Multi 7 - OKIENKO TRANSFEROWE nr 2

autor: Multi 7 - sezon 2017 | 2017-06-26, 21:55 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Gra powoli wychodzi na prostą, a my otwieramy kolejne okienko. Zasady są podobne, ale nie takie same - można wykonać trzy transfery, przy czym wymieniony może być tylko jeden zawodnik z danej klasy (przykładowo: jeśli chcemy wymienić Zmarzlika, to musimy zostawić Woffindena - sytuacja oczywiście hipotetyczna ;)). Przy tym zawodnik z klasy D z Ekstraligi równa się juniorowi z zaplecza. Oczywiście dalej pozostają limity klasowe oraz klubowe.

EKSTRALIGA:

Klasa A:
1. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
2. Greg Hancock (KS Toruń)
3. Chris Holder (KS Toruń)
4. Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra)
5. Piotr Protasiewicz (Falubaz Zielona Góra)
6. Jason Doyle (Falubaz Zielona Góra)
7. Tai Woffinden (Sparta Wrocław)
8. Grigorij Łaguta (ROW Rybnik)
9. Nicki Pedersen (Unia Leszno)
10. Emil Sajfutdinow (Unia Leszno)

Klasa B:
1. Niels Kristian Iversen (Stal Gorzów)
2. Krzysztof Kasprzak (Stal Gorzów)
3. Martin Vaculik (Stal Gorzów)
4. Jarosław Hampel (Falubaz Zielona Góra)
5. Maciej Janowski (Sparta Wrocław)
6. Maksym Drabik (junior, Sparta Wrocław)
7. Artiom Łaguta (GKM Grudziądz)
8. Antonio Lindbäck (GKM Grudziądz)
9. Krzysztof Buczkowski (GKM Grudziądz)
10. Janusz Kołodziej (Unia Leszno)
11. Piotr Pawlicki (Unia Leszno)
12. Grzegorz Zengota (Unia Leszno)
13. Leon Madsen (Włókniarz Częstochowa)
14. Matej Žagar (Włókniarz Częstochowa)

Klasa C:
1. Przemysław Pawlicki (Stal Gorzów)
2. Rafał Karczmarz (junior, Stal Gorzów)
3. Adrian Miedziński (KS Toruń)
4. Michael Jepsen Jensen (KS Toruń)
5. Paweł Przedpełski (KS Toruń)
6. Daniel Kaczmarek (junior, KS Toruń)
7. Andrij Karpow (Falubaz Zielona Góra)
8. Václav Milík (Sparta Wrocław)
9. Andžejs Ļebedevs (Sparta Wrocław)
10. Rafał Okoniewski (GKM Grudziądz)
11. Kai Huckenbeck (GKM Grudziądz)
12. Max Fricke (ROW Rybnik)
13. Fredrik Lindgren (ROW Rybnik)
14. Kacper Woryna (junior, ROW Rybnik)
15. Peter Kildemand (Unia Leszno)
16. Rune Holta (Włókniarz Częstochowa)
17. Andreas Jonsson (Włókniarz Częstochowa)
18. Oskar Polis (junior, Włókniarz Częstochowa)

Klasa D (w tym juniorzy):
1. Linus Sundström (Stal Gorzów)
2. Grzegorz Walasek (KS Toruń)
3. Jacob Thorssell (Falubaz Zielona Góra)
4. Szymon Woźniak (Sparta Wrocław)
5. Tomasz Jędrzejak (Sparta Wrocław)
6. Krystian Pieszczek (GKM Grudziądz)
7. Tobiasz Musielak (ROW Rybnik)
8. Damian Baliński (ROW Rybnik)
9. Rafał Szombierski (ROW Rybnik)
10. Sebastian Ułamek (Włókniarz Częstochowa)
11. Karol Baran (Włókniarz Częstochowa)
===================================
12. Hubert Czerniawski (Stal Gorzów)
13. Alan Szczotka (Stal Gorzów)
14. Igor Kopeć-Sobczyński (KS Toruń)
15. Norbert Krakowiak (KS Toruń)
16. Alex Zgardziński (Falubaz Zielona Góra)
17. Sebastian Niedźwiedź (Falubaz Zielona Góra)
18. Mateusz Burzyński (Falubaz Zielona Góra)
19. Mateusz Tonder (Falubaz Zielona Góra)
20. Oskar Bober (Sparta Wrocław)
21. Damian Dróżdż (Sparta Wrocław)
22. Kamil Wieczorek (GKM Grudziądz)
23. Dawid Wawrzyniak (GKM Grudziądz)
24. Mike Trzensiok (GKM Grudziądz)
25. Robert Chmiel (ROW Rybnik)
26. Lars Skupień (ROW Rybnik)
27. Dominik Kubera (Unia Leszno)
28. Bartosz Smektała (Unia Leszno)
29. Wiktor Lis (Unia Leszno)
30. Michał Gruchalski (Włókniarz Częstochowa)
31. Mateusz Świdnicki (Włókniarz Częstochowa) - może startować w lidze po 10.08
32. Bartosz Świącik (Włókniarz Częstochowa)

