SteguArenaOpole - lubi

 • SteguArenaOpole lubi Komentarz

  Zerowanie punktów było dobre. Nareszcie były jakieś emocje w końcówce sezonu i walka na parkiecie do samego końca. Teraz praktycznie po rundzie zasadniczej będzie wszystko rozstrzygnięte i połowa klubów ze strefy spadkowej będzie grała dla picu.

 • SteguArenaOpole lubi Komentarz

  Geografia się kłania, ale podpowiem Ci żebyś nie musiał szukać - najbliżej jest Łódź.
  Poproś kogoś z Gwardii, to może pokażą Ci umowę i sobie ją poczytasz ........................, a przepraszam zapomniałem że tam z Tobą już nikt nie rozmawia. Więc może ktoś inny, ale raczej nie znajdzie się chętny.

 • SteguArenaOpole lubi Komentarz

  Kielecka GW nie napisała, że miał być wypożyczony, a sam Bertus zaprzeczył, bo Klimków byłby do gry od tego sezonu. W obliczu odejścia środkowych obrońców miałby na pewno dużo szans gry w obronie, a i w ataku też w meczach polskiej ligi mógłby pograć. Gdyby miał zostać wypożyczony to jaki byłby sens kupowania go teraz za kasę i dawania do innego klubu skoro ma dostawać jeszcze więcej szans gry w tym sezonie w Opolu?

 • SteguArenaOpole lubi Komentarz

  Dobry mecz. Brawo Gwardia. Graty dla swoich ludzi Kufla i Skóry :)
  I jeszcze słowo o samej transmisji. NC+ to pełen profesjonalizm. Mecz się już dawno skończył, a transmisja jeszcze trwa. Wywiady, rozmowy, analizy. Oby piłka ręczna jak najdłużej pokazywana była w tej telewizji. To tak odnośnie transmisji z finału PP w Poznaniu.

 • SteguArenaOpole lubi Komentarz

  Malcher za Wolfa do Vive!

 • SteguArenaOpole lubi Komentarz

  Morawskiego to akurat można by sobie odpuścić, niestety powyżej pewnego - umówmy się - bardzo przeciętnego poziomu, nie wejdzie. Tak jak już wcześniej pisałem, fajnie by było zobaczyć choć jedno porządne nazwisko pośród nowych nabytków np. Nogowskiego, Kondratiuka lub Klingera, ale mam świadomość, że to nie wpisuje się w strategię, więc są to raczej pobożne życzenia. Szkoda, bo w obecnej sytuacji Opole to byłby atrakcyjny kierunek dla dużej części ligowców.

 • SteguArenaOpole lubi Komentarz

  TEAM SPIRIT to dzisiaj było widać w MMTS. Byli przygotowani do meczu, wierzyli w siebie i to że mogą wygrać. Pomimo braku jakiś gwiazd, mały budżet, zawirowania z zeszłego sezonu chłopacy pokazali, że w piłce ręcznej zespołowość, waleczność i determinacja to podstawy. BRAWO MMTS!!!!

 • SteguArenaOpole lubi Komentarz

  Trochę odpłynąłeś z tym brakiem stabilizacji. Trzon zespołu z roku na rok jest zachowany, to, że Tolek odchodzi jest naturalną koleją rzeczy - ma 29 lat, chce jeszcze nowych wyzwań, pewnie większych pieniędzy. Powołanie tu przykładu Dementiewa jest prześmieszne - gość był tak słaby, że przesiedział rok na ławce i nikt po nim nie płakał. Na jego miejsce nie ma nikogo? Kawka - fakt, ma kontuzje, ale to gracz lepszy, młodszy. Zieniewicz - objawienie ostatnich miesięcy. "Gdyby, gdyby, gdyby" - idąc tym tokiem myślenia, to gdyby w Opolu nie było Superligi to 95% składu by w Gwardii nie grało. Gdyby Mały nie chciał tu zostać, to mógłby studiować gdziekolwiek indziej. Zadrze kończy się kontrakt? Patrz, a mnie się całe życie wydawało, że koniec kontraktu (i nie wiadomo czy będzie przedłużenie czy nie) to coś normalnego w sporcie profesjonalnym. Słabiutkie to Twoje myślenie, oj słabiutkie...

