek napisał/a komentarz do Polskie i światowe legendy sportu - rozpoznajesz je na zdjęciach?

  14/15 - 93% - wyłożyłem się na Wajsównie.

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  Jakbyś nie zauważył - jest napastnikiem. I taką rolę ma w klubie. W reprezentacji jest napastnikiem z nazwy. Często musi wrócić na swoje pole karne, zeby zdobyć piłkę, potem musi sam sobie ją podciągnąć na połowę przeciwnika, by w końcu samemu sobie dośrodkować na jego pole karne. Po dośrodkowaniu do siebie, musi pobiec na swoją pozycję, by odebrać swoje dośrodkowanie do siebie i coś z tą piłką zrobić.

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  Brawo p.Wladku, pierwszy raz mi pan zaimponowal ;)

 • Marcel Słotek lubi Komentarz

  Władek tylko sie sprzedaj tej PiSowskiej mafii a będziesz skończony w lubuskim.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.