1. LIGA ŻUŻLOWA:

Klasa A
1. Kenneth Bjerre (Unia Tarnów)
2. Jakub Jamróg (Unia Tarnów)
3. Maksims Bogdanovs (Lokomotiv Daugavpils)
4. Robert Miśkowiak (Orzeł Łódź)
5. Hans Andersen (Orzeł Łódź)
6. Dawid Lampart (Stal Rzeszów)
7. Norbert Kościuch (Polonia Piła)
8. Tomasz Gapiński (Polonia Piła)
9. Oskar Fajfer (Wybrzeże Gdańsk)
10. Patrick Hougaard (Wanda Kraków)
11. Andriej Kudriaszow (Polonia Bydgoszcz)

Klasa B
1. Peter Ljung (Unia Tarnów)
2. Mikkel Michelsen (Unia Tarnów)
3. Rohan Tungate (Orzeł Łódź)
4. Edward Mazur (Orzeł Łódź)
5. Siergiej Łogaczow (Lokomotiv Daugavpils)
6. Ķasts Puodžuks (Lokomotiv Daugavpils)
7. Chris Harris (Stal Rzeszów)
8. Michał Szczepaniak (Polonia Piła)
9. Anders Thomsen (Wybrzeże Gdańsk)
10. Kacper Gomólski (Wybrzeże Gdańsk)
11. Troy Batchelor (Wybrzeże Gdańsk)
12. Scott Nicholls (Wanda Kraków)
13. Nicolai Klindt (Wanda Kraków)
14. Wiktor Kułakow (Polonia Bydgoszcz)
15. Craig Cook (Polonia Bydgoszcz)

Klasa C
1. Artur Mroczka (Unia Tarnów)
2. Artur Czaja (Unia Tarnów)
3. Timo Lahti (Lokomotiv Daugavpils)
4. Kim Nilsson (Lokomotiv Daugavpils)
5. Tomas Jonasson (Lokomotiv Daugavpils)
6. Piotr Świderski (Orzeł Łódź)
7. Aleksandr Łoktajew (Orzeł Łódź)
8. Rory Schlein (Orzeł Łódź)
9. Gleb Czugunow (Orzeł Łódź)
10. Dimitri Bergé (Stal Rzeszów)
11. Marcel Szymko (Stal Rzeszów)
12. Josh Grajczonek (Stal Rzeszów)
13. Adrian Cyfer (Polonia Piła)
14. Wadim Tarasienko (Polonia Piła)
15. Brady Kurtz (Polonia Piła)
16. Renat Gafurow (Wybrzeże Gdańsk)
17. Hubert Łęgowik (Wybrzeże Gdańsk)
18. Mateusz Szczepaniak (Wanda Kraków)
19. Ernest Koza (Wanda Kraków)
20. Claus Vissing (Wanda Kraków)
21. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz)
22. Damian Adamczak (Polonia Bydgoszcz)
23. Oskar Ajtner-Gollob (Polonia Bydgoszcz)
24. Mikołaj Curyło (Polonia Bydgoszcz)
25. Linus Eklöf (Polonia Bydgoszcz)