 • SteguArenaOpole lubi Komentarz

  Nie ma co się podgrzewać, dopiero pierwsza połowa za nami. Teraz powtórzyć to w Opolu.

 • SteguArenaOpole lubi Komentarz

  W tamtym roku Daćko też mówił ,że to Górnikowi należy się awans , a skończyło się inaczej.

 • SteguArenaOpole lubi Komentarz

  Spokojnie, niebawem beda swietowac kolejne zwycięstwo nad twoją drużyną :)

 • SteguArenaOpole lubi Komentarz

  Adam wybrał to miejsce, ponieważ wie, że tutaj będzie numerem 1, bo u nas by był tylko 2.

 • SteguArenaOpole lubi Komentarz

  Dokładnie, dla Malchera widocznie ważniejsza była regularna gra, choć uważam, że u nas też by swoje zagrał, w Lidze Mistrzów też jakieś mecze i minuty. Mógłby spróbować czegoś innego, ale pewnie w Opolu dobrze się czuje.

 • SteguArenaOpole lubi Komentarz

  Myślę, że tutaj decydowały względy pozasportowe. Może rodzinne, może po prostu Adam jest typem domatora i dobrze mu w Opolu i chce tu dograć swoją karierę do końca. Kto to wie. Tak czy inaczej, uważam, że w chwili obecnej jest najlepszym polskim bramkarzem (choć pewnie Loczek i Kornecki go przegonią) i szkoda, że nie chciał spróbować swoich sił w Kielcach. Tak czy inaczej życzę mu powodzenia i formy takiej jak obecna.

 • SteguArenaOpole lubi Komentarz

  Gwardia prowadziła w zasadzie cały mecz 3-4 bramkami. Wystarczył jeden zawodnik na poziomie 2 ligi u Opolan i Górnik doszedł na 1 bramkę. 3 błędy własne (straty) = 3 bramki dla Górnika z kontr Czuwary! Tym "gwiazdorem" w Gwardii był niejaki Morawski nr 23. O jego "super rozegraniu" można by pisać książki! Przewidywalny do bólu i ślepy na boisku :) Powinien podziękować Jogiemu za uratowanie tyłka i zwycięstwo...

 • SteguArenaOpole lubi Komentarz

  jakoś ostatnio ucichli puławscy napinacze , a ja już kilka lat temu mówiłem że i w Azotach przyjdzie gorszy okres, to mnie wyśmiali...

 • SteguArenaOpole lubi Komentarz

  To pewnie dzięki tym sparingom z Gwardią Opole i Stalą Mielec... ;)

 • SteguArenaOpole lubi Komentarz

  prawdą jest, że jeszcze nie wszystko stracone i dalej możecie przeskoczyć Azoty w tabeli, parkiet to zweryfikuje, ale w najbliższych spotkaniach będziecie grać prawie bez rozgrywających (a przynajmniej bez tych podstawowych rozgrywających), no i możecie mieć najlepszych kołowych i skrzydłowych na świecie, ale druga linia napędza cały atak i tworzy sytuację.

 • SteguArenaOpole lubi Komentarz

  Radziu, jak się używa czyjegoś tekstu, to może warto by podać źródło?

 • SteguArenaOpole lubi Komentarz

  Kolejny świetny artykuł o niczym. Chciałbym tylko nieśmiało przypomnieć, że dzisiaj są finały ME kobiet, ale pewnie w tym temacie pojawi się jedynie krótki artykulik informujący o wynikach. Ciekawe, bo w trakcie jakichkolwiek turniejów męskich jest po 10 artykułów dziennie, traktujących jedynie o tym. Ja rozumiem, że problemy Kielc i Płocka lepiej się klikają, ale serio można o tym napisać kiedy indziej, a trochę więcej uwagi poświęcić ME kobiet, które swoim poziomem przewyższają grę Płocka na pewno. Potem się dziwić, że ręczna kobiet w Polsce nie istnieje, jak nawet dziennikarzom się nie chce pisać o topowym zespołach i zawodniczkach. Ludzie czytają to co im piszecie, więc jak jest na okrągło o Kielcach i
  Wiśle to potem forum się ogranicza do użytkowników takich jak maxi.