Klasa D (juniorzy)
1. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów)
2. Michał Nowiński (Unia Tarnów)
3. Kacper Konieczny (Unia Tarnów)
5. Krystian Stefanów (Unia Tarnów)
6. Jewgienij Kostygow (Lokomotiv Daugavpils)
7. Artiom Trofimow (Lokomotiv Daugavpils)
8. Davis Kurmis (Lokomotiv Daugavpils)
9. Oleg Michajłow (Lokomotiv Daugavpils)
10. Danił Kołodinski (Lokomotiv Daugavpils)
11. Elvis Avgucevičs (Lokomotiv Daugavpils)
12. Michał Piosicki (Orzeł Łódź)
13. Arkadiusz Potoniec (Orzeł Łódź)
14. Mateusz Błażykowski (Orzeł Łódź)
15. Jakub Miśkowiak (Orzeł Łódź) - może startować w lidze po 3.08
16. Mateusz Rząsa (Stal Rzeszów)
17. Patryk Wojdyło (Stal Rzeszów)
18. Wiktor Lampart (Stal Rzeszów)
19. Adrian Woźniak (Polonia Piła)
20. Kacper Grzegorczyk (Polonia Piła)
21. Paweł Staniszewski (Polonia Piła)
22. Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)
23. Marcin Turowski (Wybrzeże Gdańsk)
24. Aureliusz Bieliński (Wybrzeże Gdańsk)
25. Eryk Borczuch (Wanda Kraków)
26. Szymon Szlauderbach (Wanda Kraków)
27. Piotr Pióro (Wanda Kraków)
28. Tomasz Orwat (Polonia Bydgoszcz)
29. Mateusz Jagła (Polonia Bydgoszcz)
30. Patryk Sitarek (Polonia Bydgoszcz)

W skrócie:
- trzy transfery z zachowaniem limitów
- każdy transfer musi być w obrębie innej klasy

Kolejne okienko przewidziane jest za cztery kolejki, chyba że na górze tabeli wszystko będzie jasne przed ostatnią rundą - wtedy okienko otworzę za trzy kolejki, jeśli nic innego nie uda się wymyślić.

Zmian można dokonywać do północy z 29 na 30 lipca.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
kierowca pociągu

Za Jonssona ---> Holta
Za Łoktajewa ---> Mateusz Szczepaniak
Mój nowy skład:
Bartosz Zmarzlik
Piotr Protasiewicz
Janusz Kołodziej
Rune Holta
Grzegorz Walasek
Krystian Pieszczek
Maksims Bogdanovs
Wiktor Kułakow
Mateusz Szczepaniak

Maksym Drabik
Kacper Woryna
Dominik Kossakowski
Patryk Rolnicki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 29 lipca 2017 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh

Zmiany:
B Hampel za Kołodzieja
C Holta za Jonsonna
D Smektała za Zgardzińskiego
Skład po zmianach:
A Zmarzlik - Gorzów
A Hancock - Toruń
B Hampel - Zielona Góra
B Drabik - Wrocław J
C Lindgren - Rybnik
C Holta - Cz-wa
D Pieszczek - Grudziądz
D Smektała - Leszno J
------------------------------
A Lampart - Rzeszów
B Tungate - Łódź
C Mateusz Szczepaniak - Kraków
J Kossakowski - Gdańsk
J Rolnicki - Tarnów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tarnowiak16

Moje transfery:odchodzą:Niedźwiedź, Kołodziej, Tungate
Przychodzą:Kubera, Hampel, Kułakow ( to jest przemyślana zagrywka taktyczna ;) )

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

zmiany
A za Patryk Dudek(Falubaz Zielona Góra)
C Rune Holta (Włókniarz Częstochowa) za Adrian Miedziński (KS Toruń)
D Grzegorz Walasek (KS Toruń) za Sebastian Ułamek (Włókniarz Częstochowa)

A Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
A Jason Doyle(Falubaz Zielona Góra)
B Janusz Kołodziej (Unia Leszno)
B Maksym Drabik (junior, Sparta Wrocław)
C Kacper Woryna (junior, ROW Rybnik)
C Rune Holta (Włókniarz Częstochowa)
D Krystian Pieszczek (GKM Grudziądz)
D Grzegorz Walasek (KS Toruń)
-----------------------------------------
A Kenneth Bjerre (Unia Tarnów)
B Siergiej Łogaczow (Lokomotiv Daugavpils)
C Adrian Cyfer (Polonia Piła)
J Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)
J Patryk Wojdyło (Stal Rzeszów)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

W Multi 7 - Składy nadal mam wpisanego Loktajewa, którego zastąpiłem Mateuszem Szczepaniakiem w obecnym okienku transferowym:
4 tygodnie temu | Odpowiedz | usuń Zgłoś naruszenie Ocena: (2|0)
A - Emil Sajfutdinow (Leszno) za Tai Woffinden (Wrocław)
A - Bartosz Zmarzlik (Gorzów)
B - Maciej Janowski (Wrocław) za Piotr Pawlicki (Leszno)
B - Artiom Laguta (Grudziądz)
C - Kacper Woryna (Rybnik) (J)
C - Andreas Jonsson (Częstochowa)
D - Alex Zgardziński (Zielona Góra) (J)
D - Grzegorz Walasek (Toruń)
-----------------------------------------------
A - Dawid Lampart (Rzeszów)
B - Michał Szczepaniak (Piła)
C - Mateusz Szczepaniak (Kraków) za Aleksandr Loktajew (Łódź)
Jewgienij Kostygow (Daugavpils) (J)
Dominik Kossakowski (Gdańsk) (J)
Proszę o korektę. Pozdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 27 lipca 2017 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
espanadavid

Janowski za Drabika
Woryna za Fricka
Mateusz Szczepaniak za Cyfera

Skład:
A. Bartosz Zmarzlik (Gorzów)
A. Jason Doyle (Zielona Góra)
B. Maciej Janowski (Wrocław)
B. Janusz Kołodziej (Leszno)
C. Kacper Woryna (Rybnik)
C. Michael Jepsen Jensen (Toruń)
D. Krystian Pieszzek (Grudziądz)
D. Michał Gruchalski (Częstochowa)
A. Kenneth Bjerre (Tarnów)
B. Kacper Gomólski (Gdańsk)
C. Mateusz Szczepaniak (Kraków)
D. Jewgienij Kostygow (Daugavpils)
D. Wiktor Lampart (Rzeszów)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

Za Griszkę - Protas A
Za Okonia- Lindgren C
Za Zgardzińskiego - Wieczorek D

SKŁAD:
RADIO-TAXI-DRIVER KING
A. Zmarzlik
A. Protasiewicz
B. Zagar
B. Pi.Pawlicki
C. Lindgren
C. Miedziński
D. Wieczorek
D. Bober
_________________________________________
A. Lampart
B. Kułakow
C. Łoktajew
J. Rolnicki
J. Kossakowski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Multi 7 - sezon 2017

Chodzi o to, że Mateusz jest z klasy C i nie możesz go wziąć razem z Lahtim, bo będziesz miał dwóch z tej klasy. Na logikę można byłoby wziąć kogoś z niższej klasy, ale przed sezonem ustaliliśmy, że będziemy się trzymać tego ustalonego schematu bez wyjątków. Także popraw.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [8 komentarzy tej dyskusji]

Co mam poprawić. Koścuch za Gapę Mateusz Szczepaniak [Kraków] za Łogaczova ten za dużo obco. i Timo Lahti za Loktsajeva

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Co mam poprawić.
Koścuch za Gapę
Mateusz Szczepaniak [Kraków] za Łogaczova ten za dużo obco.
i Timo Lahti za Loktsajeva

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [8 komentarzy tej dyskusji]

Mamy 13 poprawnych zestawów zmian. Brakuje Billy'ego, Pempusia, Ricka Grimesa, Jankesa, Espanadavida, Tarnowiaka, Dastina, Kierowcy i Rabhadha, a poprawić musi Penhal. Zmian można dokonywać do północy...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan sparty Wrocław

Fan Sparty
A Doyle
A Holder ---> Sajfutdinov
B Janowski
B Iversen
C Kildemand ---> Jensen
C Woryna (junior)
D Gruchalski (junior)
D Pieszczek
A Lampart
B Michał Szczepaniak
C Koza ---> Mateusz Szczepaniak
J Potoniec
J Kossakowski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Patryk Dudek (Zielona, A)
Tai Woffinden (Wrocław, A)
Niels Kristian Iversen (Gorzów, B) -> Artiom Łaguta
Matej Żagar (Czewa, B)
Michael Jepsen Jensen (Toruń, C) -> Przemysław Pawlicki
Kacper Woryna (Rybnik, C)
Krystian Pieszczek (Grudziądz, D) -> Grzegorz Walasek
Dominik Kubera (Leszno, D)
==================================
Dawid Lampart (Rzeszów, A)
Edward Mazur (Łódź, B)
Adrian Cyfer (Piła, C)
Dominik Kossakowski (Gdańsk, J)
Jewgienij Kostygow (Daugavpils, J)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMBO3

odchodzą;
Emil Sajfutdinow (Unia Leszno)-A
Daniel Kaczmarek (junior, KS Toruń)-C
Sebastian Ułamek (Włókniarz Częstochowa)-D
-------------------------------------
Przychodzą :
Greg Hancock (KS Toruń)-A
Bartosz Smektała (junior,Unia Leszno)=D
Rune Holta (Wlokniarz ) -C

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Mateusz jest z C. Wiem, że to wygląda dość głupio w kontekście obecnych średnich, ale totalnie nie spodziewałem się takiego wypalenia z formą w jego wykonaniu ;)
A co do obcokrajowców, to faktycznie przed okienkiem miałeś pięciu. Może policzyłem Łogaczowa jako Polaka i stąd ten problem. Ale weryfikacji punktów nie będzie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [12 komentarzy tej dyskusji]

To zmniejszony jest limit obco?Bo jak Polaka na Polaka a 2x obco na obco?To w takim razie bo Cook sumie nie pojeździ. Mateusz Szczepaniak[Kraków]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mnich Przemysław

Awizowany skład na 30 lipca:
1. Sajfutdinow
2. O.Fajfer/kapitan
3. Vaculik
4. Dudek
5. A.Laguta/vice
6. Woryna
7. Rolnicki
---
* Poudżuks
* Woźniak
* Wojdyło

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

No tak, trochę za mało tych zawodników. Teraz dorzuciłbym tam Madsena, Janowskiego i Pawlickiego, no ale już się z tym nic nie zrobi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Ta niedziela zmieniła moje wybory, jednak jeszcze nie wiem na jakie:) Klasa A stała się "uboga". Grisza zawieszony, Pedersen kontuzja, Holder słaby. Zostaje 7 zawodników, w tym aż 3 z Falubazu. Słabe...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Żaden z nich punktów nie robi, więc nie wiem. Ja wziąłbym Szuminę, bo najlepiej wygląda na torze w Rybniku. Z drugiej strony największe możliwości ma Musielak. Naprawdę nie wiem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Lepiej mi powiedz kogo z trójki Tofik, Szumina, Bali najlepiej wziąć?

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

A. Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra)
A. Emil Sajfutdinow (Unia Leszno) - B. Artiom Łaguta (GKM)
B. Matej Žagar (Włókniarz Częstochowa)
B. Niels Kristian Iversen (Stal Gorzów) - A. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
C. Daniel Kaczmarek ( KS Toruń) J
C. Max Fricke (ROW Rybnik)
D. Tomasz Jędrzejak (Sparta Wrocław)
D. Dawid Wawrzyniak (GKM Grudziądz) J - Bartosz Smektała (Leszno) J
-------------------------------------------
A. Robert Miśkowiak (Orzeł Łódź)
B. Michał Szczepaniak (Polonia Piła)
C. Artur Mroczka (Unia Tarnów)
Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk) J
Jewgienij Kostygow (Lokomotiv Daugavpils) J

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Jak już pisał Rambo, musisz mieć jednego obcokrajowca mniej, poza tym nie mam zastrzeżeń ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [12 komentarzy tej dyskusji]

RED-White 1 Zmarzlik A 2 Hancock A 3 Gapiński A[Piła] > zmiana Hans Andersen A[ Łódź] 4 Kołodziej B 5 Drabik B -junior 6 Łogaczov B {Loko]> zmiana na Craig Cook B[Bydgoszcz] 7 Jonsson C 8 Fricke C 9 Loktajew...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
czerwiec74

tak się przyglądam składowi i nie Mam kogo zamienić :-)))) skład optymalny :-))) może dziadek za Holdera nooo ale sentyment do kapiana ANIOŁÓW jest większy :-)))))
A. Protas - Zielona
A. Holder - Toruń
B. Iversen - Gorzów
B. Janowski - Wrocław
C. Woryna - Rybnik (j)
C. Holta - Częstochowa
D. Smektała - Leszno (j)
D. Pieszczek - Grudziądz
A. Bogdanovs - Daugavpils
B. Gomólski - Gdańsk
C. Kurtz - Piła
J. Rolnicki - Tarnów
J. Potoniec - Łódź

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 1 lipca 2017 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

A Protasiewicz(Falubaz)
A Zmarzlik(Stal G.)
B Janowski(Sparta)- zmiana za Drabik(Sparta)J
B Piotr Pawlicki(Unia L.)
C Woryna(ROW)J- zmiana za Lindgren(ROW)
C Miedziński(Apator)
D Wieczorek(GKM)J
D Ułamek(Włókniarz)
----------------------------
A Bjerre(Unia T.)
B Łogaczow(Lokomotiv)
C Mateusz Szczepaniak(Wanda)
J Kossakowski(Wybrzeże)
J Wiktor Lampart(Stal Rz.)- zmiana za Piosicki(Orzeł)
Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

Okienko transferowe.
Zmarzlik -A
G.Łaguta -A
Pi.Pawlicki -B
A.Łaguta - B za M. Zagar -B
R.Holta -C za Okoniewski- C
A.Miedziński - C
P.Rolnicki - J
D.Kossakowski - J
_________________________________
D.Lampart - A
W.Kułakow -B
A.Łoktajew -C
D.Dróżdż -D za Bober -J
A.Zgardziński- J


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.